KDE 4.0 - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Information
hu: Információ

en: Full CD
hu: A teljes CD

en: CDDB Information
hu: CDDB-információ

en: You cannot specify a host with this protocol. Please use the audiocd:/ format instead.
hu: Gépnevet nem lehet megadni ennél a protokollnál. Az audiocd:/ formátumot kell használni.

[ctx: The URL does not include a device name]
en: Missing device specification
hu: Hiányzó eszközspecifikáció

en: Device does not have read permissions for this account.  Check the read permissions on the device.
hu: Nincs olvasási jogosultsága az eszközhöz. Ellenőrizze a jogosultsági beállításokat.

en: Device does not have write permissions for this account.  Check the write permissions on the device.
hu: Nincs írási jogosultsága az eszközhöz. Ellenőrizze a jogosultsági beállításokat.

en: Unknown error.  If you have a cd in the drive try running cdparanoia -vsQ as yourself (not root). Do you see a track list? If not, make sure you have permission to access the CD device. If you are using SCSI emulation (possible if you have an IDE CD writer) then make sure you check that you have read and write permissions on the generic SCSI device, which is probably /dev/sg0, /dev/sg1, etc.. If it still does not work, try typing audiocd:/?device=/dev/sg0 (or similar) to tell kio_audiocd which device your CD-ROM is.
hu: Ismeretlen hiba történt. Ha van CD a meghajtóban, próbálja kiadni a cdparanoia -vsQ parancsot a saját nevében (nem root-ként). Megjelenik a számlista? Ha nem, akkor ellenőrizze a CD-eszköz elérési jogosultságait. Ha SCSI-emulációt használ (például IDE-csatolós CD-író esetén), akkor ellenőrizze, van-e írási és olvasási jogosultsága az általános SCSI-eszközhöz (ennek neve általában /dev/sg0, /dev/sg1, stb.). Ha ez sem segít, próbálja kiadni ezt: audiocd:/?device=/dev/sg0 (vagy hasonló névvel), hogy a kio_audiocd tudja, melyik eszköz a CD-ROM.

en: AudioCD: Disk damage detected on this track, risk of data corruption.
hu: AudioCD: a hangsáv lemezhibákat tartalmaz, adatvesztés lehet az eredmény.

en: Error reading audio data for %1 from the CD
hu: Nem sikerült hangadatokat beolvasni a CD-lemezről (%1)

en: Could not read %1: encoding failed
hu: %1 nem olvasható: a kódolás nem sikerült

en: Track %1
hu: S%1
