audiocd-kio - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: Information
ka: ინფორმაცია

en: Full CD
ka: სრული CD

en: CDDB Information
ka: CDDB ინფორმაცია

en: You cannot specify a host with this protocol. Please use the audiocd:/ format instead.
ka: ამ პროტოკოლით ჰოსტს ვერ მიუთითებთ. გამოიყენეთ audiocd:/ ფორმატი.

[ctx: The URL does not include a device name]
en: Missing device specification
ka: მოწყობილობის სპეციფიკაციის გარეშე

en: Device does not have read permissions for this account.  Check the read permissions on the device.
ka: მოწყობილობას ამ ანგარიშისთვის კითხვის წვდომა არ გააჩნია.  შეამოწმეთ ამ მოწყობილობაზე წვდომის უფლებები.

en: Device does not have write permissions for this account.  Check the write permissions on the device.
ka: მოწყობილობას ამ ანგარიშსთვის ჩაწერის წვდომა არ გააჩნია.  შეამოწმეთ ამ მოწყობილობაზე ჩაწერის წვდომის უფლებები.

en: Unknown error.  If you have a cd in the drive try running cdparanoia -vsQ as yourself (not root). Do you see a track list? If not, make sure you have permission to access the CD device. If you are using SCSI emulation (possible if you have an IDE CD writer) then make sure you check that you have read and write permissions on the generic SCSI device, which is probably /dev/sg0, /dev/sg1, etc.. If it still does not work, try typing audiocd:/?device=/dev/sg0 (or similar) to tell kio_audiocd which device your CD-ROM is.
ka: უცნობი შეცდომა.  თუ ამძრავში CD გიდევთ, სცადეთ გაუშვათ ბრძანება (როგორც root-მა) cdparanoia -vsQ. ხედავთ ტრეკების სიას? თუ ვერა, დარწმუნდით, რომ CD-სთან წვდომა გაგაჩნიათ. თუ იყენებთ SCSI ემულაციას (შესაძლებელია, თუ იყენებთ CD-ების IDE ჩამწერს), მაშინ დარწმუნდით, რომ ზოგად SCSI მოწყობილობებზე, რომელიც ჩვეულებრივ /dev/sg0 /dev/sg1 და ა.შ. სახელები გააჩნიათ, ჩაწერის და წაკითხვის უფლება გაქვთ. თუ ის ჯერ კიდევ არ მუშაობს სცადეთ, აკრიფოთ audiocd:/?device=/dev/sg0 (ან მსგავსი), რომ უთხრათ kio_audiocd-ს, რომელ ამძრავში დევს CD-ROM.

en: AudioCD: Disk damage detected on this track, risk of data corruption.
ka: AudioCD: ნაპოვნია დისკის დაზიანება ამ ტრეკზე. არსებობს მონაცემების დაზიანების საფრთხე.

en: Error reading audio data for %1 from the CD
ka: %1-თვის CD-დან აუდიო მონაცემების წაკითხვის შეცდომა

en: Could not read %1: encoding failed
ka: %1-ის წაკითხვის შეცდომა: კოდირების შეცდომა

en: Track %1
ka: ტრეკი %1
