Audacity - en to lv translation catalogue (1376 entries)

en: Toolbar
lv: Rīkjosla

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: Copy
lv: Kopēt

en: Cut
lv: Izgriezt

en: Paste
lv: Ielīmēt

en: Undo
lv: Atsaukt

en: Redo
lv: Atcelt atsaukšanu

note: i18n-hint noun
en: Start
lv: Sākums

en: Stop
lv: apstājieties

note: i18n-hint: In most languages OK is to be translated as OK.  It appears on a button.
en: OK
lv: labi

en: Credits
lv: Kredīti

en: Libraries
lv: Bibliotēkas

en: Special thanks:
lv: Īpašs paldies:

note: i18n-hint: Information about when audacity was compiled
en: Build Information
lv: Brūvējuma informācija

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Disabled
lv: Atspējots

en: File Format Support
lv: Failu formātu atbalsts

note: i18n-hint: This is what the library (libmad) does - imports MP3 files
en: MP3 Importing
lv: MP3 Imports

note: i18n-hint: Ogg is the container format. Vorbis is the compression codec. * Both are proper nouns and shouldn't be translated
en: Ogg Vorbis Import and Export
lv: Ogg Vorbis imports un eksports

en: ID3 tag support
lv: ID3 taga atbalsts

note: i18n-hint: FLAC stands for Free Lossless Audio Codec, but is effectively * a proper noun and so shouldn't be translated
en: FLAC import and export
lv: FLAC imports un eksports

en: MP2 export
lv: MP2 eksports

en: Import via QuickTime
lv: Imports ar QuickTime

note: i18n-hint: Libraries that are essential to audacity
en: Core Libraries
lv: Pamata bibliotēkas

en: Sample rate conversion
lv: Nolases tempa konversija

en: Audio playback and recording
lv: Audio atskaņošana un ierakstīšana

en: Features
lv: Funkcijas

en: Plug-in support
lv: Plug-in atbalstu

en: Sound card mixer support
lv: Maisītāja skaņas karte atbalsta

en: Pitch and Tempo Change support
lv: Piķis un temps izmaiņas atbalsta

en: Build type:
lv: Brūvējuma veids:

en: GPL License
lv: GPL licence

en: Error
lv: Kļūda

en: Failed to remove %s
lv: Neizdevās noņemt %s

en: Failed!
lv: Neizdevās!

en: Reset Audacity Preferences
lv: Atiestatīt pārdrošība Preferences

en: %s could not be found.
    
    It has been removed from the list of recent files.
lv: %s nav atrasts. Tas ir noņemts no nesen lietoto failu saraksta

en: Files Missing
lv: Trūkstošos failus

en: Audacity is starting up...
lv: Audacity sākas...

note: i18n-hint: "New" is an action (verb) to create a NEW project
en: &New
lv: &Jauns

note: i18n-hint: (verb)
en: &Open...
lv: &Atvērt...

en: Open &Recent...
lv: Atvērt &nesenu...

en: &About Audacity...
lv: &Par Audacity...

en: &File
lv: &Fails

en: Audacity could not find a place to store temporary files.
    Please enter an appropriate directory in the preferences dialog.
lv: Audacity nevarēja atrast, kur glabāt pagaidu failus. Lūdzu, ievadiet atbilstošu direktoriju preferenču dialoga lodziņā.

en: Audacity is now going to exit. Please launch Audacity again to use the new temporary directory.
lv: Audacity ir gatava iziet. Lūdzu, palaidiet Audacity vēlreiz, lai izmantotu jauno pagaidu direktoriju.

en: Running two copies of Audacity simultaneously may cause
    data loss or cause your system to crash.
lv: Darbinot vienlaicīgi divas Audacity kopijas, var rasties datu zudums vai izraisīties sistēmas darbības apstāšanās.

en: Do you still want to start Audacity?
lv: Vai tiešām vēlaties sākt pārdrošība

en: Error Locking Temporary Folder
lv: Pagaidu mapes kļūdas bloķēšanas

en: Audacity is already running
lv: Pārdrošība ir palaista

en: Audacity project (.AUP) files are not currently 
    associated with Audacity. 
    
    Associate them, so they open on double-click?
lv: Pārdrošība projekta (.AUP) faili pašlaik navkas saistīts ar pārdrošība.Piesaistīt tos, lai tās atvērtu veiciet dubultklikšķi uz?

en: Audacity Project Files
lv: Pārdrošība projekta failus

en: Audacity Log
lv: Pārdrošība Log

en: &Save...
lv: & Saglabāt...

note: i18n-hint: (verb)
en: Cl&ear
lv: CL & auss

en: &Close
lv: &Aizvērt

en: Error Initializing Audio
lv: Kļūda, inicializējot Audio

en: Error Initializing Midi
lv: Kļūda, inicializējot Midi

en: Out of memory!
lv: Nepietiek atmiņas!

en: Automatic Crash Recovery
lv: Automātiska avārijas atkopšanas

en: Recoverable projects
lv: Atlīdzināmi projekti

note: i18n-hint: (noun).  It's the name of the project to recover.
en: Name
lv: Nosaukums

en: Quit Audacity
lv: Beidziet darbu ar Audacity

en: Recover Projects
lv: Atkopt projekti

en: Could not enumerate files in auto save directory.
lv: Nevar uzskaitīt automātiskās saglabāšanas direktorija failus.

en: Select Command
lv: Lai atlasītu komandu

en: &Command
lv: & Komanda

en: &Edit Parameters
lv: & Rediģēt parametrus

en: &Parameters
lv: & Parametri

en: Ogg Vorbis support is not included in this build of Audacity
lv: OGG Vorbis atbalsts nav iekļauts šī uzdrīkstēšanās veidot

en: FLAC support is not included in this build of Audacity
lv: FLAC atbalsts nav iekļauts šī uzdrīkstēšanās veidot

en: Command %s not implemented yet
lv: Darbība %s vēl nav implementēts

en: Your batch command of %s was not recognized.
lv: Jūsu partijas komandu % s netika atpazīts.

en: Apply %s with parameter(s)
    
    %s
lv: Lietot %s ar parametra (u)%s

en: Test Mode
lv: Testa režīms

en: Apply %s
lv: Izmantot %s

en: Applying '%s' to current project
lv: Piemērojot pašreizējo projektu '% s'

en: Please save and close the current project first.
lv: Lūdzu, vispirms saglabājiet un aizveriet pašreizējo projektu.

en: Select file(s) for batch processing...
lv: Atlasiet pakešu apstrādes faili...

en: Applying...
lv: Pielieto...

en: File
lv: Failu

en: &Cancel
lv: & Atcelt

en: &Rename...
lv: & Pārdēvēt...

en: I&mport...
lv: & Mport...

en: E&xport...
lv: & Eksportēt...

note: i18n-hint: This is the number of the command in the list
en: Num
lv: NUM

en: Command
lv: Komandu

en: Parameters
lv: Parametri

en: &Insert
lv: & Ievietot

en: De&lete
lv: & Dzēst

en: Move &Up
lv: & Pārvietot uz augšu

en: Move &Down
lv: & Pārvietot uz leju

note: i18n-hint: This is the last item in a list.
en: - END -
lv: -GALA-

en: %s changed
lv: mainīt %s

en: Do you want to save the changes?
lv: Vai vēlaties saglabāt izmaiņas

en: Name must not be blank
lv: Nosaukums nedrīkst būt tukšs

note: i18n-hint: The %c will be replaced with 'forbidden characters', like '/' and '\'.
en: Names may not contain '%c' and '%c'
lv: Nosaukumos nedrīkst būt '% c' un '% c'

note: i18n-hint: %s will be replaced by the name of a file.
en: Are you sure you want to delete %s?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst % s?

note: i18n-hint verb
en: Close
lv: Aizveriet

en: Removing Dependencies
lv: Noņemt atkarības

en: Copying audio data into project...
lv: Projekta kopēšanas audio datus...

en: Project Depends on Other Audio Files
lv: Projekts ir atkarīga no citu Audio faili

en: Copying these files into your project will remove this dependency.
    This is safer, but needs more disk space.
lv: Kopēt šo failu savā projektā noņemsim šo atkarību.Tas ir drošāks, bet ir nepieciešams vairāk diska vietas.

en: Project Dependencies
lv: Projektu atkarības

en: Audio File
lv: Audio fails

en: Disk Space
lv: Vietas diskā

en: Copy Selected Files
lv: Kopēt atlasītos failus

en: Cancel Save
lv: Saglabāt atcelt

en: Do Not Copy
lv: Nevar kopēt

en: Copy All Files (Safer)
lv: Kopēt visus failus (drošāka)

en: Whenever a project depends on other files:
lv: Ikreiz, kad projekts ir atkarīga no citiem failiem:

note: i18n-hint: One of the choices of what you want Audacity to do when * Audacity finds a project depends on another file.
en: Ask me
lv: Jautāt

note: i18n-hint: One of the choices of what you want Audacity to do when * Audacity finds a project depends on another file.
en: Always copy all files (safest)
lv: Vienmēr kopēt visus failus (drošāko)

note: i18n-hint: One of the choices of what you want Audacity to do when * Audacity finds a project depends on another file.
en: Never copy any files
lv: Nekad kopēt visus failus

en: If you proceed, your project will not be saved to disk. Is this what you want?
lv: Ja turpināsit, jūsu projekts netiks saglabāts diskā. Tas, ko jūs vēlaties?

en: Your project is currently self-contained; it does not depend on any external audio files. 
    
    If you change the project to a state that has external dependencies on imported files, it will no longer be self-contained. If you then Save without copying those files in, you may lose data.
lv: Jūsu projekts ir pašlaik slēgtas cirkulācijas; tas nav atkarīgs no jebkādu ārēju audio failus.Mainot projektu valsts, kas ir ārējo atkarību no importētajiem failiem, tā vairs nebūs pašpietiekamas. Ja pēc tam saglabājat, nekopējot tos failus, jūs varat zaudēt datus.

en: Dependency Check
lv: Atkarību pārbaude

note: i18n-hint: This title appears on a dialog that indicates the progress in doing something.
en: Progress
lv: Progresa

en: There is very little free disk space left on this volume.
    Please select another temporary directory in Preferences.
lv: Tur ir ļoti maz brīvas vietas pa kreisi šajā sējumā.Lūdzu, izvēlieties citu pagaidu direktoriju preferencēs.

en: Cleaning up temporary files
lv: Pagaidu failu tīrīšanu

en: Saving project data files
lv: Projekta datu failu saglabāšanai

en: Cleaning up cache directories
lv: Iztīrītu kešatmiņu katalogi

note: i18n-hint: This is the pattern for filenames that are created * when a file needs to be backed up to a different name.  For * example, mysong would become mysong-old1, mysong-old2, etc. * 'old' is part of a filename used when a file is renamed. * e.g. Try to go from "mysong.wav" to "mysong-old1.wav"
en: %s-old%d
lv: % s-% d veco

en: Inspecting project file data
lv: Pārbaudot projekta faila datus

en: Caching audio
lv: Kešdarbes audio

en: Caching audio into memory
lv: Atmiņas caching audio

en: Saving recorded audio
lv: Saglabātu ierakstīto audio

en: Saving recorded audio to disk
lv: Saglabātu ierakstīto audio diska

en: None
lv: Nav

en: Rectangle
lv: Taisnstūris

en: Triangle
lv: Trīsstūris

en: Shaped
lv: Formas

en: Rectangular
lv: Taisnstūrveida

en: FFmpeg support not compiled in
lv: FFmpeg atbalsts nav apkopota

en: FFmpeg startup failed
lv: FFmpeg startēšana neizdevās

en: FFmpeg library not found
lv: FFmpeg bibliotēku nevar atrast

en: Locate FFmpeg
lv: Atrast FFmpeg

en: Audacity needs the file '%s' to import and export audio via FFmpeg.
lv: Pārdrošība ir nepieciešams fails '% s' importu un eksportu, izmantojot FFmpeg audio.

en: Location of '%s':
lv: Vieta '% s':

en: To find '%s', click here -->
lv: Atrast '% s', klikšķiniet šeit->

en: Browse...
lv: Pārlūkot...

en: To get a free copy of FFmpeg, click here -->
lv: Lai saņemtu bezmaksas kopiju FFmpeg, klikšķiniet šeit->

note: i18n-hint: (verb)
en: Download
lv: Lejupielādēt

note: i18n-hint: It's asking for the location of a file, for example, "Where is lame_enc.dll?" - you could translate "Where would I find the file '%s'?" instead if you want.
en: Where is '%s'?
lv: Kur ir '% s'?

en: FFmpeg not found
lv: FFmpeg nav atrasts

en: Do not show this warning again
lv: Turpmāk nerādīt šo brīdinājumu

en: Failed to find compatible FFmpeg libraries.
lv: Neizdevās atrast saderīgu FFmpeg bibliotēkām.

note: i18n-hint: %s will be the error message from the libsndfile software library
en: Error (file may not have been written): %s
lv: Kļūda (failu var nevaretu uzrakstīt): %s

en: Do &not copy any audio
lv: Do & kopēt jebkuru audio

note: i18n-hint an Audacity project is the state of the program, stored as files that can be reopened to resume the session later
en: Audacity projects
lv: Pārdrošība projekti

en: The specified filename could not be converted due to Unicode character use.
lv: Norādīto faila nosaukumu nevar pārvērst unikoda rakstzīmju izmantošanas dēļ.

en: Specify New Filename:
lv: Norādiet jauno faila nosaukumu:

en: Spectrum
lv: Spektrs

en: Standard Autocorrelation
lv: Standarta autokorelācijas

en: Cuberoot Autocorrelation
lv: Cuberoot autokorelācijas

en: Enhanced Autocorrelation
lv: Uzlabota autokorelācijas

en: Linear frequency
lv: Lineārā biežums

en: Log frequency
lv: Pieteikšanās biežumu

en: Zoom
lv: Tālummaiņas

en: &Export...
lv: & Eksportēt...

en: To plot the spectrum, all selected tracks must be the same sample rate.
lv: Lai uzskicētu spektru, visiem atlasītajiem celiņiem jābūt vienādam nolases tempam.

en: Not enough data selected.
lv: Nav pietiekami dati ir atlasīti.

en: spectrum.txt
lv: Spectrum.txt

en: Export Spectral Data As:
lv: Spektrālo datu eksportēšana kā:

en: Frequency (Hz)	Level (dB)
lv: Frekvence (Hz) līmenis (dB)

en: Lag (seconds)	Frequency (Hz)	Level
lv: Frekvence (Hz) līmeni lag (sekundes)

en: Frequency Analysis
lv: Frekvenču analīzes

en: Welcome!
lv: laipni lūdzam!

note: i18n-hint: Title for a topic.
en: Playing Audio
lv: Audio atskaņošanu

note: i18n-hint: Title for a topic.
en: Editing and greyed out Menus
lv: Rediģēšanas un kļuvis no izvēlnes

note: i18n-hint: Title for a topic.
en: Exporting an Audio File
lv: Audio faila eksportēšanu

note: i18n-hint: Title for a topic.
en: Saving an Audacity Project
lv: Saglabājot pārdrošība projekta

note: i18n-hint: Title for a topic.
en: Support for Other Formats
lv: Citu formātu atbalsts

note: i18n-hint: Title for a topic.
en: Burn to CD
lv: Ierakstīt kompaktdiskā

en: No Local Help
lv: Nav vietējo palīdzības

en: These are our support methods:
lv: Tie ir mūsu atbalsta metodēm:

en: Action
lv: Darbība

note: i18n-hint: (verb)
en: &Discard
lv: & Izmest

en: &OK
lv: & LABI

note: i18n-hint: Clicking this menu item shows the various editing steps that have been taken.
en: &History...
lv: & Vēsture...

en: Unable to determine
lv: Nevar noteikt

en: Edit Labels
lv: Etiķešu rediģēšana

note: i18n-hint: (noun).  A track contains waves, audio etc.
en: Track
lv: Dziesmu

note: i18n-hint: (noun)
en: Label
lv: Etiķete

note: i18n-hint: (noun) of a label
en: Start Time
lv: Sākuma laiks

note: i18n-hint: (noun) of a label
en: End Time
lv: Beigu laiks

en: New...
lv: Jauns...

en: Press F2 or double click to edit cell contents.
lv: Nospiediet taustiņu F2, vai veiciet dubultklikšķi, lai rediģētu šūnas saturu.

en: No labels to export.
lv: Eksportēt bez etiķetes.

en: Export Labels As:
lv: Eksportēt iezīmes kā:

en: New Label Track
lv: Jaunu uzlīmju dziesmu

en: Enter track name
lv: Ievadiet ceļa nosaukumu

note: i18n-hint: (noun) it's the name of a kind of track. i18n-hint: This is for screen reader software and indicates that this is a Label track.
en: Label Track
lv: Etiķetes dziesmu

note: i18n-hint: Title on a dialog indicating that this is the first * time Audacity has been run.
en: Audacity First Run
lv: Pārdrošība pirmizrāde

en: Choose Language for Audacity to use:
lv: Izvēlēties valodu izmantot Audacity:

note: i18n-hint: The %s's are replaced by translated and untranslated * versions of language names.
en: The language you have chosen, %s (%s), is not the same as the system language, %s (%s).
lv: %S (% s), izvēlētā valoda nav tāds pats kā sistēmas valodu %s (% s).

en: Confirm
lv: Apstiprināt

en: Converted a 1.0 project file to the new format.
    The old file has been saved as '%s'
lv: 1.0 Projekta faila konvertēšanas uz jauno formātu.Vecais fails ir saglabāts kā '% s'

en: Opening Audacity Project
lv: Atverot pārdrošība projekta

en: Audacity Karaoke%s
lv: Pārdrošība Karaoke % s

en: &Karaoke...
lv: & Karaoke...

en: &Undo %s
lv: & Atsaukt %s

en: &Undo
lv: & Atsaukt

en: &Redo %s
lv: & Atcelt atsaukšanu %s

en: &Redo
lv: & Atcelt

en: There was a problem with your last action. If you think
    this is a bug, please tell us exactly where it occurred.
lv: Radusies problēma ar jūsu pēdējo darbību. Ja domājat, ka tā ir kļūda, lūdzu, paziņojiet mums, kur tieši tas notika.

en: Disallowed
lv: Atļauts

en: Mix and Render
lv: Sajauc un padarīt

en: Mixing and rendering tracks
lv: Samaisīšanas un atveidošanas dziesmas

note: i18n-hint: title of the Gain slider, used to adjust the volume i18n-hint: Title of the Gain slider, used to adjust the volume
en: Gain
lv: Pieaugums

note: i18n-hint: title of the MIDI Velocity slider i18n-hint: Title of the Velocity slider, used to adjust the volume of note tracks
en: Velocity
lv: Ātrums

en: Musical Instrument
lv: Musical Instruments

note: i18n-hint: This is on a button that will silence this track.
en: Mute
lv: Skaņas izslēgšana

en: Signal Level Meter
lv: Signāla līmeņa mērītājs

en: Moved gain slider
lv: Pārvietoti gain slīdni

en: Moved velocity slider
lv: Pārvietot ātrums slīdni

en: Moved pan slider
lv: Pan pārvietot slīdni

en: Audacity Mixer Board%s
lv: Pārdrošība Mixer Board % s

en: &Mixer Board...
lv: & Mixer Board...

en: Module Unsuitable
lv: Nepiemērotas modulis

en: Yes
lv: jā

en: No
lv: nē

en: Try and load this module?
lv: Izmēģiniet un ielādēt šo moduli?

note: i18n-hint: This is for screen reader software and indicates that this is a Note track.
en: Note Track
lv: Piezīme dziesmu

note: i18n-hint: Radio button to show all effects
en: &All
lv: ...

en: Path
lv: Ceļš

en: There was a problem printing.
lv: Radās drukāšanas problēmu.

en: Print
lv: Drukāt

en: Actual Rate: %d
lv: Faktiskais ātrums: %d

en: Recorded Audio
lv: Ierakstīto Audio

en: Record
lv: Ierakstu

note: i18n-hint: The audacity project file is XML and has 'tags' in it, rather like html tags <something>some stuff</something>. This error message is about the tags that hold the sequence information. The error message is confusing to users in English, and could just say "Found problems with <sequence> w
en: Project check read faulty Sequence tags.
lv: Projektu izvēles lasīt kļūdains secības atzīmes.

en: Close project immediately with no changes
lv: Aizvērt projektu nekavējoties bez jebkādām izmaiņām

en: Continue with repairs noted in log, and check for more errors. This will save the project in its current state, unless you "Close project immediately" on further error alerts.
lv: Turpināt ar remontu atzīmēts žurnālā un pārbaudīt, vai nav kļūdu. Tas ietaupīs projektam tā pašreizējā stāvoklī, ja vien jums "Nekavējoties aizvērt projektu" par papildu brīdinājumi par kļūdām.

en: Warning - Problems Reading Sequence Tags
lv: Brīdinājums - problēmas lasīšanas secības atzīmes

en: Treat missing audio as silence (this session only)
lv: Trūkstošo audio uzskatīt klusums (tikai šajā sesijā)

en: Replace missing audio with silence (permanent immediately).
lv: Aizstātu trūkstošo audio klusums (permanent nekavējoties).

en: Warning - Missing Aliased File(s)
lv: Brīdinājums - trūkst aizstājvārda failu (s)

en: Regenerate alias summary files (safe and recommended)
lv: Ģenerēt alias kopsavilkuma failus (droša un ieteicamo)

en: Fill in silence for missing display data (this session only)
lv: Aizpildiet klusums par trūkstošo datu displejā (tikai šajā sesijā)

en: Close project immediately with no further changes
lv: Aizvērt projektu nekavējoties bez turpmākas izmaiņas

en: Warning - Missing Alias Summary File(s)
lv: Brīdinājums - trūkst aizstājvārda kopsavilkuma failu (s)

en: Replace missing audio with silence (permanent immediately)
lv: Aizstātu trūkstošo audio klusums (permanent tūlīt)

en: Warning - Missing Audio Data Block File(s)
lv: Brīdinājums - trūkstošo Audio datu bloku failu (s)

en: Project check of "%s" folder 
    found %d orphan block file(s). These files are 
    unused by this project, but might belong to other projects. 
    They are doing no harm and are small.
lv: Mapi "% s" projekta pārbaudeatrasts %d faili bloķēt reti sastopamu slimību ārstēšanai. Šie faili irneizmantotās ar šo projektu, bet citos projektos varētu piederēt.Viņi dara ļaunu un ir mazas.

en: Continue without deleting; ignore the extra files this session
lv: Turpināt, neveicot dzēšanu; ignorēt liekos failus šai sesijai

en: Delete orphan files (permanent immediately)
lv: Dzēst failus, reti sastopamu slimību ārstēšanai (permanent tūlīt)

en: Warning - Orphan Block File(s)
lv: Brīdinājums - bāreņu bloķēt failu (s)

en: Cleaning up unused directories in project data
lv: Neizmantoto abonentu projekta datu tīrīšana

en: Warning: Problems in Automatic Recovery
lv: Brīdinājums: Problēmas automātiskās atkopšanas

note: i18n-hint: E.g this is recovered audio that had been lost.
en: (Recovered)
lv: (Atjaunot)

en: This file was saved by Audacity version %s. The format has changed. 
    
    Audacity can try to open and save this file, but saving it in this 
    version will then prevent any 1.2 or earlier version opening it. 
    
    Audacity might corrupt the file in opening it, so you should back it up first. 
    
    Open this file now?
lv: Šis fails tika saglabāts ar pārdrošība versija % s. Šis formāts ir mainījies.Pārdrošība var mēģināt to atvērt un saglabāt šo failu, bet to saglabāšanatad versija novērsīs jebkuru 1.2 vai jaunāku versiju versija to atvērt.Pārdrošība var bojāt failu atvēršanu, tāpēc jādublē pirmais.Tagad atvērt šo failu?

en: 1.0 or earlier
lv: 1.0 vai vecāku versiju

en: Warning - Opening Old Project File
lv: Brīdinājums - vecā projekta faila atvēršana

en: <unrecognized version -- possibly corrupt project file>
lv: < neatpazīts versija - projektu iespējams bojāts fails >

en: Couldn't find the project data folder: "%s"
lv: Projekta datu mapi nevarēja atrast: "% s"

en: Error Opening Project
lv: Kļūdu atklāšana Project

note: i18n-hint: %s will be replaced by the version number.
en: This file was saved using Audacity %s.
    You are using Audacity %s. You may need to upgrade to a newer version to open this file.
lv: Šis fails tika saglabāts, izmantojot Audacity % s.Jūs izmantojat pārdrošība % s. Iespējams, vajadzēs jaunināt uz jaunāku versiju, lai atvērtu šo failu.

en: Can't open project file
lv: Projekta failu nevar atvērt

en: Your project is now empty.
    If saved, the project will have no tracks.
    
    To save any previously open tracks:
    Click 'No', Edit > Undo until all tracks
    are open, then File > Save Project.
    
    Save anyway?
lv: Tagad jūsu projekts ir tukšs.Ja saglabāsit, projekts ir bez dziesmas.Lai saglabātu iepriekš visus atvērtos ierakstus:Noklikšķiniet uz "Nē", rediģēt > atsaukt visus ierakstus līdzir atvērts, tad fails > saglabāt projektu.Vai tomēr saglabāt?

en: Warning - Empty Project
lv: Brīdinājums - Tukšs projekts

en: Error Writing to File
lv: Kļūda rakstot failā

en: Could not save project. Perhaps %s 
    is not writable or the disk is full.
lv: Nevar saglabāt projektu. Varbūt %snav ierakstāms vai disks ir pilns.

en: Error Saving Project
lv: Kļūda, saglabājot projektu

en: Saved %s
lv: Saglabāts %s

en: The project was not saved because the file name provided would overwrite another project.
    Please try again and select an original name.
lv: Projekts netika saglabāts, jo faila nosaukums būtu pārrakstīt citam projektam.Lūdzu, mēģiniet vēlreiz un atlasiet sākotnējo nosaukumu.

en: %s is already open in another window.
lv: %s jau ir atvērts citā logā.

en: You are trying to open an automatically created backup file.
    Doing this may result in severe data loss.
    
    Please open the actual Audacity project file instead.
lv: Jūs mēģināt atvērt automātiski izveidota dublējumkopija.To izdarīt var izraisīt smagas datu zudumu.Lūdzu, atveriet faktisko pārdrošība projekta failu vietā.

en: Warning - Backup File Detected
lv: Brīdinājums - atklāta dublējuma failu

en: Error Opening File
lv: Kļūda, atverot failu

en: Error opening file
lv: Kļūda, atverot failu

en: File may be invalid or corrupted: 
    %s
lv: Iespējams, fails ir bojāts vai nederīgs:%s

en: Error Opening File or Project
lv: Kļūda, atverot failu vai projekta

en: Audacity was unable to convert an Audacity 1.0 project to the new project format.
lv: Pārdrošība nespēja konvertēt pārdrošība 1.0 projekta projekta jauno formātu.

en: Project was recovered
lv: Projekts tika atgūti

en: Recover
lv: Atkopt

en: Could not remove old auto save file
lv: Nevarēja noņemt veco automātiskās saglabāšanas fails

en: Imported '%s'
lv: Importēto '% s'

en: Import
lv: Imports

en: Error Importing
lv: Importēšanas kļūda

en: Created new project
lv: Izveidot jaunu projektu

en: Welcome to Audacity version %s
lv: Laipni lūgti pārdrošība versija %s

en: On-demand import and waveform calculation complete.
lv: Aizpildiet on-demand importa un līknes aprēķināšanas.

en: Import(s) complete. Running %d on-demand waveform calculations. Overall %2.0f%% complete.
lv: Import(s) pabeigta. Darbojas %d pieprasījuma līknes aprēķināšanai. Kopumā pabeigta %2.0f%%.

en: Import complete. Running an on-demand waveform calculation. %2.0f%% complete.
lv: Importēšana pabeigta. Darbojas pēc pieprasījuma līkni aprēķina. %2.0f%% pabeigta.

note: i18n-hint: This is an experimental feature where the main panel in Audacity is put on a notebook tab, and this is the name on that tab. Other tabs in that notebook may have instruments, patch panels etc.
en: Main Mix
lv: Galvenais Mix

note: i18n-hint: Audio data bit depth (precision): 24-bit integers
en: 24-bit PCM
lv: 24-bitu PCM

en: Screen Capture Frame
lv: Ekrāna tveršanas kadra

en: Choose location to save files
lv: Izvēlieties vietu, kur saglabāt failu

en: Save images to:
lv: Saglabāt attēlus:

en: Choose...
lv: Izvēlēties...

en: Capture entire window or screen
lv: Visa loga vai ekrāna tveršanas

en: Resize Small
lv: Mazu izmēru

en: Resize Large
lv: Liela izmēra mainīšanas

note: i18n-hint: Bkgnd is short for background and appears on a small button * It is OK to just translate this item as if it said 'White'
en: White Bkgnd
lv: Balta Bkgnd

en: Capture Window Only
lv: Tveršanas logu tikai

en: Capture Full Window
lv: Tveršanas pilnekrāna režīmā

en: Capture Window Plus
lv: Tveršanas logu Plus

en: Capture Full Screen
lv: Pilna ekrāna tveršanas

en: Wait 5 seconds and capture frontmost window/dialog
lv: Pagaidiet 5 sekundes un uztveršanas parādīts grupas priekšējais logs/dialog

en: Capture part of a project window
lv: Iekarot daļu projekta logu

en: All Toolbars
lv: Visas rīkjoslas

en: Tools
lv: Rīki

en: Transport
lv: Transports

en: Mixer
lv: Maisītājs

note: i18n-hint: Noun (the meter is used for playback or record level monitoring)
en: Meter
lv: Metrs

note: i18n-hint: (noun) The meter that shows the loudness of the audio playing.
en: Play Meter
lv: Atskaņošanas mērītāju

note: i18n-hint: (noun) The meter that shows the loudness of the audio being recorded.
en: Record Meter
lv: Ieraksta mērītājs

en: Edit
lv: Rediģēt

en: Device
lv: Ierīce

en: Track Panel
lv: Track panelis

en: Ruler
lv: Mērjoslas

note: i18n-hint: "Tracks" include audio recordings but also other collections of * data associated with a time line, such as sequences of labels, and musical * notes
en: Tracks
lv: Dziesmas

en: First Track
lv: Pirmo dziesmu

en: Second Track
lv: Otrajam ierakstam

en: Scale
lv: Skala

en: One Sec
lv: Vienu Sec

en: Ten Sec
lv: Desmit Sec

en: One Min
lv: Viens Min

en: Five Min
lv: 5 Min

en: One Hour
lv: Viena stunda

en: Short Tracks
lv: Īsas dziesmas

en: Medium Tracks
lv: Vidējā dziesmas

en: Tall Tracks
lv: Pēdas garš

en: Choose a location to save screenshot images
lv: Izvēlieties vietu, kurā vēlaties saglabāt screenshot attēlus

en: Help
lv: palīgā

en: Dry Previe&w
lv: Veļas priekšskatījums & w

en: Debu&g
lv: Debu & g

en: Sound Activated Record
lv: Skaņu ierakstu aktivizēts

en: Activation level (dB):
lv: Aktivizācijas līmenis (dB):

en: Welcome to Audacity!
lv: Laipni lūgti pārdrošība!

en: Don't show this again at start up
lv: Turpmāk nerādīt šo sākuma

en: Artist Name
lv: Izpildītāja vārds

en: Track Title
lv: Celiņa nosaukums

en: Album Title
lv: Albuma nosaukums

en: Track Number
lv: Celiņa numurs

en: Year
lv: Gads

en: Genre
lv: Žanrs

en: Comments
lv: Komentāri

en: Use arrow keys (or ENTER key after editing) to navigate fields.
lv: Izmantojiet bultiņu taustiņus (vai taustiņu ENTER pēc rediģēšanas) orientēties laukus.

en: Tag
lv: Tagu

en: Value
lv: Vērtība

en: &Add
lv: & Pievienot

en: &Remove
lv: & Noņemt

en: Genres
lv: Žanri

en: E&dit...
lv: & Rediģēt...

en: Rese&t...
lv: Rese & t...

en: Template
lv: Veidne:

en: &Load...
lv: & Ielādēt...

en: Set De&fault
lv: & Iestatīt De vaina

en: Edit Genres
lv: Rediģēt žanri

en: Unable to save genre file.
lv: Nevar saglabāt failu žanrs.

en: Reset Genres
lv: Atiestatīt žanri

en: Are you sure you want to reset the genre list to defaults?
lv: Vai tiešām vēlaties atiestatīt noklusējumus žanru sarakstu

en: Unable to open genre file.
lv: Nevar atvērt failu, žanrs.

en: Load Metadata As:
lv: Ielādēt metadatus kā:

en: Error Loading Metadata
lv: Kļūdas iekraušana metadatus

en: Save Metadata As:
lv: Saglabāt kā metadati:

en: Error Saving Tags File
lv: Kļūda, saglabājot failu Tags

en: Audacity could not write file:
      %s.
lv: Pārdrošība nevar rakstīt failā:  % s.

en: Audacity could not open file:
      %s
    for writing.
lv: Pārdrošība nevarēja atvērt failu:  %srakstīšanai.

en: Audacity could not write images to file:
      %s.
lv: Pārdrošība nevarēja ierakstīt attēlu failu:  % s.

en: Audacity could not find file:
      %s.
    Theme not loaded.
lv: Pārdrošība nevarēja atrast failu:  % s.Tēma nav ielādēts.

note: i18n-hint: Do not translate png.  It is the name of a file format.
en: Audacity could not load file:
      %s.
    Bad png format perhaps?
lv: Pārdrošība nevarēja ielādēt failu:  % s.Varbūt slikti png formātā?

en: Audacity could not read its default theme.
    Please report the problem.
lv: Pārdrošība nevarēja nolasīt tās noklusējuma dizainu.Lūdzu, ziņojiet par šo problēmu.

en: None of the expected theme component files
     were found in:
      %s.
lv: Neviens no paredzamo dizains iekļautos failus konstatēja:  % s.

en: Could not create directory:
      %s
lv: Nevar izveidot direktoriju:  %s

en: Audacity could not save file:
      %s
lv: Pārdrošība nevar saglabāt failu:  %s

note: i18n-hint: Light meaning opposite of dark
en: Light
lv: Gaisma

note: i18n-hint: This string is used to configure the controls which shows the recording * duration. As such it is important that only the alphabetic parts of the string * are translated, with the numbers left exactly as they are. * The string 'days' indicates that the first number in the control will be 
en: Duration
lv: Ilgums

note: i18n-hint: This is for screen reader software and indicates that this is a Time track.
en: Time Track
lv: Ieraksta laiks

en: Audacity Timer Record
lv: Pārdrošība taimera ieraksta

en: Duration is zero. Nothing will be recorded.
lv: Ilgums ir nulle. Nekas netiks reģistrēti.

en: Error in Duration
lv: Ilgums, radās kļūda

en: Duration:
lv: Ilgums:

en: Audacity Timer Record Progress
lv: Pārdrošība taimera ieraksta Progress

note: i18n-hint a format string for days, hours, minutes, and seconds
en: 099 days 024 h 060 m 060 s
lv: 099 dienas 024 h 060 m 060 s

note: i18n-hint: This string is used to configure the controls for times when the recording is * started and stopped. As such it is important that only the alphabetic parts of the string * are translated, with the numbers left exactly as they are. * The 'h' indicates the first number displayed is hours, t
en: Start Date and Time
lv: Sākuma datums un laiks

en: Start Date
lv: Sākuma datums

en: End Date and Time
lv: Beigu datumu un laiku

en: End Date
lv: Beigu datums

en: Audacity Timer Record - Waiting for Start
lv: Pārdrošība taimera ieraksta - sākuma gaida

en: Stereo, 999999Hz
lv: Stereo 999999Hz

en: Select
lv: Atlasiet

note: i18n-hint: The %d is replaced by the number of the track. i18n-hint: compose a name identifying an unnamed track by number
en: Track %d
lv: Celiņš %d

en:  Mute On
lv:  Izslēgtu

en:  Solo On
lv:  Individuāli

en:  Select On
lv:  Izvēlieties ieslēgts

en: Click and drag to resize the track.
lv: Noklikšķiniet un velciet, lai mainītu dziesmu.

en: Removed audio track(s)
lv: Noņemt audio track(s)

en: Remove Track
lv: Noņemt ierakstu

en: Removed track '%s.'
lv: Izņemt ierakstu '% s'.

en: Track Remove
lv: Ieraksta noņemšana

note: i18n-hint: Voice key is an experimental/incomplete feature that is used to navigate in vocal recordings, to move forwards and backwards by words.  So 'key' is being used in the sense of an index. This error message means that you've selected too short a region of audio to be able to use this feature
en: Selection is too small to use voice key.
lv: Izvēle ir par mazu, lai to izmantotu balss taustiņu.

en: There is not enough room available to paste the selection
lv: Nav pietiekami daudz vietas, kas pieejama, lai ielīmētu atlasi

en: There is not enough room available to expand the cut line
lv: Nav pietiekami daudz vietas, kas pieejama, lai paplašinātu griezuma līnijas

en: Command
lv: Komandu

en: Threshold:
lv: Slieksnis:

en: Delay time (seconds):
lv: Aizkaves laiks (sekundēs):

en: Decay factor:
lv: Samazinājuma koeficients:

en: Labels
lv: Etiķetes

en: Format:
lv: Formāts:

en: Command:
lv: Komanda:

en: Effects
lv: Efekti

en: Selection
lv: Atlases

en: Selection End
lv: Atlases beigām

en: Remove
lv: Noņemt

en: Delete
lv: Dzēst

en: Linear
lv: Lineārā

en: Amplify
lv: Pastiprināt

en: Amplification dB
lv: DB pastiprinājums

note: i18n-hint: Auto duck is the name of an effect that 'ducks' (reduces the volume) * of the audio automatically when there is sound on another track.  Not as * in 'Donald-Duck'!
en: You selected a track which does not contain audio. AutoDuck can only process audio tracks.
lv: Esat atlasījis sliežu ceļos, kas nedrīkst saturēt audio. AutoDuck, var apstrādāt tikai audio ierakstus.

note: i18n-hint: Auto duck is the name of an effect that 'ducks' (reduces the volume) * of the audio automatically when there is sound on another track.  Not as * in 'Donald-Duck'!
en: Auto Duck needs a control track which must be placed below the selected track(s).
lv: Auto pīle ir vadības sliežu ceļos, kas jānovieto zem atlasītās track(s).

note: i18n-hint: Name of time display format that shows time in seconds
en: seconds
lv: sekundes

en: Preview not available
lv: Priekšskatījums nav pieejams

en: Bass and Treble
lv: Zemo un augsto frekvenču līmenis

en: &Treble (dB):
lv: & Diskanta toņus (dB):

en: Treble
lv: Diskanta toņus

en: Level
lv: Līmenis

en: Change Pitch
lv: Mainīt piķis

en: Change Pitch without Changing Tempo
lv: Mainīt piķis, nemainot Tempo

en: Estimated Start Pitch: %s%d (%.3f Hz)
lv: Aptuvenais sākuma metiens: %s %d (%.3f Hz)

[ctx: change pitch]
note: i18n-hint: changing musical pitch "from" one value "to" another
en: from
lv: no

en: from Octave
lv: no oktāvu

[ctx: change pitch]
note: i18n-hint: changing musical pitch "from" one value "to" another
en: to
lv: lai

en: to Octave
lv: lai oktāvu

en: Semitones (half-steps)
lv: Semitones (pusi pasākumus)

en: from (Hz)
lv: no (Hz)

en: to (Hz)
lv: (Hz)

en: Percent Change
lv: Procentu izmaiņas

en: Change Speed
lv: Pārmaiņu ātrums

en: Change Speed, affecting both Tempo and Pitch
lv: Pārmaiņu ātrums ietekmē gan tempu un piķa

en: Selection Length
lv: Garuma izvēle

[ctx: change speed]
note: i18n-hint: changing speed of audio "from" one value "to" another
en: from
lv: no

[ctx: change speed]
note: i18n-hint: changing speed of audio "from" one value "to" another
en: to
lv: lai

en: Change Tempo
lv: Pārmaiņu temps

en: Change Tempo without Changing Pitch
lv: Pārmaiņu tempu, nemainot piķis

[ctx: change tempo]
note: i18n-hint: changing tempo "from" one value "to" another
en: from
lv: no

en: Click Removal
lv: Noklikšķiniet noņemšanu

en: Threshold
lv: Sliekšņa

en: Max Spike Width
lv: Max smailes platumam

en: Compressor
lv: Kompresors

note: i18n-hint: usually leave this as is as dB doesn't get translated
en: %3d dB
lv: 3d % dB

en: Ratio %.0f to 1
lv: Attiecība %.0f 1

en: Ratio %.1f to 1
lv: Attiecība %.1f 1

en: Noise Floor
lv: Troksni grīda

en: Ratio
lv: Attiecība

note: i18n-hint: Particularly in percussion, sounds can be regarded as having * an 'attack' phase where the sound builds up and a 'decay' where the * sound dies away.  So this means 'onset duration'.
en: Attack Time
lv: Uzbrukuma laikā

en: Threshold %d dB
lv: %D slieksnis, dB

en: Noise Floor %d dB
lv: DB trokšņu grīdu %d

en: You can only measure one track at a time.
lv: Var mērīt tikai vienu dziesmu laikā.

en: Nothing to measure.
    Please select a section of a track.
lv: Nekas, lai novērtētu.Lūdzu, atlasiet ceļa daļu.

note: i18n-hint noun
en: End
lv: Beigās

en: Volume
lv: Apjoms

en: Foreground start time
lv: Priekšplāna sākuma laiks

en: Foreground end time
lv: Priekšplāna beigu laiks

en: Background start time
lv: Fona sākuma laiks

en: Background end time
lv: Fona beigu laiks

en: Result
lv: Rezultāts

en: &Help
lv: & Palīdzība...

en: zero
lv: nulle

en: indeterminate
lv: beztermiņa

en: Difference is indeterminate.
lv: Atšķirība ir nenoteikta.

note: i18n-hint: i.e. difference in loudness at the moment.
en: Current difference
lv: Pašreizējā starpība

en: Measured foreground level
lv: Priekšplānā izmērītajām līmenis

en: No foreground measured
lv: Bez mēra priekšplāna

en: Measured background level
lv: Mēra fona līmeni

en: No background measured
lv: Nav fona mēra

en: Export Contrast Result As:
lv: Eksportēt kontrasta rezultātus kā:

note: i18n-hint: WCAG abbreviates Web Content Accessibility Guidelines
en: WCAG 2.0 Success Criteria 1.4.7 Contrast Results
lv: WCAG 2.0 veiksmes kritēriji 1.4.7 kontrasta rezultātus

en: Filename = %s.
lv: Nosaukums = % s.

en: Foreground
lv: Priekšplāna

en: Time started = %2d hour(s), %2d minute(s), %.2f seconds.
lv: Laiks sākās = % 2d stunda (s), % 2d minūte (s), %.2f sekundes.

en: Time ended = %2d hour(s), %2d minute(s), %.2f seconds.
lv: Laiks beidzās = % 2d stunda (s), % 2d minūte (s), %.2f sekundes.

en: Background
lv: Fona

en: Results
lv: Rezultāti

en: Success Criteria 1.4.7 of WCAG 2.0: Pass
lv: Panākumu kritērijus 1.4.7 WCAG 2.0: Pass

en: Success Criteria 1.4.7 of WCAG 2.0: Fail
lv: Panākumu kritērijus 1.4.7 WCAG 2.0: neizdoties

en: Data gathered
lv: Savāktos datus

en: Contrast Analysis (WCAG 2 compliance)
lv: Kontrasta analīze (WCAG 2 atbilstība)

en: Contrast...
lv: Kontrasta...

en: Duty cycle:
lv: Darba cikls:

en: Tone duration:
lv: Signāla ilgums:

en: Silence duration:
lv: Klusums ilgums:

en: Echo
lv: ECHO

en: Presets
lv: Sākotnējie iestatījumi

en: Could not open file: "%s"
lv: Nevarēja atvērt failu: "% s"

en: Preparing preview
lv: Sagatavot priekšskatījuma

en: Previewing
lv: Priekšskatīšana

en: Applied effect: %s
lv: Lietots efekts: %s

en: Delete Preset
lv: Dzēst sākotnējo iestatījumu

en: Options...
lv: Opcijas...

en: Save Preset
lv: Saglabāt iestatījumu

en: Play
lv: Atskaņot

note: i18n-hint: %s will be the name of the effect which will be * repeated if this menu item is chosen
en: Repeat %s
lv: Atkārtojiet %s

en: Cosine
lv: Kosinuss

en: Cubic
lv: Kubikmetrs

en: Equalization
lv: Izlīdzināšanas

en: Draw Curves
lv: Uzzīmētu līknes

en: Linear Frequency Scale
lv: Lineārās skalas biežums

en: Li&near Frequency Scale
lv: Li & frekvenču skalu tuvumā

en: Length of &Filter:
lv: Garums & filtru:

en: Length of Filter
lv: Filtra garuma

en: &Select Curve:
lv: & Izvēlēties līkni:

en: S&ave/Manage Curves...
lv: S & ave/Manage Curves...

en: Fla&tten
lv: Fla.. & tten

en: &Invert
lv: & Invertēt

note: i18n-hint: name of the 'unnamed' custom curve
en: unnamed
lv: nenosaukts

en: Error Loading EQ Curves
lv: Kļūdas iekraušana EQ līknes

en: Error Saving Equalization Curves
lv: Kļūda, saglabājot izlīdzināšanas līknes

en: Requested curve not found, using 'unnamed'
lv: Pieprasīto līknes nav atrasts, izmantojot "nenosaukts"

en: Curve not found
lv: Līknes nav atrasts

en: Manage Curves List
lv: Līknes saraksta pārvaldīšana

en: Manage Curves
lv: Pārvaldīt līknes

en: &Curves
lv: & Līknes

en: Curve Name
lv: Līknes nosaukumu

en: D&elete...
lv: & Dzēst...

en: &Get More...
lv: .. & Vairāk...

en: De&faults
lv: & De trūkumiem...

en: Rename 'unnamed' to save a new entry.
    'OK' saves all changes, 'Cancel' doesn't.
lv: Pārdēvēt nenosauktu, lai saglabātu jaunu ierakstu.'OK' saglabā visas veiktās izmaiņas, nav "Atcelt".

en: 'unnamed' always stays at the bottom of the list
lv: nenosaukts" vienmēr paliek pie saraksta apakš

en: 'unnamed' is special
lv: nenosaukts" ir īpaš

en: Rename...
lv: Pārdēvēšana...

en: Name is the same as the original one
lv: Nosaukums ir tāds pats kā sākotnējā

en: Same name
lv: Vienu un to pašu nosaukumu

en: Curve exists
lv: Pastāv līkne

en: You cannot delete the 'unnamed' curve.
lv: Jūs nevarat dzēst "nenosaukts" līknes.

en: Can't delete 'unnamed'
lv: Nevar dzēst "nenosaukts"

en: Confirm Deletion
lv: Apstiprināt dzēšanu

en: You cannot delete the 'unnamed' curve, it is special.
lv: Jūs nevarat dzēst "nenosaukts" līkne, tas ir īpašs.

en: Choose an EQ curve file
lv: Izvēlieties Fails EQ līkne

en: Export EQ curves as...
lv: Eksportēt EQ līknes kā...

en: %d curves exported to %s
lv: eksportēt uz %s %d līknes

en: Curves exported
lv: Līknes, kas eksportēts

en: No curves exported
lv: Nav eksportēts līknes

en: Fade In
lv: Iegaismot

en: Fade Out
lv: Izgaist

en: Find Clipping
lv: Atrast nocirpšanas

en: Clipping
lv: Izgriezumu

en: There is not enough room available to generate the audio
lv: Nav pietiekami daudz vietas, kas var radīt audio

en: Invert
lv: Invertēt

[ctx: noise]
note: i18n-hint: not a color, but "pink noise" having a spectrum with more power in low frequencies
en: Pink
lv: Rozā

en: Noise reduction
lv: Trokšņa samazināšana

en: Sensitivity
lv: Jutība

en: Frequency smoothing
lv: Frekvenču izlīdzināšana

en: Step 1
lv: 1. Solis

en: Select a few seconds of just noise so Audacity knows what to filter out,
    then click Get Noise Profile:
lv: Atlasiet tikai trokšņa dažas sekundes, lai pārdrošība zina, izfiltrēt,pēc tam noklikšķiniet uz saņemt trokšņa profils:

en: &Get Noise Profile
lv: & Iegūt trokšņa profils

en: Step 2
lv: 2. Solis

en: Noise:
lv: Troksni:

en: &Isolate
lv: & Izolēt

en: Noise Removal
lv: Trokšņa noņemšanas

en: Noise re&duction (dB):
lv: Trokšņa re & duction (dB):

en: &Sensitivity (dB):
lv: & Jutība (dB):

en: Fr&equency smoothing (Hz):
lv: FR.. & equency izlīdzināšanas (Hz):

en: Attac&k/decay time (secs):
lv: Attac & k/sabrukšanas laiks (sekundes):

en: Attack/decay time
lv: Uzbrukums/sabrukšanas laiks

en: Re&move
lv: & Noņemt

en: Normalize
lv: Normalizē

en: Stages
lv: Posmi

en: LFO frequency in hertz
lv: LFO frekvence, Hz

en: LFO start phase in degrees
lv: LFO sākuma posmā grādos

en: Depth in percent
lv: Dziļums, procentos

en: Feedback in percent
lv: Atgriezenisko saiti, procenti

en: Repair
lv: Remonts

en: The Repair effect is intended to be used on very short sections of damaged audio (up to 128 samples).
    
    Zoom in and select a tiny fraction of a second to repair.
lv: Saremontēšanas efekts ir paredzēts izmantošanai ļoti īsās bojāta audio sekcijās (līdz 128 nolasēm).
    
    Tuviniet un atlasiet nelielu sekundes daļu, kuru saremontēt.

en: Repair works by using audio data outside the selection region.
    
    Please select a region that has audio touching at least one side of it.
    
    The more surrounding audio, the better it performs.
lv: Remonta darbi, izmantojot audio datu ārpus atlases reģionā.Izvēlieties reģionu, kurā ir audio, skar vismaz vienā pusē.Vairāk apkārtējās skaņas, jo labāk tā veic.

en: Repeat
lv: Atkārtojiet

en: Vocal I
lv: Balss man

en: Vocal II
lv: Vokāls II

en: Bathroom
lv: Vannas istabā

en: Small Room Bright
lv: Mazo istabiņu Bright

en: Small Room Dark
lv: Mazo istabu tumšu

en: Medium Room
lv: Vidējā istaba

en: Large Room
lv: Plašā telpā

en: Cathedral
lv: Katedrāle

en: Reverse
lv: Reversās

note: i18n-hint: Chebyshev is the name of the person after whom the filter type is named.
en: Chebyshev Type I
lv: Chebyshev I tipa

en: Align MIDI to Audio
lv: Līdzināt uz Audio MIDI

en: Frame Period
lv: Kadru periodu

en: Window Size
lv: Loga lielumu

en: Force Final Alignment
lv: Spēkā galīgā saskaņošana

en: Ignore Silence at Beginnings and Endings
lv: Ignorēt klusumā pie pirmsākumiem un Endings

en: Silence Threshold:
lv: Klusuma sliekšņa:

en: Silence Threshold
lv: Klusuma sliekšņa

note: i18n-hint: The English would be clearer if it had 'Duration' rather than 'Time' This is a NEW experimental effect, and until we have it documented in the user manual we don't have a clear description of what this parameter does. It is OK to leave it in English.
en: Presmooth Time
lv: Presmooth laiks

note: i18n-hint: The English would be clearer if it had 'Duration' rather than 'Time' This is a NEW experimental effect, and until we have it documented in the user manual we don't have a clear description of what this parameter does. It is OK to leave it in English.
en: Line Time
lv: Laika līnija

note: i18n-hint: The English would be clearer if it had 'Duration' rather than 'Time' This is a NEW experimental effect, and until we have it documented in the user manual we don't have a clear description of what this parameter does. It is OK to leave it in English.
en: Smooth Time
lv: Ātrāku laiku

en: Use Defaults
lv: Izmantot noklusējuma iestatījumus

en: Restore Defaults
lv: Atjaunot noklusējumus

[ctx: generator]
note: i18n-hint: noun
en: Silence
lv: Klusums

en: Initial Tempo Change (%)
lv: Sākotnējo tempu izmaiņas (%)

en: Final Tempo Change (%)
lv: Gala pārmaiņu temps (%)

en: Initial Pitch Shift
lv: Sākotnējā piķis Shift

en: (%) [-50 to 100]:
lv: (%) [-50 līdz 100]:

en: Final Pitch Shift
lv: Pēdējā piķis Shift

en: Logarithmic
lv: Logaritmiskā

en: Sine
lv: Sinuss

en: Square, no alias
lv: Kvadrātā aizstājvārds nav

en: Frequency Hertz Start
lv: Frekvences hercu sākuma

en: Frequency Hertz End
lv: Frekvences hercu beigu

en: Amplitude Start
lv: Amplitūdas sākuma

en: Amplitude End
lv: Amplitūdas beigu

en: Truncate Silence
lv: Apcirst klusums

en: VST Effects
lv: VST ietekme

en: Effect Settings
lv: Efekta iestatījumus

en: Resonance
lv: Rezonanses

en: Wah frequency offset in percent
lv: Wah frekvences nobīde procenti

note: i18n-hint: Audio Unit is the name of an Apple audio software protocol
en: Audio Unit Effects
lv: Vienības audio efektus

en: Preset
lv: Standarta

note: i18n-hint: the name of an Apple audio software protocol i18n-hint: Audio Unit is the name of an Apple audio software protocol
en: Audio Unit
lv: Audio ierīce

en: Generator
lv: Ģenerators

en: Applying Nyquist Effect...
lv: Izmantojot Nyquist efekts...

en: Nyquist Prompt
lv: Nyquist uzvedni

en: Sorry, cannot apply effect on stereo tracks where the tracks don't match.
lv: Atvainojiet, nevar piemērot ietekme uz stereo ieraksti, kur dziesmas neatbilst.

en: [Warning: Nyquist returned invalid UTF-8 string, converted here as Latin-1]
lv: [Brīdinājums: Nyquist atgrieza nederīgu UTF-8 virkni, pārvērst šeit kā latīņu-1]

en: Error in Nyquist code
lv: Nyquist koda kļūda

en: Enter Nyquist Command:
lv: Ievadiet Nyquist komandu:

en: untitled
lv: bez nosaukuma

en: Sorry, Vamp Plug-ins cannot be run on stereo tracks where the individual channels of the track do not match.
lv: Atvainojiet, ievilinātāja Plug-ins, nevar izpildīt stereo ierakstu kur dziesmu individuāliem kanāliem nav vienādas.

en: Sorry, failed to load Vamp Plug-in.
lv: Atvainojiet, nav slodze, ievilinātāja plug-in.

en: Sorry, Vamp Plug-in failed to initialize.
lv: Atvainojiet, ievilinātāja spraudnim neizdevās inicializēt.

en: Plugin Settings
lv: Spraudnis iestatījumus

en: Program
lv: Programma

en: Edit Metadata Tags
lv: Metadatu tagu rediģēšana

en: All selected audio is muted.
lv: Visu atlasīto skaņa ir izslēgta.

en: All audio is muted.
lv: Visi skaņa ir izslēgta.

en: Unable to export
lv: Nevar eksportēt

en: Sorry, pathnames longer than 256 characters not supported.
lv: Atvainojiet, pathnames, kas ir garāks par 256 rakstzīmēm netiek atbalstīta.

en: Advanced Mixing Options
lv: Papildu sajaukšanas iespējas

en: Channel: %2d
lv: Kanāls: % 2d

en: Output Channels: %2d
lv: Izejas kanāli: % 2d

en: Mixer Panel
lv: Mikseris panelis

en: Show output
lv: Parādīt izdošanas

note: i18n-hint: Some programmer-oriented terminology here: "Data" refers to the sound to be exported, "piped" means sent, and "standard in" means the default input stream that the external program, named by %f, will read.  And yes, it's %f, not %s -- this isn't actually used in the program as a format st
en: Data will be piped to standard in. "%f" uses the file name in the export window.
lv: Dati būs caurulēm ar standarta iekšā "% f" lieto faila nosaukuma eksporta logs.

en: Find path to command
lv: Atrast ceļu uz komandu

en: (external program)
lv: (ārējo program)

en: Cannot export audio to %s
lv: Nevar eksportēt uz %s audio

en: Export
lv: Eksporta

en: Exporting the selected audio using command-line encoder
lv: Eksportēt atlasītos audio, izmantojot komandrindas kodētājs

en: Command Output
lv: Komandas izvade

en: Properly configured FFmpeg is required to proceed.
    You can configure it at Preferences > Libraries.
lv: Pareizi konfigurēta FFmpeg ir nepieciešama, lai turpinātu.Jūs varat konfigurēt to Preferences > bibliotēkām.

note: i18n-hint: "codec" is short for a "coder-decoder" algorithm
en: FFmpeg cannot find audio codec 0x%x.
    Support for this codec is probably not compiled in.
lv: FFmpeg nevar atrast audio kodeku 0 x % x.Droši vien nav apkopoti šā kodeka atbalsts.

en: Attempted to export %d channels, but maximum number of channels for selected output format is %d
lv: Mēģinājums izvest %d kanālus, bet maksimālais atlasītajā izvades formātā kanālu skaits ir %d

en: Exporting selected audio as %s
lv: Eksportēt atlasītos audio kā %s

en: Invalid sample rate
lv: Nederīgs nolases temps

en: Resample
lv: Atkārtoti iztvert

en: You may resample to one of the rates below.
lv: Var pārveidot vienā no zemāk likmēm.

en: Sample Rates
lv: Nolases tempi

en: Bit Rate:
lv: Bitu pārraides ātrums:

note: i18n-hint kbps abbreviates "thousands of bits per second"
en: %.2f kbps
lv: %.2f KB/s

en: Overwrite preset '%s'?
lv: Pārrakstīt iepriekš '% s'?

en: Confirm Overwrite
lv: Apstiprināt pārrakstīšanu

en: Please select format before saving a profile
lv: Pirms saglabāt profilu, lūdzu, izvēlieties formātu

note: i18n-hint: "codec" is short for a "coder-decoder" algorithm
en: Please select codec before saving a profile
lv: Lūdzu, atlasiet kodeku pirms saglabāšanas profilu

en: Preset '%s' does not exist.
lv: Sākotnējais iestatījums '% s' nepastāv.

en: M4A (AAC) Files (FFmpeg)
lv: M4A failus (AAC) (FFmpeg)

en: AC3 Files (FFmpeg)
lv: AC3 Failu (FFmpeg)

en: AMR (narrow band) Files (FFmpeg)
lv: AMR (šaurā joslā) faili (FFmpeg)

en: WMA (version 2) Files (FFmpeg)
lv: (2. Variants) WMA failus (FFmpeg)

en: Custom FFmpeg Export
lv: FFmpeg pielāgotā eksportēšanas

en: Estimate
lv: Novērtējums

en: 2-level
lv: 2-līmeņu

en: 4-level
lv: 4 līmenis

en: 8-level
lv: 8 līmeni

en: Full search
lv: Pilno meklēšanu

en: Log search
lv: Žurnālu meklēšana

en: Preset:
lv: Standarts:

en: Import Presets
lv: Importēt sākotnējos iestatījumus

en: Export Presets
lv: Eksportēšanas sākotnējos iestatījumus

note: i18n-hint: "codec" is short for a "coder-decoder" algorithm
en: Codec:
lv: Kodeks:

en: Not all formats and codecs are compatible. Nor are all option combinations compatible with all codecs.
lv: Ne visi formāti un kodeki ir saderīgi. Ne visas opciju kombinācijas ir saderīgi ar visiem kodekiem.

en: Show All Formats
lv: Parādīt visus formātus

en: Show All Codecs
lv: Parādīt visus kodekus

en: General Options
lv: Vispārīgās opcijas

en: ISO 639 3-letter language code
    Optional
    empty - automatic
lv: ISO 639 valodu 3 burtu kodsPēc izvēlestukšs – automātisko

en: Language:
lv: Valoda:

en: Bit Reservoir
lv: Mazliet ūdenskrātuve

note: i18n-hint: "codec" is short for a "coder-decoder" algorithm
en: Codec tag (FOURCC)
    Optional
    empty - automatic
lv: Kodeks tag (FOURCC)Pēc izvēlestukšs – automātisko

en: Bit Rate (bits/second) - influences the resulting file size and quality
    Some codecs may only accept specific values (128k, 192k, 256k etc)
    0 - automatic
    Recommended - 192000
lv: Bitu pārraides ātrums (kilobiti sekundē) - ietekmē iegūtā faila lielumu un kvalitātiDažus kodekus var pieņemt tikai noteiktas vērtības (128 k 192 k, 256 k uc)0 - automātiskāIeteicams - 192000

en: Overall quality, used differently by different codecs
    Required for vorbis
    0 - automatic
    -1 - off (use bitrate instead)
lv: Vispārējo kvalitāti, izmantotas savādākā veidā ar dažādiem kodekiemNepieciešami vorbis0 - automātiskā-1 - off (tā vietā izmantot bitu pārraides ātrums)

en: Quality:
lv: Kvalitāte:

en: Sample rate (Hz)
    0 - don't change sample rate
lv: Izlases ātrums (Hz)0 - nav mainīt parauga ātrums

en: Sample Rate:
lv: Nolases temps:

en: Audio cutoff bandwidth (Hz)
    Optional
    0 - automatic
lv: Audio nogriešana joslas (Hz)Pēc izvēles0 - automātiskā

en: Profile:
lv: Profils:

en: FLAC options
lv: FLAC opcijas

en: Compression level
    Required for FLAC
    -1 - automatic
    min - 0 (fast encoding, large output file)
    max - 10 (slow encoding, small output file)
lv: Saspiešanas līmenisNepieciešami FLAC-1 - automātiskāmin - 0 (ātri kodējumu, lielu izejas fails)max - 10 (lēna kodējumu, maza izvades fails)

en: Compression:
lv: Saspiešana:

en: Frame size
    Optional
    0 - default
    min - 16
    max - 65535
lv: Rāmja izmērsPēc izvēles0 - noklusējumamin - 16Max - 65535

en: Frame:
lv: Rāmis:

en: LPC coefficients precision
    Optional
    0 - default
    min - 1
    max - 15
lv: LPC koeficientus precizitātePēc izvēles0 - noklusējumamin - 1Max - 15

en: Prediction Order Method
    Estimate - fastest, lower compression
    Log search - slowest, best compression
    Full search - default
lv: Prognozes pasūtījuma metodeTāme – ātrākais, zemāks saspiešanasŽurnālu meklēšana - vislēnāk, labākais saspiešanasPilno meklēšanu - noklusējuma

en: PdO Method:
lv: ACN metode:

en: Minimal prediction order
    Optional
    -1 - default
    min - 0
    max - 32 (with LPC) or 4 (without LPC)
lv: Minimāla prognozēšanas kārtībāPēc izvēles-1 - noklusējumamin – 0Max - 32 (ar LPC) vai 4 (bez LPC)

en: Min. PdO
lv: Min. ACN

en: Maximal prediction order
    Optional
    -1 - default
    min - 0
    max - 32 (with LPC) or 4 (without LPC)
lv: Maksimālā prognoze pasūtījumaPēc izvēles-1 - noklusējumamin – 0Max - 32 (ar LPC) vai 4 (bez LPC)

en: Max. PdO
lv: Maks. ACVN

en: Minimal partition order
    Optional
    -1 - default
    min - 0
    max - 8
lv: Minimāla nodalījumu pasūtījumaPēc izvēles-1 - noklusējumamin – 0Max - 8

en: Min. PtO
lv: Min. jūgvārpstas

en: Maximal partition order
    Optional
    -1 - default
    min - 0
    max - 8
lv: Rullo žalūzijas maksimālais nodalījumu pasūtījumaPēc izvēles-1 - noklusējumamin – 0Max - 8

en: Max. PtO
lv: Maks. Jūgvārpstas

note: i18n-hint:  Abbreviates "Linear Predictive Coding", but this text needs to be kept very short
en: Use LPC
lv: Izmantojiet LPC

en: MPEG container options
lv: MPEG konteineru opcijas

en: Maximum bit rate of the multiplexed stream
    Optional
    0 - default
lv: Daudzkārtīgi straumes maksimālais bitu pārraides ātrumsPēc izvēles0 - noklusējuma

note: i18n-hint: 'mux' is short for multiplexor, a device that selects between several inputs 'Mux Rate' is a parameter that has some bearing on compression ratio for MPEG it has a hard to predict effect on the degree of compression
en: Mux Rate:
lv: Likme, MUX.

note: i18n-hint: 'Packet Size' is a parameter that has some bearing on compression ratio for MPEG compression.  It measures how big a chunk of audio is compressed in one piece.
en: Packet size
    Optional
    0 - default
lv: Paketes lielums tiekPēc izvēles0 - noklusējuma

note: i18n-hint: 'Packet Size' is a parameter that has some bearing on compression ratio for MPEG compression.  It measures how big a chunk of audio is compressed in one piece.
en: Packet Size:
lv: Paketes lielums:

en: You can't delete a preset without name
lv: Jūs nevarat dzēst iestatījumu bez nosaukuma

en: Delete preset '%s'?
lv: Vai izdzēst standarta '% s'?

en: Select xml file with presets to import
lv: Atlasiet xml failu ar standartus, lai importētu

en: Select xml file to export presets into
lv: Atlasiet, lai eksportētu standartu uz xml failu

en: Failed to guess format
lv: Neizdevās uzminēt formāts

note: i18n-hint: "codec" is short for a "coder-decoder" algorithm
en: Failed to find the codec
lv: Neizdevās atrast kodeku

en: 16 bit
lv: 16 bitu

en: 24 bit
lv: 24 bitu

en: 0 (fastest)
lv: 0 (ātrākais)

en: 8 (best)
lv: 8 (ieteicams)

en: Level:
lv: Līmenis:

en: Bit depth:
lv: Bitu dziļums:

en: FLAC Files
lv: FLAC failus

en: FLAC export couldn't open %s
lv: FLAC eksporta %s nevarēja atvērt

en: FLAC encoder failed to initialize
    Status: %d
lv: Neizdevās inicializēt FLAC kodētājsStatuss: %d

en: Exporting the selected audio as FLAC
lv: Eksportēt atlasītos audio kā FLAC

en: MP2 Files
lv: MP2 failus

en: Cannot export MP2 with this sample rate and bit rate
lv: Ar šo paraugu biežuma un bitu pārraides ātrumu nevar eksportēt MP2

en: Unable to open target file for writing
lv: Nevar atvērt mērķa failu rakstīšanai

en: Fast
lv: Ātri

en: Standard
lv: Standarta

note: i18n-hint: Slightly humorous - as in use an insane precision with MP3.
en: Insane
lv: Ārprātīgs

en: Medium
lv: Vidējā

en: Variable
lv: Mainīgais

en: Average
lv: Vidējā

en: Constant
lv: Pastāvīgi

en: Joint Stereo
lv: Apvienotās Stereo

en: Bit Rate Mode:
lv: Bitu pārraides ātruma režīms:

note: i18n-hint: meaning accuracy in reproduction of sounds
en: Quality
lv: Kvalitāte

en: Variable Speed:
lv: Maināma ātruma variable Speed:

en: Channel Mode:
lv: Kanāla režīmu:

en: Audacity needs the file %s to create MP3s.
lv: Pārdrošība ir nepieciešams fails ' % s ', lai izveidotu MP3.

en: Location of %s:
lv: Vietā % s

note: i18n-hint: There is a  button to the right of the arrow.
en: To find %s, click here -->
lv: Atrast % s, klikšķiniet šeit->

note: i18n-hint: It's asking for the location of a file, for * example, "Where is lame_enc.dll?" - you could translate * "Where would I find the file %s" instead if you want.
en: Where is %s?
lv: Kur ir % s?

en: MP3 Files
lv: MP3 faili

en: Could not open MP3 encoding library!
lv: Nevar atvērt MP3 kodēšanas bibliotēkā!

en: Could not initialize MP3 encoding library!
lv: Nevarēja inicializēt MP3 kodēšanas bibliotēkā!

en: Not a valid or supported MP3 encoding library!
lv: Nav derīgs vai netiek atbalstīts MP3 kodēšanas bibliotēkā!

en: Unable to initialize MP3 stream
lv: Nevar inicializēt MP3 stream

en: Exporting selected audio with %s preset
lv: Eksportēt atlasītos audio iestatījumu. %s

en: Exporting selected audio with VBR quality %s
lv: Eksportēt atlasītos audio kvalitāti VBR %s

en: Exporting selected audio at %d Kbps
lv: Eksportēt atlasītos audio %d KB/s

en: MP3 export library not found
lv: MP3 eksporta bibliotēka nav atrasts

en: Export Multiple
lv: Eksportēt vairākus

en: Cannot Export Multiple
lv: Nevar eksportēt vairākus

en: Create
lv: Izveidot

en: Split files based on:
lv: Sadalīt failus, kuri pamatojas uz:

en: Include audio before first label
lv: Ietver audio pirms pirmās uzlīmes

en: First file name:
lv: Pirmā faila nosaukums:

en: First file name
lv: Pirmā faila nosaukumu

en: Name files:
lv: Nosaukums failu:

en: Using Label/Track Name
lv: Etiķetes/dziesmu vārdu, izmantojot

en: Numbering before Label/Track Name
lv: Pirms etiķetes/dziesmu vārdu numerācija

en: Numbering after File name prefix
lv: Numerācija pēc faila nosaukuma prefiksu

en: File name prefix:
lv: Faila nosaukuma prefiksu:

en: File name prefix
lv: Faila nosaukuma prefiksu

en: Overwrite existing files
lv: Pārrakstīt esošos failus

en: "%s" successfully created.
lv: % s" veiksmīgi izveidota

en: Choose a location to save the exported files
lv: Izvēlieties vietu, kur saglabāt eksportēto failu

en: "%s" doesn't exist.
    
    Would you like to create it?
lv: % s" nepastāv.Vai vēlaties to izveidot

note: i18n-hint: The second %s gives some letters that can't be used.
en: Label or track "%s" is not a legal file name. You cannot use any of: %s
    Use...
lv: Etiķetes vai dziesmu "% s" nav juridisko nosaukumu. Nevar izmantot nevienu no: %sIzmantot...

en: Save As...
lv: Saglabāt kā...

en: Ogg Vorbis Files
lv: OGG Vorbis failu

en: Exporting the selected audio as Ogg Vorbis
lv: Eksportēt atlasītos audio, Ogg Vorbis

en: Header:
lv: Galvene:

en: Encoding:
lv: Kodējums:

en: Other uncompressed files
lv: Citi nesaspiestus failus

en: Cannot export audio in this format.
lv: Nevar eksportēt šajā formātā audio.

en: Exporting the selected audio as %s
lv: Eksportēt atlasītos audio kā %s

note: i18n-hint: %s will be the error message from libsndfile, which * is usually something unhelpful (and untranslated) like "system * error"
en: Error while writing %s file (disk full?).
    Libsndfile says "%s"
lv: Kļūda, rakstot failā %s (pilns disks?).Libsndfile saka, "% s"

en: "%s" 
    is a MIDI file, not an audio file. 
    Audacity cannot open this type of file for playing, but you can
    edit it by clicking File > Import > MIDI.
lv: % sir audio failu, MIDI failu.Pārdrošība nevar atvērt šī tipa faila atskaņošanai, bet jūs varatrediģēt, noklikšķinot uz fails > imports > MIDI

en: Select stream(s) to import
lv: Atlasiet importējamo stream(s)

en: This version of Audacity was not compiled with %s support.
lv: Šajā versijā pārdrošība nav tika apkopoti ar %s atbalstu.

note: i18n-hint: %s will be the filename
en: "%s" is an audio CD track. 
    Audacity cannot open audio CDs directly. 
    Extract (rip) the CD tracks to an audio format that 
    Audacity can import, such as WAV or AIFF.
lv: % s" ir CD audio celiņu.Pārdrošība nevar tieši atvērt audio kompaktdiskus.Ekstraktu (rip) CD dziesmas audio formātā, koPārdrošība var importēt kā WAV vai AIFF

note: i18n-hint: %s will be the filename
en: "%s" is a playlist file. 
    Audacity cannot open this file because it only contains links to other files. 
    You may be able to open it in a text editor and download the actual audio files.
lv: % s" ir atskaņošanas saraksta failu.Pārdrošība nevar atvērt šo failu, jo tajā ir tikai saites uz citiem failiem.Ir iespējams atvērt ar teksta redaktoru un lejupielādēt faktisko audio failus

note: i18n-hint: %s will be the filename
en: "%s" is a Windows Media Audio file. 
    Audacity cannot open this type of file due to patent restrictions. 
    You need to convert it to a supported audio format, such as WAV or AIFF.
lv: % s", kas ir Windows Media Audio fails.Pārdrošība nevar atvērt šī tipa failu sakarā ar patenta ierobežojumiem.Jums ir nepieciešams konvertēt atbalstītie audio formātā, piemēram, WAV vai AIFF

note: i18n-hint: %s will be the filename
en: "%s" is an encrypted audio file. 
    These typically are from an online music store. 
    Audacity cannot open this type of file due to the encryption. 
    Try recording the file into Audacity, or burn it to audio CD then 
    extract the CD track to a supported audio format such as WAV or AIFF.
lv: % s" ir šifrēta audio failu.Tie parasti ir no tiešsaistes mūzikas veikalam.Šī tipa failu šifrēšanas dēļ nevar atvērt pārdrošība.Mēģiniet ieraksta failu pārdrošība, vai pēc tam ierakstīt to audio kompaktdiskāIzvilkt kompaktdiska ierakstu, lai atbalstītu audio formātā, piemēram, WAV vai AIFF

note: i18n-hint: %s will be the filename
en: "%s" is a RealPlayer media file. 
    Audacity cannot open this proprietary format. 
    You need to convert it to a supported audio format, such as WAV or AIFF.
lv: % s" ir RealPlayer multivides failu.Pārdrošība nevar atvērt šo īpašumtiesību formātā.Jums ir nepieciešams konvertēt atbalstītie audio formātā, piemēram, WAV vai AIFF

note: i18n-hint: %s will be the filename
en: "%s" is a notes-based file, not an audio file. 
    Audacity cannot open this type of file. 
    Try converting it to an audio file such as WAV or AIFF and 
    then import it, or record it into Audacity.
lv: % s" ir piezīmes balstās failu audio failu.Pārdrošība nevar atvērt šo failu tipu.Mēģiniet pārveidojot to kā WAV vai AIFF audio fails unpēc tam to importēt vai ierakstīt par pārdrošība

note: i18n-hint: %s will be the filename
en: "%s" is a Musepack audio file. 
    Audacity cannot open this type of file. 
    If you think it might be an mp3 file, rename it to end with ".mp3" 
    and try importing it again. Otherwise you need to convert it to a supported audio 
    format, such as WAV or AIFF.
lv: % s" ir Musepack audio failu.Pārdrošība nevar atvērt šo failu tipu.Ja jūs domājat, ka tas varētu būt mp3 failu, pārdēvēt to beigt ar. "MP3un mēģiniet importēt to vēlreiz. Pretējā gadījumā jums nepieciešams pārvērst to atbalstītie audioformātā, piemēram, WAV vai AIFF

note: i18n-hint: %s will be the filename
en: "%s" is a Wavpack audio file. 
    Audacity cannot open this type of file. 
    You need to convert it to a supported audio format, such as WAV or AIFF.
lv: % s" ir Wavpack audio failu.Pārdrošība nevar atvērt šo failu tipu.Jums ir nepieciešams konvertēt atbalstītie audio formātā, piemēram, WAV vai AIFF

note: i18n-hint: %s will be the filename
en: "%s" is a Dolby Digital audio file. 
    Audacity cannot currently open this type of file. 
    You need to convert it to a supported audio format, such as WAV or AIFF.
lv: % s" ir Dolby Digital audio failu.Pārdrošība pašlaik nevar atvērt šo failu tipu.Jums ir nepieciešams konvertēt atbalstītie audio formātā, piemēram, WAV vai AIFF

note: i18n-hint: %s will be the filename
en: "%s" is an Ogg Speex audio file. 
    Audacity cannot currently open this type of file. 
    You need to convert it to a supported audio format, such as WAV or AIFF.
lv: % s" ir Ogg Speex audio failu.Pārdrošība pašlaik nevar atvērt šo failu tipu.Jums ir nepieciešams konvertēt atbalstītie audio formātā, piemēram, WAV vai AIFF

note: i18n-hint: %s will be the filename
en: "%s" is a video file. 
    Audacity cannot currently open this type of file. 
    You need to extract the audio to a supported format, such as WAV or AIFF.
lv: % s", kas ir video failu.Pārdrošība pašlaik nevar atvērt šo failu tipu.Jums ir nepieciešams, lai atbalstītu formātu, piemēram, WAV vai AIFF audio ekstrakts

note: i18n-hint: %s will be the filename
en: Audacity recognized the type of the file '%s'.
    Importers supposedly supporting such files are:
    %s,
    but none of them understood this file format.
lv: Pārdrošība atzīta tipa failu '% s'.Importētājiem, domājams, atbalstot šādus failus ir:% s,bet neviens no viņiem saprot šo failu formātu.

en: FFmpeg-compatible files
lv: FFmpeg-saderīgus failus

en: FLAC files
lv: FLAC failus

en: GStreamer-compatible files
lv: GStreamer saderīgus failus

en: List of Files in basic text format
lv: Failu sarakstu, vienkārša teksta formātā

note: i18n-hint: You do not need to translate "LOF"
en: Invalid window offset in LOF file.
lv: Nederīga loga ieskaite LOF failu.

note: i18n-hint: You do not need to translate "LOF"
en: LOF Error
lv: LOF kļūda

note: i18n-hint: You do not need to translate "LOF"
en: Invalid duration in LOF file.
lv: Nederīgu ilgumu LOF failā.

en: MIDI tracks cannot be offset individually, only audio files can be.
lv: MIDI ierakstus nevar kompensēt atsevišķi, var būt tikai audio faili.

note: i18n-hint: You do not need to translate "LOF"
en: Invalid track offset in LOF file.
lv: Nederīgs ceļa ieskaite LOF failu.

en: Imported MIDI from '%s'
lv: Importēto MIDI no '% s'

en: Import MIDI
lv: Importa MIDI

en: MP3 files
lv: MP3 faili

en: Ogg Vorbis files
lv: OGG Vorbis failu

en: Media read error
lv: Media lasīšanas kļūda

en: Not an Ogg Vorbis file
lv: Nav Ogg Vorbis failu

en: Vorbis version mismatch
lv: Vorbis versiju neatbilstību parādīšanu

en: Invalid Vorbis bitstream header
lv: Nederīgs Vorbis bitu plūsmas galvenē

en: Internal logic fault
lv: Iekšējās loģikas kļūme

en: WAV, AIFF, and other uncompressed types
lv: WAV un AIFF, cita nesaspiestā

en: Choose an import method
lv: Importa metode izvēlieties

en: Make a &copy of the files before editing (safer)
lv: Padarīt & kopēt failus pirms rediģēšanas (drošāka)

en: Read the files &directly from the original (faster)
lv: Lasīt failus.. & tieši no sākotnējā (ātrāk)

en: Don't &warn again and always use my choice above
lv: Nav.. & vēlreiz brīdināt un vienmēr izmantojiet virs mana izvēle

en: Importing %s
lv: Importējot %s

en: QuickTime files
lv: QuickTime failus

en: Unable to start QuickTime extraction
lv: Nevar sākt QuickTime extrakciju

en: Unable to set QuickTime render quality
lv: Nevar uzstādīt QuickTime render kvalitātes

en: Unable to set QuickTime discrete channels property
lv: Nevar uzstādīt QuickTime atsevišķu kanālu nekustamā īpašuma

en: Unable to get QuickTime sample size property
lv: Nevar iegūt rekvizīts QuickTime parauga lielums

en: Unable to retrieve stream description
lv: Nevar izgūt straumes apraksts

en: Unable to get fill buffer
lv: Nevar iegūt aizpildījuma buferis

note: i18n-hint: 'Raw' means 'unprocessed' here and should usually be tanslated.
en: Import Raw
lv: Importēt izejvielas

en: Import Raw Data
lv: Importēt neapstrādātus datus

note: i18n-hint: Refers to byte-order.  Don't translate "endianness" if you don't know the correct technical word.
en: No endianness
lv: Nekādu no endianness

note: i18n-hint: Refers to byte-order.  Don't translate "endianness" if you don't know the correct technical word.
en: Default endianness
lv: Noklusējuma endianness

en: 1 Channel (Mono)
lv: 1 Kanāla (Mono)

en: 2 Channels (Stereo)
lv: 2 Kanālu (Stereo)

en: %d Channels
lv: %d kanāli

en: Byte order:
lv: Baitu secība:

en: Channels:
lv: Kanāli:

note: i18n-hint: (noun)
en: Start offset:
lv: Sākt kompensēt:

en: bytes
lv: baiti

en: Amount to import:
lv: Lai importētu summa:

note: i18n-hint: (noun)
en: Sample rate:
lv: Nolases temps:

en: &Import
lv: & Importēt

en: Time-Shift
lv: Laika maiņa

en: Pasted text from the clipboard
lv: Ielīmēto tekstu no starpliktuves

en: Pasted from the clipboard
lv: Ielīmēt no starpliktuves

en: Nothing to undo
lv: Nekas, lai atsauktu

en: Nothing to redo
lv: Neko pārtaisīt

en: Cut to the clipboard
lv: To starpliktuvē Izgriezt

en: Deleted %.2f seconds at t=%.2f
lv: Izdzēstie %.2f sekundes, t=%.2f

en: Pasting one type of track into another is not allowed.
lv: Ielīmēt citu viena veida ceļa nav atļauta.

en: Copying stereo audio into a mono track is not allowed.
lv: Mono dziesmu kopēšana stereo audio nav atļauta.

en: Duplicated
lv: Dublēti

en: Duplicate
lv: Dublicēt

en: Split-cut to the clipboard
lv: Split-izgriezt uz starpliktuvi

en: Split-deleted %.2f seconds at t=%.2f
lv: Split dzēsti %.2f sekundes, t=%.2f

en: Split Delete
lv: Split dzēšana

en: Silenced selected tracks for %.2f seconds at %.2f
lv: Apklusināja atlasītajiem celiņiem %.2f sekundes, %.2f

[ctx: command]
note: i18n-hint: verb
en: Silence
lv: Klusums

en: Trim selected audio tracks from %.2f seconds to %.2f seconds
lv: Apdares atlasīto audio ierakstus no %.2f sekundes %.2f sekundes

en: Trim Audio
lv: Apgriezt Audio

en: Split to new track
lv: Sadalīt, lai jaunus dziesmu

en: Split New
lv: Jauno sadalīto

en: Joined %.2f seconds at t=%.2f
lv: Pievienojies %.2f sekundes, t=%.2f

en: Join
lv: Pievienoties

en: Detached %.2f seconds at t=%.2f
lv: Noņemams %.2f sekundes, t=%.2f

en: Detach
lv: Atdalīt

en: &Edit
lv: & Rediģēt

note: i18n-hint: (verb)
en: Cu&t
lv: Cu & t

en: &Delete
lv: & Dzēst

note: i18n-hint: (verb)
en: &Copy
lv: & Kopēt

note: i18n-hint: (verb)
en: &Paste
lv: & Ielīmēt

note: i18n-hint: (verb)
en: Duplic&ate
lv: Duplic & ēda

note: i18n-hint: (verb) Do a special kind of cut
en: Spl&it Cut
lv: Samazināt SPL...

note: i18n-hint: (verb) Do a special kind of DELETE
en: Split D&elete
lv: & Sadalīt dzēst

note: i18n-hint: (verb)
en: Silence Audi&o
lv: Klusums Audi & o

note: i18n-hint: (verb)
en: Tri&m Audio
lv: Tri & m Audio

note: i18n-hint: (verb) It's an item on a menu.
en: Sp&lit
lv: SP & lit

en: Split Ne&w
lv: & Sadalīt jauns

note: i18n-hint: (verb)
en: &Join
lv: & Savienojuma

en: Detac&h at Silences
lv: Detac & h klusēšana

en: Pre&ferences...
lv: Saskaņotie & pre...

note: i18n-hint: filename containing exported text from label tracks
en: labels.txt
lv: Labels.txt

en: There are no label tracks to export.
lv: Tur ir [numurs] nav etiķetes ierakstus eksportēt.

en: Export MIDI As:
lv: MIDI, kā eksportēt:

en: You have selected a filename with an unrecognized file extension.
    Do you want to continue?
lv: Jūs esat izvēlējies nosaukumu ar neatpazīts faila paplašinājumu.Vai tiešām vēlaties turpināt?

en: Export MIDI
lv: Eksporta MIDI

en: Imported labels from '%s'
lv: Importēto uzlīmes no '% s'

en: Import Labels
lv: Importēt etiķetes

note: i18n-hint: This is the name of the menu item on Mac OS X only
en: Open Recent
lv: Atvērtu pēdējo

note: i18n-hint: This is the name of the menu item on Windows and Linux
en: Recent &Files
lv: Nesen & faili

en: &Save Project
lv: & Saglabāt projektu

en: Save Project &As...
lv: Saglabāt projektu & kā...

en: Export &Labels...
lv: & Eksportēt uzlīmes...

en: Export &Multiple...
lv: & Eksportēt vairākus...

en: &Audio...
lv: & Audio...

en: &Labels...
lv: & Etiķetes...

en: &MIDI...
lv: & MIDI...

en: &Raw Data...
lv: & Neapstrādātie dati...

en: Pa&ge Setup...
lv: & Lappuses iestatīšana...

note: i18n-hint: (verb) It's item on a menu.
en: &Print...
lv: & Drukāt...

note: i18n-hint: (verb) It's item on a menu.
en: E&xit
lv: & Iziet no

en: Audio Device Info
lv: Audio ierīces informācija

en: Au&dio Device Info...
lv: Au & dio ierīces Info...

en: Show &Log...
lv: Rādīt & Log...

en: Chec&k Dependencies...
lv: Chec & k atkarības...

en: Added label
lv: Pievienota etiķete

en: Paste Text to New Label
lv: Ielīmēt tekstu uz jaunu uzlīmi

note: i18n-hint: (verb) past tense.  Audacity has just cut the labeled audio regions.
en: Cut labeled audio regions to clipboard
lv: Izgriezt apzīmēti audio reģioniem uz starpliktuvi

note: i18n-hint: (verb)
en: Cut Labeled Audio
lv: Izgriezt apzīmēti Audio

note: i18n-hint: (verb) Audacity has just deleted the labeled audio regions
en: Deleted labeled audio regions
lv: Izdzēst etiķeti audio reģionos

note: i18n-hint: (verb)
en: Delete Labeled Audio
lv: Izdzēst etiķeti Audio

note: i18n-hint: (verb) Audacity has just split cut the labeled audio regions
en: Split Cut labeled audio regions to clipboard
lv: Split Cut apzīmēti audio reģioniem uz starpliktuvi

note: i18n-hint: (verb) Do a special kind of cut on the labels
en: Split Cut Labeled Audio
lv: Split samazināt apzīmēts Audio

note: i18n-hint: (verb) Audacity has just done a special kind of DELETE on the labeled audio regions
en: Split Deleted labeled audio regions
lv: Split dzēsti apzīmēti audio reģionos

note: i18n-hint: (verb) Do a special kind of DELETE on labeled audio regions
en: Split Delete Labeled Audio
lv: Split Delete apzīmēti Audio

note: i18n-hint: (verb)
en: Silenced labeled audio regions
lv: Apklusināja apzīmēts audio reģionos

note: i18n-hint: (verb)
en: Silence Labeled Audio
lv: Klusums, kas apzīmēti Audio

en: Copied labeled audio regions to clipboard
lv: Apzīmēti audio reģionu iekopēts starpliktuvē

note: i18n-hint: (verb)
en: Copy Labeled Audio
lv: Kopiju apzīmēti Audio

note: i18n-hint: (verb) past tense.  Audacity has just split the labeled audio (a point or a region)
en: Split labeled audio (points or regions)
lv: Split apzīmēti audio (punkti vai reģioniem)

note: i18n-hint: (verb)
en: Split Labeled Audio
lv: Split apzīmēti Audio

note: i18n-hint: (verb) Audacity has just joined the labeled audio (points or regions)
en: Joined labeled audio (points or regions)
lv: Pievienojās apzīmēts audio (punkti vai reģioniem)

note: i18n-hint: (verb)
en: Join Labeled Audio
lv: Pievienoties tām apzīmētās Audio

note: i18n-hint: (verb) Audacity has just detached the labeled audio regions. This message appears in history and tells you about something Audacity has done.
en: Detached labeled audio regions
lv: Atdalīts ar apzīmējumu audio reģionos

note: i18n-hint: (verb)
en: Detach Labeled Audio
lv: Atdalīt ar apzīmējumu Audio

en: &Edit Labels...
lv: & Rediģēt etiķetes...

en: Paste Te&xt to New Label
lv: & Ielīmēt teksta jauno etiķeti

en: La&beled Audio
lv: La & beled Audio

note: i18n-hint: (verb)
en: &Cut
lv: & Samazināt

note: i18n-hint: (verb) A special way to cut out a piece of audio
en: &Split Cut
lv: & Sadalīt Cut

en: Sp&lit Delete
lv: SP & lit dzēšana

en: Silence &Audio
lv: & Audio klusuma

note: i18n-hint: (verb)
en: Co&py
lv: & Kopēt

note: i18n-hint: (verb)
en: Spli&t
lv: Spli.. & t

en: &Generate
lv: & Ģenerēt

en: Effe&ct
lv: Effe īt

en: Repeat Last Effect
lv: Atkārtot pēdējo efekts

en: &Analyze
lv: & Analizēt

en: &Run Benchmark...
lv: & Palaist kritērijs...

en: Set Left Selection Boundary
lv: Iestatīt kreiso izvēles robežas

en: Position
lv: Pozīcija

en: Set Right Selection Boundary
lv: Iestatīt tiesības atlases apmali

note: i18n-hint: (verb) It's an item on a menu.
en: &Select
lv: & Atlasīt

en: &None
lv: .. & Neviens

en: &Tracks
lv: & Dziesmas

en: In All &Tracks
lv: & Visas dziesmas

en: &Left at Playback Position
lv: & Kreisi atskaņošanas pozīciju

en: &Right at Playback Position
lv: & Labi pie atskaņošanas pozīciju

en: Track &Start to Cursor
lv: Dziesmu & sākt ar kursoru

en: Cursor to Track &End
lv: Kursoru uz ceļa.. & beigām

en: &Toolbars
lv: & Rīkjoslas

en: Rendered all audio in track '%s'
lv: Sniegti visi audio Track '% s'

en: Mixed and rendered %d tracks into one new stereo track
lv: Jauktā un kausēti %d dziesmas par vienu jaunu dziesmu stereo

en: Mixed and rendered %d tracks into one new mono track
lv: Jauktā un kausēti %d dziesmas par vienu jaunu dziesmu mono

en: Start to &Zero
lv: & Sākuma līdz nullei...

en: Start to &Cursor/Selection Start
lv: & Sākuma līdz kursors/atlases sākuma...

en: Start to Selection &End
lv: Sākt atlasi & aiz

en: End to Cu&rsor/Selection Start
lv: CTRL + END, lai Cu & rsor/atlases sākuma

en: End to Selection En&d
lv: End, lai atlasi En & d

en: Synchronize MIDI with Audio
lv: Sinhronizēt audio MIDI

en: Synchronizing MIDI and Audio Tracks
lv: MIDI un Audio ierakstus sinhronizējot

en: Adjusted gain
lv: Koriģētā peļņa

en: Adjusted Pan
lv: Koriģēto Pan

en: Created new audio track
lv: Izveidot jaunu audio celiņš

en: New Track
lv: Jaunu dziesmu

en: Created new stereo audio track
lv: Izveidotas jaunas stereo audio celiņš

en: Created new label track
lv: Izveidot jaunu uzlīmju dziesmu

en: This version of Audacity only allows one time track for each project window.
lv: Šajā pārdrošība versija pieļauj tikai vienu reizi dziesmu katra projekta logu.

en: Created new time track
lv: Izveidot jaunu laika dziesmu

en: New sample rate (Hz):
lv: Jaunais nolases temps (Hz):

en: The entered value is invalid
lv: Ievadītā vērtība nav derīga

en: Resampling track %d
lv: Resampling celiņš %d

en: Resampled audio track(s)
lv: Pārģenerē audio track(s)

en: Resample Track
lv: Pārveidot dziesmu

en: Alignment completed: MIDI from %.2f to %.2f secs, Audio from %.2f to %.2f secs.
lv: Pabeigt pielīdzināšanu: MIDI no %.2f uz %.2f secs Audio no %.2f uz %.2f sek.

en: Sync MIDI with Audio
lv: Audio Sync MIDI

en: Alignment error: input too short: MIDI from %.2f to %.2f secs, Audio from %.2f to %.2f secs.
lv: Līdzinājuma kļūdu: ievade par īsu: MIDI no %.2f uz %.2f secs Audio no %.2f uz %.2f sek.

en: Internal error reported by alignment process.
lv: Iekšēja kļūda ar savietošanas procesa.

en: Tracks sorted by time
lv: Ieraksti, kārtojot pēc laika

en: Sort by Time
lv: Kārtot pēc laika

en: Tracks sorted by name
lv: Ieraksti, kārtojot pēc nosaukuma

en: Sort by Name
lv: Kārtot pēc nosaukuma

en: Can't delete track with active audio
lv: Nevar izdzēst ierakstu aktīvajā audio

en: Add &New
lv: Pievienot & jaunu

en: &Stereo Track
lv: & Stereo ierakstu

en: &Label Track
lv: & Marķēt dziesmu

en: &Time Track
lv: & Laika dziesmu

en: Mi&x and Render
lv: Mi.. & x un padarīt

en: &Resample...
lv: & Pārveidot...

en: Remo&ve Tracks
lv: & Noņemt ierakstus

en: &Mute All Tracks
lv: & Izslēgt visus ierakstus

en: &Unmute All Tracks
lv: & Ieslēgt mikrofonu visi celiņi

en: &Align Tracks
lv: & Līdzināt uz sliedēm

en: &Align End to End
lv: & Līdzināt uz sākuma līdz beigām

en: Align &Together
lv: Līdzināt & kopā

en: S&ort Tracks
lv: S & ort dziesmas

en: &Loop Play
lv: & Loop Play

en: &Pause
lv: & Apturēt

note: i18n-hint: (verb)
en: &Record
lv: & Ierakstīt

en: &Timer Record...
lv: & Taimera ieraksta...

en: Pla&y Region
lv: TAA: & y Region

en: &Lock
lv: & Bloķēt

en: &Unlock
lv: & Unlock

en: R&escan Audio Devices
lv: R & escan Audio ierīces

en: Sound Activation Le&vel...
lv: Skaņas aktivizācija Le.. & vel...

en: Sound A&ctivated Recording (on/off)
lv: Skaņas A & ctivated ieraksta (ieslēgt/izslēgt)

en: &Overdub (on/off)
lv: & Overdub (ieslēgts/izslēgts)

en: So&ftware Playthrough (on/off)
lv: Tātad.. & ftware Playthrough (ieslēgts/izslēgts)

en: T&ransport
lv: T.. & apakšpunktā

en: &View
lv: & Skatīt

en: Zoom &In
lv: Zoom.. & jo

en: Zoom &Normal
lv: & Parasta tālummaiņa

en: Zoom &Out
lv: & Zoom Out

en: &Zoom to Selection
lv: & Tālummainīt atlasi

en: &Collapse All Tracks
lv: & Sakļaut visus ierakstus

en: Import complete. Calculating waveform
lv: Importēšana pabeigta. Līknes aprēķināšanai

en: Decoding Waveform
lv: Dekodēšanas līknes

en: Batch
lv: Partijas

en: Behaviors
lv: Uzvedību

en: &Don't apply effects in batch mode
lv: & Nav jāpiemēro ietekmes pakešuzdevumu režīmā

en: Devices
lv: Ierīces

[ctx: device]
note: i18n-hint Software interface to audio devices
en: Interface
lv: Interfeiss

en: Using:
lv: Izmantojot:

en: Playback
lv: Atskaņošanas

note: i18n-hint: These are strings for the status bar, and indicate whether Audacity is playing or recording or stopped, and whether it is paused.
en: Recording
lv: Reģistrācijas

en: milliseconds
lv: milisekundes

en: No audio interfaces
lv: Neviens audio interfeisi

en: No devices found
lv: Nav atrasta neviena ierīce

note: i18n-hint:  Directories, also called folders, in computer file systems
en: Directories
lv: Katalogi

en: Temporary files directory
lv: Pagaidu failu direktorija

en: &Location:
lv: & Atrašanās vieta:

en: Free Space:
lv: Brīvā vieta:

en: C&hoose...
lv: & Izvēlieties...

en: Audio cache
lv: Audio kešatmiņu

en: Play and/or record using &RAM (useful for slow drives)
lv: Atskaņot un/vai ierakstītu, izmantojot & RAM (noder lēna diskus)

en: Mi&nimum Free Memory (MB):
lv: Mi & nimum brīvā atmiņa (MB):

en: If the available system memory falls below this value, audio will no longer
    be cached in memory and will be written to disk.
lv: Ja šo vērtību nesasniedz pieejamo sistēmas atmiņas, audio vairs netikskešoti atmiņas un būs rakstīts uz diska.

en: Choose a location to place the temporary directory
lv: Izvēlieties vietu, kurā vēlaties novietot pagaidu direktoriju

en: unavailable - above location doesn't exist
lv: nav pieejams - virs atrašanās vieta nepastāv

en: Directory %s does not exist. Create it?
lv: Direktorijs %s nepastāv. To izveidot?

en: New Temporary Directory
lv: Jaunā pagaidu direktoriju

en: Directory %s is not writable
lv: Direktorijs %s nav rakstāms

en: Changes to temporary directory will not take effect until Audacity is restarted
lv: Pagaidu direktoriju izmaiņas nestāsies spēkā, kamēr tiek atsākta pārdrošība

en: Temp Directory Update
lv: Temp Direktorija Update

en: Enable Effects
lv: Iespējot efektu

note: i18n-hint:  Title of dialog governing "Extended", or "advanced," * audio file import options
en: Extended Import
lv: Papildu importa

en: A&ttempt to use filter in OpenFile dialog first
lv: A & ttempt _ / OpenFile dialogu vispirms izmantojiet filtra

en: Rules to choose import filters
lv: Kārtulas izvēlieties importēšanas filtri

en: File extensions
lv: Failu paplašinājumi

en: Mime-types
lv: MIME tipi

en: Importer order
lv: Importētāja, pasūtījumu

en: Move rule &up
lv: & Pārvietot kārtulu uz augšu

en: Move rule &down
lv: & Pārvietot kārtulu uz leju

en: Move f&ilter up
lv: F & filtrēt pārvietot

en: Move &filter down
lv: & Pārvietot filtrēt pa

en: &Add new rule
lv: & Pievienot jaunu kārtulu

en: De&lete selected rule
lv: & Dzēst atlasīto kārtulu

en: Unused filters:
lv: Neizmantotās filtri:

en: There are space characters (spaces, newlines, tabs or linefeeds) in one of the items. They are likely to break the pattern matching. Unless you know what you are doing, it is recommended to trim spaces. Do you want Audacity to trim spaces for you?
lv: Viens no elementiem ir atstarpes rakstzīmes (telpas, newlines, cilnes vai rindpadeves). Tie var ielauzties paraugu atbilstības. Ja vien jūs zināt, ko jūs darāt, ir ieteicams telpas apdarei. Tu gribi pārdrošība nogriezt atstarpes

en: Spaces detected
lv: Telpās atklāta

en: Do you really want to delete selected rule?
lv: Vai tiešām vēlaties izdzēst atlasīto kārtulu

en: Rule deletion confirmation
lv: Kārtulu dzēšanas apstiprināšana

[ctx: GUI]
note: i18n-hint: refers to Audacity's user interface settings
en: Interface
lv: Interfeiss

en: -36 dB (shallow range for high-amplitude editing)
lv: -36 dB (seklā virkni augstas amplitūdas rediģēšanai)

en: -48 dB (PCM range of 8 bit samples)
lv: -48 dB (PCM 8 bitu paraugu klāstu)

en: -60 dB (PCM range of 10 bit samples)
lv: -60 dB (PCM klāstu paraugiem 10 bitu)

en: -96 dB (PCM range of 16 bit samples)
lv: -96 dB (PCM klāsts 16 bitu paraugi)

en: -120 dB (approximate limit of human hearing)
lv: -120 dB (aptuvenā robeža cilvēka dzirdes)

en: -145 dB (PCM range of 24 bit samples)
lv: -dB 145 (PCM diapazons paraugu 24 bits)

en: Local
lv: Vietējās

en: From Internet
lv: No interneta

en: Display
lv: Displeja

en: &Language:
lv: & Language:

en: Location of &Manual:
lv: Atrašanās vietu no & manuāli:

en: &Beep on completion of longer activities
lv: & Ilgāku darbību pabeigšanas gadījumā signalizēt ar pīkstienu

en: Master Gain Control
lv: Master iegūt kontroli

en: Import / Export
lv: Importa / eksporta

en: When importing audio files
lv: Importējot audio failus

en: When exporting tracks to an audio file
lv: Eksportējot dziesmas audio failu

note: i18n-hint: as in computer keyboard (not musical!)
en: Keyboard
lv: Tastatūras

en: Keyboard preferences currently unavailable.
lv: Tastatūras preferences, kas pašlaik nav pieejams.

en: Open a new project to modify keyboard shortcuts.
lv: Atveriet jaunu projektu, lai mainītu tastatūras saīsnes.

en: &Hotkey:
lv: & Hotkey:

en: Key Bindings
lv: Galvenās saites

en: View by:
lv: Skatīt pēc:

en: &Tree
lv: & Koks

en: &Name
lv: & Nosaukums

en: &Key
lv: & Atslēga

en: View by tree
lv: Koka skatā

en: View by name
lv: Apskatīt pēc nosaukuma

en: View by key
lv: Skatīt pēc taustiņa

en: Searc&h:
lv: Searc & h:

en: Bindings
lv: Saistījumu

en: Short cut
lv: Īsu griezumu

note: i18n-hint: (verb)
en: &Set
lv: & Iestatīt

en: Note: Pressing Cmd+Q will quit. All other keys are valid.
lv: Piezīme: Nospiežot Cmd + Q tiks aizvērta. Citi taustiņi ir derīgi.

en: &Import...
lv: & Importēt...

en: &Defaults
lv: & Pēc noklusējuma

en: Select an XML file containing Audacity keyboard shortcuts...
lv: Atlasiet XML fails, kas satur pārdrošība īsinājumtaustiņi...

en: Error Importing Keyboard Shortcuts
lv: Kļūda importētājas tastatūras īsinājumtaustiņi

en: Loading Keyboard Shortcuts
lv: Iekraušanas īsinājumtaustiņi

en: Export Keyboard Shortcuts As:
lv: Eksportēt kā tastatūras īsinājumtaustiņus:

en: Error Exporting Keyboard Shortcuts
lv: Kļūda eksportējot tastatūras īsinājumtaustiņi

en: You may not assign a key to this entry
lv: Jūs nedrīkstat nodot atslēgu uz šo ierakstu

en: You must select a binding before assigning a shortcut
lv: Ir jāatlasa saistošu pirms īsceļu piešķiršana

en: MP3 Library Version:
lv: MP3 Library versija:

en: &Locate...
lv: & Atrast...

en: &Download
lv: & Lejupielādēt

en: FFmpeg Import/Export Library
lv: FFmpeg importa/eksporta bibliotēka

en: FFmpeg Library Version:
lv: Bibliotēku FFmpeg versija:

en: No compatible FFmpeg library was found
lv: Nav saderīga FFmpeg bibliotēka tika atrasts

en: FFmpeg Library:
lv: FFmpeg bibliotēka:

en: Loca&te...
lv: Loca & ve...

en: Dow&nload
lv: Dow & nload

en: Allow &background on-demand loading
lv: & Atļaut fona pēc pieprasījuma iekraušanas

en: Audacity has automatically detected valid FFmpeg libraries.
    Do you still want to locate them manually?
lv: Pārdrošība ir automātiski noteikt derīgu FFmpeg bibliotēkām.Vai joprojām vēlaties atrast tos manuāli

note: i18n-hint: untranslatable acronym for "Musical Instrument Device Interface"
en: MIDI Devices
lv: MIDI ierīces

[ctx: MIDI]
note: i18n-hint Software interface to MIDI
en: Interface
lv: Interfeiss

en: Using: PortMidi
lv: Izmantojot: PortMidi

en: No MIDI interfaces
lv: Neviens MIDI interfeiss

en: The MIDI Synthesizer Latency must be an integer
lv: MIDI sintezatoru Latency ir jābūt veselam skaitlim

note: i18n-hint: Modules are optional extensions to Audacity that add NEW features.
en: Modules
lv: Moduļi

en: Mouse Bindings (default values, not configurable)
lv: Mouse saites (noklusējuma vērtības, nav konfigurējams)

en: Tool
lv: Līdzeklis

en: Command Action
lv: Komandas darbība

en: Buttons
lv: Pogas

en: Left-Click
lv: Kreiso klikšķi

en: Set Selection Point
lv: Iestatījuma izvēle

en: Left-Drag
lv: Velciet pa kreisi

en: Set Selection Range
lv: Iestatīt izvēles diapazonu

en: Shift-Left-Click
lv: Shift + kreiso klikšķi

en: Extend Selection Range
lv: Paplašināt atlasi diapazons

en: Left-Double-Click
lv: Pa kreisi-Double-Click

en: Select Clip or Entire Track
lv: Atlasiet klipu vai visu ierakstu

en: Wheel-Rotate
lv: Pagrieziet ripu

en: Zoom in on Point
lv: Punktu pietuvināt

en: Zoom in on a Range
lv: Zoom diapazons

en: same as right-drag
lv: tāpat kā velkot pa labi

en: Right-Click
lv: Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz

en: Zoom out one step
lv: Tālināt vienu soli

en: Right-Drag
lv: Velciet pa labi

en: same as left-drag
lv: tāpat _ kā pa kreisi velkot

en: Shift-Drag
lv: Taustiņu SHIFT un velciet

en: Zoom out on a Range
lv: Tālināt diapazonu

en: Middle-Click
lv: Vidējā klikšķa

en: Zoom default
lv: Noklusētā tālummaiņa

en: Shift-Left-Drag
lv: SHIFT + kreisā vilkt

en: Move clip up/down between tracks
lv: Klipa pārvietošana uz augšu/uz leju starp ierakstiem

note: i18n-hint: The envelope is a curve that controls the audio loudness.
en: Envelope
lv: Aploksne

note: i18n-hint: The envelope is a curve that controls the audio loudness.
en: Change Amplification Envelope
lv: Mainīt pastiprināšanas aploksni

en: Pencil
lv: Zīmulis

en: Change Sample
lv: Izmaiņas parauga

en: Alt-Left-Click
lv: Alt + pa kreisi klikšķi

en: Smooth at Sample
lv: Gluda, paraugu

en: Change Several Samples
lv: Mainīt vairākus paraugus

en: Change ONE Sample only
lv: Mainīt tikai viens paraugs

en: same as select tool
lv: tāpat kā atlases rīku

en: same as zoom tool
lv: tāpat kā tālummaiņas rīks

en: Any
lv: Jebkuru

en: Shift-Wheel-Rotate
lv: SHIFT + ripu pagriezt

en: Effects Preview
lv: Efektu priekšskatījumu

note: i18n-hint: (noun) this is a preview of the cut
en: Cut Preview
lv: Samazināt priekšskatījuma

en: Seek Time when playing
lv: Prasīt laiku, spēlējot

en: &Short period:
lv: & Īsā laika periodā:

en: Lo&ng period:
lv: Lo & ng periods:

en: Audacity Preferences
lv: Pārdrošība Preferences

note: i18n-hint: (noun) i.e Audacity projects.
en: Projects
lv: Projekti

en: When saving a project that depends on other audio files
lv: Saglabājot projekts, kas ir atkarīga no citu audio failus

en: Other...
lv: Citi...

en: Sampling
lv: Paraugu ņemšana

en: Default Sample &Rate:
lv: Noklusētais & parauga ātrums:

en: Default Sample &Format:
lv: Noklusējuma parauga & formāts:

en: Real-time Conversion
lv: Reālā laika maiņas

en: Sample Rate Con&verter:
lv: Parauga kurss Con.. & verter:

note: i18n-hint: technical term for randomization to reduce undesirable resampling artifacts
en: &Dither:
lv: & Tonēšanas:

en: High-quality Conversion
lv: Augstas kvalitātes konversiju

en: Sample Rate Conver&ter:
lv: Parauga kurss konver & ter:

note: i18n-hint: technical term for randomization to reduce undesirable resampling artifacts
en: Dit&her:
lv: Rediģēt & viņu:

en: Sound Activated Recording
lv: Skaņas aktivizēta reģistrēšanas

note: i18n-hint: Desired maximum (peak) volume for sound
en: Target Peak:
lv: Mērķa Peak:

en: Within:
lv: Programmā:

en: Analysis Time:
lv: Analīzes laikā:

en: milliseconds (time of one analysis)
lv: milisekundēm (viena analīze laika)

en: Number of consecutive analysis:
lv: Analīze pēc kārtas numurs:

en: 0 means endless
lv: 0 nozīmē, ka bezgalīgas

note: i18n-hint: EAC abbreviates "Enhanced Autocorrelation"
en: Pitch (EAC)
lv: Piķis (EAC)

en: Maximum frequency must be 100 Hz or above
lv: Maksimālais biežumam jābūt 100 Hz un jaunākas versijas

en: Minimum frequency must be at least 0 Hz
lv: Minimālais biežums ir jābūt vismaz 0 Hz

en: Minimum frequency must be less than maximum frequency
lv: Minimālais biežums ir jābūt mazākam par maksimālo frekvenci

en: The range must be at least 1 dB
lv: Diapazonam jābūt vismaz 1 dB

en: The frequency gain cannot be negative
lv: Biežuma pieaugums nevar būt negatīvs

en: The frequency gain must be no more than 60 dB/dec
lv: Biežuma pieaugums ir jābūt ne vairāk kā 60 dB/decembris

en: Spectrograms
lv: Spektrogrammas

en: &Gain (dB):
lv: & Iegūt (dB):

en: &Range (dB):
lv: & Diapazons (dB):

en: 8 - most wideband
lv: 8 - lielākā daļa platjoslas

en: 32768 - most narrowband
lv: 32768 - vairums šaurjoslas

en: Show a grid along the &Y-axis
lv: Rādīt režģi gar.. & y

note: i18n-hint: FFT stands for Fast Fourier Transform and probably shouldn't be translated
en: FFT Find Notes
lv: FFT atrast Notes

en: Minimum Amplitude (dB):
lv: Minimālo amplitūdu (dB):

en: Max. Number of Notes (1..128):
lv: Maks. Skaits piezīmes (1..128):

en: &Find Notes
lv: & Atrast Notes

en: &Quantize Notes
lv: & Quantize Notes

en: The maximum frequency must be an integer
lv: Maksimālā frekvence ir jābūt veselam skaitlim

en: The minimum frequency must be an integer
lv: Minimālais biežums ir jābūt veselam skaitlim

en: The gain must be an integer
lv: Pieaugums ir jābūt veselam skaitlim

en: The range must be a positive integer
lv: Diapazonam ir jābūt pozitīvam veselam skaitlim

en: The frequency gain must be an integer
lv: Biežuma pieaugums ir jābūt veselam skaitlim

en: The minimum amplitude (dB) must be an integer
lv: Minimālo amplitūdu (dB) ir jābūt veselam skaitlim

en: The maximum number of notes must be an integer
lv: Norāda maksimālo skaitu jābūt veselam skaitlim

en: The maximum number of notes must be in the range 1..128
lv: Norāda maksimālo skaitu jābūt diapazonā 1..128

note: i18n-hint: A theme is a consistent visual style across an application's graphical user interface, including choices of colors, and similarity of images such as those on button controls.  Audacity can load and save alternative themes.
en: Theme
lv: Tēma

en: Info
lv: Informācija

en: Themability is an experimental feature.
    
    To try it out, click "Save Theme Cache" then find and modify the images and colors in
    ImageCacheVxx.png using an image editor such as the Gimp.
    
    Click "Load Theme Cache" to load the changed images and colors back into Audacity.
    
    (Only the Transport Toolbar and the colors on the wavetrack are currently affected, even
    though the image file shows other icons too.)
lv: Themability ir eksperimenta funkcija.Lai to izmēģinātu, noklikšķiniet uz "Saglabāt dizaina Cache", tad atrast un mainīt krāsas un attēlusImageCacheVxx.png, izmantojot, piemēram, Gimp attēlu redaktors.Noklikšķiniet uz "Ielādēt dizaina Cache", lai ielādētu krāsu un mainīt attēlu atpakaļ pārdrošība.(Tikai transporta rīkjoslas un wavetrack krāsas ir šobrīd ietekmēti, patlai gan attēla datnei rāda citas ikonas pārāk.)

en: Saving and loading individual theme files uses a separate file for each image, but is
    otherwise the same idea.
lv: Atsevišķi dizaina failu saglabāšanas un ielādes izmanto atsevišķu failu katram attēlam, bet ircitādi pati ideja.

note: i18n-hint: && in here is an escape character to get a single & on screen, * so keep it as is
en: Theme Cache - Images && Color
lv: Dizaina Cache - attēlu un krāsu

en: Save Theme Cache
lv: Saglabāt dizaina Cache

en: Load Theme Cache
lv: Ielādēt motīvu Cache

en: Individual Theme Files
lv: Atsevišķas motīvu faili

en: Save Files
lv: Saglabāt failus

en: Load Files
lv: Ielādēt failu

en: Simple
lv: Vienkārša

en: Editing a clip can &move other clips
lv: Klipkopu rediģēšana var & pārvietot citus klipus

en: "Move track focus" c&ycles repeatedly through tracks
lv: Pārvietot uzmanību dziesmu" c & ycles vairākkārt celiņu

en: Solo &Button:
lv: Solo & pogas:

en: Waveform
lv: Līknes

note: i18n-hint: The default name for an audio track.
en: Audio Track
lv: Audio celiņš

en: Warnings
lv: Brīdinājumi

en: Show Warnings/Prompts for
lv: Parādīt brīdinājumus/norādījumus par

en: Saving &projects
lv: Saglabāt & projekti

en: Saving &empty project
lv: Saglabāt & tukšs projekts

en: Mixing down to &mono during export
lv: Sajaucot uz & mono eksportēšanas laikā

en: Mixing down to &stereo during export
lv: Sajaucot uz & stereo eksportēšanas laikā

en: &Importing uncompressed audio files
lv: & Importēt nesaspiesti audio failus

en: Pause
lv: Pauze

en: Skip to Start
lv: Pāriet uz Sākt

en: Skip to End
lv: Izlaist līdz beigām

note: i18n-hint: Clicking this menu item shows the toolbar with the big buttons on it (play record etc)
en: &Transport Toolbar
lv: & Transporta rīkjoslas

en: Audio Host
lv: Audio uzņēmējas

en: Select Audio Host
lv: Izvēlieties Audio resursdatoru

en: Device information is not available.
lv: Ierīces informācija nav pieejama.

note: i18n-hint: Clicking this menu item shows the toolbar that manages devices
en: &Device Toolbar
lv: & Ierīces rīkjoslu

en: Cut selection
lv: Izgriezt atlasi

en: Copy selection
lv: Kopēt atlasi

en: Trim audio outside selection
lv: Apgriezt audio ārpus atlases

en: Silence audio selection
lv: Klusuma skaņas izvēle

en: Sync-Lock Tracks
lv: Sinhronizācijas bloķēšanas dziesmas

en: Zoom In
lv: Zoom

en: Zoom Out
lv: Tālināt

note: i18n-hint: Clicking this menu item shows the toolbar for editing
en: &Edit Toolbar
lv: & Rediģēt rīkjoslas

note: i18n-hint: (noun) The meter that shows the loudness of the audio being recorded. This is the name used in screen reader software, where having 'Meter' first apparently is helpful to partially sighted people.
en: Meter-Record
lv: Meter Record

note: i18n-hint: (noun) The meter that shows the loudness of the audio playing. This is the name used in screen reader software, where having 'Meter' first apparently is helpful to partially sighted people.
en: Meter-Play
lv: Atskaņošanas mērītāju

note: i18n-hint: Clicking this menu item shows the toolbar with the mixer
en: Mi&xer Toolbar
lv: Mi & xer rīkjoslu

en: Snap To
lv: Likt pieķerties

en: Length
lv: Garums

en: Center
lv: Centrs

en: Snap Clicks/Selections to %s
lv: Snap klikšķus/atlases uz %s

note: i18n-hint: Clicking this menu item shows the toolbar for selecting a time range of audio
en: &Selection Toolbar
lv: & Atlases rīkjoslā

en: Time
lv: Laiks

en: Selection Tool
lv: Atlases rīks

en: Envelope Tool
lv: Aploksnes rīks

en: Time Shift Tool
lv: Laika maiņas līdzeklis

en: Zoom Tool
lv: Tālummaiņas rīku

en: Draw Tool
lv: Rīku zīmēt

en: Slide Tool
lv: Slaidu rīks

note: i18n-hint: Clicking this menu item shows a toolbar that has some tools in it
en: T&ools Toolbar
lv: T & ools Toolbar

en: Play at selected speed
lv: Atskaņotu izvēlēto ātrumu

en: Playback Speed
lv: Atskaņošanas ātrumu

en: Modified Label
lv: Modificētu etiķetes

en: Label Edit
lv: Etiķešu rediģēšana

en: &Font...
lv: & Fontu...

note: i18n-hint: (noun) This is the font for the label track.
en: Label Track Font
lv: Etiķetes reģistrēt fontu

note: i18n-hint: (noun) The name of the typeface
en: Face name
lv: Sejas nosaukums

note: i18n-hint: (noun) The size of the typeface
en: Face size
lv: Sejas izmēri

en: Edited labels
lv: Rediģēt etiķetes

en: Up &Octave
lv: Līdz & oktāvu

en: Down Octa&ve
lv: Pa oktahloratvasinātoPCDD & ve

en: Click to vertically zoom in. Shift-click to zoom out. Drag to specify a zoom region.
lv: Noklikšķiniet, lai tuvinātu vertikāli. SHIFT + noklikšķiniet, lai tālinātu. Velciet, lai norādītu tālummaiņas reģionā.

en: Click and drag to stretch selected region.
lv: Noklikšķiniet un velciet, lai stiepuma izvēlētajam reģionam.

note: i18n-hint: (noun) The track that is used for MIDI notes which can be dragged to change their duration.
en: Stretch Note Track
lv: Piezīme dziesmu stiept

en: Merged Clips
lv: Sapludinātas klipus

en: Merge
lv: Sapludināt

en: Expanded Cut Line
lv: Paplašināta griezuma līnija

en: Expand
lv: Izvērsiet

en: Removed Cut Line
lv: Noņemt griezuma līnija

en: Click and drag to edit the samples
lv: Noklikšķiniet un velciet, lai rediģētu paraugi

en: To use Draw, zoom in further until you can see the individual samples.
lv: Lai izmantotu izlozē, tuvināt tālāk līdz brīdim, kad jūs varat redzēt atsevišķus paraugus.

en: Sample Edit
lv: Parauga Edit

en: &Spectrogram
lv: & Spectrogram

note: i18n-hint: The strings name a track and a format i18n-hint: The strings name a track and a channel choice (mono, left, or right)
en: Changed '%s' to %s
lv: Mainīta uz %s "% s"

en: Format Change
lv: Formāta maiņa

en: &Other...
lv: & Citi...

en: Rate Change
lv: Kursa izmaiņas

en: Set Rate
lv: Noteikt likmi

en: Ma&ke Stereo Track
lv: Ma & ke Stereo ierakstu

en: Left Channel
lv: Kreisais kanāls

en: Right Channel
lv: Pa labi kanālu

en: Channel
lv: Kanāls

note: i18n-hint: The string names a track
en: Made '%s' a stereo track
lv: '% S', kas stereo ierakstu

en: Make Stereo
lv: Padarīt Stereo

note: i18n-hint: The string names a track
en: Split stereo track '%s'
lv: Sadalīti stereo ierakstu '% s'

note: i18n-hint: The string names a track
en: Split Stereo to Mono '%s'
lv: Sadalīti Stereo uz Mono '% s'

en: Wa&veform
lv: WA & veform

en: Change lower speed limit (%) to:
lv: Mainīt uz zemāku ātruma ierobežojumu (%):

en: Lower speed limit
lv: Zemāku ātruma ierobežojumu

en: Change upper speed limit (%) to:
lv: Lai mainītu augšējā ātruma ierobežojumu (%):

en: Upper speed limit
lv: Maksimālais ātrums

note: i18n-hint: (verb)
en: Set Range
lv: Iestatīt diapazonu

en: Set time track display to linear
lv: Uzstādīto ceļa attēlot uz lineāro

en: Set Display
lv: Iestatiet displeja

en: Set time track display to logarithmic
lv: Uzstādīto ceļa attēlot uz logaritmisku vērību

en: Set time track interpolation to linear
lv: Iestatiet laika dziesmu interpolācijas lineārā

en: Set Interpolation
lv: Iestatīt interpolāciju

en: Set time track interpolation to logarithmic
lv: Iestatiet laika dziesmu interpolācijas uz logaritmisku vērību

en: Logarithmic &Interpolation
lv: Logaritmiskā & interpolāciju

en: Move Track &Down
lv: Pārvietot & Track Down...

en: Renamed '%s' to '%s'
lv: Pārdēvēt '% s', '% s'

en: Name Change
lv: Nosaukuma maiņa

en: Click and drag to edit the amplitude envelope
lv: Noklikšķiniet un velciet, lai rediģētu amplitūdas aploksni

note: i18n-hint: (verb) Audacity has just adjusted the envelope .
en: Adjusted envelope.
lv: Koriģēto aploksni.

en: Click and drag to move left selection boundary.
lv: Noklikšķiniet un velciet, lai pārvietotu kreisais izvēles robežas.

en: Click and drag to move right selection boundary.
lv: Noklikšķiniet un velciet, lai pārvietotu labais izvēles robežas.

en: Click and drag to select audio
lv: Noklikšķiniet un velciet, lai atlasītu audio

en: Click and drag to move a track in time
lv: Noklikšķiniet un velciet, lai pārvietotu ierakstu laikā

en: Move Track
lv: Pārvietot dziesmu

en: Click to Zoom In, Shift-Click to Zoom Out
lv: Noklikšķiniet uz Tālummaiņa, SHIFT + noklikšķiniet uz Zoom Out

en: Drag to Zoom Into Region, Right-Click to Zoom Out
lv: Velciet tālummaiņas reģionā, labo pogu noklikšķiniet uz Tālummaiņa,

en: Left=Zoom In, Right=Zoom Out, Middle=Normal
lv: LEFT = tuvināt, Zoom Out vidū labi = = Normal

en: Press
lv: Nospiediet

en: Button
lv: Poga

en: File '%s' already exists, do you really want to overwrite it?
lv: Fails '%s' jau eksistē. Vai tiešām vēlaties to pārrakstīt?

en: Please choose an existing file.
lv: Lūdzu izvēlaties eksistējošu failu.

en: File type:
lv: Faila veids:

en: &Clear
lv: & Notīrīt

en: Empty
lv: Tukšs

en: Backwards
lv: Atpakaļ

en: Forwards
lv: Uz priekšu

en: Help on the Internet
lv: Palīdzība internetā

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Stop Monitoring
lv: Pārtraukt monitoringu

en: Start Monitoring
lv: Sāktu pārraudzīt

en: Higher refresh rates make the meter show more frequent
    changes. A rate of 30 per second or less should prevent
    the meter affecting audio quality on slower machines.
lv: Lielākus atsvaidzināšanas ātrumus veikt skaitītāja Rādīt biežākizmaiņas. Būtu jānovērš ar ātrumu 30 sekundē vai mazākietekmē skaņas kvalitāti lēnāks mašīnas skaitītāju.

en: Meter refresh rate per second [1-100]:
lv: Atsvaidzes intensitāte metrs sekundē [1-100]:

en: Show Log for Details
lv: Parādīt žurnālu un atrastu detalizētāku informāciju

en: Please select an action
lv: Lūdzu, atlasiet darbību

note: i18n-hint: Format string for displaying time in seconds. Change the comma * in the middle to the 1000s separator for your locale, and the 'seconds' * on the end to the word for seconds. Don't change the numbers.
en: 01000,01000 seconds
lv: 01000,01000 sekundes

note: i18n-hint: Name of time display format that shows time in hours, minutes * and seconds
en: hh:mm:ss
lv: HH: mm: ss

note: i18n-hint: Name of time display format that shows time in days, hours, * minutes and seconds
en: dd:hh:mm:ss
lv: dd:HH:mm:ss

note: i18n-hint: Format string for displaying time in days, hours, minutes and * seconds. Change the 'days' to the word for days, 'h' to the abbreviation * for hours, 'm' to the abbreviation for minutes and 's' to the * abbreviation for seconds. Don't change the numbers unless there aren't * 24 hours in a
en: 0100 days 024 h 060 m 060 s
lv: 0100 dienas 024 h 060 m 060 s

note: i18n-hint: Name of time display format that shows time in hours, * minutes, seconds and hundredths of a second (1/100 second)
en: hh:mm:ss + hundredths
lv: HH: mm: ss + simtdaļas

note: i18n-hint: Name of time display format that shows time in hours, * minutes, seconds and milliseconds (1/1000 second)
en: hh:mm:ss + milliseconds
lv: HH: mm: ss + milisekundes

note: i18n-hint: Name of time display format that shows time in hours, * minutes, seconds and samples (at the current project sample rate)
en: hh:mm:ss + samples
lv: HH: mm: ss + paraugi

note: i18n-hint: Format string for displaying time in hours, minutes, seconds * and samples. Change the 'h' to the abbreviation for hours, 'm' to the * abbreviation for minutes, 's' to the abbreviation for seconds and * translate samples . Don't change the numbers * unless there aren't 60 seconds in a min
en: 0100 h 060 m 060 s+.# samples
lv: 0100 h 060 m 060 s +. # paraugi

note: i18n-hint: Name of time display format that shows time in samples (at the * current project sample rate).  For example the number of a sample at 1 * second into a recording at 44.1KHz would be 44,100.
en: samples
lv: paraugi

note: i18n-hint: Format string for displaying time in samples (lots of samples). * Change the ',' to the 1000s separator for your locale, and translate * samples. If 1000s aren't a base multiple for your number system, then you * can change the numbers to an appropriate one, and put a 0 on the front
en: 01000,01000,01000 samples|#
lv: 01000,01000,01000 samples| #

note: i18n-hint: Name of time display format that shows time in hours, minutes, * seconds and frames at 24 frames per second (commonly used for films)
en: hh:mm:ss + film frames (24 fps)
lv: HH: mm: ss + filmu kadri (24 kadri/sekundē)

note: i18n-hint: Format string for displaying time in hours, minutes, seconds * and frames at 24 frames per second. Change the 'h' to the abbreviation * for hours, 'm' to the abbreviation for minutes, 's' to the abbreviation * for seconds and translate 'frames' . Don't change the numbers * unless there ar
en: 0100 h 060 m 060 s+.24 frames
lv: 0100 h 060 m 060 s+.24 kadri

note: i18n-hint: Name of time display format that shows time in frames (lots of * frames) at 24 frames per second (commonly used for films)
en: film frames (24 fps)
lv: filmas kadri (24 kadri/sekundē)

note: i18n-hint: Name of time display format that shows time in hours, minutes, * seconds and frames at NTSC TV drop-frame rate (used for American / * Japanese TV, and very odd)
en: hh:mm:ss + NTSC drop frames
lv: HH: mm: ss + NTSC kadrus

note: i18n-hint: Name of time display format that shows time in hours, minutes, * seconds and frames at NTSC TV non-drop-frame rate (used for American / * Japanese TV, and doesn't quite match wall time
en: hh:mm:ss + NTSC non-drop frames
lv: HH: mm: ss + NTSC-drop rāmji

note: i18n-hint: Format string for displaying time in hours, minutes, seconds * and frames with NTSC drop frames. Change the 'h' to the abbreviation * for hours, 'm' to the abbreviation for minutes, 's' to the abbreviation * for seconds and translate 'frames'. Leave the | .999000999 alone, * the whole thi
en: 0100 h 060 m 060 s+.030 frames| .999000999
lv: 0100 h 060 m 060 s+.030 frames|.999000999

note: i18n-hint: Name of time display format that shows time in frames at NTSC * TV frame rate (used for American / Japanese TV
en: NTSC frames
lv: NTSC rāmji

note: i18n-hint: Name of time display format that shows time in hours, minutes, * seconds and frames at PAL TV frame rate (used for European TV)
en: hh:mm:ss + PAL frames (25 fps)
lv: HH: mm: ss + PAL kadri (25 fps)

note: i18n-hint: Format string for displaying time in hours, minutes, seconds * and frames with PAL TV frames. Change the 'h' to the abbreviation * for hours, 'm' to the abbreviation for minutes, 's' to the abbreviation * for seconds and translate 'frames'. Nice simple time code!
en: 0100 h 060 m 060 s+.25 frames
lv: 0100 h 060 m 060 s+.25 kadri

note: i18n-hint: Name of time display format that shows time in frames at PAL * TV frame rate (used for European TV)
en: PAL frames (25 fps)
lv: PAL kadri (25 fps)

note: i18n-hint: Name of time display format that shows time in hours, minutes, * seconds and frames at CD Audio frame rate (75 frames per second)
en: hh:mm:ss + CDDA frames (75 fps)
lv: HH: mm: ss + CDDA kadri (75 k. /sek.)

note: i18n-hint: Format string for displaying time in hours, minutes, seconds * and frames with CD Audio frames. Change the 'h' to the abbreviation * for hours, 'm' to the abbreviation for minutes, 's' to the abbreviation * for seconds and translate 'frames'.
en: 0100 h 060 m 060 s+.75 frames
lv: 0100 h 060 m 060 s+.75 kadri

note: i18n-hint: Name of time display format that shows time in frames at CD * Audio frame rate (75 frames per second)
en: CDDA frames (75 fps)
lv: CDDA kadri (75 k. /sek.)

en: (Use context menu to change format.)
lv: (Izmantot konteksta izvēlni, lai mainītu formatējumu.)

en: Elapsed Time:
lv: Pagājušais laiks:

en: Remaining Time:
lv: Atlikušais laiks:

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Don't show this warning again
lv: Turpmāk nerādīt šo brīdinājumu

en: Could not load file: "%s"
lv: Nevarēja ielādēt failu: "% s"

en: Delay
lv: Kavēšanās

en: Frequency (Hz)
lv: Frekvence (Hz)

en: Limiter
lv: Ierobežotājs

en: Type
lv: Veids

en: All
lv: Visi
