kio_audiocd - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Information
et: Info

en: Full CD
et: Kogu CD

en: CDDB Information
et: CDDB teave

en: You cannot specify a host with this protocol. Please use the audiocd:/ format instead.
et: Selle protokolli puhul pole võimalik serverit määrata. Palun kasuta formaati audiocd:/.

[ctx: The URL does not include a device name]
en: Missing device specification
et: Seadet pole määratud

en: Device does not have read permissions for this account.  Check the read permissions on the device.
et: Sellel kontol ei ole ole seadmes lugemisõigust. Kontrolli seadme lugemisõigusi.

en: Device does not have write permissions for this account.  Check the write permissions on the device.
et: Sellel kontol ei ole ole seadmes kirjutamisõigust. Kontrolli seadme kirjutamisõigusi.

en: Unknown error.  If you have a cd in the drive try running cdparanoia -vsQ as yourself (not root). Do you see a track list? If not, make sure you have permission to access the CD device. If you are using SCSI emulation (possible if you have an IDE CD writer) then make sure you check that you have read and write permissions on the generic SCSI device, which is probably /dev/sg0, /dev/sg1, etc.. If it still does not work, try typing audiocd:/?device=/dev/sg0 (or similar) to tell kio_audiocd which device your CD-ROM is.
et: Tundmatu viga. Kui CD on seadmes ikka olemas, proovi oma kasutaja alt (mitte kasutajana root) käsurealt käivitada käsk "cdparanoia -vsQ". Kas näed radade nimekirja? Kui ei, siis kontrolli, kas sul on olemas õigused CD-seadme kasutamiseks. Kui kasutad SCSI emulatsiooni (mis on tõenäoline, kui sul on IDE CD-kirjuti), kontrolli, kas sul on õigus kasutada üldist SCSI-seadet, mille asukoht on usutavasti /dev/sg0, /dev/sg1 vms. Kui ka nüüd midagi ei muutu, siis sisesta Konquerori asukohareale "audiocd:/?device=/dev/sg0" (või midagi sarnast), mis teatab moodulile kio_audiocd, milline on sinu CD-seade.

en: AudioCD: Disk damage detected on this track, risk of data corruption.
et: AudioCD: sellel rajal on kahjustus, valitseb oht andmeid kaotada.

en: Error reading audio data for %1 from the CD
et: Viga %1 audioandmete lugemisel CD-lt

en: Could not read %1: encoding failed
et: %1 lugemine nurjus: kodeerimine nurjus

en: Track %1
et: Rada %1
