audiocd_encoder_lame - en to kk translation catalogue (81 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (bitrate_constant), group (Lame)
en: Constant Bitrate
kk: Тұрақты бит легі

note: i18n: ectx: label, entry (bitrate_variable), group (Lame)
en: Variable Bitrate
kk: Айнымалы бит легі

note: i18n: ectx: label, entry (stereo), group (Lame)
en: Stereo Mode
kk: Стерео режімі

note: i18n: ectx: label, entry (quality), group (Lame)
en: Quality
kk: Сапасы

note: i18n: ectx: label, entry (byte_swap), group (Lame)
en: Byte Swap
kk: Байттарды алмастыру

note: i18n: ectx: label, entry (copyright), group (Lame)
en: Copyrighted
kk: Авторлық құқықты

note: i18n: ectx: label, entry (original), group (Lame)
en: Original
kk: Төлнұсқа

note: i18n: ectx: label, entry (iso), group (Lame)
en: ISO Encoding
kk: ISO кодтау

note: i18n: ectx: label, entry (crc), group (Lame)
en: Error protection
kk: Қатеден қоғау

note: i18n: ectx: label, entry (id3_tag), group (Lame)
en: Write ID3 Tag
kk: ID3 тегті жазу

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, cbr_settings) i18n: ectx: label, entry (cbr_bitrate), group (Lame)
en: Constant Bitrate Settings
kk: Тұрақты бит легінің параметрлері

note: i18n: ectx: label, entry (vbr_min_br), group (Lame)
en: Minimal bitrate
kk: Төменгі бит лек шегі

note: i18n: ectx: label, entry (vbr_min_hard), group (Lame)
en: Minimal Value is a hard limit
kk: Төменгі шегі қатаң болсын

note: i18n: ectx: label, entry (vbr_max_br), group (Lame)
en: Maximal bitrate
kk: Бит легінің жоғарғы шегі

note: i18n: ectx: label, entry (vbr_average_br), group (Lame)
en: Average bitrate
kk: Орташа бит легі

note: i18n: ectx: label, entry (vbr_xing_tag), group (Lame)
en: Write Xing VBR tag
kk: Xing АБЛ тегін жазу

note: i18n: ectx: label, entry (vbr_min_brate), group (Lame)
en: Minimal bitrate value
kk: Жоғары бит легінің мәні

note: i18n: ectx: label, entry (vbr_max_brate), group (Lame)
en: Maximal bitrate value
kk: Төменгі бит легінің мәні

note: i18n: ectx: label, entry (vbr_mean_brate), group (Lame)
en: Average bitrate value
kk: Орташа бит легінің мәні

note: i18n: ectx: label, entry (enable_lowpass), group (Lame)
en: Enable the lowpass filter
kk: Төменгі жиіліктер сүзгісін қосу

note: i18n: ectx: label, entry (lowfilterfreq), group (Lame)
en: Value of the cutoff frequency for the lowpass filter
kk: Төменгі жиіліктер сүзгісінің табалдырық жиілігі

note: i18n: ectx: label, entry (enable_highpass), group (Lame)
en: Enable the highpass filter
kk: Жоғарғы жиіліктер сүзгісін қосу

note: i18n: ectx: label, entry (highfilterfreq), group (Lame)
en: Value of the cutoff frequency for the highpass filter
kk: Жоғарғы жиіліктер сүзгісінің табалдырық жиілігі

note: i18n: ectx: label, entry (set_lpf_width), group (Lame)
en: Lowpass filter width
kk: Төмен жиілікті өткізу жолағы

note: i18n: ectx: label, entry (lowfilterwidth), group (Lame)
en: Lowpass filter width value
kk: Төмен жиілікті өткізу жолағының мәні

note: i18n: ectx: label, entry (set_hpf_width), group (Lame) i18n: ectx: label, entry (highfilterwidth), group (Lame)
en: Highpass filter width
kk: Жоғары жиілікті өткізу жолағы

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, GroupBox1_2)
en: Options
kk: Параметрлері

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_copyright)
en: Cop&yrighted
kk: Авт&орлық құқықты

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_copyright)
en: Mark MP3 file as copyrighted
kk: MP3 файлдың авторлық құқығы қорғалған деп белгілеңіз

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_copyright)
en: Mark MP3 file as copyrighted.
kk: MP3 файлдың авторлық құқығы қорғалған деп белгілеңіз.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_original)
en: Origi&nal
kk: &Төлнұсқа

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_original)
en: Mark MP3 file as an original
kk: MP3 файл төлнұсқа деп белгілеңіз

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_original)
en: Mark MP3 file as an original.
kk: MP3 файл төлнұсқа деп белгілеңіз.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_iso)
en: &ISO encoding
kk: &ISO бойынша кодтау

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_iso)
en: Try to use strict ISO encoding
kk: Мейілінше ISO кодтау стандартын ұстану

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_iso) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_vbr_max_br)
en: This selects the maximal bitrate used for encoding.
kk: Бұл кодтағандағы ең жоғарғы бит легін орнатады.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_crc)
en: &Error protection
kk: Қ&атеден қорғау

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_id3_tag)
en: &Write ID3 tag
kk: &ID3 тегті жазу

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_id3_tag) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_id3_tag)
en: If checked and if cddb support is available, an id3 tag will be appended
kk: Құсбелгісі қойылса, CDDB қолдауы болғанда, id3 тегі жазылады

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, buttonGroup1)
en: Encoding Method
kk: Кодтау әдісі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel3_2)
en: Low
kk: Төмен

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2_2)
en: High
kk: Жоғары

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1_2)
en: &Quality:
kk: &Сапасы:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_stereo)
en: This option controls whether MP3 files are recorded with one or two channels. Note that choosing <i>"Mono"</i> reduces file size, but also kills the stereo signal.
kk: Бұл параметр MP3 файл бір немесе екі арнамен жазылатынын орнатады. <i>"Моно"</i> дегенді таңдағанда файл өлшемі азаяды, бірақ стерео эффектінен айырады.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_stereo)
en: Stereo
kk: Стерео

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_stereo)
en: Joint Stereo
kk: Біріктірілген стерео

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_stereo)
en: Dual Channel
kk: Қос арна

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_stereo)
en: Mono
kk: Моно

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_bitrate_constant)
en: Constant bitrate
kk: Тұрақты бит легі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_bitrate_variable)
en: Variable bitrate
kk: Айнымалы бит легі

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, vbr_settings)
en: Variable Bitrate Settings
kk: Айнымалы бит легінің параметрлері

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_vbr_average_br)
en: Avera&ge bitrate:
kk: &Орташа бит легі:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_vbr_average_br)
en: This selects the average bitrate used for encoding.
kk: Бұл кодтағандағы орташа бит легін орнатады.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_max_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_mean_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_min_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_cbr_bitrate)
en: 32 kbs
kk: 32 Кб/сек

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_max_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_mean_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_min_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_cbr_bitrate)
en: 40 kbs
kk: 40 Кб/сек

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_max_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_mean_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_min_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_cbr_bitrate)
en: 48 kbs
kk: 48 Кб/сек

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_max_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_mean_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_min_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_cbr_bitrate)
en: 56 kbs
kk: 56 Кб/сек

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_max_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_mean_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_min_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_cbr_bitrate)
en: 64 kbs
kk: 64 Кб/сек

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_max_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_mean_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_min_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_cbr_bitrate)
en: 80 kbs
kk: 80 Кб/сек

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_max_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_mean_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_min_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_cbr_bitrate)
en: 96 kbs
kk: 96 Кб/сек

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_max_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_mean_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_min_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_cbr_bitrate)
en: 112 kbs
kk: 112 Кб/сек

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_max_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_mean_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_min_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_cbr_bitrate)
en: 128 kbs
kk: 128 Кб/сек

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_max_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_mean_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_min_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_cbr_bitrate)
en: 160 kbs
kk: 160 Кб/сек

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_max_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_mean_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_min_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_cbr_bitrate)
en: 192 kbs
kk: 192 Кб/сек

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_max_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_mean_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_min_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_cbr_bitrate)
en: 224 kbs
kk: 224 Кб/сек

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_max_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_mean_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_min_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_cbr_bitrate)
en: 256 kbs
kk: 256 Кб/сек

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_max_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_mean_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_min_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_cbr_bitrate)
en: 320 kbs
kk: 320 Кб/сек

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_vbr_max_br)
en: Maximal bi&trate:
kk: Би&т легінің жоғарғы шегі:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_vbr_xing_tag)
en: Write &Xing VBR tag
kk: &Xing АБЛ тегті жазу

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_vbr_xing_tag)
en: This writes additional information related to VBR as introduced by Xing.
kk: Бұл айнымалы бит легі жайлі мәліметін Xing әдісі бойынша толтырғызады.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_vbr_min_hard)
en: Minimal &value is a hard limit
kk: &Төменгі шегі қатаң болсын

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_vbr_min_br)
en: Minimal &bitrate:
kk: Төменгі &бит лек шегі:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_vbr_min_br)
en: This selects the minimal bitrate used for encoding.
kk: Бұл кодтағандағы ең төменгі бит легін орнатады.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel4_2)
en: Bitrate:
kk: Бит легі:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_cbr_bitrate)
en: The higher the bitrate, the better the quality and the larger the file.
kk: Бит легі неғұрлым жоғары, соғұрлым сапасы да жоғары, бірақ файлы да ұлғаяды.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, GroupBox83_2)
en: Filter Settings
kk: Сүзгі параметрлері

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_enable_lowpass)
en: Apply &lowpass filter above
kk: &Төмен жиілікті өткізу табалдырығы

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_lowfilterfreq) i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_highfilterfreq) i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_lowfilterwidth) i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_highfilterwidth)
en:  Hz
kk:  Гц

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_enable_highpass)
en: Apply &highpass filter below
kk: &Жоғарғы жиілікті өткізу табалдырығы

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_set_lpf_width)
en: Low&pass filter width
kk: Төм&ен жиілікті өткізу жолағы

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_set_hpf_width)
en: Highpa&ss filter width
kk: Ж&оғары жиілікті өткізу жолағы
