audiocd-kio - en to eo translation catalogue (21 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (vorbis_enc_method), group (Vorbis)
en: Vorbis Encoding Quality or Bitrate
eo: Vorbis Kodokvalito aŭ Bitrapideco

note: i18n: ectx: label, entry (set_vorbis_min_br), group (Vorbis)
en: Minimal bitrate specified
eo: Minimuma bitrapideco specifita

note: i18n: ectx: label, entry (set_vorbis_max_br), group (Vorbis)
en: Maximal bitrate specified
eo: Maksimuma bitrapideco specifita

note: i18n: ectx: label, entry (set_vorbis_nominal_br), group (Vorbis)
en: Average bitrate specified
eo: Meza bitrapideco specifita

note: i18n: ectx: label, entry (vorbis_comments), group (Vorbis)
en: Add Comments
eo: Aldoni Komentojn

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, qualityLabel) i18n: ectx: label, entry (vorbis_quality), group (Vorbis)
en: Quality
eo: Kvalito

note: i18n: ectx: label, entry (vorbis_min_br), group (Vorbis)
en: Minimal bitrate
eo: Minimuma bitrapideco

note: i18n: ectx: label, entry (vorbis_max_br), group (Vorbis) i18n: ectx: label, entry (vorbis_nominal_br), group (Vorbis)
en: maximal bitrate
eo: maksimuma bitrapideco

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_vorbis_enc_method)
en: &Encoding Method
eo: &Kodiga Metodo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, vorbis_enc_bitrate)
en: Bi&trate based
eo: Bi&trapidec-bazita

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, vorbis_enc_quality)
en: &Quality based
eo: &Kvalit-bazita

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, vorbis_bitrate_settings)
en: Vorbis Bitrate Settings
eo: Agordoj pri Vorbis-Bitrapideco

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_set_vorbis_max_br)
en: Ma&ximal bitrate:
eo: Ma&ksimuma bitrapideco:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_set_vorbis_nominal_br)
en: A&verage bitrate:
eo: A&veraĝa bitrapideco:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_set_vorbis_min_br)
en: M&inimal bitrate:
eo: M&inimuma bitrapideco:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, vorbis_quality_settings)
en: You can set the quality of the encoded stream here. A higher value implies a higher quality but encodes slower.
eo: Vi povas agordi la kvaliton de la kodita rivereto ĉi tie. Pli alta valoro implicas pli altan kvaliton sed kodas pli malrapide.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, vorbis_quality_settings)
en: Vorbis &Quality Setting
eo: Vorbis-&Kvalita Agordo

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QDoubleSpinBox, kcfg_vorbis_quality)
en: Higher is better but slower
eo: Pli alta estas pli bona sed pli malrapida

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, GroupBox193)
en: Options
eo: Opcioj

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_vorbis_comments)
en: Add a description of the song to the file header. This makes it easy for the user to get advanced song information shown by his media player. You can get this information automatically via the Internet. Look at the <i>"CDDB Retrieval"</i> control module for details.
eo: Aldonu priskribon de la kanto al la dosierkapo. Ĉi tio faciligas al la uzanto akiri altnivelajn informojn pri kantoj montritaj de sia aŭdvidaĵa ludilo. Vi povas akiri ĉi tiujn informojn aŭtomate per la Interreto. Rigardu la regmodulon <i>"CDDB Retrieval"</i> por detaloj.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_vorbis_comments)
en: Add &track information
eo: Aldoni &trakajn informojn
