kio_audiocd - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Information
gl: Información

en: Full CD
gl: CD completo

en: CDDB Information
gl: Información de CDDB

en: You cannot specify a host with this protocol. Please use the audiocd:/ format instead.
gl: Non podes indicar unha máquina con este protocolo. Use o formato audiocd:/ no seu lugar.

[ctx: The URL does not include a device name]
en: Missing device specification
gl: Falta a especificación do dispositivo

en: Device does not have read permissions for this account.  Check the read permissions on the device.
gl: O dispositivo non ten permisos de lectura para esta conta. Comproba os permisos de lectura neste dispositivo.

en: Device does not have write permissions for this account.  Check the write permissions on the device.
gl: O dispositivo non ten permisos de escritura para esta conta. Comproba os permisos de escritura do dispositivo.

en: Unknown error.  If you have a cd in the drive try running cdparanoia -vsQ as yourself (not root). Do you see a track list? If not, make sure you have permission to access the CD device. If you are using SCSI emulation (possible if you have an IDE CD writer) then make sure you check that you have read and write permissions on the generic SCSI device, which is probably /dev/sg0, /dev/sg1, etc.. If it still does not work, try typing audiocd:/?device=/dev/sg0 (or similar) to tell kio_audiocd which device your CD-ROM is.
gl: Erro descoñecido. Se ten un CD na unidade intente executar cdparanoia -vsQ desde o seu usuario (non desde root). Ve unha lista das pistas? Se non a ve, asegúrese de que ten permiso de acceso ao dispositivo de CD. Se está a usar emulación SCSI (posibelmente se ten unha gravadora IDE) entón comprobe que ten permisos de lectura e escritura no dispositivo xenérico SCSI, que é probabelmente /dev/sg0 (ou similar), para permitir que kio_audiocd saiba cal é o dispositivo de CD-ROM.

en: AudioCD: Disk damage detected on this track, risk of data corruption.
gl: AudioCD: Detectouse un dano do disco nesta pista, risco de corrupción de datos.

en: Error reading audio data for %1 from the CD
gl: Erro ao ler os datos de son para %1 desde o CD

en: Could not read %1: encoding failed
gl: Non foi posíbel ler %1: fallou a codificación

en: Track %1
gl: Pista %1
