audiocd-kio - en to et translation catalogue (22 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (opus_enc_complexity), group (Vorbis)
en: Vorbis Encoding Complexity or Bitrate
et: Vorbise kodeerimise keerukus või bitikiirus

note: i18n: ectx: label, entry (set_opus_cbr), group (Vorbis)
en: Constant bitrate specified
et: Püsiv bitikiirus määratud

note: i18n: ectx: label, entry (set_opus_cvbr), group (Vorbis)
en: Constrained variable bitrate specified
et: Piiratud muutuv bitikiirus määratud

note: i18n: ectx: label, entry (set_opus_vbr), group (Vorbis)
en: Average variable bitrate specified
et: Keskmine muutuv bitikiirus määratud

note: i18n: ectx: label, entry (opus_comments), group (Vorbis)
en: Add Comments
et: Kommentaaride lisamine

note: i18n: ectx: label, entry (opus_complexity), group (Vorbis)
en: Complexity
et: Keerukus

note: i18n: ectx: label, entry (opus_cbr), group (Vorbis)
en: Constant bitrate
et: Püsiv bitikiirus

note: i18n: ectx: label, entry (opus_cvbr), group (Vorbis)
en: Constrained variable bitrate
et: Piiratud muutuv bitikiirus

note: i18n: ectx: label, entry (opus_vbr), group (Vorbis)
en: Average variable bitrate
et: Keskmine muutuv bitikiirus

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, opus_enc_method)
en: &Encoding Method
et: &Kodeerimisviis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_opus_enc_complexity)
en: Complexity based
et: Keerukusepõhine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_opus_enc_bitrate)
en: Bitrate based
et: Bitikiirusepõhine

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, opus_bitrate_settings)
en: Opus Bitrate Settings
et: Opuse bitikiiruse seadistused

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_set_opus_cbr)
en: C&onstant bitrate:
et: &Püsiv bitikiirus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_set_opus_cvbr)
en: Co&nstrained variable bitrate:
et: P&iiratud muutuv bitikiirus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_set_opus_vbr)
en: A&verage variable bitrate:
et: K&eskmine muutuv bitikiirus:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, opus_complexity_settings)
en: You can set the complexity of the encoded stream here. A higher value implies a higher complexity but encodes slower.
et: Siin saab paika panna kodeeritud voo keerukuse. Suurem väärtus tähendab suuremat keerukust, kuid kodeerimine läheb aeglasemalt.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, opus_complexity_settings)
en: Opus Co&mplexity Setting
et: Opuse kee&rukuse seadistused

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSlider, complexitySlider) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_opus_complexity)
en: Higher is better but slower
et: Suurem on parem, aga aeglasem

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, fileOptions)
en: Options
et: Valikud

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_opus_comments)
en: Add a description of the song to the file header. This makes it easy for the user to get advanced song information shown by his media player. You can get this information automatically via the Internet. Look at the <i>"CDDB Retrieval"</i> control module for details.
et: Laulu kirjelduse lisamine faili päisesse. See lubab kasutajal hõlpsamini saada rohkem teavet laulu kohta, kui meediamängija seda näitab. Seda teavet saab automaatselt hankida internetist. Selle kohta leiab täpsemat teavet juhtimiskeskuse moodulist <i>CDDB ülekanded</i>.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_opus_comments)
en: Add &track information
et: Ra&ja teabe lisamine
