kio_audiocd - en to hne translation catalogue (7 entries)

en: Information
hne: जानकारी

en: Full CD
hne: पूरी सीडी

en: You cannot specify a host with this protocol. Please use the audiocd:/ format instead.
hne: ये प्रोटोकाल के साथ आप मन एक होस्ट निरधारित नइ कर सकथो . बदले मं किरपा करके, आडियो सीडी:/ फार्मेट उपयोग करव.

en: AudioCD: Disk damage detected on this track, risk of data corruption.
hne: आडियो-सीडी: एखर ट्रैक मं डिस्क खराबी के पता चलिस, डाटा खराब होए के जोखिम हे.

en: Error reading audio data for %1 from the CD
hne: सीडी से %1 बर आडियो डाटा पढ़े मं गलती

en: Could not read %1: encoding failed
hne: %1 ल पढ़ नइ सकिस: एनकोडिंग फेल

en: Track %1
hne: ट्रैक %1
