Audacious Plugins - en to fa_IR translation catalogue (451 entries)

en: <b>Output</b>
fa_IR: <b>خروجی</b>

en: Sample rate:
fa_IR: نرخ نمونه برداری:

en: Hz
fa_IR: هرتز

en: ALSA Output
fa_IR: خروجی ALSA

en: (no description)
fa_IR: (بدون شرح)

en: Default PCM device
fa_IR: ابزار PCM پیش‌فرض

en: Default mixer device
fa_IR: ابزار میکسر پیش‌فرض

en: PCM device:
fa_IR: ابزار PCM:

en: Mixer device:
fa_IR: ابزار میکسر:

en: Mixer element:
fa_IR: عنصر میکسر:

en: AMIDI-Plug - select SoundFont file
fa_IR: AMIDI-Plug - فایل SoundFont انتخاب شود

en: _Cancel
fa_IR: _انصراف

en: _Open
fa_IR: _باز کردن

en: File name
fa_IR: نام فایل

en: Size (bytes)
fa_IR: اندازه (بایت)

en: Name:
fa_IR: نام:

en: <span size="smaller"> MIDI Info </span>
fa_IR: <span size="smaller"> ‏اطلاعات MIDI ‏</span>

en: Format:
fa_IR: فرمت:

en: Length (msec):
fa_IR: مدت زمان (میلی‌ثانیه):

en: No. of Tracks:
fa_IR: تعداد آهنگ ها:

en: variable
fa_IR: متغیر

en: BPM (wavg):
fa_IR: ‎BPM (wavg)‎:

en: Time Div:
fa_IR: قسمت زمان:

en: <span size="smaller"> MIDI Comments and Lyrics </span>
fa_IR: <span size="smaller"> توضیحات و ترانه‌های MIDI‏ </span>

en: * no comments available in this MIDI file *
fa_IR: * توضیحاتی در این فایل MIDI وجود ندارد *

en: * no lyrics available in this MIDI file *
fa_IR: * ترانه‌ای در این فایل MIDI وجود ندارد *

en: _Close
fa_IR: بستن

en:   (invalid UTF-8)
fa_IR: (UTF-8 نامعتبر)

en: Rectangle
fa_IR: مستطیل

en: Rounded Rectangle
fa_IR: مستطیل گوشه‌گرد

en: Concave Rectangle
fa_IR: مستطیل مقعر

en: None
fa_IR: هیچکدام

en: Playback Start
fa_IR: شروع پخش

en: Triggers OSD when a playlist entry is played.
fa_IR: وقتی یکی از گزینه‌های لیست پخش اجرا شد OSD اجرا شود.

en: Title Change
fa_IR: تغییر عنوان

en: Pause On
fa_IR: توقف روشن

en: Triggers OSD when playback is paused.
fa_IR: وقتی عملیات پخش متوقف شد OSD اجرا شود.

en: Pause Off
fa_IR: توقف خاموش

en: Triggers OSD when playback is unpaused.
fa_IR: وقتی از پخش از حالت توقف خارج شد OSD اجرا شود.

en: Placement
fa_IR: محل قرارگیری

en: Relative X offset:
fa_IR: فاصله نسبی از عرض:

en: Relative Y offset:
fa_IR: فاصله نسبی از ارتفاع:

en: Max OSD width:
fa_IR: حداکثر طول OSD:

en: Multi-Monitor options
fa_IR: گزینه‌های حالت چندنمایشگره

en: Display OSD using:
fa_IR: نمایش OSD بوسیله:

en: all monitors
fa_IR: همه نمایشگرها

en: monitor %i
fa_IR: نمایشگر ‎%i

en: Timing (ms)
fa_IR: زمان‌بندی (برحسب میلی‌ثانیه)

en: Display:
fa_IR: نمایش:

en: Fade in:
fa_IR: نمایش تدریجی:

en: Fade out:
fa_IR: خروج تدریجی:

en: Fonts
fa_IR: فونت‌ها

en: Font %i:
fa_IR: فونت ‎%i:

en: Shadow
fa_IR: سایه

en: Render Style
fa_IR: شیوه رندر

en: Colors
fa_IR: رنگ‌ها

en: Color %i:
fa_IR: رنگ ‎%i:

en: Enable trigger
fa_IR: فعال‌سازی اجرا

en: Event
fa_IR: رخداد

en: Composite manager detected
fa_IR: مدیرکامپوزیت یافت شد

en: Composite manager not detected;
    unless you know that you have one running, please activate a composite manager otherwise the OSD won't work properly
fa_IR: مدیر کامپوزیت یافت نشد؛
    اگر می‌دانید در حال اجراست، لطفا یک مدیر کامپوزیت را فعال کنید، در غیراینصورت OSD‌ بدرسی نشان داده نمی‌شود

en: Composite manager not required for fake transparency
fa_IR: برای شفافیت ساختگی نیازی به مدیر کامپوزیت نیست

en: Transparency
fa_IR: شفافیت

en: Fake transparency
fa_IR: شفافیت ساختگی

en: Real transparency (requires X Composite Ext.)
fa_IR: شفافیت واقعی (به افزونه کامپوزیت X نیاز دارد)

en: Composite extension not loaded
fa_IR: افزونه کامپوزیت بارگذاری نشده است

en: Position
fa_IR: مکان

en: Animation
fa_IR: پویانمایی

en: Text
fa_IR: متن

en: Decoration
fa_IR: تزیینات

en: Trigger
fa_IR: تریگر

en: Misc
fa_IR: متفرقه

en: Test
fa_IR: آزمایش

en: ASXv3 Playlists
fa_IR: لیست پخش های ASXv3

en: <b>Color</b>
fa_IR: <b>رنگ</b>

en: Default
fa_IR: پیش‌فرض

en: Audio CD Plugin
fa_IR: پلوگین سی دی صوتی

en: <b>Device</b>
fa_IR: <b>وسیله</b>

en: Read speed:
fa_IR: سرعت خوانش:

en: Use HTTP instead of CDDBP
fa_IR: بجای CDDBP از HTTP استفاده کن

en: Server:
fa_IR: سرور:

en: Path:
fa_IR: مسیر:

en: Port:
fa_IR: پورت:

en: Audio CD
fa_IR: سی‌دی صوتی

en: Drive is empty.
fa_IR: درایو خالی است.

en: Unsupported disk type.
fa_IR: نوع دیسک پشتیبانی نمی‌شود.

en: Center volume:
fa_IR: متمرکز کردن صدا:

en: Dynamic range:
fa_IR: بازه متغیر:

en: Bass:
fa_IR: باس:

en: Treble:
fa_IR: صدای زیر:

en: Echo:
fa_IR: پژواک:

en: Default song length:
fa_IR: طول پیش فرض آهنگ:

en: seconds
fa_IR: ثانیه‌ها

en: Enable audio resampling
fa_IR: نمونه‌گیری مجدد صدا انجام شود

en: Ignore length from SPC tags
fa_IR: طول برچسب‌های SPC نادیده گرفته شود

en: Increase reverb
fa_IR: افزایش انعکاس

en: Game Console Music Decoder
fa_IR: دیکدر موسیقی کنسول بازی

en: Delete Files
fa_IR: حذف فایل

en: No files are selected.
fa_IR: فایلی انتخاب نشده است.

en: Move to trash
fa_IR: انتقال به سطل زباله

en: Delete
fa_IR: حذف

en: Cancel
fa_IR: انصراف

en: Delete Selected Files
fa_IR: حذف فایل های انتخابی

en: Move to trash instead of deleting immediately
fa_IR: به جای حذف سریع به زباله دانی منتقل شود

en: ms
fa_IR: میلی ثانیه

en: Feedback:
fa_IR: بازخورد:

en: Echo
fa_IR: پژواک

en: FFmpeg Plugin
fa_IR: پلوگین FFmpeg

en: Output file format:
fa_IR: فرمت فایل خروجی:

en: Save into original directory
fa_IR: ذخیره در پوشه اصلی

en: Original file name
fa_IR: نام اصلی فایل

en: Original file name (no suffix)
fa_IR: نام اصلی فایل (بدون پسوند)

en: Auto
fa_IR: خودکار

en: 8000 Hz
fa_IR: 8000 هرتز

en: 11025 Hz
fa_IR: 11025 هرتز

en: 12000 Hz
fa_IR: 12000 هرتز

en: 16000 Hz
fa_IR: 16000 هرتز

en: 22050 Hz
fa_IR: 22050 هرتز

en: 24000 Hz
fa_IR: 24000 هرتز

en: 32000 Hz
fa_IR: 32000 هرتز

en: 44100 Hz
fa_IR: 44100 هرتز

en: 48000 Hz
fa_IR: 48000 هرتز

en: Joint Stereo
fa_IR: یکی کردن دو کانال

en: Stereo
fa_IR: دوکاناله

en: Mono
fa_IR: تک‌کاناله

en: Bitrate:
fa_IR: نرخ بیت:

en: Compression ratio:
fa_IR: نسبت فشرده‌سازی:

en: Error protection
fa_IR: محافظت در برابر خطا

en: Enable VBR/ABR
fa_IR: فعال‌سازی VBR/ABR

en: Type:
fa_IR: نوع:

en: VBR quality level:
fa_IR: سطح کیفیت VBR:

en: Strictly enforce minimum bitrate
fa_IR: حداقل نرخ بیت بشدت اعمال شود

en: Mark as copyright
fa_IR: فایل کپی‌رایت دارد

en: Mark as original
fa_IR: فایل نسخه اصلی است

en: Force addition of version 2 tag
fa_IR: برچسب‌های نسخه 2 حتما اضافه شود

en: Only add v1 tag
fa_IR: فقط برچسب‌های نسخه 1

en: Only add v2 tag
fa_IR: فقط برچسب‌های نسخه 2

en: Quality
fa_IR: کیفیت

en: VBR/ABR
fa_IR: VBR/ABR نرخ بیت متغیر/نرخ بیت میانگین

en: Tags
fa_IR: برچسب‌ها

en: Quality (0-1):
fa_IR: کیفیت (0-1):

en: General
fa_IR: عمومی

en: GIO Plugin
fa_IR: پلوگین GIO

en: Title
fa_IR: عنوان

en: Artist
fa_IR: هنرمند

en: Year
fa_IR: سال انتشار

en: Album
fa_IR: آلبوم

en: Album Artist
fa_IR: هنرمند آلبوم

en: Track
fa_IR: آهنگ

en: Genre
fa_IR: سبک

en: Length
fa_IR: مدت زمان

en: File Path
fa_IR: مسیر فایل

en: File Name
fa_IR: نام فایل

en: Bitrate
fa_IR: نرخ بیت

en: Comment
fa_IR: توضیحات

en: Dock at Left
fa_IR: به سمت چپ بچسبان

en: Dock at Right
fa_IR: به سمت راست بچسبان

en: Dock at Top
fa_IR: به بالا بچسبان

en: Dock at Bottom
fa_IR: به پایین بچسبان

en: Undock
fa_IR: جدا کردن پنجره

en: Disable
fa_IR: غیرفعال‌سازی

en: _Open Files ...
fa_IR: _بازکردن فایل‌ها ...

en: Open _URL ...
fa_IR: بازکردن _آدرس اینترنتی ...

en: Add U_RL ...
fa_IR: اضافه کردن آدرس _اینترنتی ...

en: A_bout ...
fa_IR: د_رباره ...

en: _Quit
fa_IR: _خروج

en: _Play
fa_IR: _پخش

en: Paus_e
fa_IR: تو_قف

en: _Stop
fa_IR: پا_یان پخش

en: Pre_vious
fa_IR: _قبلی

en: _Next
fa_IR: _بعدی

en: Previous Album
fa_IR: آلبوم قبلی

en: Next Album
fa_IR: آلبوم بعدی

en: _Repeat
fa_IR: _تکرار

en: S_huffle
fa_IR: _بهم ریخته

en: Song _Info ...
fa_IR: ا_طلاعات آهنگ ...

en: Jump to _Time ...
fa_IR: پرش به _زمان ...

en: _Jump to Song ...
fa_IR: پرش به _آهنگ ...

en: By _Title
fa_IR: براساس _عنوان

en: By Track _Number
fa_IR: براساس _شماره آهنگ

en: By _Artist
fa_IR: براساس _هنرمند

en: By Release _Date
fa_IR: بر اساس _تاریخ انتشار

en: By _File Path
fa_IR: براساس _مسیر فایل

en: By _Custom Title
fa_IR: براساس عنوان شخصی

en: R_everse Order
fa_IR: مرتب سازی معکوس

en: _Random Order
fa_IR: بهم ریختن مرتب‌سازی

en: _Refresh
fa_IR: تازه‌سازی لیست

en: _Sort
fa_IR: مرتب کردن

en: _New
fa_IR: جدید

en: Ren_ame ...
fa_IR: تغییرنام...

en: Remo_ve
fa_IR: حذف

en: _Import ...
fa_IR: وارد کردن ...

en: _Export ...
fa_IR: خروجی گرفتن ...

en: _Queue Manager ...
fa_IR: مدیر صف ...

en: Volume _Up
fa_IR: افزایش صدا

en: Volume _Down
fa_IR: کاهش صدا

en: _Equalizer ...
fa_IR: اکولایزر...

en: Audio _Settings ...
fa_IR: تنظیمات صدا...

en: Show _Menu Bar
fa_IR: نمایش نوار منو

en: Show I_nfo Bar
fa_IR: نمایش نوار اطلاعات

en: Show _Status Bar
fa_IR: نمایش نوار وضعیت

en: _File
fa_IR: فایل

en: _Playback
fa_IR: پخش

en: P_laylist
fa_IR: لیست پخش

en: _Services
fa_IR: سرویس‌ها

en: _Output
fa_IR: خروجی

en: _View
fa_IR: نما

en: _Queue/Unqueue
fa_IR: وارد کردن به/خارج کردن از صف

en: Cu_t
fa_IR: برش

en: _Copy
fa_IR: کپی

en: _Paste
fa_IR: چسباندن

en: Select _All
fa_IR: انتخاب همه

en: GTK Interface
fa_IR: رابط GTK

en: %s - Audacious
fa_IR: ‎%s - Aduacious

en: Play
fa_IR: پخش

en: Pause
fa_IR: متوقف

en: Open Files
fa_IR: باز کردن فایل‌ها

en: Add Files
fa_IR: اضافه کردن فایل‌ها

en: Previous
fa_IR: قبلی

en: Stop
fa_IR: اتمام پخش

en: Next
fa_IR: بعدی

en: Repeat
fa_IR: تکرار

en: Shuffle
fa_IR: بهم‌ریختن

en: Menu
fa_IR: منو

en: mono
fa_IR: تک‌کاناله

en: stereo
fa_IR: دوکاناله

en: %d channel | %d channels
fa_IR[0]: ‎%d کانال
fa_IR[1]: ‎%d کانال

en: %d kHz
fa_IR: %dکیلوهرتز

en: Single mode.
fa_IR: حالت تک‌فایل.

en: Playlist mode.
fa_IR: حالت لیست پخش.

en: Stopping after song.
fa_IR: توقف بعد از آهنگ.

en: Previous track
fa_IR: آهنگ قبلی

en: Pause/Resume
fa_IR: توقف/ادامه

en: Next track
fa_IR: آهنگ بعدی

en: Mute
fa_IR: قطع کردن صدا

en: Jump to file
fa_IR: پرش به فایل

en: Show On-Screen-Display
fa_IR: نمایش اطلاعات بر روی صفحه

en: (none)
fa_IR: (هیچکدام)

en: Binding mouse buttons
fa_IR: تعریف گزینه برای کلیدهای ماوس

en: Press a key combination inside a text field.
    You can also bind mouse buttons.
fa_IR: ترکیب مورد نظر را در جعبه متن از طریق فشردن کلیدها ایجاد کنید.
    می‌توان از کلیدهای ماوس هم استفاده کنید.

en: Hotkeys:
fa_IR: کلیدهای میانبر:

en: <b>Action:</b>
fa_IR: <b>عمل:</b>

en: <b>Key Binding:</b>
fa_IR: <b>کلیدهای تعریف‌شده:</b>

en: _Add
fa_IR: _اضافه کردن

en: %s Settings
fa_IR: تنظیمات ‎%s

en: Module paths:
fa_IR: مسیرهای ماژول:

en: <small>Separate multiple paths with a colon.
    These paths are searched in addition to LADSPA_PATH.
    After adding new paths, press Enter to scan for new plugins.</small>
fa_IR: <small>مسیرهای چندگانه را با استفاده از علامت دونقطه جدا کنید.
    این مسیرها علاوه بر مسیر LADSPA_PATH جستجو می‌شوند.
    بعد از وارد کردن هر مسیر کلید اینتر را فشار دهید تا افزونه‌های جدید جستجو شوند.</small>

en: Available plugins:
fa_IR: افزونه‌های موجود:

en: Enable
fa_IR: فعال کردن

en: Enabled plugins:
fa_IR: افزونه‌های فعال:

en: Settings
fa_IR: تنظیمات

en: Error
fa_IR: خطا

en: Refresh
fa_IR: تازه سازی

en: M3U Playlists
fa_IR: لیست پخش M3U

en: Tact generator: %d bpm
fa_IR: مولد تکت: ‎%d بیت در دقیقه

en: Tact generator: %d bpm %d/%d
fa_IR: مولد تکت: ‎%d بیت در دقیقه ‎%d/%d

en: Output channels:
fa_IR: کانال‌های خروجی:

en: <b>Channels</b>
fa_IR: <b>کانال</b>

en: <b>Sample rate</b>
fa_IR: <b>نرخ نمونه برداری</b>

en: 22 kHz
fa_IR: 22 کیلوهرتز

en: 44 kHz
fa_IR: 44 کیلوهرتز

en: 48 kHz
fa_IR: 48 کیلوهرتز

en: 96 kHz
fa_IR: 96 کیلوهرتز

en: <b>Repeat</b>
fa_IR: <b>تکرار</b>

en: Reset to Defaults
fa_IR: بازنشانی به حالت پیش فرض

en: Now Playing
fa_IR: در حال پخش

en: Entries
fa_IR: داده‌ها

en: <b>Advanced</b>
fa_IR: <b>پیشرفته</b>

en: Surround
fa_IR: فراگیر

en: Stopped
fa_IR: متوقف شده

en: Audacious is not playing.
fa_IR: Audacious در حال پخش نیست.

en: Desktop Notifications
fa_IR: اعلان های دسکتاپ

en: Show
fa_IR: نمایش

en: OSS4 Output
fa_IR: خروجی OSS4

en: OSS3 Output
fa_IR: خروجی OSS3

en: Default device
fa_IR: ابزار پیش فرض

en: Audio device:
fa_IR: ابزار صوتی:

en: Use alternate device:
fa_IR: از ابزار جایگزین استفاده کن:

en: Enable format conversions made by the OSS software.
fa_IR: تغییر فرمت بوسیله نرم‌افزار نرم‌افزار OSS فعال شود.

en: Playback
fa_IR: پخش

en: Playlist Manager
fa_IR: مدیریت لیست پخش

en: _Remove
fa_IR: _حذف

en: Ren_ame
fa_IR: تغییر_نام

en: PLS Playlists
fa_IR: لیست پخش های PLS

en: Stream name:
fa_IR: نام استریم:

en: Audio Settings ...
fa_IR: تنظیمات صدا...

en: Always
fa_IR: همیشه

en: Auto-hide
fa_IR: پنهان سازی خودکار

en: Never
fa_IR: هرگز

en: Show playlist tabs:
fa_IR: نمایش تب های لیست پخش:

en: Method:
fa_IR: شیوه:

en: Rate:
fa_IR: نرخ:

en: 8 kHz:
fa_IR: 8 کیلوهرتز:

en: 16 kHz:
fa_IR: 16 کیلوهرتز:

en: 22.05 kHz:
fa_IR: 22.05 کیلوهرتز:

en: 32.0 kHz:
fa_IR: 32.0 کیلوهرتز:

en: 44.1 kHz:
fa_IR: 44.1 کیلوهرتز:

en: 48 kHz:
fa_IR: 48 کیلوهرتز:

en: 88.2 kHz:
fa_IR: 88.2 کیلوهرتز:

en: 96 kHz:
fa_IR: 96 کیلوهرتز:

en: 176.4 kHz:
fa_IR: 176.4 کیلوهرتز:

en: 192 kHz:
fa_IR: 192 کیلوهرتز:

en: Library
fa_IR: کتابخانه

en: by
fa_IR: بر اساس

en: Please wait ...
fa_IR: لطفا صبر کنید...

en: Choose Folder
fa_IR: انتخاب پوشه

en: Channels:
fa_IR: کانال ها:

en: dB
fa_IR: دسیبل

en: Preamp
fa_IR: پیش‌تقویت‌کننده

en: 31 Hz
fa_IR: 31 هرتز

en: 63 Hz
fa_IR: 63 هرتز

en: 125 Hz
fa_IR: 125 هرتز

en: 250 Hz
fa_IR: 250 هرتز

en: 500 Hz
fa_IR: 500 هرتز

en: 1 kHz
fa_IR: 1 کیلوهرتز

en: 2 kHz
fa_IR: 2 کیلوهرتز

en: 4 kHz
fa_IR: 4 کیلوهرتز

en: 8 kHz
fa_IR: 8 کیلوهرتز

en: 16 kHz
fa_IR: 16 کیلوهرتز

en: Audacious Equalizer
fa_IR: اکولایزر Audacious

en: Seek to %d:%-2.2d / %d:%-2.2d
fa_IR: پیمایش به ‎%d:%-2.2d / %d:%-2.2d

en: Volume: %d%%
fa_IR: صدا: ‎%d%%‎

en: Balance: %d%% left
fa_IR: بالانس: ‎%d%%‎ چپ

en: Balance: center
fa_IR: بالانس: مرکز

en: Balance: %d%% right
fa_IR: بالانس: ‎%d%%‎ راست

en: Options Menu
fa_IR: منوی گزینه‌ها

en: Disable 'Always On Top'
fa_IR: غیرفعال کردن 'همیشه در بالا'

en: Enable 'Always On Top'
fa_IR: فعال کردن 'همیشه در بالا'

en: File Info Box
fa_IR: جعبه اطلاعات فایل

en: Playlist
fa_IR: لیست پخش

en: Output
fa_IR: خروجی

en: View
fa_IR: نما

en: Services
fa_IR: خدمات

en: About ...
fa_IR: درباره...

en: Settings ...
fa_IR: تنظیمات...

en: Quit
fa_IR: خروج

en: No Playlist Advance
fa_IR: لیست پخش به جلو نرود

en: Jump to Time ...
fa_IR: پرش به زمان...

en: Play/Resume
fa_IR: پخش/ادامه

en: New Playlist
fa_IR: لیست پخش جدید

en: Rename Playlist ...
fa_IR: تغییرنام لیست پخش...

en: Remove Playlist
fa_IR: حذف لیست پخش

en: Previous Playlist
fa_IR: لیست پخش قبلی

en: Next Playlist
fa_IR: لیست پخش بعدی

en: Show Playlist Editor
fa_IR: نمایش ویرایشگر لیست پخش

en: Show Equalizer
fa_IR: نمایش اکولایزر

en: Show Remaining Time
fa_IR: نمایش زمان باقی مانده

en: Always on Top
fa_IR: همیشه در بالا

en: Add URL ...
fa_IR: افزودن آدرس اینترنتی...

en: Add Files ...
fa_IR: افزودن فایل ها...

en: By Title
fa_IR: براساس عنوان

en: By File Name
fa_IR: بر اساس نام فایل

en: By File Path
fa_IR: بر اساس مسیر فایل

en: Remove All
fa_IR: حذف همه

en: Clear Queue
fa_IR: پاکسازی صف

en: Remove Unavailable Files
fa_IR: پاک کردن فایل‌های خارج از دسترس

en: Remove Duplicates
fa_IR: پاک کردن فایل‌های تکراری

en: Remove Unselected
fa_IR: حذف انتخاب‌نشده‌ها

en: Remove Selected
fa_IR: حذف انتخاب‌شده‌ها

en: Search and Select
fa_IR: جستجو و انتخاب

en: Invert Selection
fa_IR: برعکس کردن انتخاب‌ها

en: Select None
fa_IR: انتخاب هیچ‌کدام

en: Select All
fa_IR: انتخاب همه

en: By Track Number
fa_IR: براساس شماره آهنگ

en: By Artist
fa_IR: براساس هنرمند

en: By Album
fa_IR: براساس آلبوم

en: By Album Artist
fa_IR: بر اساس هنرمند آلبوم

en: By Release Date
fa_IR: بر اساس تاریخ انتشار

en: By Genre
fa_IR: بر اساس سبک

en: By Length
fa_IR: بر اساس مدت زمان

en: Randomize List
fa_IR: بهم‌ریختن لیست

en: Reverse List
fa_IR: برعکس کردن ترتیب لیست

en: Sort Selected
fa_IR: مرتب‌سازی انتخاب‌شده‌ها

en: Sort List
fa_IR: مرتب‌سازی لیست

en: Cut
fa_IR: برش

en: Copy
fa_IR: کپی

en: Paste
fa_IR: چسباندن

en: %s (%d of %d)
fa_IR: ‎%s (%d of %d)‎

en: Audacious Playlist Editor
fa_IR: ویرایشگر لیست پخش Audacious

en: Open Folder ...
fa_IR: بازنمایی پوشه...

en: Add Folder ...
fa_IR: افزودن پوشه...

en: Search entries in active playlist
fa_IR: گزینه‌های موجود در لیست پخش فعال را جستجو کن

en: Select entries in playlist by filling one or more fields. Fields use regular expressions syntax, case-insensitive. If you don't know how regular expressions work, simply insert a literal portion of what you're searching for.
fa_IR: انتخاب گزینه‌های لیست پخش بر اساس یک یا چن فیلد. فیلدها از قاعده عبارات منظم پشتیبانی کرده، به بزرگی و کوچکی حروف حساس هستند. اگر نمی‌دانید عبارات منظم چه هستند، بخشی از عبارت موردنظر خود را وارد کنید.

en: Title:
fa_IR: عنوان:

en: Album:
fa_IR: آلبوم:

en: Artist:
fa_IR: هنرمند:

en: File Name:
fa_IR: نام فایل:

en: Clear previous selection before searching
fa_IR: قبل از جستجو انتخاب قبلی را پاک کن

en: Automatically toggle queue for matching entries
fa_IR: گزینه‌های یافت شده را در صف نشان بده

en: Create a new playlist with matching entries
fa_IR: لیست پخش براساس گزینه‌های یافت شده ایجاد کن

en: Search
fa_IR: جستجو

en: Player:
fa_IR: پخش کننده:

en: Select main player window font:
fa_IR: فونت اصلی پنجره پخش‌کننده را انتخاب کنید:

en: Playlist:
fa_IR: لیست پخش:

en: Select playlist font:
fa_IR: فونت لیست پخش را انتخاب کنید:

en: <b>Skin</b>
fa_IR: <b>پوسته</b>

en: <b>Fonts</b>
fa_IR: <b>فونت</b>

en: Use bitmap fonts (supports ASCII only)
fa_IR: انتخاب فونت‌های نقشه‌بیتی (فقط از اسکی پشتیبانی می‌شود)

en: Scroll song title in both directions
fa_IR: عنوان آهنگ در هر دو جهت حرکت کند

en: Analyzer
fa_IR: تحلیل‌کننده

en: Scope
fa_IR: محدوده

en: Off
fa_IR: خاموش

en: Normal
fa_IR: نرمال

en: Fire
fa_IR: آتش

en: Vertical lines
fa_IR: خطوط عمودی

en: Lines
fa_IR: خط ها

en: Bars
fa_IR: میله‌ها

en: Slowest
fa_IR: کندترین

en: Slow
fa_IR: کند

en: Medium
fa_IR: متوسط

en: Fast
fa_IR: تند

en: Fastest
fa_IR: تندترین

en: Line
fa_IR: نقطه ای

en: Ice
fa_IR: یخ

en: Smooth
fa_IR: نرم

en: <b>Type</b>
fa_IR: <b>نوع</b>

en: Visualization type:
fa_IR: نوع جلوه های تصویری:

en: Visualization
fa_IR: جلوه‌های تصویری

en: Archived Winamp 2.x skin
fa_IR: پوسته فشرده Winamp 2.x

en: Unarchived Winamp 2.x skin
fa_IR: پوسته غیرفشرده Winamp 2.x

en: Song Info
fa_IR: اطلاعات آهنگ

en: Quick
fa_IR: سریع

en: Low
fa_IR: پایین

en: High
fa_IR: بالا

en: Very High
fa_IR: خیلی بالا

en: Minimum
fa_IR: کمینه

en: Quality:
fa_IR: کیفیت:

en: <b>Speed</b>
fa_IR: <b>سرعت</b>

en: <b>Other Settings</b>
fa_IR: <b>تنظیمات دیگر</b>

en: Type
fa_IR: نوع

en: Current Song
fa_IR: ترانه کنونی

en: Other
fa_IR: دیگر

en: Description
fa_IR: شرح

en: Listeners
fa_IR: شنونده ها

en: Blues
fa_IR: بلوز

en: Classical
fa_IR: کلاسیک

en: Country
fa_IR: کانتری

en: Easy Listening
fa_IR: موسیقی آرام

en: Folk
fa_IR: فولک

en: International
fa_IR: بین المللی

en: Jazz
fa_IR: جاز

en: Latin
fa_IR: لاتین

en: Metal
fa_IR: متال

en: New Age
fa_IR: عصر جدید

en: Pop
fa_IR: پاپ

en: Rap
fa_IR: رپ

en: Reggae
fa_IR: رگه

en: Rock
fa_IR: راک

en: 
    (Further messages have been hidden.)
fa_IR: 
    (پیام‌های بیشتر مخفی شده‌اند.)

en: Working ...
fa_IR: در حال کار...

en: Information
fa_IR: اطلاعات
