Audacious - en to fa_IR translation catalogue (233 entries)

en: Show command-line help
fa_IR: نمایش راهنمای خط فرمان

en: Show version
fa_IR: نمایش نسخه

en: Start playback
fa_IR: شروع پخش

en: Pause playback
fa_IR: متوقف کردن پخش

en: Pause if playing, play otherwise
fa_IR: اگر فایل در حال پخش است آنرا متوقف، در غیر این‌صورت آنرا پخش کن

en: Stop playback
fa_IR: پایان دادن به پخش

en: Skip to previous song
fa_IR: رفتن به آهنگ قبلی

en: Skip to next song
fa_IR: رفتن به آهنگ بعدی

en: Add files to the playlist
fa_IR: اضافه کردن فایل به لیست پخش

en: Add files to a temporary playlist
fa_IR: اضافه کردن فایل‌ها به لیست پخش موقتی

en: Display the main window
fa_IR: نمایش پنجره اصلی

en: Display the jump-to-song window
fa_IR: پنجره پرش به آهنگ را نشان بده

en: Start without a graphical interface
fa_IR: شروع برنامه بدون رابط گرافیکی

en: Quit on playback stop
fa_IR: خروج در هنگام توقف پخش

en: Unknown option: %s
fa_IR: تنظیمات نامعلوم: ‎%s

en: Unknown option: -%c
fa_IR: تنظیمات نامعلوم: ‎-%c

en: Usage: audacious [OPTION] ... [FILE] ...
fa_IR: نحوه استفاده: ‎audacious [OPTION] ... [FILE]‎

en: %d file found | %d files found
fa_IR[0]: ‎%d فایل پیدا شد
fa_IR[1]: ‎%d فایل پیدا شد

en: New Playlist
fa_IR: لیست پخش جدید

en: Audio CD, track %s
fa_IR: سی‌دی صوتی،‌ آهنگ ‎%s

en: Now Playing
fa_IR: در حال پخش

en: Mono
fa_IR: تک‌کاناله

en: Stereo
fa_IR: دوکاناله

en: %d channel | %d channels
fa_IR[0]: ‎%d کانال
fa_IR[1]: ‎%d کانال

en: Audio CD
fa_IR: سی‌دی صوتی

en: Credits
fa_IR: تولیدکنندگان

en: License
fa_IR: لایسنس

en: About Audacious
fa_IR: درباره Audaciuos

en: _Cancel
fa_IR: _انصراف

en: _Don’t ask again
fa_IR: _دوباره نپرس

en: Do you want to permanently remove “%s”?
fa_IR: آیا می‌خواهید "‎%s" را برای همیشه حذف کنید؟

en: _Remove
fa_IR: _حذف

en: Remove Playlist
fa_IR: حذف لیست پخش

en: What would you like to call this playlist?
fa_IR: چه نامی را برای لیست پخش جاری انتخاب می‌کنید؟

en: _Rename
fa_IR: ـتغییرنام

en: Rename Playlist
fa_IR: تغییر نام لیست پخش

en: Import
fa_IR: وارد کردن

en: Export
fa_IR: خروجی گرفتن

en: _Enable
fa_IR: ـفعال کردن

en: 31 Hz
fa_IR: 31 هرتز

en: 63 Hz
fa_IR: 63‌ هرتز

en: 125 Hz
fa_IR: 125 هرتز

en: 250 Hz
fa_IR: 250 هرتز

en: 500 Hz
fa_IR: 500 هرتز

en: 1 kHz
fa_IR: 1 کیلوهرتز

en: 2 kHz
fa_IR: 2 کیلوهرتز

en: 4 kHz
fa_IR: 4 کیلوهرتز

en: 8 kHz
fa_IR: 8 کیلوهرتز

en: 16 kHz
fa_IR: 16 کیلوهرتز

en: Equalizer
fa_IR: اکولایزر

en: Preamp
fa_IR: پیش‌تقویت‌کننده

en: Open Files
fa_IR: باز کردن فایل‌ها

en: _Open
fa_IR: _باز کردن

en: Close _dialog on open
fa_IR: بستن _پنجره پیغام بعد از باز کردن

en: Add Files
fa_IR: اضافه کردن فایل‌ها

en: _Add
fa_IR: _اضافه کردن

en: Close _dialog on add
fa_IR: بستن _پنجره پیغام بعد از اضافه کردن

en: _Close
fa_IR: _بستن

en: Title
fa_IR: عنوان

en: Artist
fa_IR: هنرمند

en: Album
fa_IR: آلبوم

en: Genre
fa_IR: سبک

en: Year
fa_IR: سال انتشار

en: Track
fa_IR: آهنگ

en: Length
fa_IR: مدت زمان

en: Format:
fa_IR: فرمت:

en: Quality:
fa_IR: کیفیت:

en: Bitrate:
fa_IR: نرخ بیت:

en: Acid Jazz
fa_IR: اسید جاز

en: Acid Rock
fa_IR: اسید راک

en: Ambient
fa_IR: امبینت

en: Bebop
fa_IR: بیباپ

en: Bluegrass
fa_IR: بلوگرس

en: Blues
fa_IR: بلوز

en: Chamber Music
fa_IR: موسیقی خواب

en: Classical
fa_IR: کلاسیک

en: Country
fa_IR: کانتری

en: Death Metal
fa_IR: دت متال

en: Disco
fa_IR: دیسکو

en: Easy Listening
fa_IR: موسیقی آرام

en: Folk
fa_IR: فولک

en: Funk
fa_IR: فانک

en: Gangsta Rap
fa_IR: رپ گانگستری

en: Gospel
fa_IR: گاسپل

en: Grunge
fa_IR: گرانج

en: Hard Rock
fa_IR: هارد راک

en: Heavy Metal
fa_IR: هوی متال

en: Hip-hop
fa_IR: هیپ-هاپ

en: House
fa_IR: هاوس

en: Jazz
fa_IR: جاز

en: Jungle
fa_IR: جنگل

en: Metal
fa_IR: متال

en: New Age
fa_IR: عصر جدید

en: New Wave
fa_IR: موج جدید

en: Noise
fa_IR: نویز

en: Pop
fa_IR: پاپ

en: Punk Rock
fa_IR: پانک راک

en: Rap
fa_IR: رپ

en: Reggae
fa_IR: رگه

en: Rock
fa_IR: راک

en: Rock and Roll
fa_IR: راک اند رول

en: Rhythm and Blues
fa_IR: ریتم اند بلوز

en: Ska
fa_IR: اسکا

en: Soul
fa_IR: سول

en: Swing
fa_IR: سوینگ

en: Techno
fa_IR: تکنو

en: Trip-hop
fa_IR: تریپ-هاپ

en: Save successful
fa_IR: ذخیره با موفقیت

en: Save error
fa_IR: خطا در ذخیره‌سازی

en: Song Info
fa_IR: اطلاعات آهنگ

en: Album Artist
fa_IR: هنرمند آلبوم

en: Comment
fa_IR: توضیحات

en: Track Number
fa_IR: شماره آهنگ

en: _Save
fa_IR: _ذخیره

en: _Next
fa_IR: _بعدی

en: N/A
fa_IR: نامعلوم

en: _Jump
fa_IR: _پرش

en: Jump to Time
fa_IR: پرش به زمان

en: Enter time (minutes:seconds):
fa_IR: زمان را وارد کنید (دقیقه:ثانیه):

en: _Queue
fa_IR: _صف

en: Un_queue
fa_IR: خارج کردن از_صف

en: Jump to Song
fa_IR: پرش به آهنگ

en: Filter:
fa_IR: فیلتر:

en: _Filter:
fa_IR: ـفیلتر:

en: C_lose on jump
fa_IR: ب_ستن هنگام پرش

en: Confirm Overwrite
fa_IR: تایید بازنویسی

en: Overwrite %s?
fa_IR: باز نویسی بر روی ‎%s انجام شود؟

en: Export Playlist
fa_IR: خروجی گرفتن از لیست پخش

en: Import Playlist
fa_IR: وارد کردن لیست پخش

en: _Plugins ...
fa_IR: _افزونه‌ها ...

en: About %s
fa_IR: درباره %s

en: %s Settings
fa_IR: تنظیمات ‎%s

en: _Set
fa_IR: _اعمال کردن

en: _Settings
fa_IR: _تنظیمات

en: _About
fa_IR: _درباره

en: Choose Folder
fa_IR: انتخاب پوشه

en: Appearance
fa_IR: شکل ظاهری برنامه

en: Audio
fa_IR: صدا

en: Network
fa_IR: شبکه

en: Playlist
fa_IR: لیست پخش

en: Plugins
fa_IR: افزونه‌ها

en: General
fa_IR: عمومی

en: Effect
fa_IR: افکت

en: Visualization
fa_IR: جلوه‌های تصویری

en: Input
fa_IR: ورودی

en: Transport
fa_IR: انتقال

en: Album artist
fa_IR: هنرمند آلبوم

en: File name
fa_IR: نام فایل

en: File path
fa_IR: مسیر فایل

en: Date
fa_IR: تاریخ انتشار

en: Description
fa_IR: شرح

en: Codec
fa_IR: کدک

en: Quality
fa_IR: کیفیت

en: None
fa_IR: هیچکدام

en: Arabic
fa_IR: عربی

en: Baltic
fa_IR: بالتیک

en: Chinese
fa_IR: چینی

en: Greek
fa_IR: یونانی

en: Hebrew
fa_IR: عبری

en: Japanese
fa_IR: ژاپنی

en: Korean
fa_IR: کره‌ای

en: Polish
fa_IR: لهستانی

en: Russian
fa_IR: روسی

en: Taiwanese
fa_IR: تایوانی

en: Turkish
fa_IR: ترکی

en: Floating point
fa_IR: ممیز شناور

en: Output plugin:
fa_IR: افزونه خروجی:

en: Amplify all files:
fa_IR: تقویت صدای تمام فایل‌ها:

en: dB
fa_IR: دسیبل

en: Amplify untagged files:
fa_IR: تقویت صدای فایل‌های  برچسب نخورده:

en: <b>Output Settings</b>
fa_IR: <b>تنظیمات خروجی</b>

en: Bit depth:
fa_IR: عمق بیت:

en: Buffer size:
fa_IR: اندازه بافر:

en: ms
fa_IR: میلی ثانیه

en: Soft clipping
fa_IR: کلیپ دادن نرم صدا

en: Use software volume control (not recommended)
fa_IR: استفاده از کنترل صدای نرم‌افزاری (توصیه نمیشود)

en: Prevent clipping (recommended)
fa_IR: جلوگیری از کلیپ کردن صدا (پیشنهاد می شود)

en: Proxy hostname:
fa_IR: نام هاست پراکسی:

en: Proxy port:
fa_IR: شماره پورت پراکسی:

en: Proxy username:
fa_IR: نام کاربری پراکسی:

en: Proxy password:
fa_IR: کلمه عبور پراکسی:

en: <b>Proxy Configuration</b>
fa_IR: <b>تنظیمات پراکسی</b>

en: Enable proxy usage
fa_IR: فعال کردن استفاده از پراکسی

en: Use authentication with proxy
fa_IR: استفاده از تایید اعتبار با پروکسی

en: Auto character encoding detector for:
fa_IR: تشخیص خودکار انکدینگ کاراکترها برای:

en: Fallback character encodings:
fa_IR: انکدینگ کاراکترها در صورت وجود اشکال:

en: <b>Behavior</b>
fa_IR: <b>وضعیت</b>

en: Advance when the current song is deleted
fa_IR: هنگامی که فایل در حال پخش پاک شد فایل بعدی را پخش کن

en: Clear the playlist when opening files
fa_IR: پاک کردن لیست پخش هنگام باز کردن فایل جدید

en: Open files in a temporary playlist
fa_IR: باز کردن فایل‌ها در لیست پخش موقتی

en: <b>Song Display</b>
fa_IR: <b>نمایش آهنگ</b>

en: Show song numbers
fa_IR: نمایش شماره آهنگ‌ها

en: <b>Album Art</b>
fa_IR: <b>تصویر آلبوم</b>

en: Search for images matching these words (comma-separated):
fa_IR: جستجو برای تصاویری که با این کلمات مطابقت داشته باشند (کلمات را با کاما از هم جدا کنید):

en: Exclude images matching these words (comma-separated):
fa_IR: درنظر نگرفتن تصاویری که با این کلمات مطابقت داشته باشند (کلمات را با کاما از هم جدا کنید):

en: Search for images matching song file name
fa_IR: جستجو برای تصاویری که با نام آهنگ مطابقت داشته باشند

en: Search recursively
fa_IR: جستجوی بازگشتی

en: Search depth:
fa_IR: عمق جستجو:

en: <b>Popup Information</b>
fa_IR: <b>اطلاعات پنجره بازشو</b>

en: Show popup information
fa_IR: نمایش پنجره بازشوی اطلاعات

en: Popup delay (tenths of a second):
fa_IR: تاخیر پنجره بازشو (براساس دهم ثانیه):

en: Show time scale for current song
fa_IR: نمایش مقیاس زمان برای آهنگ جاری

en: <b>Compatibility</b>
fa_IR: <b>سازگاری</b>

en: Interpret \ (backward slash) as a folder delimiter
fa_IR: \ (backward slash) را به عنوان جداکننده پوشه‌ها تفسیر کن

en: Do not load metadata for songs until played
fa_IR: تا زمانی که آهنگ‌ها پخش نشده‌اند متاداده آنها را بارگذاری نکن

en: seconds
fa_IR: ثانیه‌ها

en: TITLE
fa_IR: عنوان

en: ARTIST - TITLE
fa_IR: هنرمند - عنوان

en: ARTIST - ALBUM - TITLE
fa_IR: هنرمند - آلبوم - عنوان

en: ARTIST - ALBUM - TRACK. TITLE
fa_IR: هنرمند - آلبوم - شماره آهنگ. عنوان

en: ARTIST [ ALBUM ] - TRACK. TITLE
fa_IR: هنرمند [ آلبوم ] - شماره آهنگ. عنوان

en: ALBUM - TITLE
fa_IR: آلبوم - عنوان

en: Category
fa_IR: دسته‌بندی

en: Custom
fa_IR: شخصی

en: Title format:
fa_IR: فرمت عنوان:

en: Custom string:
fa_IR: رشته شخصی:

en: Audacious Settings
fa_IR: تنظیمات Audacious

en: Cancel
fa_IR: انصراف

en: Save
fa_IR: ذخیره

en: Load
fa_IR: بارگذاری

en: Queue Manager
fa_IR: مدیر صف

en: _Unqueue
fa_IR: _خارج کردن از صف

en: Working ...
fa_IR: در حال کار...

en: Error
fa_IR: خطا

en: Information
fa_IR: اطلاعات

en: Open URL
fa_IR: بازکردن آدرس اینترنتی

en: Add URL
fa_IR: اضافه کردن آدرس اینترنتی

en: Enter URL:
fa_IR: آدرس اینترنتی را وارد کنید:

en: Open
fa_IR: باز کردن

en: 
    (Further messages have been hidden.)
fa_IR: 
    (پیام‌های بیشتر مخفی شده‌اند.)

en: Bitrate
fa_IR: نرخ بیت

en: Services
fa_IR: خدمات

en: Copy
fa_IR: کپی
