audiocd-kio - en to az translation catalogue (33 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (opus_enc_complexity), group (Vorbis)
en: Vorbis Encoding Complexity or Bitrate
az: Vorbis Şifrələmə Mürəkkəbliyi və ya Bitreyt

note: i18n: ectx: label, entry (set_opus_cbr), group (Vorbis)
en: Constant bitrate specified
az: SAbit bitreyt göstərilib

note: i18n: ectx: label, entry (set_opus_cvbr), group (Vorbis)
en: Constrained variable bitrate specified
az: Məhdud dəyişən bitreyt göstərilib

note: i18n: ectx: label, entry (set_opus_vbr), group (Vorbis)
en: Average variable bitrate specified
az: Orta dəyişən bitreyt göstərilib

note: i18n: ectx: label, entry (opus_comments), group (Vorbis)
en: Add Comments
az: Şərh əlavə edin

note: i18n: ectx: label, entry (opus_complexity), group (Vorbis)
en: Complexity
az: Mürəkkəb

note: i18n: ectx: label, entry (opus_cbr), group (Vorbis)
en: Constant bitrate
az: Sabit bitreyt

note: i18n: ectx: label, entry (opus_cvbr), group (Vorbis)
en: Constrained variable bitrate
az: Məhdud dəyişən bitreyt

note: i18n: ectx: label, entry (opus_vbr), group (Vorbis)
en: Average variable bitrate
az: Orta dəyişən bitreyt

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, opus_enc_method)
en: &Encoding Method
az: &Şifrələmə üsulu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_opus_enc_complexity)
en: Complexity based
az: Mürrəkkəbliyə əsasən

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_opus_enc_bitrate)
en: Bitrate based
az: Bitreytə əsasən

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, opus_bitrate_settings)
en: Opus Bitrate Settings
az: Upus Bitreyt ayarları

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_set_opus_cbr)
en: C&onstant bitrate:
az: St&abit bitreyt:

note: i18n: ectx: property (currentText), widget (QComboBox, kcfg_opus_cbr) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_opus_cbr) i18n: ectx: property (currentText), widget (QComboBox, kcfg_opus_cvbr) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_opus_cvbr) i18n: ectx: property
en: 96 kbps
az: 96 kbit/san

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_opus_cbr) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_opus_cvbr) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_opus_vbr)
en: 6 kbps
az: 6 kbit/san

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_opus_cbr) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_opus_cvbr) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_opus_vbr)
en: 12 kbps
az: 12 kbit/san

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_opus_cbr) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_opus_cvbr) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_opus_vbr)
en: 24 kbps
az: 24 kbit/san

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_opus_cbr) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_opus_cvbr) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_opus_vbr)
en: 48 kbps
az: 48 kbit/san

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_opus_cbr) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_opus_cvbr) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_opus_vbr)
en: 64 kbps
az: 64 kbit/san

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_opus_cbr) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_opus_cvbr) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_opus_vbr)
en: 80 kbps
az: 80 kbit/san

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_opus_cbr) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_opus_cvbr) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_opus_vbr)
en: 128 kbps
az: 128 kbit/san

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_opus_cbr) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_opus_cvbr) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_opus_vbr)
en: 160 kbps
az: 160 kbit/san

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_opus_cbr) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_opus_cvbr) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_opus_vbr)
en: 192 kbps
az: 192 kbit/san

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_opus_cbr) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_opus_cvbr) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_opus_vbr)
en: 256 kbps
az: 256 kbit/san

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_set_opus_cvbr)
en: Co&nstrained variable bitrate:
az: Məhdud dəyişə&n bitreyt:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_set_opus_vbr)
en: A&verage variable bitrate:
az: &Orta dəyişən bitreyt:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, opus_complexity_settings)
en: You can set the complexity of the encoded stream here. A higher value implies a higher complexity but encodes slower.
az: Siz şifrələnən axının mürəkkəbliyini burada təyin edə bilərsiniz. Yüksək dəyər yüksək keyfiyyətdir, lakin kodlama prosesi ləng gedir.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, opus_complexity_settings)
en: Opus Co&mplexity Setting
az: Opus mürəkkəbliyi parametrləri

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSlider, complexitySlider) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_opus_complexity)
en: Higher is better but slower
az: Yüksək keyfiyyət yaxşıdır, lakin ləngdir

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, fileOptions)
en: Options
az: Seçimlər

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_opus_comments)
en: Add a description of the song to the file header. This makes it easy for the user to get advanced song information shown by his media player. You can get this information automatically via the Internet. Look at the <i>"CDDB Retrieval"</i> control module for details.
az: Mahnının təfərrüatını fayl başlığına əlavə edin. Bu, istifadəçiyə, onun media pleyerində göstərərək, mahnı haqqında geniş məlumatı rahat əldə etməyə imkan verir. Bu məlumatı siz avtomatik olaraq internetdən əldə edə bilərsiniz. Ətraflı məlumat üçün <i>"CDDB Retrieval"</i> idarəetmə moduluna baxın.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_opus_comments)
en: Add &track information
az: &Cığır haqqında məlumat əlavə edin
