audiocd_encoder_lame - en to be translation catalogue (10 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (quality), group (Lame)
en: Quality
be: Якасць

note: i18n: ectx: label, entry (original), group (Lame)
en: Original
be: Крыніца

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, GroupBox1_2)
en: Options
be: Настаўленні

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel3_2)
en: Low
be: Нізкі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2_2)
en: High
be: Высокі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1_2)
en: &Quality:
be: &Якасць:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_stereo)
en: Stereo
be: Стэрэа

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_stereo)
en: Mono
be: Мона

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, GroupBox83_2)
en: Filter Settings
be: Настаўленні фільтру

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_lowfilterfreq) i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_highfilterfreq) i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_lowfilterwidth) i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_highfilterwidth)
en:  Hz
be:  Гц
