audiocd_encoder_vorbis - en to cs translation catalogue (21 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (vorbis_enc_method), group (Vorbis)
en: Vorbis Encoding Quality or Bitrate
cs: Kódování Vorbis podle kvality nebo datového toku

note: i18n: ectx: label, entry (set_vorbis_min_br), group (Vorbis)
en: Minimal bitrate specified
cs: Zadán minimální datový tok

note: i18n: ectx: label, entry (set_vorbis_max_br), group (Vorbis)
en: Maximal bitrate specified
cs: Zadán maximální datový tok

note: i18n: ectx: label, entry (set_vorbis_nominal_br), group (Vorbis)
en: Average bitrate specified
cs: Zadán průměrný datový tok

note: i18n: ectx: label, entry (vorbis_comments), group (Vorbis)
en: Add Comments
cs: Přidat komentáře

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, qualityLabel) i18n: ectx: label, entry (vorbis_quality), group (Vorbis)
en: Quality
cs: Kvalita

note: i18n: ectx: label, entry (vorbis_min_br), group (Vorbis)
en: Minimal bitrate
cs: Minimální datový tok

note: i18n: ectx: label, entry (vorbis_max_br), group (Vorbis) i18n: ectx: label, entry (vorbis_nominal_br), group (Vorbis)
en: maximal bitrate
cs: Maximální datový tok

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_vorbis_enc_method)
en: &Encoding Method
cs: M&etoda kódování

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, vorbis_enc_bitrate)
en: Bi&trate based
cs: Podle datového to&ku

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, vorbis_enc_quality)
en: &Quality based
cs: Podle &kvality

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, vorbis_bitrate_settings)
en: Vorbis Bitrate Settings
cs: Nastavení datového toku pro Vorbis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_set_vorbis_max_br)
en: Ma&ximal bitrate:
cs: M&aximální datový tok:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_set_vorbis_nominal_br)
en: A&verage bitrate:
cs: Průměrný &datový tok:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_set_vorbis_min_br)
en: M&inimal bitrate:
cs: M&inimální datový tok:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, vorbis_quality_settings)
en: You can set the quality of the encoded stream here. A higher value implies a higher quality but encodes slower.
cs: Zde můžete nastavit kvalitu výsledného zvuku. Vyšší hodnota znamená vyšší kvalita, ale také pomalejší zpracování.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, vorbis_quality_settings)
en: Vorbis &Quality Setting
cs: Nastavení &kvality pro Vorbis

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QDoubleSpinBox, kcfg_vorbis_quality)
en: Higher is better but slower
cs: Vyšší je lepší, ale pomalejší

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, GroupBox193)
en: Options
cs: Možnosti

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_vorbis_comments)
en: Add a description of the song to the file header. This makes it easy for the user to get advanced song information shown by his media player. You can get this information automatically via the Internet. Look at the <i>"CDDB Retrieval"</i> control module for details.
cs: Přidává popis skladby do hlavičky souboru. To zjednodušuje uživateli získání podrobnějších informacích o skladbě, jež jsou zobrazovány přehrávačem médií. Tyto informace je možné získat automaticky z Internetu. Podrobnější informace naleznete v modulu <i>"Nastavení CDDB"</i>.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_vorbis_comments)
en: Add &track information
cs: Přida&t informace o stopě
