audiocd_encoder_lame - en to et translation catalogue (64 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (bitrate_constant), group (Lame)
en: Constant Bitrate
et: Konstantne bitikiirus

note: i18n: ectx: label, entry (bitrate_variable), group (Lame)
en: Variable Bitrate
et: Muutuv bitikiirus

note: i18n: ectx: label, entry (stereo), group (Lame)
en: Stereo Mode
et: Stereorežiim

note: i18n: ectx: label, entry (quality), group (Lame)
en: Quality
et: Kvaliteet

note: i18n: ectx: label, entry (byte_swap), group (Lame)
en: Byte Swap
et: Baidivahetus

note: i18n: ectx: label, entry (copyright), group (Lame)
en: Copyrighted
et: Autoriõigus

note: i18n: ectx: label, entry (original), group (Lame)
en: Original
et: Originaal

note: i18n: ectx: label, entry (iso), group (Lame)
en: ISO Encoding
et: ISO kodeering

note: i18n: ectx: label, entry (crc), group (Lame)
en: Error protection
et: Vigade eest kaitsmine

note: i18n: ectx: label, entry (id3_tag), group (Lame)
en: Write ID3 Tag
et: ID3 sildi kirjutamine

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, cbr_settings) i18n: ectx: label, entry (cbr_bitrate), group (Lame)
en: Constant Bitrate Settings
et: Konstantse bitikiiruse seadistused

note: i18n: ectx: label, entry (vbr_min_br), group (Lame)
en: Minimal bitrate
et: Minimaalne bitikiirus

note: i18n: ectx: label, entry (vbr_min_hard), group (Lame)
en: Minimal Value is a hard limit
et: Minimaalne väärtus on jäigalt paigas

note: i18n: ectx: label, entry (vbr_max_br), group (Lame)
en: Maximal bitrate
et: Maksimaalne bitikiirus

note: i18n: ectx: label, entry (vbr_average_br), group (Lame)
en: Average bitrate
et: Keskmine bitikiirus

note: i18n: ectx: label, entry (vbr_xing_tag), group (Lame)
en: Write Xing VBR tag
et: Xing VBR sildi kirjutamine

note: i18n: ectx: label, entry (vbr_min_brate), group (Lame)
en: Minimal bitrate value
et: Minimaalne bitikiirus

note: i18n: ectx: label, entry (vbr_max_brate), group (Lame)
en: Maximal bitrate value
et: Maksimaalne bitikiirus

note: i18n: ectx: label, entry (vbr_mean_brate), group (Lame)
en: Average bitrate value
et: Keskmine bitikiirus

note: i18n: ectx: label, entry (enable_lowpass), group (Lame)
en: Enable the lowpass filter
et: Madalpääsfiltri lubamine

note: i18n: ectx: label, entry (lowfilterfreq), group (Lame)
en: Value of the cutoff frequency for the lowpass filter
et: Madalpääsfiltri lõikesagedus

note: i18n: ectx: label, entry (enable_highpass), group (Lame)
en: Enable the highpass filter
et: Kõrgpääsfiltri lubamine

note: i18n: ectx: label, entry (highfilterfreq), group (Lame)
en: Value of the cutoff frequency for the highpass filter
et: Kõrgpääsfiltri lõikesagedus

note: i18n: ectx: label, entry (set_lpf_width), group (Lame)
en: Lowpass filter width
et: Madalpääsfiltri ribalaius

note: i18n: ectx: label, entry (lowfilterwidth), group (Lame)
en: Lowpass filter width value
et: Madalpääsfiltri ribalaius

note: i18n: ectx: label, entry (set_hpf_width), group (Lame) i18n: ectx: label, entry (highfilterwidth), group (Lame)
en: Highpass filter width
et: Kõrgpääsfiltri ribalaius

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, GroupBox1_2)
en: Options
et: Valikud

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_copyright)
en: Cop&yrighted
et: &Autoriõigus

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_copyright)
en: Mark MP3 file as copyrighted
et: Märgib MP3-faili autoriõigusega kaitstuks

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_copyright)
en: Mark MP3 file as copyrighted.
et: Märgib MP3 faili autoriõigusega kaitstuks.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_original)
en: Origi&nal
et: &Originaal

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_original)
en: Mark MP3 file as an original
et: Märgib MP3-faili originaaliks

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_original)
en: Mark MP3 file as an original.
et: Märgib MP3-faili originaaliks.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_iso)
en: &ISO encoding
et: &ISO kodeering

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_iso)
en: Try to use strict ISO encoding
et: Üritatakse kasutada rangelt ISO kodeeringut

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_iso) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_vbr_max_br)
en: This selects the maximal bitrate used for encoding.
et: Maksimaalne kodeerimisel kasutatav bitikiirus.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_crc)
en: &Error protection
et: &Vigade eest kaitsmine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_id3_tag)
en: &Write ID3 tag
et: &ID3 sildi kirjutamine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_id3_tag) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_id3_tag)
en: If checked and if cddb support is available, an id3 tag will be appended
et: Kui see on sisse lülitatud ja cddb toetus toimib, siis lisatakse ID3 silt

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, buttonGroup1)
en: Encoding Method
et: Kodeerimise meetod

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel3_2)
en: Low
et: Madal

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2_2)
en: High
et: Kõrge

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1_2)
en: &Quality:
et: &Kvaliteet:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_stereo)
en: This option controls whether MP3 files are recorded with one or two channels. Note that choosing <i>"Mono"</i> reduces file size, but also kills the stereo signal.
et: Selle valikuga saad panna paika, kas failid luuakse ühe või kahe kanaliga. Valides <i>"Mono"</i>, saad väiksemad failid, aga kaduma läheb ka stereoefekt.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_stereo)
en: Joint Stereo
et: Liitstereo

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_stereo)
en: Dual Channel
et: Kahe kanaliga

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_bitrate_constant)
en: Constant bitrate
et: Konstantne bitikiirus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_bitrate_variable)
en: Variable bitrate
et: Muutuv bitikiirus

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, vbr_settings)
en: Variable Bitrate Settings
et: Muutuva bitikiiruse seadistused

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_vbr_average_br)
en: Avera&ge bitrate:
et: &Keskmine bitikiirus:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_vbr_average_br)
en: This selects the average bitrate used for encoding.
et: Keskmine kodeerimisel kasutatav bitikiirus.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_vbr_max_br)
en: Maximal bi&trate:
et: M&aksimaalne bitikiirus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_vbr_xing_tag)
en: Write &Xing VBR tag
et: &Xing VBR sildi kirjutamine

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_vbr_xing_tag)
en: This writes additional information related to VBR as introduced by Xing.
et: Selle sisse lülitamisel lisatakse failile firma Xing poolt kasutusele võetud VBR-iga seotud lisainfo.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_vbr_min_hard)
en: Minimal &value is a hard limit
et: Minimaalne &väärtus on jäigalt paigas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_vbr_min_br)
en: Minimal &bitrate:
et: &Minimaalne bitikiirus:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_vbr_min_br)
en: This selects the minimal bitrate used for encoding.
et: Minimaalne kodeerimisel kasutatav bitikiirus.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel4_2)
en: Bitrate:
et: Bitikiirus:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_cbr_bitrate)
en: The higher the bitrate, the better the quality and the larger the file.
et: Mida suurem bitikiirus, seda parem kvaliteet ning suurem fail.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, GroupBox83_2)
en: Filter Settings
et: Filtri seadistused

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_enable_lowpass)
en: Apply &lowpass filter above
et: &Madalpääsfiltri lõikesagedus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_enable_highpass)
en: Apply &highpass filter below
et: &Kõrgpääsfiltri lõikesagedus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_set_lpf_width)
en: Low&pass filter width
et: Madal&pääsfiltri ribalaius

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_set_hpf_width)
en: Highpa&ss filter width
et: Kõrgpää&sfiltri ribalaius
