Audacious - en to lt translation catalogue (339 entries)

en: Show command-line help
lt: Rodyti komandinės eilutės pagalbą

en: Show version
lt: Rodyti versiją

en: Start playback
lt: Pradėti atkūrimą

en: Pause playback
lt: Pristabdyti atkūrimą

en: Pause if playing, play otherwise
lt: Pristabdyti, jei grojama, kitu atveju groti

en: Stop playback
lt: Sustabdyti atkūrimą

en: Skip to previous song
lt: Ankstesnė daina

en: Skip to next song
lt: Kita daina

en: Add files to the playlist
lt: Pridėti rinkmenas į grojaraštį

en: Add files to a temporary playlist
lt: Pridėti rinkmenas į laikiną grojaraštį

en: Display the main window
lt: Parodyti pagrindinį langą

en: Display the jump-to-song window
lt: Rodyti perėjimo prie dainos langą

en: Start without a graphical interface
lt: Paleisti be grafinės sąsajos

en: Quit on playback stop
lt: Sustabdžius atkūrimą baigti

en: Print debugging messages (may be used twice)
lt: Spausdinti derinimo pranešimus (gali būti naudojamas du kartus)

en: Run in GTK mode
lt: Veikia GTK veiksena

en: Run in Qt mode
lt: Veikia Qt veiksena

en: Unknown option: %s
lt: Nežinomas parametras: %s

en: Unknown option: -%c
lt: Nežinomas parametras: -%c

en: Usage: audacious [OPTION] ... [FILE] ...
lt: Naudojimas: [PARAMETRAS]... [RINKMENA]...

en: Select instance to run/control
lt: Pasirinkite egzempliorių, kurį norite paleisti arba valdyti

en: %d file found | %d files found
lt[0]: %d failas rastas
lt[1]: %d failai rasti
lt[2]: %d failų rasti
lt[3]: Rasta %d rinkmenų

en: Error reading %s:
    %s
lt: Klaida nuskaitant %s:
    %s

en: No files found.
lt: Nerastos rinkmenos.

en: New Playlist
lt: Naujas grojaraštis

en: Standard input
lt: Standartinė įvestis

en: Audio CD, track %s
lt: Garso CD, takelis %s

en: (character encoding error)
lt: (simbolio kodavimo klaida)

en: Stream recording must be configured in Audio Settings before it can be used.
lt: Prieš naudojimą, srauto įrašymas turi būti nustatytas Garso nustatymuose.

en: Error opening output stream
lt: Klaida atveriant išvesties srautą

en: Error recording output stream
lt: Klaida įrašant išvesties srautą

en: Error playing %s:
    %s
lt: Klaida leidžiant %s:
    %s

en: Invalid audio format
lt: Neteisingas garso formatas

en: Now Playing
lt: Dabar grojama

en: Error opening %s:
    %s
lt: Klaida atveriant %s:
    %s

en: Error loading %s.
lt: Klaida įkeliant %s.

en: Cannot load %s: unsupported file name extension.
lt: Neįmanoma įkelti %s: nepalaikomas rinkmenos pavadinimo plėtinys.

en: Error saving %s.
lt: Klaida išsaugant %s.

en: Cannot save %s: unsupported file name extension.
lt: Neįmanoma išsaugoti %s: nepalaikomas rinkmenos pavadinimo plėtinys.

en: Error loading plugin
lt: Klaida įkeliant įskiepį

en: Seek error
lt: Klaidos paieška

en: The file format could not be determined. The format may be unsupported, or a necessary plugin may not be installed/enabled.
lt: Rinkmenos formato nustatyti nepavyko. Rinkmena gali būti nepalaikoma arba reikalingas įskiepis gali būti neįdiegtas arba neįjungtas.

en: The file could not be decoded. It may be invalid, corrupt, or in an unsupported format.
lt: Rinkmenos nepavyko iškoduoti. Ji gali būti netinkama, sugadinta arba nepalaikomo formato.

en: %d channel | %d channels
lt[0]: %d kanalas
lt[1]: %d kanalai
lt[2]: %d kanalų
lt[3]: %d kanalų

en: Audio CD
lt: Garso CD

en: Track %d
lt: Takelis %d

en: (unknown title)
lt: (nežinomas pavadinimas)

en: Unknown URI scheme
lt: Nežinoma URI schema

en: Invalid file name
lt: Neteisingas rinkmenos pavadinimas

en: Invalid access mode
lt: Neteisinga prieigos veiksena

en: Credits
lt: Padėkos

en: License
lt: Licencija

en: About Audacious
lt: Apie Audacious

en: _Cancel
lt: _Atsisakyti

en: _Don’t ask again
lt: _Daugiau nebeklausti

en: Do you want to permanently remove “%s”?
lt: Ar tikrai norite visam laikui pašalinti „%s“?

en: _Remove
lt: _Pašalinti

en: Remove Playlist
lt: Pašalinti grojaraštį

en: What would you like to call this playlist?
lt: Kaip pavadinsite šį grojaraštį?

en: _Rename
lt: _Pervadinti

en: Rename Playlist
lt: Pervadinti grojaraštį

en: Please select one preset to export.
lt: Pasirinkite vieną ruošinį, kurį norite iškelti.

en: Preset File ...
lt: Paruošta rinkmena...

en: EQF File ...
lt: EQF rinkmena...

en: Import
lt: Importuoti

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Equalizer Presets
lt: Vienodintuvo ruošiniai

en: Save Preset
lt: Išsaugoti ruošinius

en: Delete Selected
lt: Ištrinti pasirinktus

en: Revert Changes
lt: Grąžinti pakeitimus

en: _Enable
lt: _Įjungtas

en: Equalizer
lt: Vienotintuvas

en: Presets ...
lt: Ruošiniai...

en: Reset to Zero
lt: Atstatyti nulį

en: Open Files
lt: Atverti rinkmenas

en: _Open
lt: _Atverti

en: Close _dialog on open
lt: Atvėrus, užverti _langą

en: Add Files
lt: Pridėti rinkmenas

en: _Add
lt: _Pridėti

en: Close _dialog on add
lt: Pridėjus, užverti _langą

en: _Close
lt: _Užverti

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Artist
lt: Atlikėjas

en: Album
lt: Albumas

en: Genre
lt: Žanras

en: Year
lt: Metai

en: Track
lt: Takelis

en: Length
lt: Trukmė

en: Format:
lt: Formatas:

en: Quality:
lt: Kokybė:

en: Bitrate:
lt: Bitų sparta:

en: Acid Jazz
lt: Rūgštusis džiazas

en: Acid Rock
lt: Rūgštusis rokas

en: Ambient
lt: Aplinkos

en: Bebop
lt: Bebobas

en: Blues
lt: Bliuzas

en: Chamber Music
lt: Kamerinė

en: Classical
lt: Klasikinė

en: Country
lt: Kantri

en: Death Metal
lt: Gilusis metalas

en: Disco
lt: Disko

en: Easy Listening
lt: Lengvoji

en: Folk
lt: Liaudies

en: Funk
lt: Fank

en: Gospel
lt: Evangeliškoji

en: Hard Rock
lt: Sunkusis rokas

en: Heavy Metal
lt: Sunkusis metalas

en: Hip-hop
lt: Hiphopas

en: House
lt: Hausas

en: Jazz
lt: Džiazas

en: Jungle
lt: Džiunglių

en: Metal
lt: Metalas

en: New Age
lt: Naujojo amžiaus

en: New Wave
lt: Naujoji banga

en: Noise
lt: Triukšmas

en: Pop
lt: Populiarioji

en: Punk Rock
lt: Pankrokas

en: Rap
lt: Repas

en: Reggae
lt: Regis

en: Rock
lt: Rokas

en: Rock and Roll
lt: Rokentrolas

en: Rhythm and Blues
lt: Ritmenbliuzas

en: Soul
lt: Sielos

en: Swing
lt: Svingas

en: Trip-hop
lt: Triphopas

en: Save successful
lt: Sėkmingai išsaugota

en: Save error
lt: Įrašymo klaida

en: Song Info
lt: Dainos informacija

en: Album Artist
lt: Albumo atlikėjas

en: Comment
lt: Komentaras

en: Track Number
lt: Dainos numeris

en: _Auto-fill empty fields
lt: _Autoužpildymas tuščių laukelių

en: _Save
lt: _Išsaugoti

en: _Previous
lt: _Ankstesnis

en: _Next
lt: _Sekantis

en: %d kbit/s
lt: %d kb/s

en: _Jump
lt: _Šokti

en: Jump to Time
lt: Šokti į laiką

en: Enter time (minutes:seconds):
lt: Įvesti laiką (minutės:sekundės):

en: _Queue
lt: _Į eilę

en: Un_queue
lt: Iš _eilės

en: Jump to Song
lt: Peršokti į dainą

en: Filter:
lt: Filtruoti:

en: _Filter:
lt: _Filtruoti:

en: C_lose on jump
lt: Užverti peršokus

en: _Overwrite
lt: P_errašyti

en: Confirm Overwrite
lt: Patvirtinkite perrašymą

en: Overwrite %s?
lt: Perrašyti %s?

en: Please type a filename extension or select a format from the drop-down list.
lt: Įveskite rinkmenos pavadinimo plėtinį arba išskleidžiamajame sąraše pasirinkite formatą.

en: Select Format by Extension
lt: Pasirinkti formatą pagal plėtinį

en: Export Playlist
lt: Iškelti grojaraštį

en: _Export
lt: _Iškelti

en: Import Playlist
lt: Įkelti grojaraštį

en: _Import
lt: Į_kelti

en: _Plugins ...
lt: _Įskiepiai...

en: About %s
lt: Apie %s

en: %s Settings
lt: %s nustatymai

en: _Set
lt: _Nustatyti

en: _Settings
lt: _Nustatymai

en: _About
lt: _Apie

en: Choose File
lt: Pasirinkti rinkmeną

en: Choose Folder
lt: Pasirinkite aplanką

en: Appearance
lt: Išvaizda

en: Audio
lt: Garsas

en: Network
lt: Tinklas

en: Playlist
lt: Grojaraštis

en: Plugins
lt: Įskiepiai

en: Advanced
lt: Išplėstiniai

en: General
lt: Pagrindiniai

en: Effect
lt: Efektai

en: Visualization
lt: Vizualizacija

en: Input
lt: Įvestis

en: Transport
lt: Transportas

en: Album artist
lt: Albumo atlikėjas

en: Track number
lt: Takelio numeris

en: File name
lt: Rinkmenos pavadinimas

en: File path
lt: Rinkmenos kelias

en: Date
lt: Data

en: Description
lt: Aprašymas

en: Codec
lt: Kodekas

en: Quality
lt: Kokybė

en: None
lt: Joks

en: Arabic
lt: Arabų

en: Baltic
lt: Baltijos

en: Chinese
lt: Kinų

en: Greek
lt: Graikų

en: Hebrew
lt: Hebrajų

en: Japanese
lt: Japonų

en: Korean
lt: Korėjiečių

en: Polish
lt: Lenkų

en: Russian
lt: Rusų

en: Taiwanese
lt: Taivaniečių

en: Turkish
lt: Turkų

en: Automatic
lt: Automatinis

en: Floating point
lt: Slankiojantis taškas

en: As decoded
lt: Kaip iškoduota

en: After applying ReplayGain
lt: Po Atkūrinimo stiprinimo įjungimo

en: After applying effects
lt: Po efektų įjungimo

en: After applying equalization
lt: Po vienodintuvo įjungimo

en: Based on shuffle
lt: Paremta maišymu

en: Restart in Qt mode
lt: Naudoti Qt veikseną

en: Audacious is running in GTK (legacy) mode.
lt: Audacious veikia GTK (senojoje) veiksenoje.

en: Qt mode is unavailable in this build.
lt: Šioje versijoje Qt veiksena neprieinama.

en: Interface:
lt: Sąsaja:

en: Output plugin:
lt: Išvesties įskiepis:

en: Amplify all files:
lt: Pagarsinti visas rinkmenas:

en: Amplify untagged files:
lt: Pagarsinti nepažymėtas rinkmenas:

en: <b>Output Settings</b>
lt: <b>Išvesties nustatymai</b>

en: Bit depth:
lt: Nominali bitų sekos sparta:

en: Buffer size:
lt: Buferio dydis, kb:

en: Soft clipping
lt: Lengvas apkarpymas

en: Use software volume control (not recommended)
lt: Naudoti programinį garso valdymą (nerekomenduojama)

en: <b>Recording Settings</b>
lt: <b>Įrašymo nustatymai</b>

en: Record stream:
lt: Įrašymo srautas:

en: <b>ReplayGain</b>
lt: <b>Atkūrimo stiprinimas</b>

en: Enable ReplayGain
lt: Įjungti Atkūrimo stiprinimą

en: Mode:
lt: Veiksena:

en: Prevent clipping (recommended)
lt: Uždrausti apkarpymą (rekomenduojama)

en: Proxy hostname:
lt: Tarpinis serveris:

en: Proxy port:
lt: Tarpinio serverio prievadas:

en: Proxy username:
lt: Tarpinio serverio naudotojas:

en: Proxy password:
lt: Tarpinio serverio slaptažodis:

en: <b>Network Settings</b>
lt: <b>Tinklo nustatymai</b>

en: KiB
lt: kB

en: <b>Proxy Configuration</b>
lt: <b>Tarpinio serverio nustatymai</b>

en: Enable proxy usage
lt: Leisti naudoti tarpinį serverį

en: Use authentication with proxy
lt: Su tarpiniu serveriu naudoti tapatybės nustatymą

en: Use SOCKS proxy
lt: Naudoti SOCKS tarpinį serverį

en: Auto character encoding detector for:
lt: Automatinis koduotės nustatymas:

en: Fallback character encodings:
lt: Atsarginis kodavimas:

en: <b>Behavior</b>
lt: <b>Elgsena</b>

en: Resume playback on startup
lt: Tęsti grojimą paleidus

en: Pause instead of resuming immediately
lt: Pristabdykite, o ne iškart tęskite

en: Advance when the current song is deleted
lt: Kai pasirinkta daina ištrinama, žengti į priekį

en: Clear the playlist when opening files
lt: Išvalyti grojaraštį, kai atveriama rinkmena

en: Open files in a temporary playlist
lt: Atverti rinkmenas laikiname grojaraštyje

en: <b>Song Display</b>
lt: <b>Kūrinio pavadinimo vaizdavimas</b>

en: Show song numbers
lt: Rodyti dainos numerį

en: Show leading zeroes (02:00 vs. 2:00)
lt: Rodyti nulius priekyje (02:00 vietoj 2:00)

en: Show hours separately (1:30:00 vs. 90:00)
lt: Rodyti valandas atskyrai (1:30:00 vietoj 90:00)

en: <b>Export</b>
lt: <b>Iškelti</b>

en: Use relative paths when possible
lt: Naudoti santykinį kelią, kai įmanoma

en: <b>Album Art</b>
lt: <b>Albumo apivadalinimas</b>

en: Search for images matching these words (comma-separated):
lt: Ieškoti paveikslėlių kurie atitinka šiuos žodžius (atskirti kableliais):

en: Exclude images matching these words (comma-separated):
lt: Išskirti žodžius atitinkančius šiuos žodžius (atskirti kableliais):

en: Search for images matching song file name
lt: Ieškoti paveikslėlių atitinkančių dainos rinkmenos pavadinimą

en: Search recursively
lt: Ieškoti rekursyviai

en: Search depth:
lt: Paieškos gylis:

en: <b>Popup Information</b>
lt: <b>Iššokančio lango informacija</b>

en: Show popup information
lt: Rodyti iššokantį informacijos langą

en: Popup delay (tenths of a second):
lt: Iššokančio lango rodymo trukmė(dešimtimis sekundžių):

en: Show time scale for current song
lt: Rodyti grojančios dainos laiko juostą

en: <b>Compatibility</b>
lt: <b>Suderinamumas</b>

en: Interpret \ (backward slash) as a folder delimiter
lt: Laikyti \ (įžambinį kairįjį brūkšnį) aplanko skirtuku

en: <b>Playlist</b>
lt: <b>Grojaraštis</b>

en: Add folders recursively
lt: Pridėti aplankus atitinkamai

en: Add folders nested within playlist files
lt: Pridėti aplankus, esančius grojaraščio rinkmenose

en: <b>Metadata</b>
lt: <b>Meta duomenys</b>

en: Guess missing metadata from file path
lt: Atspėti trūkstamus metaduomenis iš rinkmenos kelio

en: Do not load metadata for songs until played
lt: Kol negrojama, dainom neįkrauti meta duomenų

en: Probe content of files with no recognized file name extension
lt: Ištirti rinkmenų turinį, kurių rinkmenos pavadinimo plėtinys neatpažintas

en: <b>Miscellaneous</b>
lt: <b>Kita</b>

en: Step forward/backward by:
lt: Pereiti į priekį arba atgal pagal:

en: seconds
lt: sekundės

en: Adjust volume by:
lt: Reguliuoti garsą pagal:

en: percent
lt: %

en: TITLE
lt: PAVADINIMAS

en: TITLE - ARTIST
lt: PAVADINIMAS - ATLIKĖJAS

en: TITLE - ARTIST - ALBUM
lt: PAVADINIMAS - ATLIKĖJAS - ALBUMAS

en: ARTIST - TITLE
lt: ATLIKĖJAS - PAVADINIMAS

en: ARTIST - ALBUM - TITLE
lt: ATLIKĖJAS - ALBUMAS - PAVADINIMAS

en: ARTIST - ALBUM - TRACK. TITLE
lt: ATLIKĖJAS - ALBUMAS - TAKELIS. PAVADINIMAS

en: ARTIST [ ALBUM ] - TRACK. TITLE
lt: ATLIKĖJAS [ ALBUMAS ] - TAKELIS. PAVADINIMAS

en: ALBUM - TITLE
lt: ALBUMAS - PAVADINIMAS

en: Category
lt: Kategorija

en: Custom
lt: Pasirinktinė

en: Title format:
lt: Pavadinimo formatas:

en: Custom string:
lt: Pasirinktinė eilutė:

en: Enable audio stream recording with %s
lt: Leisti garso srauto įrašymą %s

en: No audio recording plugin available
lt: Nėra garso įrašymo įskiepio

en: Audacious Settings
lt: Audacious nustatymai

en: Cancel
lt: Atsisakyti

en: Save
lt: Išsaugoti

en: Load
lt: Įkrauti

en: Load Preset File
lt: Įkelto ruošinio rinkmeną

en: Load EQF File
lt: Įkelti EQF rinkmeną

en: Save Preset File
lt: Išsaugoti ruošinio rinkmeną

en: Save EQF File
lt: Išsaugoti EQF rinkmeną

en: Queue Manager
lt: Eilės redaktorius

en: _Unqueue
lt: _Iš eilės

en: Working ...
lt: Veikia...

en: Error
lt: Klaida

en: Information
lt: Informacija

en: _Save to history
lt: Iš_saugoti į istoriją

en: Open URL
lt: Atverti URL

en: Add URL
lt: Pridėti URL

en: C_lear history
lt: _Išvalyti istoriją

en: Enter URL:
lt: Įveskite URL:

en: Open
lt: Atverti

en: 
    (Further messages have been hidden.)
lt: 
    (Sekantys pranešimai paslėpti.)

en: Preset files (*.preset *.eqf *.q1)
lt: Paruoštos rinkmenos (*.preset *.eqf *.q1)

en: Revert
lt: Grąžinti

en: Browse
lt: Naršyti

en: Open Folder
lt: Atverti aplanką

en: Add Folder
lt: Pridėti aplanką

en: Add
lt: Pridėti

en: Set Font
lt: Šriftas

en: Metadata
lt: Metaduomenys

en: Composer
lt: Kompozitorius

en: Performer
lt: Atlikėjas

en: Recording Year
lt: Įrašo metai

en: Recording Date
lt: Įrašo data

en: Technical
lt: Techninis

en: Bitrate
lt: Bitų seka

en: Channels
lt: Kanalai

en: MusicBrainz ID
lt: MusicBrainz nr.

en: _Revert
lt: _Grąžinti

en: Error writing tag(s).
lt: Klaida rašant žymę (-es)

en: %1 files selected
lt: %1 pasirinkta rinkmenų

en: _Save %1 files
lt: _Išsaugoti %1 rinkmenų

en: Level
lt: Lygis

en: Function
lt: Funkcija

en: Message
lt: Žinutė

en: Log Inspector
lt: Žurnalo inspektavimas

en: Debug
lt: Derinimas

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: Cl_ear
lt: Iš_valyti

en: Log Level:
lt: Žurnalo lygis:

en: Services
lt: Tarnybos

en: Restart in GTK (legacy) mode
lt: Naudoti GTK (senąją) veikseną

en: Native
lt: Įprasta

en: Dark
lt: Tamsi

en: Flat
lt: Plokščia

en: Flat (dark)
lt: Plokščia (tamsi)

en: Audacious is running in Qt mode.
lt: Audacious veikia Qt veiksenoje.

en: GTK (legacy) mode is unavailable in this build.
lt: Šioje versijoje GTK (senoji) veiksena nepasiekiama.

en: Theme:
lt: Tema:

en: Icon theme:
lt: Piktogramos tema:

en: Copy
lt: Kopijuoti
