kcmaudiocd - en to kk translation catalogue (30 entries)

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabGeneral)
en: &General
kk: &Жалпы

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ec_enable_check)
en: Use &error correction when reading the CD
kk: CD-ні оқығанда қат&елерді түзеу істесін

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ec_skip_check)
en: &Skip on errors
kk: Қате бол&са - өткізу

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, encoderPriority)
en: Encoder Priority
kk: Кодердің артықшылығы

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Highest
kk: Ең жоғары

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Lowest
kk: Ең төмені

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Normal
kk: Кәдімгі

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabNames)
en: &Names
kk: &Атаулары

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, fileNameGroupBox)
en: File Name (without extension)
kk: Файл атауы (жұрнақсыз)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fileNameLabel_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fileNameLabel_3)
en: The following macros will be expanded:
kk: Келесілер алмастырылады:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel13) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel21) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel21_2)
en: Genre
kk: Жанры

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel18) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel18_2)
en: Album Title
kk: Альбомы

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel11) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel20) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel20_2)
en: Year
kk: Шығ.жылы

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_4)
en: Track Artist
kk: Орындаушысы

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_3)
en: Track Title
kk: Атауы

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel9) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel19) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel19_2)
en: Album Artist
kk: Орындаушысы

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel7)
en: Track Number
kk: Жолсызығы

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, albumNameGroupBox)
en: Album Name
kk: Альбомы

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, fileLocationGroupBox)
en: This defines where files will appear in relation to the encoder root, you can use / to create subdirectories. E.g: %{albumartist}/%{albumtitle}
kk: Мұнда қай (кодердің түбір қапшығынан өрбіген түрде көрсетілген) қапшыққа файлдар жазылатыны анықталады. "/" дегенді ішкі қапшықтарды құруға пайдаланыңыз. Былай: %{albumartist}/%{albumtitle}

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, fileLocationGroupBox)
en: Files Location
kk: Файлдарының орналасуы

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: Name Regular Expression Replacement
kk: Үлгі өрнегі арқылы алмастыру

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_2)
en: Selection:
kk: Таңдауы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Regular expression used on all file names. For example using selection " " and replace with "_" would replace all the spaces with underlines.
kk: Бүкіл файл атауларына қолданылатын үлгі өрнегі. Мысалы таңдауы " ", алмастыруы "_" болса барлық бос орындар асты сызуымен алмастырылады.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, inputlabel)
en: Input:
kk: Кіріс:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, outputLabel)
en: Output:
kk: Шығыс:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, exampleLabel)
en: Example
kk: Мысал

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, exampleOutput) i18n: ectx: property (text), widget (QLineEdit, example)
en: Cool artist - example audio file.wav
kk: Бір керемет орындаушы - аудиофайл мысалы.wav

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_2)
en: Replace with:
kk: Алмастыруы:

en: %1 Encoder
kk: %1 кодері

en: Former Maintainer
kk: Бұрынғы жетілдірушісі
