audiocd-kio - en to ast translation catalogue (7 entries)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, encoderPriorityGroupBox)
en: Encoder Priority
ast: Prioridá del codificador

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel20) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel11) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel20_2)
en: Year
ast: Añu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel21) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel13) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel21_2)
en: Genre
ast: Xéneru

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_2)
en: Selection:
ast: Seleición:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, inputlabel)
en: Input:
ast: Entrada:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, outputLabel)
en: Output:
ast: Salida:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, exampleLabel)
en: Example
ast: Exemplu
