audiocd_encoder_lame - en to cs translation catalogue (64 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (bitrate_constant), group (Lame)
en: Constant Bitrate
cs: Konstantní datový tok

note: i18n: ectx: label, entry (bitrate_variable), group (Lame)
en: Variable Bitrate
cs: Variabilní datový tok

note: i18n: ectx: label, entry (stereo), group (Lame)
en: Stereo Mode
cs: Stereo režim

note: i18n: ectx: label, entry (quality), group (Lame)
en: Quality
cs: Kvalita

note: i18n: ectx: label, entry (byte_swap), group (Lame)
en: Byte Swap
cs: Prohození bajtů

note: i18n: ectx: label, entry (copyright), group (Lame)
en: Copyrighted
cs: Autorská práva

note: i18n: ectx: label, entry (original), group (Lame)
en: Original
cs: Originál

note: i18n: ectx: label, entry (iso), group (Lame)
en: ISO Encoding
cs: Kódování ISO

note: i18n: ectx: label, entry (crc), group (Lame)
en: Error protection
cs: Chybová ochrana

note: i18n: ectx: label, entry (id3_tag), group (Lame)
en: Write ID3 Tag
cs: Zapsat ID3 značku

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, cbr_settings) i18n: ectx: label, entry (cbr_bitrate), group (Lame)
en: Constant Bitrate Settings
cs: Nastavení konstantního datového toku

note: i18n: ectx: label, entry (vbr_min_br), group (Lame)
en: Minimal bitrate
cs: Minimální datový tok

note: i18n: ectx: label, entry (vbr_min_hard), group (Lame)
en: Minimal Value is a hard limit
cs: Minimální hodnota je pevným omezením

note: i18n: ectx: label, entry (vbr_max_br), group (Lame)
en: Maximal bitrate
cs: Maximální datový tok

note: i18n: ectx: label, entry (vbr_average_br), group (Lame)
en: Average bitrate
cs: Průměrný datový tok

note: i18n: ectx: label, entry (vbr_xing_tag), group (Lame)
en: Write Xing VBR tag
cs: Zapsat Xing VBR značku

note: i18n: ectx: label, entry (vbr_min_brate), group (Lame)
en: Minimal bitrate value
cs: Minimální datový tok

note: i18n: ectx: label, entry (vbr_max_brate), group (Lame)
en: Maximal bitrate value
cs: Maximální datový tok

note: i18n: ectx: label, entry (vbr_mean_brate), group (Lame)
en: Average bitrate value
cs: Průměrný datový tok

note: i18n: ectx: label, entry (enable_lowpass), group (Lame)
en: Enable the lowpass filter
cs: Povolit filtr s dolní propustností

note: i18n: ectx: label, entry (lowfilterfreq), group (Lame)
en: Value of the cutoff frequency for the lowpass filter
cs: Hodnota frekvence odstřihnutí pro filtr s dolní propustí

note: i18n: ectx: label, entry (enable_highpass), group (Lame)
en: Enable the highpass filter
cs: Povolit filtr s dolní propustností

note: i18n: ectx: label, entry (highfilterfreq), group (Lame)
en: Value of the cutoff frequency for the highpass filter
cs: Hodnota frekvence odstřihnutí pro filtr s horní propustí

note: i18n: ectx: label, entry (set_lpf_width), group (Lame)
en: Lowpass filter width
cs: Šířka filtru s dolní propustí

note: i18n: ectx: label, entry (lowfilterwidth), group (Lame)
en: Lowpass filter width value
cs: Hodnota šířky filtru s dolní propustí

note: i18n: ectx: label, entry (set_hpf_width), group (Lame) i18n: ectx: label, entry (highfilterwidth), group (Lame)
en: Highpass filter width
cs: Šířka filtru s horní propustí

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, GroupBox1_2)
en: Options
cs: Možnosti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_copyright)
en: Cop&yrighted
cs: Cop&yright

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_copyright)
en: Mark MP3 file as copyrighted
cs: Označit soubory MP3 jako pod autorskými právy

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_copyright)
en: Mark MP3 file as copyrighted.
cs: Označit soubory MP3 jako pod autorskými právy.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_original)
en: Origi&nal
cs: Origi&nál

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_original)
en: Mark MP3 file as an original
cs: Označí soubory MP3 jako originál

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_original)
en: Mark MP3 file as an original.
cs: Označí soubory MP3 jako originál.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_iso)
en: &ISO encoding
cs: Kódování &ISO

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_iso)
en: Try to use strict ISO encoding
cs: Používat pokud možno striktní ISO kódování

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_iso) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_vbr_max_br)
en: This selects the maximal bitrate used for encoding.
cs: Toto udává maximální datová tok použitý při kódování.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_crc)
en: &Error protection
cs: Chy&bová ochrana

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_id3_tag)
en: &Write ID3 tag
cs: Za&psat ID3 značku

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_id3_tag) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_id3_tag)
en: If checked and if cddb support is available, an id3 tag will be appended
cs: Je-li povoleno a je-li dostupná podpora CDDB, bude připojena ID3 značka

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, buttonGroup1)
en: Encoding Method
cs: Metoda kódování

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel3_2)
en: Low
cs: Nízká

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2_2)
en: High
cs: Vysoká

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1_2)
en: &Quality:
cs: &Kvalita:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_stereo)
en: This option controls whether MP3 files are recorded with one or two channels. Note that choosing <i>"Mono"</i> reduces file size, but also kills the stereo signal.
cs: Tato volba určuje zda budou MP3 soubory zaznamenány s jedním nebo dvěma kanály. Uvědomte si, že použitím volby <i>"Mono"</i> zredukujete velikost souboru, ale zároveň potlačíte stereo signál.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_stereo)
en: Joint Stereo
cs: Smíšené stereo

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_stereo)
en: Dual Channel
cs: Duální kanál

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_bitrate_constant)
en: Constant bitrate
cs: Konstantní datový tok

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_bitrate_variable)
en: Variable bitrate
cs: Variabilní datový tok

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, vbr_settings)
en: Variable Bitrate Settings
cs: Nastavení variabilního datového toku

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_vbr_average_br)
en: Avera&ge bitrate:
cs: Průměr&ný datový tok:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_vbr_average_br)
en: This selects the average bitrate used for encoding.
cs: Toto udává průměrný datový tok použitý při kódování.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_vbr_max_br)
en: Maximal bi&trate:
cs: M&aximální datový tok:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_vbr_xing_tag)
en: Write &Xing VBR tag
cs: Zapsat &Xing VBR značku

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_vbr_xing_tag)
en: This writes additional information related to VBR as introduced by Xing.
cs: Toto zapíše doplňující informace pro VBR, jak je zavedl Xing.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_vbr_min_hard)
en: Minimal &value is a hard limit
cs: Minimální hodnota je pe&vným omezením

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_vbr_min_br)
en: Minimal &bitrate:
cs: Minimální datový to&k:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_vbr_min_br)
en: This selects the minimal bitrate used for encoding.
cs: Toto vybírá minimální datový tok použitý pro kódování.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel4_2)
en: Bitrate:
cs: Datový tok:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_cbr_bitrate)
en: The higher the bitrate, the better the quality and the larger the file.
cs: Čím je datový tok vyšší, tím je kvalita záznamu lepší a tím je větší velikost souboru.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, GroupBox83_2)
en: Filter Settings
cs: Nastavení filtru

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_enable_lowpass)
en: Apply &lowpass filter above
cs: Použít filtr s do&lní propustí nad

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_enable_highpass)
en: Apply &highpass filter below
cs: Použít filtr s &horní propustí pod

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_set_lpf_width)
en: Low&pass filter width
cs: Šířka filtru s dolní &propustí

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_set_hpf_width)
en: Highpa&ss filter width
cs: Šířka filtru s horní propu&stí
