Audacious - en to lv translation catalogue (320 entries)

en: Show command-line help
lv: Parādīt komandrindas palīdzību

en: Show version
lv: Parādīt versiju

en: Start playback
lv: Sākt atskaņot

en: Pause playback
lv: Pauzēt atskaņošanu

en: Pause if playing, play otherwise
lv: Nopauzēt, ja pašlaik atskaņo, citādi atskaņot

en: Stop playback
lv: Apturēt atskaņošanu

en: Skip to previous song
lv: Pāriet uz iepriekšējo skaņdarbu

en: Skip to next song
lv: Pāriet uz nākamo skaņdarbu

en: Add files to the playlist
lv: Pievienot failus repertuāram

en: Add files to a temporary playlist
lv: Pievienot jaunus failus pagaidu repertuāram

en: Display the main window
lv: Rādīt galveno logu

en: Display the jump-to-song window
lv: Rādīt logu 'pāriet uz dziesmu'

en: Start without a graphical interface
lv: Palaist bez grafiskās saskarnes

en: Quit on playback stop
lv: Aizvērt, kad beidzas atskaņošana

en: Print debugging messages (may be used twice)
lv: Drukāt atkļūdošanas ziņojumus (var tikt izmantots divas reizes)

en: Run in GTK mode
lv: Palaist GTK režīmā

en: Run in Qt mode
lv: Palaist Qt režīmā

en: Unknown option: %s
lv: Nezināma opcija: %s

en: Unknown option: -%c
lv: Nezināma opcija: -%c

en: Usage: audacious [OPTION] ... [FILE] ...
lv: Lietojums: audacious [OPCIJA] ... [FAILS] ...

en: Select instance to run/control
lv: Izvēlēties palaižamo/vadāmo instanci

en: %d file found | %d files found
lv[0]: Atrasts %d fails
lv[1]: Atrasti %d faili
lv[2]: Atrasti %d faili

en: Error reading %s:
    %s
lv: Kļūda lasot %s:
    %s

en: No files found.
lv: Faili netika atrasti.

en: New Playlist
lv: Jauns repertuārs

en: Standard input
lv: Standarta ievade

en: Audio CD, track %s
lv: Audio CD, %s. celiņš

en: (character encoding error)
lv: (rakstzīmju kodēšanas kļūda)

en: Stream recording must be configured in Audio Settings before it can be used.
lv: Pirms veikt straumes ierakstīšanu, tā jākonfigurē Skaņas iestatījumos

en: Error opening output stream
lv: Kļūda atverot izvades straumi

en: Error recording output stream
lv: Kļūda ierakstot izvades straumi

en: Error playing %s:
    %s
lv: Kļūda atskaņojot %s:
    %s

en: Invalid audio format
lv: Nederīgs audio formāts

en: Now Playing
lv: Pašreiz atskaņo

en: Error opening %s:
    %s
lv: Kļūda atverot %s:
    %s

en: Error loading %s.
lv: Kļūda ielādējot %s.

en: Cannot load %s: unsupported file name extension.
lv: Neizdevās ielādēt %s: neatbalstīts faila paplašinājums.

en: Error saving %s.
lv: Kļūda saglabājot %s.

en: Cannot save %s: unsupported file name extension.
lv: Neizdevās saglabāt %s: neatbalstīts faila paplašinājums.

en: Error loading plugin
lv: Kļūda ielādējot spraudni

en: Seek error
lv: Meklēšanas kļūda

en: The file format could not be determined. The format may be unsupported, or a necessary plugin may not be installed/enabled.
lv: Faila formātu nebija iespējams noteikt. Formāts var būt neatbalstīts, vai arī nepieciešamais štepselis/spraudnis iespējams nav instalēts/iespējots.

en: The file could not be decoded. It may be invalid, corrupt, or in an unsupported format.
lv: Failu nevar dekodēt. Iespējams tas ir nederīgs, korumpēts vai neatbalstītā formātā.

en: %d channel | %d channels
lv[0]: %d kanāls
lv[1]: %d kanāli
lv[2]: %d kanālu

en: Track %d
lv: Celiņš %d

en: (unknown title)
lv: (nezināms nosaukums)

en: Unknown URI scheme
lv: Nezināma URI shēma

en: Invalid file name
lv: Nederīgs faila nosaukums

en: Invalid access mode
lv: Nederīgs piekļūšanas režīms

en: Credits
lv: Izstrādātāji

en: License
lv: Licence

en: About Audacious
lv: Par Audacious

en: _Cancel
lv: At_celt

en: _Don’t ask again
lv: _Nejautāt vēlreiz

en: Do you want to permanently remove “%s”?
lv: Vai vēlaties uz visiem laikiem noņemt "%s"?

en: _Remove
lv: _Noņemt

en: Remove Playlist
lv: Noņemt repertuāru

en: What would you like to call this playlist?
lv: Kā jūs vēlaties nosaukt šo repertuāru?

en: _Rename
lv: Pā_rdēvēt

en: Rename Playlist
lv: Pārdēvēt repertuāru

en: Please select one preset to export.
lv: Lūdzu izvēlieties eksportam vienu sākumiestatījumu.

en: Preset File ...
lv: Sākumiestatījumu fails ...

en: EQF File ...
lv: EQF fails ...

en: Import
lv: Importēt

en: Export
lv: Eksportēt

en: Equalizer Presets
lv: Balansiera sākumuzstādījumi

en: Save Preset
lv: Saglabāt sākumiestatījumu

en: Delete Selected
lv: Dzēst izvēlētos

en: Revert Changes
lv: Atcelt izmaiņas

en: _Enable
lv: _Ieslēgt/iespējot

en: Equalizer
lv: Ekvalaizers

en: Presets ...
lv: Sākumiestatījumi ...

en: Reset to Zero
lv: Atstatīt uz nulli

en: Preamp
lv: Priekšpastiprinājums

en: Open Files
lv: Atvērt failus

en: _Open
lv: _Atvērt

en: Close _dialog on open
lv: Atverot aizvērt _dialoglogu

en: Add Files
lv: Pievienot failus

en: _Add
lv: Pi_evienot

en: Close _dialog on add
lv: Pievienojot aizvērt _dialoglogu

en: _Close
lv: _Aizvērt

en: Title
lv: Nosaukums

en: Artist
lv: Izpildītājs

en: Album
lv: Albums

en: Genre
lv: Žanrs

en: Year
lv: Gads

en: Track
lv: Celiņš

en: Length
lv: Ilgums

en: Format:
lv: Formāts:

en: Quality:
lv: Kvalitāte:

en: Bitrate:
lv: Bitreits:

en: Blues
lv: Blūzs

en: Chamber Music
lv: Kamermūzika

en: Classical
lv: Klasiskā mūzika

en: Country
lv: Kantrī

en: Disco
lv: Disko

en: Heavy Metal
lv: Smagais metāls

en: House
lv: Hauss

en: Jazz
lv: Džezs

en: Metal
lv: Metāls

en: Pop
lv: Pops

en: Punk Rock
lv: Pankroks

en: Rap
lv: Reps

en: Reggae
lv: Regejs

en: Rock
lv: Roks

en: Rock and Roll
lv: Rokenrols

en: Techno
lv: Tehno

en: Save successful
lv: Saglabāts veiksmīgi

en: Save error
lv: Saglabāšanas kļūda

en: Song Info
lv: Dziesmas info

en: Album Artist
lv: Albuma izpildītājs

en: Comment
lv: Komentārs

en: Track Number
lv: Celiņa numurs

en: _Auto-fill empty fields
lv: _Automātiski aizpildīt tukšos laukus

en: _Save
lv: _Saglabāt

en: _Previous
lv: Ie_priekšējā

en: _Next
lv: _Nākamā

en: N/A
lv: N/P

en: _Jump
lv: Pār_iet

en: Jump to Time
lv: Pāriet uz laiku

en: Enter time (minutes:seconds):
lv: Ievadiet laiku (minūtes:sekundes)

en: _Queue
lv: Ierindot

en: Un_queue
lv: Atrindot

en: Jump to Song
lv: Pāriet uz dziesmu

en: Filter:
lv: Filtrs:

en: _Filter:
lv: _Filtrs:

en: C_lose on jump
lv: A_izvērt pārejot / Pie pārejas aizvērt

en: _Overwrite
lv: Pārra_kstīt

en: Confirm Overwrite
lv: Apstiprināt pārrakstīšanu

en: Overwrite %s?
lv: Pārrakstīt %s?

en: Please type a filename extension or select a format from the drop-down list.
lv: Lūdzu, ievadiet faila paplašinājumu vai izvēlieties formātu no izkrītošā saraksta

en: Select Format by Extension
lv: Izvēlieties formātu pēc paplašinājuma

en: Export Playlist
lv: Eksportēt repertuāru

en: _Export
lv: _Eksportēt

en: Import Playlist
lv: Importēt repertuāru

en: _Import
lv: _Importēt

en: _Plugins ...
lv: S_praudņi ...

en: About %s
lv: Par %s

en: %s Settings
lv: %s iestatījumi

en: _Set
lv: Ie_statīt

en: _Settings
lv: I_estatījumi

en: _About
lv: _Par

en: Choose File
lv: Izvēlieties failu

en: Choose Folder
lv: Izvēlieties mapi

en: Appearance
lv: Izskats

en: Network
lv: Tīkls

en: Playlist
lv: Repertuārs

en: Plugins
lv: Spraudņi

en: Advanced
lv: Advancēti

en: General
lv: Vispārīgi

en: Effect
lv: Efekti

en: Visualization
lv: Vizualizēšana

en: Input
lv: Ievade

en: Transport
lv: Transports

en: Album artist
lv: Albuma izpildītājs

en: Track number
lv: Celiņa numurs

en: File name
lv: Faila nosaukums

en: File path
lv: Faila ceļš

en: Date
lv: Datums

en: Description
lv: Apraksts

en: Codec
lv: Kodeks

en: Quality
lv: Kvalitāte

en: None
lv: Neviens

en: Arabic
lv: Arābu

en: Baltic
lv: Baltu

en: Chinese
lv: Ķīniešu

en: Greek
lv: Grieķu

en: Hebrew
lv: Ebreju

en: Japanese
lv: Japāņu

en: Korean
lv: Korejiešu

en: Polish
lv: Poļu

en: Russian
lv: Krievu

en: Taiwanese
lv: Taivānas

en: Turkish
lv: Turku

en: Automatic
lv: Automātiski

en: Floating point
lv: Peldošā punkta

en: As decoded
lv: Kā atkodēts

en: After applying ReplayGain
lv: Pēc ReplayGain pielietošanas

en: After applying effects
lv: Pēc efektu pielietošanas

en: After applying equalization
lv: Pēc balansēšanas pielietošanas

en: Based on shuffle
lv: Balstoties uz sajaukšanu

en: Restart in Qt mode
lv: Restartēt Qt režīmā

en: Audacious is running in GTK (legacy) mode.
lv: Audacious darbojas GTK (novecojušā) režīmā.

en: Qt mode is unavailable in this build.
lv: Qt režīms šajā būvējumā nav pieejams.

en: Interface:
lv: Saskarne

en: Output plugin:
lv: Izvades spraudnis:

en: Amplify all files:
lv: Pastiprināt visus failus:

en: Amplify untagged files:
lv: Pastiprināt netagotos failus:

en: <b>Output Settings</b>
lv: <b>Izvades iestatījumi</b>

en: Bit depth:
lv: Bitu dziļums:

en: Buffer size:
lv: Bufera izmērs:

en: Soft clipping
lv: 'Mīkstā' apgriešana

en: Use software volume control (not recommended)
lv: Lietot programmatūras skaļuma kontroli (nav ieteicams)

en: <b>Recording Settings</b>
lv: <b>Ieraksta iestatījumi</b>

en: Record stream:
lv: Ieraksta straume:

en: Enable ReplayGain
lv: Ieslēgt ReplayGain

en: Mode:
lv: Režīms

en: Prevent clipping (recommended)
lv: Novērst apgriešanu (ieteicams)

en: Proxy hostname:
lv: Starpniekservera (proxy) nosaukums:

en: Proxy port:
lv: Starpniekservera ports:

en: Proxy username:
lv: Starpniekservera lietotājvārds:

en: Proxy password:
lv: Starpniekservera parole:

en: <b>Network Settings</b>
lv: <b>Tīkla iestatījumi</b>

en: <b>Proxy Configuration</b>
lv: <b>Starpniekservera konfigurācija</b>

en: Enable proxy usage
lv: Ieslēgt starpniekservera izmantošanu

en: Use authentication with proxy
lv: Savienojoties ar starpniekserveri, izmantot autentificēšanos

en: Use SOCKS proxy
lv: Izmantot SOCKS starpniekserveri

en: Auto character encoding detector for:
lv: Automātiska rakstzīmju kodējuma noteikšana priekš:

en: Fallback character encodings:
lv: Atkāpšanās rakstzīmju kodējumi:

en: <b>Behavior</b>
lv: <b>Rīcība</b>

en: Resume playback on startup
lv: Palaižot turpināt atskaņošanu

en: Pause instead of resuming immediately
lv: Pauzēt, nevis uzreiz atsākt

en: Advance when the current song is deleted
lv: Doties uz priekšu, ja tekošais skaņdarbs tiek dzēsts

en: Clear the playlist when opening files
lv: Atverot failus, notīrīt/dzēst repertuāru

en: Open files in a temporary playlist
lv: Atvērt failus pagaidu repertuārā

en: <b>Song Display</b>
lv: <b>Skaņdarbu attēlojums</b>

en: Show song numbers
lv: Rādīt skaņdarbu numurus

en: Show leading zeroes (02:00 vs. 2:00)
lv: Rādīt ievadošās nulles (02:00 nevis 2:00)

en: Show hours separately (1:30:00 vs. 90:00)
lv: Stundas rādīt atsevišķi (1:30:00 nevis 90:00)

en: <b>Export</b>
lv: <b>Eksportēt</b>

en: Use relative paths when possible
lv: Lietot relatīvos ceļus, kad iespējams

en: <b>Album Art</b>
lv: <b>Albuma vāks</b>

en: Search for images matching these words (comma-separated):
lv: Meklēt attēlus, kuri atbilst šiem vārdiem (atdalītiem ar komatu):

en: Exclude images matching these words (comma-separated):
lv: Neiekļaut attēlus, kuri atbilst šiem vārdiem (atdalītiem ar komatu):

en: Search for images matching song file name
lv: Meklēt attēlus, kas atbilst dziesmas faila nosaukumam

en: Search recursively
lv: Meklēt rekursīvi

en: Search depth:
lv: Meklēšanas dziļums:

en: <b>Popup Information</b>
lv: <b>Uznirstošā informācija</b>

en: Show popup information
lv: Rādīt uznirstošo informāciju

en: Popup delay (tenths of a second):
lv: Uznirstošā loga aizture (sekundes desmitdaļas):

en: Show time scale for current song
lv: Rādīt laika mērogu pašreizējai dziesmai

en: <b>Compatibility</b>
lv: <b>Savietojamība</b>

en: Interpret \ (backward slash) as a folder delimiter
lv: Interpretēt \ (otrādo slīpsvītru) kā mapju atdalītāju

en: <b>Playlist</b>
lv: <b>Repertuārs</b>

en: Add folders recursively
lv: Pievienot mapes rekursīvi

en: Add folders nested within playlist files
lv: Pievienot mapes, ieligzdotas repertuāra failos

en: <b>Metadata</b>
lv: <b>Metadati</b>

en: Guess missing metadata from file path
lv: Minēt trūkstošos metadatus no faila ceļa

en: Do not load metadata for songs until played
lv: Neielādēt metadatus, līdz dziesma tiek atskaņota

en: Probe content of files with no recognized file name extension
lv: Testēt failus ar neatpazītiem failu paplašinājumiem

en: <b>Miscellaneous</b>
lv: <b>Dažādi</b>

en: Step forward/backward by:
lv: Solis uz priekšu/atpakaļ:

en: seconds
lv: sekundes

en: Adjust volume by:
lv: Ieregulēt skaļumu ik pa:

en: percent
lv: procentiem

en: TITLE
lv: NOSAUKUMS

en: TITLE - ARTIST
lv: NOSAUKUMS - IZPILDĪTĀJS

en: TITLE - ARTIST - ALBUM
lv: NOSAUKUMS - IZPILDĪTĀJS - ALBUMS

en: ARTIST - TITLE
lv: IZPILDĪTĀJS - NOSAUKUMS

en: ARTIST - ALBUM - TITLE
lv: IZPILDĪTĀJS - ALBUMS - NOSAUKUMS

en: ARTIST - ALBUM - TRACK. TITLE
lv: IZPILDĪTĀJS - ALBUMS - CELIŅŠ. NOSAUKUMS

en: ARTIST [ ALBUM ] - TRACK. TITLE
lv: IZPILDĪTĀJS [ ALBUMS ] - CELIŅŠ. NOSAUKUMS

en: ALBUM - TITLE
lv: ALBUMS - NOSAUKUMS

en: Category
lv: Kategorija

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Title format:
lv: Nosaukuma formāts:

en: Custom string:
lv: Pielāgota virkne:

en: Enable audio stream recording with %s
lv: Iespējot audio straumes ierakstīšanu ar %s

en: No audio recording plugin available
lv: Audio ierakstīšanas spraudnis nav pieejams

en: Audacious Settings
lv: Audacious iestatījumi

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Save
lv: Saglabāt

en: Load
lv: Ielādēt

en: Load Preset File
lv: Ielādēt sākumiestatījumu failu

en: Load EQF File
lv: Ielādēt EQF failu

en: Save Preset File
lv: Saglabāt sākumiestatījumu failu

en: Save EQF File
lv: Saglabāt EQF failu

en: Queue Manager
lv: Rindas pārvaldnieks

en: _Unqueue
lv: _Izņemt no rindas

en: Working ...
lv: Aizņemts ...

en: Error
lv: Kļūda

en: Information
lv: Informācija

en: _Save to history
lv: _Saglabāt vēsturē

en: Open URL
lv: Atvērt URL

en: Add URL
lv: Pievienot URL

en: C_lear history
lv: No_tīrīt/dzēst vēsturi

en: Enter URL:
lv: Ievadiet URL:

en: Open
lv: Atvērt

en: 
    (Further messages have been hidden.)
lv: 
    (Turpmākie ziņojumi tika paslēpti.)

en: Preset files (*.preset *.eqf *.q1)
lv: Sākumiestatījumu faili (*.preset *.eqf *.q1)

en: Revert
lv: Atgriezt (atpakaļ)

en: Browse
lv: Pārlūkot

en: Open Folder
lv: Atvērt mapi

en: Add Folder
lv: Pievienot mapi

en: Add
lv: Pievienot

en: Set Font
lv: Iestatīt šriftu

en: Metadata
lv: Metadati

en: Composer
lv: Komponists

en: Performer
lv: Izpildītājs

en: Recording Year
lv: Ierakstīšanas gads

en: Recording Date
lv: Ierakstīšanas datums

en: Publisher
lv: Izdevējs

en: Catalog Number
lv: Kataloga #

en: Technical
lv: Tehniskie rādītāji

en: Bitrate
lv: Bitreits

en: Channels
lv: Kanāli

en: _Revert
lv: Atg_riezt

en: Error writing tag(s).
lv: Kļūda rakstot birku(as).

en: %1 files selected
lv: Atzīmēti %1 faili

en: _Save %1 files
lv: _Saglabāt %1 filus

en: Level
lv: Līmenis

en: Function
lv: Funkcija

en: Message
lv: Ziņojums

en: Log Inspector
lv: Žurnāla inspektors

en: Debug
lv: Atkļūdot

en: Info
lv: Informācija

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: Cl_ear
lv: _Dzēst/notīriīt

en: Log Level:
lv: Žurnāla līmenis:

en: Services
lv: Servisi

en: Restart in GTK (legacy) mode
lv: Restartēt GTK (vēsturiskajā) režīmā

en: Native
lv: Dzimtā

en: Dark
lv: Tumša

en: Flat
lv: Plakana

en: Flat (dark)
lv: Plakana (tumša)

en: Audacious is running in Qt mode.
lv: Audacious darbojas Qt režīmā

en: GTK (legacy) mode is unavailable in this build.
lv: GTK (vēsturiskais) režīms šajā būvējumā nav pieejams.

en: Theme:
lv: Tēma

en: Icon theme:
lv: Ikonu tēma

en: Copy
lv: Kopēt
