kio_audiocd - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Information
eu: Informazioa

en: Full CD
eu: CD osoa

en: CDDB Information
eu: CDDB informazioa

en: You cannot specify a host with this protocol. Please use the audiocd:/ format instead.
eu: Ezin duzu ostalaririk zehaztu protokolo honekin. Horren ordez, erabili ezazu audiocd:/ formatua.

[ctx: The URL does not include a device name]
en: Missing device specification
eu: Gailuaren zehaztapena falta da

en: Device does not have read permissions for this account.  Check the read permissions on the device.
eu: Gailuak ez du irakurtzeko baimenik kontu honetarako. Egiaztatu gailua irakurtzeko baimenak.

en: Device does not have write permissions for this account.  Check the write permissions on the device.
eu: Gailuak ez du idazteko baimenik kontu honetarako. Egiaztatu gailua idazteko baimenak..

en: Unknown error.  If you have a cd in the drive try running cdparanoia -vsQ as yourself (not root). Do you see a track list? If not, make sure you have permission to access the CD device. If you are using SCSI emulation (possible if you have an IDE CD writer) then make sure you check that you have read and write permissions on the generic SCSI device, which is probably /dev/sg0, /dev/sg1, etc.. If it still does not work, try typing audiocd:/?device=/dev/sg0 (or similar) to tell kio_audiocd which device your CD-ROM is.
eu: Errore ezezaguna. Unitatean CD bat baduzu saia zaitez cdparanoia -vsQ exekutatzen zu zeu bezala (ez root bezala). Aztarna zerrenda bat ikusten al duzu? Horrela ez bada, egiazta ezazu CD gailua atzitzeko baimena duzula. SCSI emulatzea erabiltzen ari bazara (izan daiteke IDE CD grabagailu bat baduzu) ziurtatu irakurri eta idazteko baimenak dituzula markatzen dituzula SCSI gailu generikoan, segur aski /dev/sg0, /dev/sg1, etab. izango da. Oraindik ez badabil, saiatu «audiocd:/?device=/dev/sg0» (edo antzeko zerbait) tekleatzen «kio_audiocd»ri zure CD-ROMa zein gailu den adierazteko.

en: AudioCD: Disk damage detected on this track, risk of data corruption.
eu: AudioCD: Diskoan kaltea antzeman da aztarna honetan, datuak hondatzeko arriskua dago.

en: Error reading audio data for %1 from the CD
eu: Errorea CDtik %1(r)en audio datuak irakurtzean

en: Could not read %1: encoding failed
eu: Ezin izan da irakurri %1: kodetzeak huts egin du

en: Track %1
eu: Aztarna %1
