audiocd_encoder_lame - en to eo translation catalogue (12 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (bitrate_constant), group (Lame)
en: Constant Bitrate
eo: Konstanta bitkvanto

note: i18n: ectx: label, entry (bitrate_variable), group (Lame)
en: Variable Bitrate
eo: Varianta bitkvanto

note: i18n: ectx: label, entry (quality), group (Lame)
en: Quality
eo: Kvalito

note: i18n: ectx: label, entry (original), group (Lame)
en: Original
eo: Originala

note: i18n: ectx: label, entry (crc), group (Lame)
en: Error protection
eo: Eraro protekto

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, GroupBox1_2)
en: Options
eo: Opcioj

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel3_2)
en: Low
eo: Malalta

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2_2)
en: High
eo: Alta

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1_2)
en: &Quality:
eo: K&valito:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_stereo)
en: Joint Stereo
eo: Artika stereo

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_stereo)
en: Mono
eo: Unuflanka

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, GroupBox83_2)
en: Filter Settings
eo: Agordoj pri Filtrilo
