audiocd-kio - en to az translation catalogue (35 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (vorbis_enc_method), group (Vorbis)
en: Vorbis Encoding Quality or Bitrate
az: Vorbis Şifrələmə keyfiyyəti və ya Bitreyt

note: i18n: ectx: label, entry (set_vorbis_min_br), group (Vorbis)
en: Minimal bitrate specified
az: Minimum bitreyt göstərilib

note: i18n: ectx: label, entry (set_vorbis_max_br), group (Vorbis)
en: Maximal bitrate specified
az: Maksimum bitreyt göstərilib

note: i18n: ectx: label, entry (set_vorbis_nominal_br), group (Vorbis)
en: Average bitrate specified
az: Orta bitreyt göstərilib

note: i18n: ectx: label, entry (vorbis_comments), group (Vorbis)
en: Add Comments
az: Şərh əlavə edin

note: i18n: ectx: label, entry (vorbis_quality), group (Vorbis)
en: Quality
az: Keyfiyyət

note: i18n: ectx: label, entry (vorbis_min_br), group (Vorbis)
en: Minimal bitrate
az: Minimum bitreyt

note: i18n: ectx: label, entry (vorbis_max_br), group (Vorbis) i18n: ectx: label, entry (vorbis_nominal_br), group (Vorbis)
en: maximal bitrate
az: maksimum bitreyt

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_vorbis_enc_method)
en: &Encoding Method
az: &Şifrələmə üsulu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, vorbis_enc_quality)
en: Quality based
az: Keyfiyyətə əsasən

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, vorbis_enc_bitrate)
en: Bitrate based
az: Bitreytə əsasən

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, vorbis_bitrate_settings)
en: Vorbis Bitrate Settings
az: Vorbis Bitreyt ayarları

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vorbis_min_br) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vorbis_max_br)
en: 32 kbps
az: 32 kbit/san

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vorbis_min_br) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vorbis_max_br)
en: 40 kbps
az: 40 kbit/san

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vorbis_min_br) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vorbis_max_br)
en: 48 kbps
az: 48 kbit/san

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vorbis_min_br) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vorbis_max_br)
en: 56 kbps
az: 56 kbit/san

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vorbis_min_br) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vorbis_max_br)
en: 64 kbps
az: 64 kbit/san

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vorbis_min_br) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vorbis_max_br)
en: 80 kbps
az: 80 kbit/san

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vorbis_min_br) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vorbis_max_br)
en: 96 kbps
az: 96 kbit/san

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vorbis_min_br) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vorbis_max_br)
en: 112 kbps
az: 112 kbit/san

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vorbis_min_br) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vorbis_max_br) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vorbis_nominal_br)
en: 128 kbps
az: 128 kbit/san

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vorbis_min_br) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vorbis_max_br) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vorbis_nominal_br)
en: 160 kbps
az: 160 kbit/san

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vorbis_min_br) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vorbis_max_br) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vorbis_nominal_br)
en: 192 kbps
az: 192 kbit/san

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vorbis_min_br) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vorbis_max_br)
en: 224 kbps
az: 224 kbit/san

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vorbis_min_br) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vorbis_max_br) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vorbis_nominal_br)
en: 256 kbps
az: 256 kbit/san

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vorbis_min_br) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vorbis_max_br) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vorbis_nominal_br)
en: 350 kbps
az: 350 kbit/san

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_set_vorbis_min_br)
en: M&inimal bitrate:
az: M&inimum bitreyt:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_set_vorbis_max_br)
en: Ma&ximal bitrate:
az: Ma&ksimum bitreyt:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_set_vorbis_nominal_br)
en: A&verage bitrate:
az: O&rta bitreyt:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, vorbis_quality_settings)
en: Vorbis &Quality Setting
az: Vorbis &Keyfiyət ayarları

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, vorbis_quality_settings)
en: You can set the quality of the encoded stream here. A higher value implies a higher quality but encodes slower.
az: Siz şifrələnən axının keyfiyyətini burada təyin edə bilərsiniz. Yüksək dəyər yüksək keyfiyyətdir, lakin kodlama prosesi ləng gedir.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QDoubleSpinBox, kcfg_vorbis_quality)
en: Higher is better but slower
az: Yüksək keyfiyyət yaxşıdır, lakin ləngdir

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, GroupBox193)
en: Options
az: Seçimlər

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_vorbis_comments)
en: Add &track information
az: &Cığır haqqında məlumat əlavə edin

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_vorbis_comments)
en: Add a description of the song to the file header. This makes it easy for the user to get advanced song information shown by his media player. You can get this information automatically via the Internet. Look at the <i>"CDDB Retrieval"</i> control module for details.
az: Mahnının təfərrüatını fayl başlığına əlavə edin. Bu, istifadəçiyə, onun media pleyerində göstərərək, mahnı haqqında geniş məlumatı rahat əldə etməyə imkan verir. Bu məlumatı siz avtomatik olaraq internetdən əldə edə bilərsiniz. Ətraflı məlumat üçün <i>"CDDB Retrieval"</i> idarəetmə moduluna baxın.
