kcmaudiocd - en to be translation catalogue (9 entries)

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabGeneral)
en: &General
be: &Агульныя

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Normal
be: Звычайны

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel13) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel21) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel21_2)
en: Genre
be: Жанр

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel11) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel20) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel20_2)
en: Year
be: Год

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel7)
en: Track Number
be: Нумар дарожкі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, inputlabel)
en: Input:
be: Увод:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, outputLabel)
en: Output:
be: Вывад:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, exampleLabel)
en: Example
be: Прыклад

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_2)
en: Replace with:
be: Замяніць на:
