auctex 11.86-8 - en to nl translation catalogue (8 entries)

note: Type: select Choices
en: Background
nl: Achtergrond

note: Type: select Choices
en: Foreground
nl: Voorgrond

note: Type: select Choices
en: None
nl: Geen

note: Type: select Description
en: (La)TeX macros parsing mode:
nl: Modus voor het ontleden van (La)TeX-macros:

note: Type: select Description
en: To improve the performance of AUCTeX, every currently installed TeX macro package and LaTeX style file will be parsed.
nl: Om de prestaties van AUCTeX te verbeteren wordt ieder TeX-macropakket en LaTeX-stijlbestand dat momenteel is geïnstalleerd nu ontleed.

note: Type: select Description Translators: do NOT translate ${LOGFILE}
en: This may take a lot of time, so it should probably be done in the background.  You may also choose to have it done in the foreground, or to skip that step.
nl: Dit kan veel tijd kosten: het verdient dus de voorkeur om dit in de achtergrond te laten doen. U kunt ook kiezen dit op de voorgrond te laten doen of om deze stap over te slaan.

note: Type: select Description
en: The cached data gets automatically updated via dpkg triggers, so that no specific action is required whenever you install new (La)TeX packages or remove old ones.
nl: De cache word automatisch bijgewerkt door middel van dpkg-triggers, zodat u geen extra actie hoeft te ondernemen wanneer u nieuwe (La)TeX-pakketten installeert of oude verwijdert.

note: Type: select Description
en: This update can be run manually at any moment by running 'update-auctex-elisp'.
nl: U kunt op elk moment handmatig bijwerken door 'update-auctex-elisp' uit te voeren.
