audiocd-kio - en to ca@valencia translation catalogue (12 entries)

en: Information
ca@valencia: Informació

en: Full CD
ca@valencia: CD sencer

en: CDDB Information
ca@valencia: Informació de CDDB

en: You cannot specify a host with this protocol. Please use the audiocd:/ format instead.
ca@valencia: No podeu especificar un servidor amb este protocol. En el seu lloc, utilitzeu el format audiocd:/.

[ctx: The URL does not include a device name]
en: Missing device specification
ca@valencia: Falta l'especificació del dispositiu

en: Device does not have read permissions for this account.  Check the read permissions on the device.
ca@valencia: El dispositiu no té permisos de lectura per a este compte. Comproveu els permisos de lectura del dispositiu.

en: Device does not have write permissions for this account.  Check the write permissions on the device.
ca@valencia: El dispositiu no té permisos d'escriptura per a este compte. Comproveu els permisos d'escriptura del dispositiu.

en: Unknown error.  If you have a cd in the drive try running cdparanoia -vsQ as yourself (not root). Do you see a track list? If not, make sure you have permission to access the CD device. If you are using SCSI emulation (possible if you have an IDE CD writer) then make sure you check that you have read and write permissions on the generic SCSI device, which is probably /dev/sg0, /dev/sg1, etc.. If it still does not work, try typing audiocd:/?device=/dev/sg0 (or similar) to tell kio_audiocd which device your CD-ROM is.
ca@valencia: S'ha produït un error desconegut.  Si teniu un CD en la unitat, intenteu executar cdparanoia -vsQ amb el vostre usuari (no l'administrador). Veeu una llista de pistes? Si no la veeu, comproveu que teniu permís d'accés al dispositiu CD. Si esteu emprant emulació SCSI (és possible si teniu una gravadora de CD IDE) llavors comproveu que teniu permís de lectura i escriptura al dispositiu genèric SCSI, que probablement és /dev/sg0, /dev/sg1, etc. Si encara no funciona, intenteu teclejar audiocd:/?device=/dev/sg0 (o similar) per a dir-li al kio_audiocd quin és el vostre dispositiu CD-ROM.

en: AudioCD: Disk damage detected on this track, risk of data corruption.
ca@valencia: AudioCD: s'han detectat danys al disc en esta pista, hi ha risc de corrupció de dades.

en: Error reading audio data for %1 from the CD
ca@valencia: S'ha produït un error en llegir les dades d'àudio per a %1 des del CD

en: Could not read %1: encoding failed
ca@valencia: No s'ha pogut llegir %1: ha fallat la codificació

en: Track %1
ca@valencia: Peça %1
