kio_audiocd - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Information
bg: Информация

en: Full CD
bg: Целия диск

en: CDDB Information
bg: Данни от CDDB

en: You cannot specify a host with this protocol. Please use the audiocd:/ format instead.
bg: Не може да задавате хост с този протокол. Моля, използвайте формата на протокола "audiocd:/".

[ctx: The URL does not include a device name]
en: Missing device specification
bg: Липсваща спецификация на устройство

en: Device does not have read permissions for this account.  Check the read permissions on the device.
bg: Нямате права за четене от устройството. Моля, проверете правата за четене от устройството.

en: Device does not have write permissions for this account.  Check the write permissions on the device.
bg: Нямате права за запис на устройството. Моля, проверете правата за запис на устройството.

en: Unknown error.  If you have a cd in the drive try running cdparanoia -vsQ as yourself (not root). Do you see a track list? If not, make sure you have permission to access the CD device. If you are using SCSI emulation (possible if you have an IDE CD writer) then make sure you check that you have read and write permissions on the generic SCSI device, which is probably /dev/sg0, /dev/sg1, etc.. If it still does not work, try typing audiocd:/?device=/dev/sg0 (or similar) to tell kio_audiocd which device your CD-ROM is.
bg: Неизвестна грешка. Ако имате диск в устройството, опитайте се да стартирате командата "cdparanoia -vsQ" като обикновен потребител, а не като администратор. Ако не виждате списък на пътечките, трябва да проверите дали имате права за достъп до компактдисковото устройство.

en: AudioCD: Disk damage detected on this track, risk of data corruption.
bg: Установено е повреждане на диска на пътечката, което може да доведе то загуба на данни.

en: Error reading audio data for %1 from the CD
bg: Грешка при четене на аудио данните за %1 от аудио диска

en: Could not read %1: encoding failed
bg: Грешка при четене на %1: грешно кодиране

en: Track %1
bg: Песен %1
