Audacious - en to nl translation catalogue (305 entries)

en: Show command-line help
nl: Opdrachtregelhulp tonen

en: Show version
nl: Versie tonen

en: Start playback
nl: Afspelen starten

en: Pause playback
nl: Afspelen pauzeren

en: Pause if playing, play otherwise
nl: Pauzeren tijdens spelen, anders afspelen

en: Stop playback
nl: Afspelen stoppen

en: Skip to previous song
nl: Ga naar vorig nummer

en: Skip to next song
nl: Ga naar volgend nummer

en: Add files to the playlist
nl: Voeg bestanden toe aan de afspeellijst

en: Add files to a temporary playlist
nl: Voeg bestanden toe aan een tijdelijke afspeellijst

en: Display the main window
nl: Toon het hoofdvenster

en: Display the jump-to-song window
nl: Toon het ga-naar-nummervenster

en: Start without a graphical interface
nl: Start zonder een grafische interface

en: Quit on playback stop
nl: Afsluiten bij stoppen met afspelen

en: Print debugging messages (may be used twice)
nl: Foutopsporingsberichten tonen (kan tweemaal gebruikt worden)

en: Run in GTK mode
nl: Draaien in GTK-modus

en: Run in Qt mode
nl: Draaien in Qt-modus

en: Unknown option: %s
nl: Onbekende optie: %s

en: Unknown option: -%c
nl: Onbekende optie: -%c

en: Usage: audacious [OPTION] ... [FILE] ...
nl: Gebruik: audacious [OPTIE] … [BESTANDSNAAM] …

en: Select instance to run/control
nl: Selecteer instantie om uit te voeren/beheren

en: %d file found | %d files found
nl[0]: %d bestand gevonden
nl[1]: %d bestanden gevonden

en: Error reading %s:
    %s
nl: Fout tijdens lezen van %s:
    %s

en: No files found.
nl: Geen bestanden gevonden.

en: New Playlist
nl: Nieuwe afspeellijst

en: Standard input
nl: Standaard invoer

en: Audio CD, track %s
nl: Audio-cd, nummer %s

en: (character encoding error)
nl: (tekencoderingsfout)

en: Stream recording must be configured in Audio Settings before it can be used.
nl: Stream-opname moet worden ingesteld in de Audio-instellingen voordat het kan worden gebruikt.

en: Error opening output stream
nl: Fout tijdens openen van uitvoerstream

en: Error recording output stream
nl: Fout tijdens opnemen van uitvoerstream

en: Error playing %s:
    %s
nl: Fout tijdens afspelen van %s:
    %s

en: Invalid audio format
nl: Ongeldig audioformaat

en: Now Playing
nl: Nu aan het afspelen

en: Error opening %s:
    %s
nl: Fout bij openen van %s:
    %s

en: Error loading %s.
nl: Fout tijdens laden van %s.

en: Cannot load %s: unsupported file name extension.
nl: Kan %s niet laden: niet-ondersteunde bestandsextensie

en: Error saving %s.
nl: Fout tijdens opslaan van %s.

en: Cannot save %s: unsupported file name extension.
nl: Kan %sniet opslaan: niet-ondersteunde bestandsextensie

en: Error loading plugin
nl: Fout bij laden van plug-in

en: Seek error
nl: Spoelfout

en: The file format could not be determined. The format may be unsupported, or a necessary plugin may not be installed/enabled.
nl: Het bestandsformaat kan niet worden vastgesteld. Wellicht wordt het niet ondersteund of ontbreekt er een vereiste plug-in.

en: The file could not be decoded. It may be invalid, corrupt, or in an unsupported format.
nl: Dit bestand kan niet worden gedecodeerd. Wellicht is het ongeldig, beschadigd of wordt het formaat niet ondersteund.

en: %d channel | %d channels
nl[0]: %d kanaal
nl[1]: %d kanalen

en: Audio CD
nl: Audio-cd

en: Track %d
nl: Nummer %d

en: (unknown title)
nl: (onbekende titel)

en: Unknown URI scheme
nl: Onbekend uri-schema

en: Invalid file name
nl: Ongeldige bestandsnaam

en: Invalid access mode
nl: Ongeldige toegangsmodus

en: Credits
nl: Met dank aan

en: License
nl: Licentie

en: About Audacious
nl: Over Audacious

en: _Cancel
nl: _Annuleren

en: _Don’t ask again
nl: Niet meer _vragen

en: Do you want to permanently remove “%s”?
nl: Weet je zeker dat je ‘%s’ wilt verwijderen?

en: _Remove
nl: Ve_rwijderen

en: Remove Playlist
nl: Afspeellijst verwijderen

en: What would you like to call this playlist?
nl: Hoe wil je deze afspeellijst noemen?

en: _Rename
nl: Naam _wijzigen

en: Rename Playlist
nl: Afspeellijstnaam wijzigen

en: Please select one preset to export.
nl: Kies een te exporteren voorinstelling.

en: Preset File ...
nl: Voorinstellingsbestand…

en: EQF File ...
nl: EQF-bestand…

en: Import
nl: Importeren

en: Export
nl: Exporteren

en: Equalizer Presets
nl: Equalizer-voorinstellingen

en: Save Preset
nl: Voorinstelling opslaan

en: Delete Selected
nl: Selectie verwijderen

en: Revert Changes
nl: Wijzigingen terugdraaien

en: _Enable
nl: Inschak_elen

en: Presets ...
nl: Voorinstellingen…

en: Reset to Zero
nl: Terugzetten naar nul

en: Preamp
nl: Voorversterker

en: Open Files
nl: Bestanden openen

en: _Open
nl: _Openen

en: Close _dialog on open
nl: _Venster sluiten bij openen

en: Add Files
nl: Bestanden toevoegen

en: _Add
nl: _Toevoegen

en: Close _dialog on add
nl: _Venster sluiten bij toevoegen

en: _Close
nl: _Sluiten

en: Title
nl: Titel

en: Artist
nl: Artiest

en: Year
nl: Jaar

en: Track
nl: Nummer

en: Length
nl: Duur

en: Format:
nl: Formaat:

en: Quality:
nl: Kwaliteit:

en: Bitrate:
nl: Bitsnelheid:

en: Chamber Music
nl: Kamermuziek

en: Classical
nl: Klassiek

en: Hard Rock
nl: Hardrock

en: Rock and Roll
nl: Rock-and-Roll

en: Rhythm and Blues
nl: Rhythm-and-Blues

en: Save successful
nl: Succesvol opgeslagen

en: Save error
nl: Fout tijdens opslaan

en: Song Info
nl: Nummerinformatie

en: Album Artist
nl: Albumartiest

en: Comment
nl: Opmerking

en: Track Number
nl: Volgnummer

en: _Auto-fill empty fields
nl: Blanco velden _automatisch invullen

en: _Save
nl: Op_slaan

en: _Previous
nl: _Vorige

en: _Next
nl: Volge_nde

en: N/A
nl: n/b

en: _Jump
nl: _Spoelen

en: Jump to Time
nl: Spoelen naar tijd

en: Enter time (minutes:seconds):
nl: Voer tijd in (minuten:seconden):

en: _Queue
nl: _In wachtrij

en: Un_queue
nl: _Uit wachtrij

en: Jump to Song
nl: Ga naar nummer

en: C_lose on jump
nl: S_luiten bij spoelen

en: _Overwrite
nl: _Overschrijven

en: Confirm Overwrite
nl: Overschrijven bevestigen

en: Overwrite %s?
nl: %s overschrijven?

en: Please type a filename extension or select a format from the drop-down list.
nl: Voer een bestandsextensie in of selecteer een formaat uit de keuzelijst.

en: Select Format by Extension
nl: Formaat selecteren per extensie

en: Export Playlist
nl: Afspeellijst exporteren

en: _Export
nl: _Exporteren

en: Import Playlist
nl: Afspeellijst importeren

en: _Import
nl: _Importeren

en: _Plugins ...
nl: _Plug-ins…

en: About %s
nl: Over %s

en: %s Settings
nl: %s Instellingen

en: _Set
nl: In_stellen

en: _Settings
nl: In_stellingen

en: _About
nl: _Over

en: Choose File
nl: Kies bestand

en: Choose Folder
nl: Kies map

en: Appearance
nl: Uiterlijk

en: Audio
nl: Geluid

en: Network
nl: Netwerk

en: Playlist
nl: Afspeellijst

en: Plugins
nl: Plug-ins

en: Advanced
nl: Geavanceerd

en: General
nl: Algemeen

en: Visualization
nl: Visualisatie

en: Input
nl: Invoer

en: Album artist
nl: Albumartiest

en: Track number
nl: Volgnummer

en: File name
nl: Bestandsnaam

en: File path
nl: Bestandspad

en: Date
nl: Datum

en: Description
nl: Omschrijving

en: Quality
nl: Kwaliteit

en: None
nl: Geen

en: Arabic
nl: Arabisch

en: Baltic
nl: Baltisch

en: Chinese
nl: Chinees

en: Greek
nl: Grieks

en: Hebrew
nl: Hebreeuws

en: Japanese
nl: Japans

en: Korean
nl: Koreaans

en: Polish
nl: Pools

en: Russian
nl: Russisch

en: Taiwanese
nl: Taiwanees

en: Turkish
nl: Turks

en: Automatic
nl: Automatisch

en: Floating point
nl: Zwevende komma

en: As decoded
nl: Zoals gedecodeerd

en: After applying ReplayGain
nl: Na het toepassen van normaliseren

en: After applying effects
nl: Na het toepassen van effecten

en: After applying equalization
nl: Na het toepassen van equalization

en: Based on shuffle
nl: Op basis van willekeurig

en: Restart in Qt mode
nl: Opnieuw starten in Qt-modus

en: Audacious is running in GTK (legacy) mode.
nl: Audacious draait in de GTK-modus (verouderd).

en: Qt mode is unavailable in this build.
nl: De Qt-modus is niet beschikbaar in deze editie.

en: Interface:
nl: Uiterlijk:

en: Output plugin:
nl: Uitvoerplug-in:

en: Amplify all files:
nl: Alle bestanden versterken:

en: Amplify untagged files:
nl: Bestanden zonder label versterken:

en: <b>Output Settings</b>
nl: <b>Uitvoerinstellingen</b>

en: Bit depth:
nl: Bitdiepte:

en: Buffer size:
nl: Bufferomvang:

en: Soft clipping
nl: Zacht afknippen

en: Use software volume control (not recommended)
nl: Software-volumeregelaar gebruiken (niet aanbevolen)

en: <b>Recording Settings</b>
nl: <b>Opname-instellingen</b>

en: Record stream:
nl: Stream opnemen:

en: <b>ReplayGain</b>
nl: <b>Normaliseren</b>

en: Enable ReplayGain
nl: Normaliseren inschakelen

en: Mode:
nl: Modus:

en: Prevent clipping (recommended)
nl: Afknippen voorkomen (aanbevolen)

en: Proxy hostname:
nl: Proxy-hostnaam:

en: Proxy port:
nl: Proxy-poort:

en: Proxy username:
nl: Proxy-gebruikersnaam:

en: Proxy password:
nl: Proxy-wachtwoord:

en: <b>Network Settings</b>
nl: <b>Netwerkinstellingen</b>

en: <b>Proxy Configuration</b>
nl: <b>Proxy-configuratie</b>

en: Enable proxy usage
nl: Proxy gebruiken

en: Use authentication with proxy
nl: Authenticatie gebruiken voor proxy

en: Use SOCKS proxy
nl: SOCKS-proxy gebruiken

en: Auto character encoding detector for:
nl: Automatische karaktercodering-detector ingeschakeld voor:

en: Fallback character encodings:
nl: Terugvallen op karaktercoderingen:

en: <b>Behavior</b>
nl: <b>Gedrag</b>

en: Resume playback on startup
nl: Afspelen hervatten bij opstarten

en: Pause instead of resuming immediately
nl: Pauzeren in plaats van onmiddellijk hervatten

en: Advance when the current song is deleted
nl: Doorgaan zodra het huidige nummer verwijderd is

en: Clear the playlist when opening files
nl: Afspeellijst wissen bij openen van bestanden

en: Open files in a temporary playlist
nl: Bestanden openen in een tijdelijke afspeellijst

en: <b>Song Display</b>
nl: <b>Nummerweergave</b>

en: Show song numbers
nl: Volgnummers tonen

en: Show leading zeroes (02:00 vs. 2:00)
nl: Voorloopnullen tonen (02:00 i.p.v. 2:00)

en: Show hours separately (1:30:00 vs. 90:00)
nl: Uren gescheiden tonen (1:30:00 i.p.v. 90:00)

en: <b>Export</b>
nl: <b>Exporteren</b>

en: Use relative paths when possible
nl: Relatieve paden gebruiken (indien mogelijk)

en: <b>Album Art</b>
nl: <b>Albumhoes</b>

en: Search for images matching these words (comma-separated):
nl: Zoeken naar afbeeldingen die overeenkomen met deze woorden (kommagescheiden):

en: Exclude images matching these words (comma-separated):
nl: Afbeeldingen negeren die overeenkomen met deze woorden (kommagescheiden):

en: Search for images matching song file name
nl: Zoeken naar afbeeldingen die overeenkomen met de bestandsnaam

en: Search recursively
nl: Recursief zoeken

en: Search depth:
nl: Zoekdiepte:

en: <b>Popup Information</b>
nl: <b>Pop-upinformatie</b>

en: Show popup information
nl: Pop-upinformatie tonen

en: Popup delay (tenths of a second):
nl: Pop-upvertraging (tienden van een seconde):

en: Show time scale for current song
nl: Tijdschaal tonen van huidige nummer

en: <b>Compatibility</b>
nl: <b>Compatibiliteit</b>

en: Interpret \ (backward slash) as a folder delimiter
nl: \ (achterwaartse schuine streep) interpreteren als begrenzingsteken voor een map

en: <b>Playlist</b>
nl: <b>Afspeellijst</b>

en: Add folders recursively
nl: Mappen recursief toevoegen

en: Add folders nested within playlist files
nl: Mappen in afspeellijstbestanden toevoegen

en: <b>Metadata</b>
nl: <b>Metagegevens</b>

en: Guess missing metadata from file path
nl: Ontbrekende metagegevens herleiden uit bestandspad

en: Do not load metadata for songs until played
nl: Geen metagegevens laden voordat nummers worden afgespeeld

en: Probe content of files with no recognized file name extension
nl: Inhoud onderzoeken van bestanden met niet-erkende bestandsextensie

en: <b>Miscellaneous</b>
nl: <b>Overig</b>

en: Step forward/backward by:
nl: Vooruit-/Terugspoelen met:

en: seconds
nl: seconden

en: Adjust volume by:
nl: Volume aanpassen met:

en: percent
nl: procent

en: TITLE
nl: TITEL

en: TITLE - ARTIST
nl: TITEL - ARTIEST

en: TITLE - ARTIST - ALBUM
nl: TITEL - ARTIEST - ALBUM

en: ARTIST - TITLE
nl: ARTIEST - TITEL

en: ARTIST - ALBUM - TITLE
nl: ARTIEST - ALBUM -TITEL

en: ARTIST - ALBUM - TRACK. TITLE
nl: ARTIEST - ALBUM - NUMMER. TITEL

en: ARTIST [ ALBUM ] - TRACK. TITLE
nl: ARTIEST [ ALBUM ] - NUMMER. TITEL

en: ALBUM - TITLE
nl: ALBUM - TITEL

en: Category
nl: Categorie

en: Custom
nl: Aangepast

en: Title format:
nl: Titelopmaak:

en: Custom string:
nl: Aangepast:

en: Enable audio stream recording with %s
nl: Audiostream-opname inschakelen met behulp van %s

en: No audio recording plugin available
nl: Geen plug-in beschikbaar voor audio-opname

en: Audacious Settings
nl: Audacious-instellingen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Save
nl: Opslaan

en: Load
nl: Laden

en: Load Preset File
nl: Voorinstellingsbestand laden

en: Load EQF File
nl: EQF-bestand laden

en: Save Preset File
nl: Voorinstellingsbestand opslaan

en: Save EQF File
nl: EQF-bestand opslaan

en: Queue Manager
nl: Wachtrijbeheer

en: _Unqueue
nl: _Uit wachtrij

en: Working ...
nl: Bezig met uitvoeren…

en: Error
nl: Fout

en: Information
nl: Informatie

en: _Save to history
nl: Op_slaan naar geschiedenis

en: Open URL
nl: URL openen

en: Add URL
nl: URL toevoegen

en: C_lear history
nl: _Geschiedenis wissen

en: Enter URL:
nl: Voer een url in:

en: Open
nl: Openen

en: 
    (Further messages have been hidden.)
nl: 
    (Verdere berichten zijn verborgen.)

en: Preset files (*.preset *.eqf *.q1)
nl: Voorinstellingsbestanden (*.preset *.eqf *.q1)

en: Revert
nl: Terugdraaien

en: Browse
nl: Blader

en: Open Folder
nl: Map openen

en: Add Folder
nl: Map toevoegen

en: Add
nl: Toevoegen

en: Set Font
nl: Lettertype instellen

en: Metadata
nl: Metagegevens

en: Composer
nl: Componist

en: Performer
nl: Uitgevoerd door

en: Recording Year
nl: Opnamejaar

en: Recording Date
nl: Opnamedatum

en: Publisher
nl: Uitgever

en: Catalog Number
nl: Catalogusnummer

en: Technical
nl: Technisch

en: Bitrate
nl: Bitsnelheid

en: Channels
nl: Kanalen

en: MusicBrainz ID
nl: MusicBrainz-id

en: _Revert
nl: He_rstellen

en: Error writing tag(s).
nl: Fout tijdens wegschrijven van tag(s).

en: %1 files selected
nl: %1 bestanden geselecteerd

en: _Save %1 files
nl: %1 bestanden op_slaan

en: Level
nl: Niveau

en: Function
nl: Functie

en: Message
nl: Bericht

en: Log Inspector
nl: Logboekinspectie

en: Debug
nl: Foutopsporing

en: Info
nl: Informatie

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: Cl_ear
nl: Wi_ssen

en: Log Level:
nl: Logniveau:

en: Services
nl: Diensten

en: Restart in GTK (legacy) mode
nl: Opnieuw starten in GTK-modus (verouderd)

en: Native
nl: Meegeleverd

en: Dark
nl: Donker

en: Flat
nl: Plat

en: Flat (dark)
nl: Plat (donker)

en: Audacious is running in Qt mode.
nl: Audacious draait in de Qt-modus.

en: GTK (legacy) mode is unavailable in this build.
nl: De GTK-modus is niet beschikbaar in deze editie.

en: Theme:
nl: Thema:

en: Icon theme:
nl: Pictogramthema:

en: Copy
nl: Kopiëren
