audacity 3.7.8 - en to yi translation catalogue (12 entries)

en: This plugin could not be loaded.
    It may have been deleted.
yi: דער פלאגין האט מען נישט געקענט לאָדן.
     קען זיין עס איז אויסגעמעקט געווארן.

en: Plugin Error
yi: פלאגין פעלער.

en: Applied effect: %s
yi: ארויפגלייגט עפעקט:%s

note: i18n-hint: %s will be the name of the effect which will be * repeated if this menu item is chosen
en: Repeat %s
yi: גיי איבער %s

en: Stream is active ... unable to gather information.
yi: סטריעם איז אקטיוו ... עס איז נישט מעגליך צו באקומען אינפארמאציע.

en: Default recording device number: %d
yi: דיפאלט ריקארדינג דיווייס נומער:%d

en: Default playback device number: %d
yi: דיפאלט שפילן דיווייס נומער:%d

en: No devices found
yi: נישט געטראפן קיין דיווייסעס

en: Device info unavailable for: %d
yi: דיווייס אינפארמאציע איז נישט עוועילעבל פאר:%d

en: Device ID: %d
yi: דיווייס איי די:%d

en: Device name: %s
yi: דיווייס נאמען:%s

en: Host name: %s
yi: האוסט נאמען:%s
