audiocd-kio - en to cs translation catalogue (23 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (opus_enc_complexity), group (Vorbis)
en: Vorbis Encoding Complexity or Bitrate
cs: Kódování Vorbis podle komplexity nebo datového toku

note: i18n: ectx: label, entry (set_opus_cbr), group (Vorbis)
en: Constant bitrate specified
cs: Zadán konstantní datový tok

note: i18n: ectx: label, entry (set_opus_cvbr), group (Vorbis)
en: Constrained variable bitrate specified
cs: Zadán datový tok s omezenou proměnlivostí

note: i18n: ectx: label, entry (set_opus_vbr), group (Vorbis)
en: Average variable bitrate specified
cs: Zadán průměr proměnlivého datového toku

note: i18n: ectx: label, entry (opus_comments), group (Vorbis)
en: Add Comments
cs: Přidat komentáře

note: i18n: ectx: label, entry (opus_complexity), group (Vorbis)
en: Complexity
cs: Komplexita

note: i18n: ectx: label, entry (opus_cbr), group (Vorbis)
en: Constant bitrate
cs: Konstantní datový tok

note: i18n: ectx: label, entry (opus_cvbr), group (Vorbis)
en: Constrained variable bitrate
cs: Datový tok s omezenou proměnlivostí

note: i18n: ectx: label, entry (opus_vbr), group (Vorbis)
en: Average variable bitrate
cs: Průměr proměnlivého datového toku

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, opus_enc_method)
en: &Encoding Method
cs: M&etoda kódování

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_opus_enc_complexity)
en: Complexity based
cs: Podle komplexity

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_opus_enc_bitrate)
en: Bitrate based
cs: Datový tok

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, opus_bitrate_settings)
en: Opus Bitrate Settings
cs: Nastavení datového toku pro Opus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_set_opus_cbr)
en: C&onstant bitrate:
cs: K&onstantní datový tok:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_opus_cbr) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_opus_cvbr) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_opus_vbr)
en: 24 kbps
cs: 2 kbps

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_set_opus_cvbr)
en: Co&nstrained variable bitrate:
cs: Datový tok s omeze&nou proměnlivostí:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_set_opus_vbr)
en: A&verage variable bitrate:
cs: Průměr proměnli&vého datového toku:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, opus_complexity_settings)
en: You can set the complexity of the encoded stream here. A higher value implies a higher complexity but encodes slower.
cs: Zde můžete nastavit komplexitu výsledného zvuku. Vyšší hodnota znamená vyšší komplexitu, ale také pomalejší zpracování.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, opus_complexity_settings)
en: Opus Co&mplexity Setting
cs: Nastavení ko&mplexity Opus

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSlider, complexitySlider) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_opus_complexity)
en: Higher is better but slower
cs: Vyšší je lepší, ale pomalejší

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, fileOptions)
en: Options
cs: Možnosti

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_opus_comments)
en: Add a description of the song to the file header. This makes it easy for the user to get advanced song information shown by his media player. You can get this information automatically via the Internet. Look at the <i>"CDDB Retrieval"</i> control module for details.
cs: Přidává popis skladby do hlavičky souboru. To zjednodušuje uživateli získání podrobnějších informacích o skladbě, jež jsou zobrazovány přehrávačem médií. Tyto informace je možné získat automaticky z Internetu. Podrobnější informace naleznete v modulu <i>"Nastavení CDDB"</i>.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_opus_comments)
en: Add &track information
cs: Přida&t informace o stopě
