audiocd_encoder_vorbis - en to fa translation catalogue (20 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (vorbis_enc_method), group (Vorbis)
en: Vorbis Encoding Quality or Bitrate
fa: کدبندی Vorbis کیفیت یا میزان ارسال بیت

note: i18n: ectx: label, entry (set_vorbis_min_br), group (Vorbis)
en: Minimal bitrate specified
fa: میزان ارسال بیت کمینه مشخص شد

note: i18n: ectx: label, entry (set_vorbis_max_br), group (Vorbis)
en: Maximal bitrate specified
fa: میزان ارسال بیت بیشینه مشخص شد

note: i18n: ectx: label, entry (set_vorbis_nominal_br), group (Vorbis)
en: Average bitrate specified
fa: میزان ارسال بیت متوسط مشخص شد

note: i18n: ectx: label, entry (vorbis_comments), group (Vorbis)
en: Add Comments
fa: افزودن توضیحات

note: i18n: ectx: label, entry (vorbis_quality), group (Vorbis)
en: Quality
fa: کیفیت

note: i18n: ectx: label, entry (vorbis_min_br), group (Vorbis)
en: Minimal bitrate
fa: میزان ارسال بیت کمینه

note: i18n: ectx: label, entry (vorbis_max_br), group (Vorbis) i18n: ectx: label, entry (vorbis_nominal_br), group (Vorbis)
en: maximal bitrate
fa: میزان ارسال بیت بیشینه

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_vorbis_enc_method)
en: &Encoding Method
fa: روش &کدبندی‌

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, vorbis_enc_quality)
en: Quality based
fa: بر اساس کیفیت

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, vorbis_enc_bitrate)
en: Bitrate based
fa: بر اساس میزان ارسال بیت

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, vorbis_bitrate_settings)
en: Vorbis Bitrate Settings
fa: تنظیمات میزان ارسال بیت Vorbis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_set_vorbis_min_br)
en: M&inimal bitrate:
fa: میزان ارسال بیت &کمینه:‌

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_set_vorbis_max_br)
en: Ma&ximal bitrate:
fa: میزان ارسال بیت &بیشینه:‌

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_set_vorbis_nominal_br)
en: A&verage bitrate:
fa: میزان ارسال بیت &متوسط:‌

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, vorbis_quality_settings)
en: Vorbis &Quality Setting
fa: تنظیم &کیفیت Vorbis‌

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, vorbis_quality_settings)
en: You can set the quality of the encoded stream here. A higher value implies a higher quality but encodes slower.
fa: در اینجا می‌توانید کیفیت جریان کدبندی‌شده را تنظیم کنید. مقدار بیشتر دلیل بر کیفیت بیشتر است، اما آهسته‌تر کدبندی می‌کند.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QDoubleSpinBox, kcfg_vorbis_quality)
en: Higher is better but slower
fa: بیشتر، بهتر اما آهسته‌تر است

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_vorbis_comments)
en: Add &track information
fa: افزودن اطلاعات &شیار‌

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_vorbis_comments)
en: Add a description of the song to the file header. This makes it easy for the user to get advanced song information shown by his media player. You can get this information automatically via the Internet. Look at the <i>"CDDB Retrieval"</i> control module for details.
fa: افزودن توصیف ترانه به سرایند پرونده. باعث می‌شود که کاربر در اطلاعات ترانه‌ای که به وسیله پخش‌کننده رسانه او نمایش داده شده است پیش رود. شما می‌توانید این اطلاعات را به طور خودکار از طریق اینترنت بگیرید. برای اطلاعات بیشتر به پیمانه کنترل <i> »بازیابی CDDB« </i> مراجعه کنید.
