kcmaudiocd - en to gl translation catalogue (30 entries)

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabGeneral)
en: &General
gl: &Xeral

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ec_enable_check)
en: Use &error correction when reading the CD
gl: Usar corrección de &erros cando se lea o CD

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ec_skip_check)
en: &Skip on errors
gl: &Saltar en caso de erro

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, encoderPriority)
en: Encoder Priority
gl: Prioridade do codificador

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Highest
gl: A máis alta

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Lowest
gl: A máis baixa

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabNames)
en: &Names
gl: &Nomes

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, fileNameGroupBox)
en: File Name (without extension)
gl: Nome de ficheiro (sen extensión)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fileNameLabel_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fileNameLabel_3)
en: The following macros will be expanded:
gl: Expandiranse os seguintes macros:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel13) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel21) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel21_2)
en: Genre
gl: Estilo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel18) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel18_2)
en: Album Title
gl: Título do álbum

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel11) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel20) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel20_2)
en: Year
gl: Ano

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_4)
en: Track Artist
gl: Artista da pista

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_3)
en: Track Title
gl: Título da pista

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel9) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel19) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel19_2)
en: Album Artist
gl: Artista do álbum

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel7)
en: Track Number
gl: Número de pista

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, albumNameGroupBox)
en: Album Name
gl: Nomes do álbum

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, fileLocationGroupBox)
en: This defines where files will appear in relation to the encoder root, you can use / to create subdirectories. E.g: %{albumartist}/%{albumtitle}
gl: Isto define onde aparecerán os ficheiros en relación á raíz do codificador. Poderás empregar / para crear subdirectorios. P.ex. %{albumartist}/%{albumtitle}

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, fileLocationGroupBox)
en: Files Location
gl: Localización dos ficheiros

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: Name Regular Expression Replacement
gl: Substitución do nome por expresión regular

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_2)
en: Selection:
gl: Selección:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Regular expression used on all file names. For example using selection " " and replace with "_" would replace all the spaces with underlines.
gl: Expresión regular usada en todos os nomes de ficheiro. Por exemplo, usando a selección « » e substituíndo por «_», substituiranse todos os espazos por trazos baixos.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, inputlabel)
en: Input:
gl: Entrada:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, outputLabel)
en: Output:
gl: Saída:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, exampleLabel)
en: Example
gl: Exemplo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, exampleOutput) i18n: ectx: property (text), widget (QLineEdit, example)
en: Cool artist - example audio file.wav
gl: Artista xenial - ficheiro de son de exemplo ficheiro.wav

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_2)
en: Replace with:
gl: Substituír por:

en: %1 Encoder
gl: Codificador %1

en: Former Maintainer
gl: Mantedor anterior

en: Original Author
gl: Autor orixinal.
