kcmaudiocd - en to cs translation catalogue (34 entries)

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabGeneral)
en: &General
cs: &Obecné

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, ec_enable_check)
en: If you uncheck this option, the KIO worker will not try to use error correction which can be useful for reading damaged CDs. However, this feature can be problematic in some cases, so you can switch it off here.
cs: Zrušíte-li tuto volbu, tak se nástroj KIO pokusí nepoužívat opravu chyb, což je vhodné pro čtení poškozených CD médií. Je však nutné upozornit, že tato funkce může v některých případech způsobit problémy, takže je zde možné ji vypnout.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ec_enable_check)
en: Use &error correction when reading the CD
cs: Použít kor&ekci chyb při čtení z CD

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ec_skip_check)
en: &Skip on errors
cs: Pře&skakovat chyby

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, encoderPriority)
en: Encoder Priority
cs: Priorita kodéru

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Highest
cs: Nejvyšší

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Lowest
cs: Nejnižší

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Normal
cs: Normální

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabNames)
en: &Names
cs: &Názvy

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, fileNameGroupBox)
en: File Name (without extension)
cs: Název souboru (bez přípony)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fileNameLabel_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fileNameLabel_3)
en: The following macros will be expanded:
cs: Následující makra budou rozbalena:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel13) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel21) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel21_2)
en: Genre
cs: Žánr

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel18) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel18_2)
en: Album Title
cs: Název alba

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel11) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel20) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel20_2)
en: Year
cs: Rok

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_4)
en: Track Artist
cs: Umělec stopy

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_3)
en: Track Title
cs: Název stopy

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel9) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel19) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel19_2)
en: Album Artist
cs: Umělec alba

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel7)
en: Track Number
cs: Číslo stopy

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, albumNameGroupBox)
en: Album Name
cs: Název alba

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, fileLocationGroupBox)
en: This defines where files will appear in relation to the encoder root, you can use / to create subdirectories. E.g: %{albumartist}/%{albumtitle}
cs: Zde se definuje, kde se objeví soubory vzhledem ke kořeni kodéru, pro vytvoření podadresářů můžete použít /. Např.: %{albumartist}/%{albumtitle}

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, fileLocationGroupBox)
en: Files Location
cs: Umístění souborů

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: Name Regular Expression Replacement
cs: Pojmenovat nahrazení regulárním výrazem

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_2)
en: Selection:
cs: Výběr:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Regular expression used on all file names. For example using selection " " and replace with "_" would replace all the spaces with underlines.
cs: Regulární výraz použitý na všechny názvy souborů. Například pomocí výběru " " a nahrazení "_" nahradíte všechny mezery za podtržítka.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, inputlabel)
en: Input:
cs: Vstup:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, outputLabel)
en: Output:
cs: Výstup:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, exampleLabel)
en: Example
cs: Příklad

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, exampleOutput) i18n: ectx: property (text), widget (QLineEdit, example)
en: Cool artist - example audio file.wav
cs: Skvělý umělec - ukázkový audio soubor.wav

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_2)
en: Replace with:
cs: Nahradit za:

en: %1 Encoder
cs: Enkodér %1

en: KDE Audio CD KIO Worker
cs: Nástroj KIO pro KDE Audio CD

en: Former Maintainer
cs: Bývalý správce

en: Original Author
cs: Původní autor

en: <h1>Audio CDs</h1> The Audio CD KIO Worker enables you to easily create wav, FLAC, MP3, Ogg Vorbis or Opus files from your audio CD-ROMs or DVDs. The KIO worker is invoked by typing <i>"audiocd:/"</i> in Dolphin's location bar. In this module, you can configure encoding, and device settings. Note that FLAC, MP3, Ogg Vorbis, and Opus encoding are only available if the corresponding libraries (libFLAC for FLAC and libvorbis for Ogg) and utilities (lame for MP3 and opus-tools for Opus) are installed in your system.
cs: <h1>Zvuková CD</h1> Nástroj KIO pro zvukové CD umožňuje snadno ukládat obsah zvukových CD nebo DVD disků do formátů WAV, FLAC, MP3 Ogg Vorbis nebo Opus. Klient je spuštěn zadáním <i>"audiocd:/"</i> do panelu umístění v Dolphinu. V tomto ovládacím modulu je možné nastavit všechny možnosti nástroje KIO jako kódování, hledání v CDDB databázi a nastavení zařízení. Je třeba poznamenat, že kódování do formátů FLAC, MP3, Ogg Vorbis a OPUS je k dispozici pouze v případě, že máte v systému k dispozici odpovídající knihovny (libFLAC pro FLAC a libvorbis pro Ogg) a nástroje (lame pro MP3 a opus-tools pro Opus).
