audiocd_encoder_vorbis - en to et translation catalogue (21 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (vorbis_enc_method), group (Vorbis)
en: Vorbis Encoding Quality or Bitrate
et: Vorbise kodeerimise kvaliteet või bitikiirus

note: i18n: ectx: label, entry (set_vorbis_min_br), group (Vorbis)
en: Minimal bitrate specified
et: Minimaalne määratud bitikiirus

note: i18n: ectx: label, entry (set_vorbis_max_br), group (Vorbis)
en: Maximal bitrate specified
et: Maksimaalne määratud bitikiirus

note: i18n: ectx: label, entry (set_vorbis_nominal_br), group (Vorbis)
en: Average bitrate specified
et: Keskmine määratud bitikiirus

note: i18n: ectx: label, entry (vorbis_comments), group (Vorbis)
en: Add Comments
et: Kommentaaride lisamine

note: i18n: ectx: label, entry (vorbis_quality), group (Vorbis)
en: Quality
et: Kvaliteet

note: i18n: ectx: label, entry (vorbis_min_br), group (Vorbis)
en: Minimal bitrate
et: Minimaalne bitikiirus

note: i18n: ectx: label, entry (vorbis_max_br), group (Vorbis) i18n: ectx: label, entry (vorbis_nominal_br), group (Vorbis)
en: maximal bitrate
et: Maksimaalne bitikiirus

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_vorbis_enc_method)
en: &Encoding Method
et: &Kodeerimismeetod

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, vorbis_enc_quality)
en: Quality based
et: Kvaliteedipõhine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, vorbis_enc_bitrate)
en: Bitrate based
et: Bitikiirusepõhine

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, vorbis_bitrate_settings)
en: Vorbis Bitrate Settings
et: Vorbise bitikiiruse seadistused

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_set_vorbis_min_br)
en: M&inimal bitrate:
et: M&inimaalne bitikiirus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_set_vorbis_max_br)
en: Ma&ximal bitrate:
et: M&aksimaalne bitikiirus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_set_vorbis_nominal_br)
en: A&verage bitrate:
et: &Keskmine bitikiirus:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, vorbis_quality_settings)
en: Vorbis &Quality Setting
et: Vorbise &kvaliteedi seadistused

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, vorbis_quality_settings)
en: You can set the quality of the encoded stream here. A higher value implies a higher quality but encodes slower.
et: Siin saab seadistada kodeeritud voo kvaliteeti. Suurem väärtus tähendab paremat kvaliteeti, kuid aeglasemat kodeerimist.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QDoubleSpinBox, kcfg_vorbis_quality)
en: Higher is better but slower
et: Suurem on parem, kuid aeglasem

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, GroupBox193)
en: Options
et: Valikud

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_vorbis_comments)
en: Add &track information
et: Loo &info lisamine

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_vorbis_comments)
en: Add a description of the song to the file header. This makes it easy for the user to get advanced song information shown by his media player. You can get this information automatically via the Internet. Look at the <i>"CDDB Retrieval"</i> control module for details.
et: Lisa loo kirjeldus faili päisesse. See teeb lugude organiseerimise failide esitajas kasutajale lihtsamaks. Seda infot on võimalik saada automaatselt Interneti kaudu. Täpsemat infot vaata kaardil <i>"CDDB seadistused"</i>.
