audiocd-kio - en to ka translation catalogue (35 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (vorbis_enc_method), group (Vorbis)
en: Vorbis Encoding Quality or Bitrate
ka: Vorbis-ის კოდირების სირთულე ან ბიტური სიჩქარე

note: i18n: ectx: label, entry (set_vorbis_min_br), group (Vorbis)
en: Minimal bitrate specified
ka: მითითებულია მინიმალური ბიტური სიჩქარე

note: i18n: ectx: label, entry (set_vorbis_max_br), group (Vorbis)
en: Maximal bitrate specified
ka: მითითებულია მაქსიმალური ბიტური სიჩქარე

note: i18n: ectx: label, entry (set_vorbis_nominal_br), group (Vorbis)
en: Average bitrate specified
ka: მითითებულია ცვლადი საშუალო ბიტური სიჩქარე

note: i18n: ectx: label, entry (vorbis_comments), group (Vorbis)
en: Add Comments
ka: კომენტარების დამატება

note: i18n: ectx: label, entry (vorbis_quality), group (Vorbis)
en: Quality
ka: ხარისხი

note: i18n: ectx: label, entry (vorbis_min_br), group (Vorbis)
en: Minimal bitrate
ka: მინიმალური ბიტური სიჩქარე

note: i18n: ectx: label, entry (vorbis_max_br), group (Vorbis) i18n: ectx: label, entry (vorbis_nominal_br), group (Vorbis)
en: maximal bitrate
ka: მაქსიმალური ბიტური სიჩქარე

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_vorbis_enc_method)
en: &Encoding Method
ka: &კოდირების მეთოდი

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, vorbis_enc_quality)
en: Quality based
ka: ხარისხზე-დამოკიდებული

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, vorbis_enc_bitrate)
en: Bitrate based
ka: ბიტურ სიჩქარეზე ბაზრებული

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, vorbis_bitrate_settings)
en: Vorbis Bitrate Settings
ka: Vorbis-ის ბიტური სიჩქარის მორგება

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vorbis_min_br) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vorbis_max_br)
en: 32 kbps
ka: 32 კბ/წმ

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vorbis_min_br) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vorbis_max_br)
en: 40 kbps
ka: 40 კბ/წმ

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vorbis_min_br) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vorbis_max_br)
en: 48 kbps
ka: 48 კბ/წმ

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vorbis_min_br) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vorbis_max_br)
en: 56 kbps
ka: 56 კბ/წმ

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vorbis_min_br) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vorbis_max_br)
en: 64 kbps
ka: 64 კბ/წმ

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vorbis_min_br) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vorbis_max_br)
en: 80 kbps
ka: 80 კბ/წმ

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vorbis_min_br) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vorbis_max_br)
en: 96 kbps
ka: 96 კბ/წმ

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vorbis_min_br) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vorbis_max_br)
en: 112 kbps
ka: 112 კბ/წმ

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vorbis_min_br) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vorbis_max_br) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vorbis_nominal_br)
en: 128 kbps
ka: 128 კბ/წმ

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vorbis_min_br) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vorbis_max_br) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vorbis_nominal_br)
en: 160 kbps
ka: 160 კბ/წმ

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vorbis_min_br) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vorbis_max_br) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vorbis_nominal_br)
en: 192 kbps
ka: 192 კბ/წმ

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vorbis_min_br) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vorbis_max_br)
en: 224 kbps
ka: 224 კბ/წმ

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vorbis_min_br) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vorbis_max_br) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vorbis_nominal_br)
en: 256 kbps
ka: 256 კბ/წმ

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vorbis_min_br) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vorbis_max_br) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vorbis_nominal_br)
en: 350 kbps
ka: 350 კბ/წმ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_set_vorbis_min_br)
en: M&inimal bitrate:
ka: &მინიმალური ბიტური სიჩქარე:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_set_vorbis_max_br)
en: Ma&ximal bitrate:
ka: &მაქსიმალური ბიტური სიჩქარე:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_set_vorbis_nominal_br)
en: A&verage bitrate:
ka: &საშუალო ბიტური სიჩქარე:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, vorbis_quality_settings)
en: Vorbis &Quality Setting
ka: Vorbis-ის &ხარისხის პარამეტრი

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, vorbis_quality_settings)
en: You can set the quality of the encoded stream here. A higher value implies a higher quality but encodes slower.
ka: აქ შეგიძლიათ დასაკოდირებელი ნაკადის ხარისხი დააყენოთ. რაც მაღალია მნიშვნელობა, მით მეტია ხარისხიც, მაგრამ მით უფრო ნელდება ენკოდერი.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QDoubleSpinBox, kcfg_vorbis_quality)
en: Higher is better but slower
ka: რაც მაღალია, მით უკეთესი, მაგრამ უფრო ნელი

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, GroupBox193)
en: Options
ka: გამართვა

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_vorbis_comments)
en: Add &track information
ka: &აუდიობილიკის ინფორმაციის დამატება

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_vorbis_comments)
en: Add a description of the song to the file header. This makes it easy for the user to get advanced song information shown by his media player. You can get this information automatically via the Internet. Look at the <i>"CDDB Retrieval"</i> control module for details.
ka: დაამატეთ სიმღერის აღწერა ფაილის თავსართში. ეს აადვილებს სიმღერის ინფორმაციის შესახებ დამატებითი დეტალების გამოტანას. ამ ინფორმაციის მიღება ავტომატურად, ინტერნეტიდან შეგიძლიათ. დეტალებისთვის იხილეთ <I>"CDDB-დან მიღების"</I> კონტროლის მოდული.
