Audacious Plugins - en to cs translation catalogue (851 entries)

en: AAC (Raw) Decoder
cs: AAC (Raw) dekodér

en: AdPlug (AdLib Player)
cs: AdPlug (AdLib přehrávač)

en: sequenced
cs: seřazen

en: <b>Output</b>
cs: <b>Výstup</b>

en: OPL Emulator:
cs: OPL emulátor:

en: Sample rate:
cs: Vzorkovací frekvence:

en: <b>Miscellaneous</b>
cs: <b>Různé</b>

en: Repeat song in endless loop
cs: Opakovat nahrávku v nekonečné smyčce

en: Album Art
cs: Obal alba

en: ALSA Output
cs: ALSA výstup:

en: ALSA Output Plugin for Audacious
    Copyright 2009-2012 John Lindgren
    
    My thanks to William Pitcock, author of the ALSA Output Plugin NG, whose code served as a reference when the ALSA manual was not enough.
cs: ALSA výstupní modul pro Audacious
    Copyright 2009-2012 John Lindgren
    
    Mé díky patří Williamu Pitcockovy, autoru výstupního ALSA Zásuvného modulu NG, jehož kód sloužil jako reference, když použití ALSA mauálu nestačilo.

en: (no description)
cs: (bez popisu)

en: Default PCM device
cs: Výchozí PCM zařízení

en: Default mixer device
cs: Výchozí směšovací zařízení

en: PCM device:
cs: Zařízení PCM:

en: Mixer device:
cs: Zařízení směšovače:

en: Mixer element:
cs: Prvek směšovače:

en: AMIDI-Plug (MIDI Player)
cs: AMIDI-Plug (MIDI přehrávač)

en: AMIDI-Plug
    modular MIDI music player
    http://www.develia.org/projects.php?p=amidiplug
    
    written by Giacomo Lozito
    <james@develia.org>
    
    special thanks to...
    
    Clemens Ladisch and Jaroslav Kysela
    for their cool programs aplaymidi and amixer; those
    were really useful, along with alsa-lib docs, in order
    to learn more about the ALSA API
    
    Alfredo Spadafina
    for the nice midi keyboard logo
    
    Tony Vroon
    for the good help with alpha testing
cs: AMIDI-Olug
    modulární hudební přehrávač MIDI
    http://www.develia.org/projects.php?p=amidiplug
    
    napsal Giacomo Lozito
    <james@develia.org>
    
    zvláštní poděkování náleží:
    
    Clemens Ladisch a Jaroslav Kysela
    pro jejich skvostné programy aplaymidi a amixer; tyto
    byly vskutku užitečné, společně s dokumentací pro alsa-lib,
    díky nimž jsem se dozvěděl více o ALSA API
    
    Alfredo Spadafina
    za krásné logo MIDI klávesnice
    
    Tony Vroon
    za hodnotnou pomoc při alfatestování

en: Override default gain:
cs: Potlačit výchozí zesílení:

en: Override default polyphony:
cs: Potlačit výchozí vícehlas:

en: Override default reverb:
cs: Potlačit výchozí dozvuk:

en: Override default chorus:
cs: Potlačit výchozí sbor:

en: <b>Playback</b>
cs: <b>Přehrávání</b>

en: Transpose:
cs: Transponovat:

en: semitones
cs: půltóny

en: Drum shift:
cs: Posun bubnu:

en: note numbers
cs: čísla poznámek

en: Skip leading silence
cs: Přeskočit ticho na začátku

en: Skip trailing silence
cs: Přeskočit ticho na konci

en: AMIDI-Plug - select SoundFont file
cs: AMIDI-Plug – vyberte soundfontový soubor

en: _Cancel
cs: _Zrušit

en: _Open
cs: _Otevřít

en: File name
cs: Název souboru

en: Size (bytes)
cs: Velikost (v bajtech):

en: Name:
cs: Jméno:

en: <span size="smaller"> MIDI Info </span>
cs: <span size="small"> Podrobnosti o MIDI </span>

en: Format:
cs: Formát:

en: Length (msec):
cs: Délka (ms):

en: No. of Tracks:
cs: Počet stop:

en: variable
cs: proměnlivé

en: BPM (wavg):
cs: BPM (váž.):

en: Time Div:
cs: Čas. pom.:

en: <span size="smaller"> MIDI Comments and Lyrics </span>
cs: <span size="small"> Komentáře a text MIDI skladby </span>

en: * no comments available in this MIDI file *
cs: * v MIDI souboru se nenachází žádné komentáře *

en: * no lyrics available in this MIDI file *
cs: * v MIDI souboru se nenachází text skladby *

en: _Close
cs: _Zavřít

en:   (invalid UTF-8)
cs:   (neplatné UTF8)

en: Ampache Browser
cs: Ampache browser

en: Ampache Browser for Audacious
    http://ampache-browser.org/
    
    Copyright (C) Róbert Čerňanský and John Lindgren
    License: GNU GPLv3
cs: Prohlížeč Ampache pro Audacious
    http://ampache-browser.org/
    
    Copyright (C) Róbert Čerňanský a John Lindgren
    License: GNU GPLv3

en: Audacious OSD
    http://www.develia.org/projects.php?p=audacious#aosd
    
    Written by Giacomo Lozito <james@develia.org>
    
    Based in part on Evan Martin's Ghosd library:
    http://neugierig.org/software/ghosd/
cs: Audacious OSD
    http://www.develia.org/projects.php?p=audacious#aosd
    
    Napsal Giacomo Lozito <james@develia.org>
    
    Částečně založeno na knihovně Ghosd Evana Martina:
    http://neugierig.org/software/ghosd/

en: Rectangle
cs: Obdélník

en: Rounded Rectangle
cs: Zaoblený obdélník

en: Concave Rectangle
cs: Konkávní obdélník

en: None
cs: Žádný

en: Playback Start
cs: Zahájení přehrávání

en: Triggers OSD when a playlist entry is played.
cs: Spustí OSD, když se začne přehrávat skladba.

en: Title Change
cs: Změna názvu

en: Triggers OSD when the song title changes (for internet streams).
cs: Spustí OSD při změně názvu skladby (pro internetové proudy).

en: Pause On
cs: Pozastavení

en: Triggers OSD when playback is paused.
cs: Spustí OSD, když je přehrávání pozastaveno.

en: Pause Off
cs: Obnovení přehrávání

en: Triggers OSD when playback is unpaused.
cs: Spustí OSD, když přehrávání obnoveno.

en: Placement
cs: Umístění

en: Relative X offset:
cs: Relativní odsazení ve směru osy X:

en: Relative Y offset:
cs: Relativní odsazení ve směru osy Y

en: Max OSD width:
cs: Maximální šířka OSD

en: Multi-Monitor options
cs: Nastavení pro více monitorů

en: Display OSD using:
cs: Zobrazit OSD na:

en: all monitors
cs: všech monitorech

en: monitor %i
cs: monitoru %i

en: Timing (ms)
cs: Časování (ms)

en: Display:
cs: Zobrazení:

en: Fade in:
cs: Rozsvícení:

en: Fade out:
cs: Pohasnutí:

en: Fonts
cs: Fonty

en: Shadow
cs: Stín

en: Render Style
cs: Styl vyobrazení

en: Colors
cs: Barvy

en: Color %i:
cs: Barvy %i:

en: Enable trigger
cs: Povolit spouštěč

en: Event
cs: Událost

en: Composite manager detected
cs: Nalezen kompozitní správce

en: Composite manager not detected;
    unless you know that you have one running, please activate a composite manager otherwise the OSD won't work properly
cs: Kompozitní správce nebyl nalezen.
    Pokud nevíte, že byste jste již nějakého spustili, prosím, aktivujte kompozitního správce, jinak OSD nebude správně fungovat.

en: Composite manager not required for fake transparency
cs: Při falešné průhlednosti není kompozitní správce potřeba

en: Transparency
cs: Průhlednost

en: Fake transparency
cs: Falešná průhlednost

en: Real transparency (requires X Composite Ext.)
cs: Skutečná průhlednost (vyžaduje kompozitní rozšíření X)

en: Composite extension not loaded
cs: Kompozitní rozšíření není nahráno

en: <span font_desc='%s'>Audacious OSD</span>
cs: <span font_desc='%s'>OSD Audacious</span>

en: Position
cs: Umístění

en: Animation
cs: Animace

en: Decoration
cs: Výzdoba

en: Trigger
cs: Spouštěč

en: Misc
cs: Různé

en: Test
cs: Zkouška

en: ASXv3 Playlists
cs: Seznamy skladeb ASXv3

en: ASXv1/ASXv2 Playlists
cs: ASXv1/ASXv2 seznamy skladeb

en: Audacious Playlists (audpl)
cs: Audacious seszam skladeb (audpl)

en: <b>Color</b>
cs: <b>Barva</b>

en: Blur Scope
cs: Rozostřený osciloskop

en: Presets:
cs: Předvolby:

en: Default
cs: Výchozí

en: Feed level:
cs: Úroveň přeslechu:

en: Cut frequency:
cs: Ořezová frekvence:

en: Spectrum Analyzer
cs: Analyzátor spektra

en: Audio CD Plugin
cs: Audio CD plugin

en: Copyright (C) 2007-2012 Calin Crisan <ccrisan@gmail.com> and others.
    
    Many thanks to libcdio developers <http://www.gnu.org/software/libcdio/>
    and to libcddb developers <http://libcddb.sourceforge.net/>.
    
    Also thank you to Tony Vroon for mentoring and guiding me.
    
    This was a Google Summer of Code 2007 project.
cs: Copyright (C) 2007-2012 Calin Crisan <ccrisan@gmail.com> a další.
    
    Hodně díků patří libcdio vývojářům <http://www.gnu.org/software/libcdio/>
    a libcddb vývojářům <http://libcddb.sourceforge.net/>.
    
    Také děkujeme Tony Vroon za mentorování a směrování.
    
    Toto byl projekt v rámci Google Summer of Code 2007.

en: <b>Device</b>
cs: <b>Zařízení</b>

en: Read speed:
cs: Rychlost čtení:

en: Override device:
cs: Přepsat zařízení:

en: Use CD-Text
cs: Použití CD-Text

en: Use CDDB
cs: Používat CDDB

en: Use HTTP instead of CDDBP
cs: Použít HTTP místo CDDBP

en: Path:
cs: Cesta:

en: Failed to initialize cdio subsystem.
cs: Nepodařilo se inicializovat cdio subsystému.

en: Invalid URI %s.
cs: Neplatná URI %s.

en: Track %d not found.
cs: Stopa %d nebyla nalezena.

en: Track %d is a data track.
cs: Stopa %d je datová stopa.

en: Error reading audio CD.
cs: Chyba při čtení zvukového CD.

en: Audio CD
cs: Zvukové CD

en: Failed to open CD device %s.
cs: Nelze otevřít CD zařízení %s.

en: No audio capable CD drive found.
cs: Nebyly nalezeny funkční CD mechaniky

en: Drive is empty.
cs: Mechanika je prázdná

en: Unsupported disk type.
cs: Nepodporovaný druh disku.

en: Failed to finish initializing opened CD drive.
cs: Nepodařilo se dokončit inicializaci otevření CD mechaniky.

en: Failed to retrieve first/last track number.
cs: Nepodařilo se načíst první/poslední číslo skladby.

en: Cannot read start/end LSN for track %d.
cs: nelze přečíst začátek/konec LSN pro skladbu %d.

en: Failed to create the CDDB connection.
cs: Selhalo vytvoření CDDB spojení.

en: Failed to query the CDDB server
cs: Nepodařil se dotaz na server CDDB

en: Failed to query the CDDB server: %s
cs: Nepodařil se dotaz na server CDDB: %s

en: Failed to read the CDDB info: %s
cs: Selhalo čtení CDDB informace: %s

en: Audio CD Menu Items
cs: Položky Audio CD menu

en: Pla_y CD
cs: Pře_hrát CD

en: _Add CD
cs: Při_dat CD

en: <b>Compression</b>
cs: <b>Komprese</b>

en: Center volume:
cs: Hlasitost středu:

en: Dynamic range:
cs: Dynamický rozsah:

en: Dynamic Range Compression Plugin for Audacious
    Copyright 2010-2014 John Lindgren
cs: Zásuvný modul komprese dynamického rozsahu pro Audacious
    Copyright 2010-2014 John Lindgren

en: Dynamic Range Compressor
cs: Kompresor dynamického rozsahu

en: Console music decoder engine based on Game_Music_Emu 0.5.2
    Supported formats: AY, GBS, GYM, HES, KSS, NSF, NSFE, SAP, SPC, VGM, VGZ
    
    Audacious plugin by:
    William Pitcock <nenolod@dereferenced.org>
    Shay Green <gblargg@gmail.com>
cs: Dekodér hudby z herních konzolí, založen na Game_Music_Emu 0.5.2
    Podporované formáty: AY, GBS, GYM, HES, KSS, NSF, NSFE, SAP, SPC, VGM, VGZ
    
    Zásuvný modul pro Audacious od:
    William Pitcock <nenolod@dereferenced.org>
    Shay Green <gblargg@gmail.com>

en: Bass:
cs: Hloubky:

en: Treble:
cs: Výšky:

en: Echo:
cs: Ozvěna:

en: Default song length:
cs: Výchozí délka skladby:

en: seconds
cs: sekund

en: <b>Resampling</b>
cs: <b>Převzorkování</b>

en: Enable audio resampling
cs: Povolit převzorkování zvuku

en: Ignore length from SPC tags
cs: Ignorovat délku z SPC popisků

en: Increase reverb
cs: Prodloužit dozvuk

en: Game Console Music Decoder
cs: Dekodér hudby pro herní konzole

en: CoreAudio output
cs: CoreAudio výstup

en: CoreAudio Output Plugin for Audacious
    Copyright 2014 William Pitcock
    Copyright 2017,18 René J.V. Bertin
     (original code and code adapted from
      Apple examples, (C) Apple 2013)
    
    Based on SDL Output Plugin for Audacious
    Copyright 2010 John Lindgren
cs: Výstupní plugin CoreAudio pro Audacious
    Copyright 2014 William Pitcock
    Copyright 2017-18 René J.V. Bertin
     (původní kód a kód převzatý z
    Apple examples, (c) Apple 2013)
    
    Založeno na výstupním pluginu SDL pro Audacious
    Copyright 2010 John Lindgren

en: Use exclusive mode
cs: Použij exkluzivní mód

en: Use bit perfect audio (adapt device sampling rate)
cs: Použit bitově dokonalý zvuk (přizpůsobit vzorkovací kmitočet zařízení)

en: Crossfade Plugin for Audacious
    Copyright 2010-2014 John Lindgren
cs: Zásuvný modul prolínání pro Audacious
    Copyright 2010-2014 John Lindgren

en: <b>Crossfade</b>
cs: <b>Prolínání</b>

en: On automatic song change
cs: Při automatické změně skladby

en: Overlap:
cs: Přesah:

en: On seek or manual song change
cs: Při vyhledávání nebo při ruční změně skladby

en: <b>Tip</b>
cs: <b>Tip<b>

en: For better crossfading, enable
    the Silence Removal effect.
cs: Pro lepší prolínání povolte
    efekt odstanění ticha.

en: Crossfade
cs: Prolínání

en: Intensity:
cs: Intenzita:

en: Crystalizer
cs: Krystalizér

en: Cue Sheet Plugin
cs: Zásuvný modul pro Cue Sheet

en: Delete Files
cs: Smazat soubory

en: No files are selected.
cs: Nebyly zvoleny žádné soubory.

en: Do you want to move %s to the trash?
cs: Chcete přesunout %s do koše?

en: Do you want to permanently delete %s?
cs: Chcete trvale odstranit %s?

en: Do you want to move %d files to the trash?
cs: Chcete přesunout %d souborů do koše?

en: Do you want to permanently delete %d files?
cs: Chcete trvale odstranit %d souborů?

en: Move to trash
cs: Přesunout do koše

en: Delete
cs: Smazat

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Delete Selected Files
cs: Smazat vybrané soubory

en: <b>Delete Method</b>
cs: <b>Metoda mazání<b>

en: Move to trash instead of deleting immediately
cs: Presuň do koše místo okamžitého smazání

en: Echo Plugin
    By Johan Levin, 1999
    Surround echo by Carl van Schaik, 1999
    Updated for Audacious by William Pitcock and John Lindgren, 2010-2014
cs: Zásuvný modul ozvěny
    Od: Johan Levin, 1999
    Prostorová ozvěna od: Carl van Schaik, 1999
    Aktualizovali pro Audacious: William Pitcock aJohn Lindgren, 2010-2014

en: <b>Echo</b>
cs: <b>Ozvěna</ b>

en: Delay:
cs: Zpoždění:

en: Feedback:
cs: Zpětná vazba:

en: Volume:
cs: Hlasitost:

en: Echo
cs: Ozvěna

en: FFmpeg Plugin
cs: FFmpeg plugin

en: Multi-format audio decoding plugin for Audacious using
    FFmpeg multimedia framework (http://www.ffmpeg.org/)
    
    Audacious plugin by:
    William Pitcock <nenolod@nenolod.net>
    Matti Hämäläinen <ccr@tnsp.org>
cs: Multiformátový audio dekodovací zásuný modul pro použití v Audacious
    FFmpeg multimedia framework (http://www.ffmpeg.org/)
    
    Audacious zásuvný modul od:
    Williama Pitcocka <nenolod@nenolod.net>
    Matti Hämäläinena <ccr@tnsp.org>

en: FileWriter Plugin
cs: Přídavný modul FileWriter

en: Error opening %s:
    %s
cs: Chyba při otevírání %s:
    %s

en: This program is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
    
    This program is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
    
    You should have received a copy of the GNU General Public License along with this program; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA.
cs: Tento program je svobodný software: můžete jej šířit a/nebo upravovat dle podmínek GNU General Public License, vydávané Free Software Foundation, a to buď verze 2 této licence, nebo (dle vlastního uvážení) kterékoliv pozdější verze.
    
    Tento program je šířen v naději, že bude užitečný, ale BEZ JAKÉKOLIV ZÁRUKY; dokonce i bez předpokládané záruky PRODEJNOSTI nebo VHODNOSTI PRO KONKRÉTNÍ ÚČEL. Podívejte se na GNU General Public License pro další podrobnosti.
    
    Měli byste obdržet kopii GNU General Public License spolu s tímto programem; Pokud tomu tak není, napište si do Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA.

en: Output file format:
cs: Formát výstupního souboru:

en: Save into original directory
cs: Ukládat do původního adresáře

en: Save into custom directory:
cs: Uložit do vlastní složky:

en: Generate file name from:
cs: Generuj jméno souboru z:

en: Original file name
cs: Originální jméno souboru

en: Original file name (no suffix)
cs: Původní název souboru (bez přípony)

en: Original file tag
cs: Původní značka souboru

en: Prepend track number to file name
cs: Předřadit číslo stopy k jménu souboru

en: 8000 Hz
cs: 8000Hz

en: 11025 Hz
cs: 11025Hz

en: 12000 Hz
cs: 12000Hz

en: 16000 Hz
cs: 16000Hz

en: 22050 Hz
cs: 22050Hz

en: 24000 Hz
cs: 24000Hz

en: 32000 Hz
cs: 32000Hz

en: 44100 Hz
cs: 44100Hz

en: 48000 Hz
cs: 48000Hz

en: Joint Stereo
cs: Joint-stereo

en: Algorithm quality:
cs: Kvalita algoritmu:

en: Bitrate:
cs: Datový tok:

en: Compression ratio:
cs: Kompresní poměr:

en: Audio mode:
cs: Režim zvuku:

en: Enforce strict ISO compliance
cs: Vynutit přísnou shodu s ISO

en: Error protection
cs: Ochrana před chybami

en: Enable VBR/ABR
cs: Povolit VBR/ABR

en: Type:
cs: Druh:

en: Minimum bitrate:
cs: Minimální datový tok:

en: Maximum bitrate:
cs: Maximální datový tok:

en: Average bitrate:
cs: Průměrný datový tok:

en: VBR quality level:
cs: Úroveň kvality VBR:

en: Strictly enforce minimum bitrate
cs: Přísně vynucovat nejmenší datový tok

en: Omit Xing VBR header
cs: Vynechat Xing VBR hlavičku

en: <b>Frame Headers</b>
cs: <b>Hlavičky rámců</b>

en: Mark as copyright
cs: Označit jako podléhající autorskému právu

en: Mark as original
cs: Označit jako původní

en: <b>ID3 Tags</b>
cs: <b>ID3 značky</b>

en: Force addition of version 2 tag
cs: Vynutit přidání popisků verze 2

en: Only add v1 tag
cs: Přidávat jen popisky verze 1

en: Only add v2 tag
cs: Přidávat jen popisky verze 2

en: Quality
cs: Kvalita

en: Tags
cs: Popisky

en: Quality (0-1):
cs: Kvalita (0-1):

en: General
cs: Obecné

en: FLAC Decoder
cs: FLAC dekodér

en: lossless
cs: Bezztrátová kvalita

en: Original code by
    Ralf Ertzinger <ralf@skytale.net>
    
    http://www.skytale.net/projects/bmp-flac2/
cs: Původní kód od
    Ralfa Ertzingera <ralf@skytale.net>
    
    http://www.skytale.net/projects/bmp-flac2/

en: GIO Plugin for Audacious
    Copyright 2009-2012 John Lindgren
cs: GIO zásuvný modul pro Audacious
    Copyright 2009-2012 John Lindgren

en: GIO Plugin
cs: GIO plugin

en: Read-and-append mode not supported
cs: Režim "načíst a přidat" není podporován

en: Invalid open mode
cs: Neplatný způsob otvírání

en: OpenGL Spectrum Analyzer for Audacious
    Copyright 2013 Christophe Budé, John Lindgren, and Carlo Bramini
    
    Based on the XMMS plugin:
    Copyright 1998-2000 Peter Alm, Mikael Alm, Olle Hallnas, Thomas Nilsson, and 4Front Technologies
    
    License: GPLv2+
cs: OpenGL Analyzátor spektra pro Audacious
    Copyright 2013 Christophe Budé, John Lindgren a Carlo Bramini
    
    Založeno na XMMS modulu:
    Copyright 1998-2000 Peter Alm, Mikael Alm, Olle Hallnas, Thomas Nilsson a 4Front Technologies
    
    Licence: GPLv2+

en: OpenGL Spectrum Analyzer
cs: OpenGL analyzátor spektra

en: Entry Number
cs: Vstupní číslo

en: Title
cs: Název

en: Artist
cs: Umělec

en: Year
cs: Rok

en: Album Artist
cs: Album Umělec

en: Track
cs: Stopa

en: Genre
cs: Žánr

en: Queue Position
cs: Pozice fronty

en: Length
cs: Délka

en: File Path
cs: Cesta souboru

en: File Name
cs: Název souboru

en: Custom Title
cs: Vlastní název

en: Bitrate
cs: Datový tok

en: Comment
cs: Komentář

en: Available columns
cs: Použitelné sloupce

en: Displayed columns
cs: Zobrazené sloupce

en: Search Tool
cs: Vyhledávací nástroj

en: Dock at Left
cs: Umístit vlevo

en: Dock at Right
cs: Umístit vpravo

en: Dock at Top
cs: Umístit nahoru

en: Dock at Bottom
cs: Umístit dolů

en: Undock
cs: Neumisťovat

en: Disable
cs: Zakázat

en: _Open Files ...
cs: _Otevřít soubory…

en: Open _URL ...
cs: Otevřít _URL…

en: _Add Files ...
cs: Přid_at soubory…

en: Add U_RL ...
cs: Přidat U_RL…

en: Search _Library
cs: Prohledat knihovnu

en: A_bout ...
cs: _O programu…

en: _Settings ...
cs: _Nastavení ...

en: _Quit
cs: _Konec

en: _Play
cs: _Hrát

en: Paus_e
cs: P_ozastavit

en: _Stop
cs: Za_stavit

en: Pre_vious
cs: Před_chozí

en: _Next
cs: _Další

en: Previous Album
cs: Předchozí album

en: Next Album
cs: Další album

en: _Repeat
cs: _Opakovat

en: S_huffle
cs: Ná_hodné přehrávání

en: Shuffle by Albu_m
cs: Náh_odné přehrávání v rámci alba

en: N_o Playlist Advance
cs: Žádné p_okračování dle seznamu skladeb

en: Stop A_fter This Song
cs: Zastavit _po této skladbě

en: Song _Info ...
cs: _Informace o skladbě…

en: Jump to _Time ...
cs: Přejí_t na čas…

en: _Jump to Song ...
cs: Pře_jít na skladbu…

en: Set Repeat Point _A
cs: Nastavit bod opakování _A

en: Set Repeat Point _B
cs: Nastavit bod opakování _B

en: _Clear Repeat Points
cs: _Vymazat body opakování

en: By _Title
cs: Podle ná_zvu

en: By _File Name
cs: Podle ná_zvu souboru

en: By File _Path
cs: Podle cesty k _souboru

en: By Track _Number
cs: Podle čísla _stopy

en: By _Artist
cs: Podle _umělce

en: By Al_bum
cs: Podle Al_ba

en: By Albu_m Artist
cs: Podle u_mělce alba

en: By Release _Date
cs: Podle data vy_dání

en: By _Genre
cs: Podle žá_nru

en: By _Length
cs: Podle _délky

en: By _File Path
cs: Podle _cesty k souboru

en: By _Custom Title
cs: _Vlastní název

en: By C_omment
cs: Podle k_omentáře

en: R_everse Order
cs: _Obrátit pořadí

en: _Random Order
cs: Ná_hodné pořadí

en: _Play/Resume
cs: _Přehrát/Pokračovat

en: _Refresh
cs: _Obnovit

en: _Sort
cs: _Seřadit

en: Sort Se_lected
cs: Seřadit vy_brané

en: Remove _Duplicates
cs: Odstranit _duplikáty

en: Remove _Unavailable Files
cs: Odstranit nedost_upné soubory

en: _New
cs: _Nový

en: Ren_ame ...
cs: Přej_menovat

en: Remo_ve
cs: Odstranit

en: _Import ...
cs: _Importovat…

en: _Export ...
cs: _Exportovat…

en: Playlist _Manager ...
cs: Organizace seznamů skladeb

en: _Queue Manager ...
cs: Správce _fronty…

en: Volume _Up
cs: Ze_sílit

en: Volume _Down
cs: Z_tišit

en: _Equalizer ...
cs: _Ekvalizér...

en: E_ffects ...
cs: E_fekty ...

en: _Record Stream
cs: Záznam p_roudu

en: Audio _Settings ...
cs: Na_stavení zvuku...

en: Show _Menu Bar
cs: Zobrazit h_lavní nabídku

en: Show I_nfo Bar
cs: Zobrazit oblast i_nformací

en: Show Info Bar Vis_ualization
cs: Zobrazit znázornění oblasti informací

en: Show _Status Bar
cs: Zobrazit _stavový panel

en: Show _Remaining Time
cs: Ukázat _zbývající čas

en: _Visualizations ...
cs: _Vizualizace

en: _File
cs: _Soubor

en: _Playback
cs: _Přehrát

en: P_laylist
cs: Seznam sk_ladeb

en: _Services
cs: _Služby

en: _Output
cs: _Výstup

en: _View
cs: _Zobrazení

en: _Queue/Unqueue
cs: Při_dat/odebrat do/z fronty

en: _Open Containing Folder
cs: _Otevřít složku

en: _Refresh Selected
cs: Obnovit vyb_rané

en: Cu_t
cs: V_yjmout

en: _Copy
cs: _Kopírovat

en: _Paste
cs: V_ložit

en: Paste at _End
cs: Vložit na kon_ec

en: Select _All
cs: Vybr_at vše

en: _Rename ...
cs: _Přejmenovat...

en: <b>Playlist Tabs</b>
cs: <b>Panely seznamu skladeb</b>

en: Always show tabs
cs: Vždy zobrazovat panely

en: Show entry counts
cs: Zobrazovat počet skladeb

en: Show close buttons
cs: Zobrazovat zavírací tlačítko

en: <b>Playlist Columns</b>
cs: <b>Sloupce seznamu skladeb</b>

en: Show column headers
cs: Zobrazovat hlavičky sloupců

en: Scroll on song change
cs: Posun při změně skladby

en: GTK Interface
cs: Rozhraní GTK

en: %s - Audacious
cs: %s – Audacious

en: Buffering ...
cs: Plnění vyrovnávácí paměti…

en: Play
cs: Hrát

en: Pause
cs: Pozastavit

en: Search Library
cs: Prohledat knihovnu

en: Open Files
cs: Otevřít soubory

en: Add Files
cs: Přidat soubory

en: Previous
cs: Předchozí

en: Stop
cs: Zastavit

en: Next
cs: Další

en: Record Stream
cs: Záznam proudu

en: Repeat
cs: Opakovat

en: Shuffle
cs: Náhodné přehrávání

en: %d channel | %d channels
cs[0]: %d kanál
cs[1]: %d kanály
cs[2]: %d kanálů
cs[3]: %d kanálů

en: %d kHz
cs: %dkHz

en: Single mode.
cs: Režim jedné skladby.

en: Playlist mode.
cs: Režim seznamu skladeb.

en: Stopping after song.
cs: Zastavuje po skladbě.

en: Previous track
cs: Předchozí skladba

en: Pause/Resume
cs: Pozastavit/Pokračovat

en: Next track
cs: Další stopa

en: Step forward
cs: Krok vpřed

en: Step backward
cs: Krok zpět

en: Mute
cs: Vypnout zvuk

en: Volume up
cs: Zvýšit hlasitost

en: Volume down
cs: Snížit hlasitost

en: Jump to file
cs: Přejít na soubor

en: Toggle player window(s)
cs: Přepnout okno přehrávače

en: Show On-Screen-Display
cs: Zobrazit OSD (nápis na obrazovce)

en: Toggle repeat
cs: Přepnout opakování

en: Toggle shuffle
cs: Přepnout zamíchání

en: Toggle stop after current
cs: Přepnout zastavení po současné skladbě

en: Raise player window(s)
cs: Vyvolat okno přehrávače

en: (none)
cs: (žádné)

en: It is not recommended to bind the primary mouse buttons without modifiers.
    
    Do you want to continue?
cs: Nedoporučuje se jako klávesové zkratky používat primární tlačítka myši bez modifikátorů.
    
    Chcete pokračovat?

en: Binding mouse buttons
cs: Přiřazuji tlačítka myši

en: Press a key combination inside a text field.
    You can also bind mouse buttons.
cs: Uvnitř textového pole stiskněte kombinaci kláves.
    Navázat lze také tlačítka myši.

en: Hotkeys:
cs: Horké klávesy:

en: <b>Action:</b>
cs: <b>Akce</b>

en: <b>Key Binding:</b>
cs: <b>Navázání kláves:</b>

en: _Add
cs: _Přidat

en: Global Hotkeys
cs: Globální klávesové zkratky

en: Global Hotkey Plugin
    Control the player with global key combinations or multimedia keys.
    
    Copyright (C) 2007-2008 Sascha Hlusiak <contact@saschahlusiak.de>
    
    Contributors include:
    Copyright (C) 2006-2007 Vladimir Paskov <vlado.paskov@gmail.com>
    Copyright (C) 2000-2002 Ville Syrjälä <syrjala@sci.fi>,
     Bryn Davies <curious@ihug.com.au>,
     Jonathan A. Davis <davis@jdhouse.org>,
     Jeremy Tan <nsx@nsx.homeip.net>
cs: Global Hotkey Plugin
    Ovládejte přehrávač pomocí globálních klávesových zkratek nebo multimediálních kláves.
    
    Copyright (C) 2007-2008 Sascha Hlusiak
    
    Mezi přispěvateli jsou zahrnuti:
    
    Copyright (C) 2006-2007 Vladimir Paskov 
    Copyright (C) 2000-2002 Ville Syrjälä ,
    Bryn Davies ,
    Jonathan A. Davis ,
    Jeremy Tan

en: JACK Output
cs: JACK výstup

en: Client name:
cs: Jméno klienta:

en: Automatically connect to output ports
cs: Automaticky připojit k výstupním portům

en: Filter ports (regex, use any port if blank):
cs: Filtrovat porty (regulární výraz, použít kterýkoliv port, není-li vyplněno):

en: Connect to physical ports only
cs: Připojit pouze k fyzickým portům

en: Upmix to
cs: Upmixovat na

en: ports if input has fewer channels
cs: porty pokud má vstup méně kanálů

en: Ignore insufficient number of ports
cs: Ignorovat nedostatečné množství portů

en: No JACK output ports were found. Please check settings.
cs: Nebyly nalezeny žádné výstupní porty typu JACK. Prosím zkontrolujte nastavení.

en: Only %d JACK output ports were found but %d are required.
cs: Pouze %d JACK výstupních portů bylo nalezeno, ale %d je jich vyžadováno.

en: Failed to connect to JACK port %s.
cs: Nepodařilo se připojit na JACK port %s.

en: JACK supports only floating-point audio.  You must change the output bit depth to floating-point in Audacious settings.
cs: JACK podporuje pouze floating-point audio. Musíte změnit výstupní bitovou hloubku na Plovoucí desetinnou čárku v nastavení JACK výstupu.

en: Failed to connect to the JACK server; is it running?
cs: Nepodařilo se spojit s JACK servrem; běží?

en: The JACK server requires a sample rate of %d Hz, but Audacious is playing at %d Hz.  Please use the Sample Rate Converter effect to correct the mismatch.
cs: JACK server vyžaduje vzorkovací kmitočet %d Hz, ale Audacious přehrává na %d Hz. Prosím použijte efekt Převodník vzorkovacího kmitočtu na opravu.

en: %s Settings
cs: Nastavení %s

en: Module paths:
cs: Cesta k modulům:

en: <small>Separate multiple paths with a colon.
    These paths are searched in addition to LADSPA_PATH.
    After adding new paths, press Enter to scan for new plugins.</small>
cs: <small>Cesty se od sebe oddělují dvojtečkou.
    Tyto cesty se prohledávají spolu s LADSPA_PATH.
    Po té, co přidáte novou cestu, je třeba stisknout Enter, aby se vyhledaly nové moduly.</small>

en: Available plugins:
cs: Dostupné moduly:

en: Enable
cs: Povolit

en: Enabled plugins:
cs: Povolené moduly:

en: Settings
cs: Nastavení

en: LADSPA Host for Audacious
    Copyright 2011 John Lindgren
cs: LADSPA Host pro Audacious
    Copyright 2011 John Lindgren

en: LIRC Plugin
cs: LIRC plugin

en: A simple plugin to control Audacious using the LIRC remote control daemon
    
    Adapted for Audacious by:
    Tony Vroon <chainsaw@gentoo.org>
    Joonas Harjumäki <jharjuma@gmail.com>
    
    Based on the XMMS LIRC plugin by:
    Carl van Schaik <carl@leg.uct.ac.za>
    Christoph Bartelmus <xmms@bartelmus.de>
    Andrew O. Shadoura <bugzilla@tut.by>
    
    For more information about LIRC, see http://lirc.org.
cs: Jednoduchý zásuvný modul na ovládání Audacious použitím LIRC démona vzdálené kontroly.
    
    Upraveno pro Audacious od:
    Tonyho Vroona <chainsaw@gentoo.org>
    Joonase Harjumäki <jharjuma@gmail.com>
    
    Na základě XMMS pluginu LIRC od:
    Carla van Schaika <carl@leg.uct.ac.za>
    Christophera Bartelmuse <xmms@bartelmus.de>
    Andrewa O. Shadoura <bugzilla@tut.by>
    
    Pro více informací o LIRC, navštivte http://lirc.org.

en: <b>Connection</b>
cs: <b>Připojení</ b>

en: Reconnect to LIRC server
cs: Znovu se připojit k serveru LIRC

en: Wait before reconnecting:
cs: Vyčkat před opětovným připojením:

en: Lyrics
cs: Text skladby

en: Nowhere
cs: Nikde

en: Store fetched lyrics in local cache
cs: Uchovat získané texty skladeb v lokální mezipaměti

en: <b>Local Storage</b>
cs: <b>Lokální úložiště</b>

en: Load lyric files (.lrc) from local storage
cs: Načíst soubor s texty skladeb (.lrc) z lokálního úložiště

en: Unable to fetch %s
cs: Nelze načíst %s

en: Unable to parse %s
cs: Nelze analyzovat %s

en: Looking for lyrics ...
cs: Hledám text skladby...

en: Error
cs: Chyba

en: Lyrics could not be found.
cs: Text skladby nebyl nalezen.

en: Missing title and/or artist.
cs: Chybějící název a/nebo umělec.

en: Save Locally
cs: Uložit lokálně

en: Refresh
cs: Obnovit

en: M3U Playlists
cs: M3U seznamy skladeb

en: Tact Generator
cs: Genetátor taktů

en: Tact generator: %d bpm
cs: Generátor taktu: %d dob/min

en: Tact generator: %d bpm %d/%d
cs: Generátor taktu: %d dob/min %d⁄%d

en: A Tact Generator by Martin Strauss <mys@faveve.uni-stuttgart.de>
    
    To use it, add a URL: tact://beats*num/den
    e.g. tact://77 to play 77 beats per minute
    or tact://60*3/4 to play 60 bpm in 3/4 tacts
cs: Generátor taktů od Martina Strausse <mys@faveve.uni-stuttgart.de>
    
    Chcete-li jej použít, přidejte adrese URL: tact://beats*num/den
    např. tact://77 pro přehrání 77 beatů za minutu
    nebo tact://60*3/4 pro přehrání 60 bpm v 3/4 taktu

en: Channel Mixer
cs: Míchání kanálů

en: Channel Mixer Plugin for Audacious
    Copyright 2011-2012 John Lindgren and Michał Lipski
cs: Zásuvný modul kanáloveho mixeru pro Audacious
    Copyright 2011-2012 John Lindgren a Michał Lipski

en: <b>Channel Mixer</b>
cs: <b>Míchání kanálů</b>

en: Output channels:
cs: Výstupní kanály:

en: MMS Plugin
cs: MMS plugin

en: Error connecting to MMS server
cs: Chyba při připojení k MMS servru

en: <b>Channels</b>
cs: <b>Kanály</b>

en: Nearest (fastest)
cs: Nejbližší (nejrychlejší)

en: Linear (fast)
cs: Lineární (rychlé)

en: Spline (good)
cs: Křivka (dobré)

en: Polyphase (best)
cs: Vícefázové (nejlepší)

en: <b>Sample rate</b>
cs: <b>Vzorkovací frekvence</b>

en: 22 kHz
cs: 22.05kHz

en: 44 kHz
cs: 44.1kHz

en: 48 kHz
cs: 48kHz

en: 96 kHz
cs: 96kHz

en: Level:
cs: Úroveň:

en: Cutoff:
cs: Bod zkrácení:

en: <b>Reverb</b>
cs: <b>Dozvuk</b>

en: <b>Bass Boost</b>
cs: <b>Zdůraznění basů</b>

en: <b>Surround</b>
cs: <b>Prostorový zvuk</b>

en: <b>Preamp</b>
cs: <b>Předzesílení</b>

en: Oversample
cs: Oblast vzorku

en: Noise reduction
cs: Zmenšení šumu

en: Play Amiga MODs
cs: Přehrát Amiga MOD

en: <b>Repeat</b>
cs: <b>Opakovat</b>

en: Repeat count:
cs: Počet opakování:

en: To repeat forever, set the repeat count to -1.
cs: Pro opakování navždy, nastavte počet opakování na -1.

en: These settings will take effect when Audacious is restarted.
cs: Tyto nastavení se projeví až po restartu Audacious.

en: Stop After This Song
cs: Zastavit po této skladbě

en: Reset to Defaults
cs: Obnovit výchozí nastavení

en: Now Playing
cs: Nyní hraje

en: Entries
cs: Položky

en: MPG123 Plugin
cs: MPG123 plugin

en: <b>Advanced</b>
cs: <b>Pokročilé</b>

en: Use accurate length calculation (slow)
cs: Použij přesný výpočet délky (pomalé)

en: Surround
cs: Prostorový zvuk

en: MPRIS 2 Server
cs: MPRIS 2 server

en: Neon HTTP/HTTPS Plugin
cs: Neon HTTP/HTTPS plugin

en: Error parsing redirect
cs: Chyba zpracování přesměrování

en: Unknown HTTP error
cs: Neznámá HTTP chyba

en: Error parsing URL
cs: Chyba zpracování URL

en: Too many redirects
cs: Příliš přesměrování

en: Stopped
cs: Zastaveno

en: Audacious is not playing.
cs: Audacious nyní nehraje.

en: Desktop Notifications
cs: Oznámení na plochu

en: Desktop Notifications Plugin for Audacious
    Copyright (C) 2010 Maximilian Bogner
    Copyright (C) 2011-2013 John Lindgren and Jean-Alexandre Anglès d'Auriac
    
    This plugin is free software: you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation, either version 3 of the License, or (at your option) any later version.
    
    This plugin is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
    
    You should have received a copy of the GNU General Public License along with this program.  If not, see <http://www.gnu.org/licenses/>.
cs: Zásuvný modul upozornění pro Audacious
    Copyright (c) 2010 Maximilian Bogner
    Copyright (c) 2011-2013 John Lindgren and Jean-Alexandre Anglès d'Auriac
    
    Tento zásuvný modul je svobodný software: můžete jej šířit a/nebo upravovat dle podmínek GNU General Public License, vydávané Free Software Foundation, a to buď verze 3 této licence, nebo (dle vlastního uvážení) kterékoliv pozdější verze.
    
    Tento zásuvný modul je šířen v naději, že bude užitečný, ale BEZ JAKÉKOLIV ZÁRUKY; dokonce i bez předpokládané záruky PRODEJNOSTI nebo VHODNOSTI PRO KONKRÉTNÍ ÚČEL. Podívejte se na GNU General Public License pro další podrobnosti.
    
    Měli byste obdržet kopii GNU General Public License spolu s tímto programem. Pokud tomu tak není, podívejte se na <http://www.gnu.org/licenses/>.

en: Show playback controls
cs: Ukázat ovládání přehrávání

en: Always show notification
cs: Vždy ukázat oznámení

en: Include album name in notification
cs: Včetně jména alba v oznámení

en: Show
cs: Ukázat

en: OpenMPT (Module Player)
cs: OpenMPT (modulární přehrávač)

en: Module player based on libopenmpt
    
    Written by: Chris Spiegel <cspiegel@gmail.com>
cs: Modulární přehrávač založený na libopenmpt
    
    Napsal: Chris Spiegel

en: Stereo separation:
cs: Stereo separace:

en: Interpolation:
cs: Interpolace:

en: Linear
cs: Lineární

en: Cubic
cs: Kubická

en: Windowed sinc
cs: Sinc v okně

en: OSS4 Output
cs: OSS4 výstup

en: OSS3 Output
cs: OSS3 výstup

en: Default device
cs: Výchozí zařízení

en: Audio device:
cs: Zvukové zařízení:

en: Use alternate device:
cs: Použít jiné zařízení:

en: Save volume between sessions.
cs: Uložit hlasitost mezi relacemi.

en: Enable format conversions made by the OSS software.
cs: Zapnout převody formátu prostřednictvím OSS.

en: Enable exclusive mode to prevent virtual mixing.
cs: Zabránit virtuálnímu směšování použitím výlučného režimu.

en: OSS4 Output Plugin for Audacious
    Copyright 2010-2012 Michał Lipski
    
    I would like to thank people on #audacious, especially Tony Vroon and John Lindgren and of course the authors of the previous OSS plugin.
cs: OSS4 Výstupní zásuvný modul pro Audacious 2010-2012
    Copyright 2010-2012 Michał Lipski
    
    Rád bych poděkoval lidem z #audacious, zejména Tonymu Vroonnovy a Johnu Lindgrennovy a samozřejmě také autorům předešlého OSS zásuvného modulu.

en: Playback
cs: Přehrát

en: Playlist Manager
cs: Správce seznamu skladeb

en: _Remove
cs: _Odstranit

en: Ren_ame
cs: Přejmenovat

en: PLS Playlists
cs: PLS seznamy skladeb

en: OpenPSF PSF1/PSF2 Decoder
cs: OpenPSF PSF1/PSF2 dekodér

en: <b>OpenPSF Configuration</b>
cs: <b>Konfigurace OpenPSF</b>

en: Ignore length from file
cs: Ignoruj délku ze souboru

en: PulseAudio Output
cs: PulseAudio výstup

en: Context name:
cs: Název kontextu:

en: Stream name:
cs: Název proudu:

en: Audacious PulseAudio Output Plugin
    
    This program is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
    
    This program is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
    
    You should have received a copy of the GNU General Public License along with this program; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA.
cs: Audacious PulseAudio plugin pro výstup
    
    Tento program je svobodný software; můžete ho šířit a/nebo upravovat podle podmínek GNU General Public License publikovaných Free Software Foundation, dle verze 2 nebo (pokud vám to vyhovuje) jakékoliv pozdější verze.
    
    Tento program je předáván s nadějí že bude užitečný, ale BEZ JAKÉKOLIV ZÁRUKY, bez jakékoli nevyslovené záruky PRODEJE nebo VHODNOSTI PRO KONKRÉTNÍ ÚČEL. Pro více informací vyhledejte GNU General Public License.
    
    Spolu s tímto programem byste měli obdržet kopii GNU General Public License. Pokud tomu tak není, napište na Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA.

en: QtMultimedia Output
cs: Výstup QtMultimedia

en: QtMultimedia Audio Output Plugin for Audacious
    Copyright 2014 William Pitcock
    
    Based on SDL Output Plugin for Audacious
    Copyright 2010 John Lindgren
cs: Výstupní zásuvný modul QtMultimedia pro Audacious
    Copyright 2014 William Pitcock
    
    Založeno na výstupním zásuvném modulu SDL pro Audacious
    Copyright 2010 John Lindgren

en: _Open Folder ...
cs: _Otevřít složku ...

en: _Add Folder ...
cs: _Přidat složku

en: _Log Inspector ...
cs: Inspektor logů.

en: _Find ...
cs: _Hledat ...

en: Audio Settings ...
cs: Nastavení zvuku...

en: Qt Interface
cs: Qt rozhraní

en: Search playlist
cs: Prohledat seznam skladeb

en: Always
cs: Vždy

en: Auto-hide
cs: Automaticky skrýt

en: Never
cs: Nikdy

en: Show playlist tabs:
cs: Zobrazit karty seznamů skladeb:

en: Sample Rate Converter
cs: Převodník vzorkovacího kmitočtu

en: Sample Rate Converter Plugin for Audacious
    Copyright 2010-2012 John Lindgren
cs: Převodník vzorkovací frekvence pro Audacious
    Copyright 2010-2012 John Lindgren

en: Skip/repeat samples
cs: Přeskočit/opakovat vzorky

en: Linear interpolation
cs: Lineární interpolace

en: Fast sinc interpolation
cs: Rychlá sinc interpolace

en: Medium sinc interpolation
cs: Střední sinc interpolace

en: Best sinc interpolation
cs: Nejlepší sinc interpolace

en: <b>Conversion</b>
cs: <b>Převod</b>

en: Method:
cs: Metoda:

en: Rate:
cs: Frekvence:

en: <b>Rate Mappings</b>
cs: <b>Mapování vzorkovací frekvence</b>

en: Use rate mappings
cs: Použít přiřazení frekvencí

en: Checking Last.fm access ...
cs: Ověřuje se přístup k Last.fm...

en: Your scrobbles are being saved on your computer temporarily.  They will be submitted as soon as Audacious is allowed access.
cs: Přehrané skladby jsou v počítači uloženy dočasně. Budou odeslány jakmile bude povolen přístup pro Audacious.

en: Permission granted.  Scrobbling for user %s.
cs: Oprávnění uděleno. Scrobbluji pro uživatele %s.

en: Permission denied.  Open the following URL in a browser, allow Audacious access to your account, and then click 'Check Permission' again:
cs: Oprávnění zapovězeno. Otevřete v prohlížeči následující URL, povolte přístup Audacious k vašemu účtu, poté znovu klikněte na 'Ověřit oprávnění':

en: There was a problem contacting Last.fm.
cs: Nastal problém s kontaktováním Last.fm.

en: Check Permission
cs: Ověřit oprávnění

en: Revoke Permission
cs: Odvolat oprávnění

en: You need to allow Audacious to scrobble tracks to your Last.fm account.
cs: Musíte povolit Audacious scrobblovat skladby do Last.fm účtu.

en: The Scrobbler plugin could not be started.
    There might be a problem with your installation.
cs: Zásuvný modul scrobbleru nemohl být spuštěn.
    Může se jednat o problém ve vaší instalaci.

en: Audacious Scrobbler Plugin 2.0 by Pitxyoki,
    
    Copyright © 2012-2013 Luís M. Picciochi Oliveira <Pitxyoki@Gmail.com>
    
    Thanks to John Lindgren for giving me a hand at the beginning of this project.
cs: Audacious Scrobbler Plugin 2.0 od Pitxyoki,
    
    Copyright © 2012-2013 Luís M. Picciochi Oliveira <Pitxyoki@Gmail.com>
    
    Poděkování patří Johnu Lindgrenovi za pomocnou ruku v začátcích tohoto projektu.

en: Audacious is now using an improved version of the Last.fm Scrobbler.
    Please check the Preferences for the Scrobbler plugin.
cs: Audacious nyní používá vylepšenou verzi Last.fm Scrobbler.
    Otevřete nastavení pro zobrazení pluginu Scrobbler.

en: SDL Output
cs: SDL výstup

en: SDL Output Plugin for Audacious
    Copyright 2010 John Lindgren
cs: SDL výstupní zásuvný modul pro Audacious
    Copyright 2010 John Lindgren

en: Library
cs: Knihovna

en: %d song | %d songs
cs[0]: %d skladba
cs[1]: %d skladby
cs[2]: %d skladeb
cs[3]: %d skladeb

en: of this genre
cs: tohoto žánru

en: on
cs: na

en: by
cs: od

en: Number of results to show:
cs: Počet výsledků k zobrazení:

en: Rescan library at startup
cs: Při spuštění přeskenovat knihovnu

en: Monitor library for changes
cs: Monitorovat knihovnu kvůli změnám

en: To import your music library into Audacious, choose a folder and then click the "refresh" icon.
cs: Hudební knihovnu se do Audacious naimportuje tak, že vyberete složku a pak kliknete na ikonu „obnovit“.

en: Please wait ...
cs: Prosím, počkejte…

en: Choose Folder
cs: Vybrat složku

en: Search library
cs: Prohledat knihovnu

en: %d of %d result shown | %d of %d results shown
cs[0]: Zobrazen %d z %d výsledku
cs[1]: Zobrazeny %d z %d výsledků
cs[2]: Zobrazeno %d z %d výsledků
cs[3]: Zobrazeno %d z %d výsledků

en: %d result | %d results
cs[0]: %d výsledek
cs[1]: %d výsledky
cs[2]: %d výsledků
cs[3]: %d výsledků

en: _Create Playlist
cs: _Vytvořit seznam skladeb

en: _Add to Playlist
cs: Přid_at do seznamu skladeb

en: SID Player
cs: SID přehrávač

en: Channels:
cs: Kanály:

en: <b>Emulation</b>
cs: <b>Emulace</b>

en: Emulate MOS 8580 (default: MOS 6581)
cs: Emuluj MOS 8580 (standardně: MOS 6581)

en: Do not automatically select chip model
cs: Nevybírat automaticky model čipu

en: Emulate filter
cs: Emuluj filtr

en: Clock speed:
cs: Hodinová frekvence:

en: Do not automatically select clock speed
cs: Nevybírat automaticky hodinovou frekvenci

en: <b>Playback time</b>
cs: <b>Čas přehrávání</b>

en: Set maximum playback time:
cs: Nastavit nejdelší čas přehrávání:

en: Use only when song length is unknown
cs: Použij pouze když je délka skladby neznámá

en: Set minimum playback time:
cs: Nastavit nejkratší čas přehrávání:

en: <b>Subtunes</b>
cs: <b>Podskladby</b>

en: Enable subtunes
cs: Povolit podskladby

en: Ignore subtunes shorter than:
cs: Ignorovat podskladby kratší jak:

en: <b>Note</b>
cs: <b>Poznámka</b>

en: Silence Removal
cs: Odstranění ticha

en: Silence Removal Plugin for Audacious
    Copyright 2014 John Lindgren
cs: Silence Removal zásuvný modul pro Audacious
    Copyright 2014 John Lindgren

en: <b>Silence Removal</b>
cs: <b>Odstranění ticha</b>

en: Threshold:
cs: Práh:

en: Repeat points cleared.
cs: A-B opakování smazáno.

en: Repeat point A set.
cs: Nastavit bod opakování A.

en: Repeat point B set.
cs: Nastavit bod opakování B.

en: Preamp
cs: Předzesílení

en: 31 Hz
cs: 31 Hz

en: 63 Hz
cs: 63 Hz

en: 125 Hz
cs: 125 Hz

en: 250 Hz
cs: 250 Hz

en: 500 Hz
cs: 500 Hz

en: 1 kHz
cs: 1 kHz

en: 2 kHz
cs: 2 kHz

en: 4 kHz
cs: 4 kHz

en: 8 kHz
cs: 8 kHz

en: 16 kHz
cs: 16 kHz

en: Audacious Equalizer
cs: Ekvalizér

en: Recording on
cs: Záznam zapnut

en: Recording off
cs: Záznam vypnut

en: Seek to %d:%-2.2d / %d:%-2.2d
cs: Přejít na %d:%-2.2d / %d:%-2.2d

en: Volume: %d%%
cs: Hlasitost: %d %%

en: Balance: %d%% left
cs: Vyvážení: %d %% vlevo

en: Balance: center
cs: Vyvážení: střed

en: Balance: %d%% right
cs: Vyvážení: %d %% vpravo

en: Options Menu
cs: Nabídka nastavení

en: Disable 'Always On Top'
cs: Vypnout „Vždy na vrchu“

en: Enable 'Always On Top'
cs: Zapnout „Vždy na vrchu“

en: File Info Box
cs: Informace o souboru

en: Double Size
cs: Dvojitá velikost

en: Visualizations
cs: Vizualizace.

en: Volume Up
cs: Zvýšit hlasitost

en: Volume Down
cs: Snížit hlasitost

en: Effects ...
cs: Efekty...

en: Open Files ...
cs: Otevři soubory ...

en: Open URL ...
cs: Otevři URL ...

en: Playlist
cs: Seznam skladeb

en: Output
cs: Výstup

en: View
cs: Zobrazení

en: Services
cs: Služby

en: About ...
cs: O programu ...

en: Settings ...
cs: Nastavení ...

en: Quit
cs: Ukončit

en: Song Info ...
cs: Informace o skladbě ...

en: Shuffle by Album
cs: Náhodně v rámci alba

en: No Playlist Advance
cs: Žádné pokračování dle seznamu skladeb

en: Set A-B Repeat
cs: Nastavit A-B opakování

en: Clear A-B Repeat
cs: Smazat A-B opakování

en: Jump to Song ...
cs: Přejít na skladbu ...

en: Jump to Time ...
cs: Přejít na čas ...

en: Play/Resume
cs: Přehrát/Pokračovat

en: New Playlist
cs: Nový seznam skladeb

en: Rename Playlist ...
cs: Přejmenuj seznam skladeb

en: Remove Playlist
cs: Odstraň seznam skladeb

en: Previous Playlist
cs: Předchozí seznam skladeb

en: Next Playlist
cs: Další seznam skladeb

en: Import Playlist ...
cs: Importuj seznam skladeb ...

en: Export Playlist ...
cs: Exportuj seznam skladeb ...

en: Playlist Manager ...
cs: Správce seznamu skladeb ...

en: Queue Manager ...
cs: Správce fronty ...

en: Refresh Playlist
cs: Obnov seznam skladeb

en: Show Playlist Editor
cs: Zobrazit editor seznamu skladeb

en: Show Equalizer
cs: Ukázat ekvalizér

en: Show Remaining Time
cs: Ukaž zbývající čas

en: Always on Top
cs: Vždy na vrchu

en: On All Workspaces
cs: Na všech pracovních plochách

en: Roll Up Player
cs: Vybalit přehrávač

en: Roll Up Playlist Editor
cs: Vybalit editor seznamu skladeb

en: Roll Up Equalizer
cs: Vybalit ekvalizér

en: Add URL ...
cs: Přidej URL ...

en: Add Files ...
cs: Přidej soubory ...

en: By Title
cs: Podle názvu

en: By File Name
cs: Podle názvu souboru

en: By File Path
cs: Podle cesty k souboru

en: Remove All
cs: Odebrat všechny

en: Clear Queue
cs: Vyprázdnit frontu

en: Remove Unavailable Files
cs: Odstranit nedostupné soubory

en: Remove Duplicates
cs: Odebrat duplikáty

en: Remove Unselected
cs: Odebrat neoznačené

en: Remove Selected
cs: Odebrat označené

en: Search and Select
cs: Hledání a výběr

en: Invert Selection
cs: Invertovat výběr

en: Select None
cs: Nevybrat žádné

en: Select All
cs: Vybrat vše

en: By Track Number
cs: Podle čísla stopy

en: By Artist
cs: Podle umělce

en: By Album
cs: Podle alba

en: By Album Artist
cs: Podle umělce alba

en: By Release Date
cs: Podle data vydání

en: By Genre
cs: Podle žánru

en: By Length
cs: Podle délky

en: By Custom Title
cs: Podle vlastního názvu

en: By Comment
cs: Podle komentáře

en: Randomize List
cs: Zamíchat pořadí

en: Reverse List
cs: Otočit seznam

en: Sort Selected
cs: Seřadit vybrané

en: Sort List
cs: Seřadit seznam

en: Open Containing Folder
cs: Otevřít obsahující složku

en: Cut
cs: Oříznout

en: Copy
cs: Kopírovat

en: Paste
cs: Vložit

en: Paste at End
cs: Vložit na konec

en: Queue/Unqueue
cs: Přidat/odebrat do/z fronty

en: %s (%d of %d)
cs: %s (%d z %d)

en: Audacious Playlist Editor
cs: Zobrazit editor seznamu skladeb

en: Winamp Classic Interface
cs: Rozhraní Winamp Classic

en: Open Folder ...
cs: Otevřít složku...

en: Add Folder ...
cs: Přidat složku...

en: Search entries in active playlist
cs: Vyhledat skladby v současném seznamu skladeb

en: Select entries in playlist by filling one or more fields. Fields use regular expressions syntax, case-insensitive. If you don't know how regular expressions work, simply insert a literal portion of what you're searching for.
cs: Položky seznamu skladeb vyberete vyplněním jednoho, nebo více polí. Pole používají regulární výrazy a neberou ohled na velikost písmen. Pokud regulárním výrazům nerozumíte, jednoduše vložte části textu, které chcete vyhledat.

en: Title:
cs: Název:

en: Artist:
cs: Umělec:

en: File Name:
cs: Jméno souboru:

en: Clear previous selection before searching
cs: Před hledáním vymazat předchozí výběr

en: Automatically toggle queue for matching entries
cs: Shodující se položky automaticky zařadit/vyřadit z fronty

en: Create a new playlist with matching entries
cs: Ze shodujících se položek vytvořit nový seznam skladeb

en: Search
cs: Hledej

en: Player:
cs: Přehrávač:

en: Select main player window font:
cs: Font v hlavním okně přehrávače:

en: Playlist:
cs: Seznam skladeb:

en: Select playlist font:
cs: Vyberte font pro seznam skladeb:

en: <b>Skin</b>
cs: <b>Téma vzhledu</b>

en: <b>Fonts</b>
cs: <b>Písma</b>

en: Use bitmap fonts (supports ASCII only)
cs: Použít bitmapové fonty (podporuje pouze ASCII)

en: Scroll song title
cs: Posouvání názvu skladby

en: Scroll song title in both directions
cs: Převíjet název skladby oběma směry

en: Analyzer
cs: Analyzátor

en: Scope
cs: Vlnovka

en: Voiceprint / VU meter
cs: Zvukový otisk / VU metr

en: Off
cs: Žádný

en: Normal
cs: Normální

en: Fire
cs: Oheň

en: Vertical lines
cs: Svislé čáry

en: Lines
cs: Čáry

en: Bars
cs: Sloupce

en: Slowest
cs: Nejpomalejší

en: Slow
cs: Pomalé

en: Medium
cs: Střední

en: Fast
cs: Rychlé

en: Fastest
cs: Nejrychlejší

en: Dots
cs: Body

en: Line
cs: Čára

en: Solid
cs: Plná vlnovka

en: Ice
cs: Led

en: Smooth
cs: Plynulý

en: Coloring:
cs: Barevné schéma:

en: Style:
cs: Styl:

en: Falloff:
cs: Klesání:

en: Peak falloff:
cs: Klesání vrcholku:

en: Scope Style:
cs: Styl vlnovky:

en: Voiceprint Coloring:
cs: Barevné schéma zvukového otisku:

en: VU Meter Style:
cs: Styl VU metru.

en: <b>Type</b>
cs: <b>Typ</b>

en: Visualization type:
cs: Typ vizualizace:

en: <b>Analyzer</b>
cs: <b>Analyzátor</b>

en: Show peaks
cs: Zobrazovat zvukové špičky

en: Visualization
cs: Vizualizace

en: Archived Winamp 2.x skin
cs: Zabalený skin Winapmu 2.x

en: Unarchived Winamp 2.x skin
cs: Nezabalený skin Winampu 2.x

en: Sndfile Plugin
cs: Sndfile modul

en: Based on the xmms_sndfile plugin:
    Copyright (C) 2000, 2002 Erik de Castro Lopo
    
    Adapted for Audacious by Tony Vroon <chainsaw@gentoo.org>
    
    This program is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
    
    This program is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
    
    You should have received a copy of the GNU General Public License along with this program; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA.
cs: Založeno na xmms_sndfile pluginu:
    Copyright (C) 2000, 2002 Erik de Castro Lopo
    
    Adaptováno pro Audacious - Tony Vroon <chainsaw@gentoo.org>
    
    This program is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
    
    This program is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE. See the GNU General Public License for more details.
    
    You should have received a copy of the GNU General Public License along with this program; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA.

en: Sndio Output
cs: Sndio výstup

en: Device (blank for default):
cs: Zařízení (prázdné pro výchozí)

en: Save and restore volume:
cs: Ulož a obnov hlasitost:

en: Sndio error: Unsupported audio format (%d)
cs: Sndio chyba: Nepodporovaný zvukový formát (%d)

en: Sndio error: sio_open() failed
cs: Sndio chyba: sio_open() selhal

en: Sndio error: sio_setpar() failed
cs: Sndio chyba: sio_setpar() selhal

en: Sndio error: sio_start() failed
cs: Sndio chyba: sio_start() selhal

en: Song Change
cs: Změna skladby

en: <b>Commands</b>
cs: <b>Příkazy</b>

en: Command to run when starting a new song:
cs: Spusť příkaz při spuštění nové skladby:

en: Command to run at the end of a song:
cs: Spusť příkaz po skončení skladby:

en: Command to run at the end of the playlist:
cs: Spusť příkaz po skončení přehrávání seznamu skladeb:

en: Command to run when song title changes (for network streams):
cs: Spusť příkaz při změně názvu skladby (pro síťové proudy):

en: You can use the following format codes, which will be replaced before running the command (not all are useful for the end-of-playlist command):
cs: Můžete použít následující formáty, které budou použity před spuštěním programu (ne všechny jsou použitelné pro příkaz end-of-playlist):

en: %a: Artist
    %b: Album
    %c: Number of channels
    %f: File name (full path)
    %F: Frequency (Hertz)
    %l: Length (milliseconds)
    %n or %s: Formatted title (see playlist settings)
    %p: Currently playing (1 or 0)
    %r: Rate (bits per second)
    %t: Playlist position
    %T: Title (unformatted)
cs: %a: Umělec
    %b: Album
    %c: Počet kanálů
    %f: Název souboru (s úplnou cestou)
    %F: Frekvence (Hz)
    %l: Délka (v milisekundách)
    %n nebo %s: Formátovaný název (viz nastavení seznamu skladeb)
    %p: Momentálně přehrávaná skladba (1 nebo 0)
    %r: Datový tok (bity za sekundu)
    %t: Pozice v seznamu skladeb
    %T: Název (neformátovaný)

en: Parameters passed to the shell should be enclosed in quotation marks.  Unquoted parameters may lead to unexpected results.
cs: Parametry předávané příkazovému řádku by měly být uzavřeny do uvozovek. Parametry v uvozovkách neuzavřené mohou vést k neočekávaným výsledkům.

en: Song Info
cs: Informace o skladbě

en: SoX Resampler
cs: Sox převzorkování

en: SoX Resampler Plugin for Audacious
    Copyright 2013 Michał Lipski
    
    Based on Sample Rate Converter Plugin:
    Copyright 2010-2012 John Lindgren
cs: SoX Resampler modul pro Audacious
    Copyright 2013 Michał Lipski
    
    Založeno na Sample Rate Converter Plugin:
    Copyright 2010-2012 John Lindgren

en: Quick
cs: Rychle

en: Low
cs: Nízká

en: High
cs: Vysoká

en: Very High
cs: Velmi vysoká

en: Ultra High
cs: Ultra vysoká

en: Minimum
cs: Minimální

en: Intermediate
cs: Střední

en: Quality:
cs: Kvalita:

en: Phase:
cs: Fáze:

en: Allow aliasing
cs: Povolit aliasing

en: Use steep filter
cs: Použít strmý filtr

en: Speed and Pitch
cs: Rychlost a výška

en: <b>Speed</b>
cs: <b>Rychlost</b>

en: Decouple from pitch
cs: Oddělit od výšek tónu

en: Multiplier:
cs: Násobitel:

en: <b>Pitch</b>
cs: <b>Výška tónu</b>

en: Status Icon
cs: Stavová ikona

en: Status Icon Plugin (partial port for Qt interface)
    
    Copyright 2005-2007 Giacomo Lozito <james@develia.org>
    Copyright 2010 Michał Lipski <tallica@o2.pl>
    Copyright 2015 Eugene Paskevich <eugene@raptor.kiev.ua>
    
    This plugin provides a status icon, placed in
    the system tray area of the window manager.
cs: Zásuvný modul stavové ikony (částečný port rozhraní Qt)
    
    Copyright 2005-2007 Giacomo Lozito <james@develia.org>
    Copyright 2010 Michał Lipski <tallica@o2.pl>
    Copyright 2015 Evžen Paskevič <eugene@raptor.kiev.ua>
    
    Tento zásuvný modul poskytuje stavovou ikonu umístěnou v
    prostoru systémové lišty okenního správce.

en: <b>Mouse Scroll Action</b>
cs: <b>Reakce na rolování myší</b>

en: Change volume
cs: Změnit hlasitost

en: Change playing song
cs: Změnit hranou skladbu

en: <b>Other Settings</b>
cs: <b>Ostatní nastavení</b>

en: Disable the popup window
cs: Zakázat vyskakovací okno

en: Close to the system tray
cs: Zavřít do systémové oblasti

en: Advance in playlist when scrolling upward
cs: Přecházet v seznamu skladeb, když se roluje nahoru

en: Se_ttings ...
cs: Nas_tavení...

en: Status Icon Plugin
    
    Copyright 2005-2007 Giacomo Lozito <james@develia.org>
    Copyright 2010 Michał Lipski <tallica@o2.pl>
    
    This plugin provides a status icon, placed in
    the system tray area of the window manager.
cs: Zásuvný modul stavové ikony
    
    Copyright 2005-2007 Giacomo Lozito <james@develia.org>
    Copyright 2010 Michał Lipski <tallica@o2.pl>
    
    Tento zásuvný modul poskytuje stavovou ikonu umístěnou v
     prostoru systémové lišty okenního správce.

en: Extra Stereo
cs: Extra stereo

en: Extra Stereo Plugin
    
    By Johan Levin, 1999
cs: Extra stereo modul
    
    Od Johana Levina, 1999

en: <b>Extra Stereo</b>
cs: <b>Extra stereo</b>

en: Type
cs: Typ

en: Current Song
cs: Aktuální píseň

en: Other
cs: Další

en: Market
cs: Obchod

en: Call Letters
cs: Volací znaky

en: Description
cs: Popis

en: Listeners
cs: Posluchači

en: Top 500 Stations
cs: Top 500 stanic

en: Alternative
cs: Alternativa

en: Classical
cs: Klasika

en: Decades
cs: Desetiletí

en: Easy Listening
cs: Příjemné poslouchání

en: Electronic
cs: Elektronická

en: Inspirational
cs: Inspirující

en: International
cs: Mezinárodní

en: Latin
cs: Latinská

en: Public Radio
cs: Veřejné rádio

en: R&B and Urban
cs: R&B a Urban

en: Seasonal and Holiday
cs: Sezónní a sváteční

en: Soundtracks
cs: Soundtracky

en: Talk
cs: Mluvené slovo

en: Themes
cs: Znělky

en: Stream Tuner
cs: Ladění proudu

en: Tone Generator
cs: Generátor tónu

en: %s %.1f Hz
cs: %s %.1f Hz

en: Tone Generator:
cs: Generátor tónů:

en: Sine tone generator by Håvard Kvålen <havardk@xmms.org>
    Modified by Daniel J. Peng <danielpeng@bigfoot.com>
    
    To use it, add a URL: tone://frequency1;frequency2;frequency3;...
    e.g. tone://2000;2005 to play a 2000 Hz tone and a 2005 Hz tone
cs: Generátor sinusového tónu Håvard Kvålen <havardk@xmms.org>
    Upraven Daniel J. Peng <danielpeng@bigfoot.com>
    
    Návod: Použij URL: tone://frekvence1;frekvence2;frekvence3;...
    např. tone://2000;2005 přehraje 2000 Hz tón a 2005 Hz tón

en: 
    (Further messages have been hidden.)
cs: 
    (Další zprávy jsou skryty.)

en: Working ...
cs: Pracuji ...

en: Information
cs: Informace

en: Voice Removal
cs: Odstranění hlasu

en: Audacious Ogg Vorbis Decoder
    
    Based on the Xiph.org Foundation's Ogg Vorbis Plugin:
    http://www.xiph.org/
    
    Original code by:
    Tony Arcieri <bascule@inferno.tusculum.edu>
    
    Contributions from:
    Chris Montgomery <monty@xiph.org>
    Peter Alm <peter@xmms.org>
    Michael Smith <msmith@labyrinth.edu.au>
    Jack Moffitt <jack@icecast.org>
    Jorn Baayen <jorn@nl.linux.org>
    Håvard Kvålen <havardk@xmms.org>
    Gian-Carlo Pascutto <gcp@sjeng.org>
    Eugene Zagidullin <e.asphyx@gmail.com>
cs: Audacious Ogg Vorbis dekodér
    
    Založeno Xiph.org Foundation's Ogg Vorbis Plugin:
    http://www.xiph.org/
    
    Originální kód:
    Tony Arcieri <bascule@inferno.tusculum.edu>
    
    Příspěvky od:
    Chris Montgomery <monty@xiph.org>
    Peter Alm <peter@xmms.org>
    Michael Smith <msmith@labyrinth.edu.au>
    Jack Moffitt <jack@icecast.org>
    Jorn Baayen <jorn@nl.linux.org>
    Håvard Kvålen <havardk@xmms.org>
    Gian-Carlo Pascutto <gcp@sjeng.org>
    Eugene Zagidullin <e.asphyx@gmail.com>

en: Ogg Vorbis Decoder
cs: Ogg Vorbis dekodér

en: Details about %s
cs: Detaily o %s

en: Title: %t
    Author: %a
    From: %f
    Tracker: %T
    Comment: %C
    Chip type: %c
    Stereo: %s
    Loop: %l
    Chip freq: %F
    Player Freq: %P
    Year: %y
cs: Název: %t
    Autor: %a
    Od: %f
    Tracker: %T
    Komentář: %C
    Typ čipu: %c
    Stereo: %s
    Smyčka: %l
    Frekvence čipu: %F
    Frekvence přehrávače: %P
    Rok: %y

en: VTX Decoder
cs: VTX dekodér

en: Vortex file format player by Sashnov Alexander <sashnov@ngs.ru>
    Based on in_vtx.dll by Roman Sherbakov <v_soft@microfor.ru>
    Audacious plugin by Pavel Vymetalek <pvymetalek@seznam.cz>
cs: Přehrávač zvukového formátu Vortex: Alexandr Sašnov <sashnov@ngs.ru>
    Založeno na in_vtx.dll: Romana Šerbakov <v_soft@microfor.ru>
    Zásuvný modul pro Audacious: Pavel Vymetálek <pvymetalek@seznam.cz>

en: <b>VU Meter Settings</b>
cs: <b>Nastavení VU metru</b>

en: Peak hold time:
cs: Pozdržení zobrazení maxima:

en: Fall-off time:
cs: Pozdržení před zobrazením minima:

en: dB/second
cs: dB/sekunda

en: Display legend
cs: Zobrazit popisky

en: VU Meter
cs: VU metr

en: Win32 waveOut Plugin for Audacious
    Copyright 2016 John Lindgren
cs: Win32 waveOut plugin pro Audacious
    Copyright 2016 John Lindgren

en: WavPack Decoder
cs: WavPack dekodér

en: lossy (hybrid)
cs: Ztrátové (hybridní)

en: lossy
cs: Ztrátové

en: Copyright 2006 William Pitcock <nenolod@nenolod.net>
    
    Some of the plugin code was by Miles Egan.
cs: Copyright 2006 William Pitcock <nenolod@nenolod.net>
    
    Některý kód pluginů vytvořil Miles Egan.

en: 2SF Decoder
cs: 2SF dekodér

en: <b>XSF Configuration</b>
cs: <b> Konfigurace XSF</b>
