kcmaudiocd - en to fa translation catalogue (34 entries)

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabGeneral)
en: &General
fa: &عمومی‌

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ec_enable_check)
en: Use &error correction when reading the CD
fa: استفاده از اصلاح &خطا هنگام خواندن دیسک فشرده‌

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ec_skip_check)
en: &Skip on errors
fa: &پرش هنگام خطاها‌

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, encoderPriority)
en: Encoder Priority
fa: اولویت کدبند

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Highest
fa: بیشترین

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Lowest
fa: کمترین

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Normal
fa: عادی

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabNames)
en: &Names
fa: &نامها‌

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, fileNameGroupBox)
en: File Name (without extension)
fa: نام پرونده )بدون پسوند(

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fileNameLabel_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fileNameLabel_3)
en: The following macros will be expanded:
fa: کلان‌دستورهای زیر بسط می‌یابند:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel13) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel21) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel21_2)
en: Genre
fa: نوع

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel10) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel16) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel16_2)
en: %{year}
fa: ٪}سال{

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_3)
en: %{title}
fa: ٪}عنوان{

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel18) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel18_2)
en: Album Title
fa: عنوان آلبوم

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel11) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel20) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel20_2)
en: Year
fa: سال

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_4)
en: Track Artist
fa: هنرمند شیار

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_3)
en: Track Title
fa: عنوان شیار

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel9) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel19) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel19_2)
en: Album Artist
fa: هنرمند آلبوم

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel8) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel15) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel15_2)
en: %{albumartist}
fa: ٪{albumartist}

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel12) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel17) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel17_2)
en: %{genre}
fa: ٪}نوع{

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3)
en: %{trackartist}
fa: ٪{trackartist}

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel14) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel14_2)
en: %{albumtitle}
fa: ٪}عنوان آلبوم{

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel7)
en: Track Number
fa: شماره شیار

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4_2)
en: %{number}
fa: ٪}شماره{

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, albumNameGroupBox)
en: Album Name
fa: نام آلبوم

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: Name Regular Expression Replacement
fa: جایگزینی نام عبارت منظم

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_2)
en: Selection:
fa: گزینش:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Regular expression used on all file names. For example using selection " " and replace with "_" would replace all the spaces with underlines.
fa: عبارت منظمی که روی همه نامهای پرونده استفاده می‌شود. مثلاً با استفاده از گزینش » «  و جایگزینی با »_« همه فضاهای دارای خط زیر جایگزین می‌شوند.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, inputlabel)
en: Input:
fa: ورودی:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, outputLabel)
en: Output:
fa: خروجی:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, exampleLabel)
en: Example
fa: مثال

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, exampleOutput) i18n: ectx: property (text), widget (QLineEdit, example)
en: Cool artist - example audio file.wav
fa: هنرمند Cool - مثلاً پرونده صوتی .wav

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_2)
en: Replace with:
fa: جایگزین با:

en: %1 Encoder
fa: کدبند %1
