audiocd_encoder_lame - en to lt translation catalogue (64 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (bitrate_constant), group (Lame)
en: Constant Bitrate
lt: Pastovus bitų dažnis

note: i18n: ectx: label, entry (bitrate_variable), group (Lame)
en: Variable Bitrate
lt: Kintantis bitų dažnis

note: i18n: ectx: label, entry (stereo), group (Lame)
en: Stereo Mode
lt: Stereo veiksena

note: i18n: ectx: label, entry (quality), group (Lame)
en: Quality
lt: Kokybė

note: i18n: ectx: label, entry (byte_swap), group (Lame)
en: Byte Swap
lt: Bitų sukeitimas

note: i18n: ectx: label, entry (copyright), group (Lame)
en: Copyrighted
lt: Autoriaus teisės

note: i18n: ectx: label, entry (original), group (Lame)
en: Original
lt: Orginalas

note: i18n: ectx: label, entry (iso), group (Lame)
en: ISO Encoding
lt: ISO kodavimas

note: i18n: ectx: label, entry (crc), group (Lame)
en: Error protection
lt: Apsauga nuo klaidų

note: i18n: ectx: label, entry (id3_tag), group (Lame)
en: Write ID3 Tag
lt: Įrašyti ID3 gairę

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, cbr_settings) i18n: ectx: label, entry (cbr_bitrate), group (Lame)
en: Constant Bitrate Settings
lt: Pastovaus bitų dažnio nuostatos

note: i18n: ectx: label, entry (vbr_min_br), group (Lame)
en: Minimal bitrate
lt: Mažiausias bitų dažnis

note: i18n: ectx: label, entry (vbr_min_hard), group (Lame)
en: Minimal Value is a hard limit
lt: Griežta apatinio limito reikšmė

note: i18n: ectx: label, entry (vbr_max_br), group (Lame)
en: Maximal bitrate
lt: Didžiausias bitų dažnis

note: i18n: ectx: label, entry (vbr_average_br), group (Lame)
en: Average bitrate
lt: Vidutinis bitų dažnis

note: i18n: ectx: label, entry (vbr_xing_tag), group (Lame)
en: Write Xing VBR tag
lt: Įrašyti Xing VBR gairę

note: i18n: ectx: label, entry (vbr_min_brate), group (Lame)
en: Minimal bitrate value
lt: Minimali bitų dažnio reikšmė

note: i18n: ectx: label, entry (vbr_max_brate), group (Lame)
en: Maximal bitrate value
lt: Maksimali bitų dažnio reikšmė

note: i18n: ectx: label, entry (vbr_mean_brate), group (Lame)
en: Average bitrate value
lt: Vidutinė bitų dažnio reikšmė

note: i18n: ectx: label, entry (enable_lowpass), group (Lame)
en: Enable the lowpass filter
lt: Įjungti žemo praėjimo filtrą

note: i18n: ectx: label, entry (lowfilterfreq), group (Lame)
en: Value of the cutoff frequency for the lowpass filter
lt: Dažnio nukirpimo reikšmė žemo praėjimo filtre

note: i18n: ectx: label, entry (enable_highpass), group (Lame)
en: Enable the highpass filter
lt: Įjungti aukšto praėjimo filtrą

note: i18n: ectx: label, entry (highfilterfreq), group (Lame)
en: Value of the cutoff frequency for the highpass filter
lt: Dažnio nukirpimo reikšmė aukšto praėjimo filtre

note: i18n: ectx: label, entry (set_lpf_width), group (Lame)
en: Lowpass filter width
lt: Žemo praėjimo filtro plotis

note: i18n: ectx: label, entry (lowfilterwidth), group (Lame)
en: Lowpass filter width value
lt: Žemo praėjimo filtro pločio reikšmė

note: i18n: ectx: label, entry (set_hpf_width), group (Lame) i18n: ectx: label, entry (highfilterwidth), group (Lame)
en: Highpass filter width
lt: Aukšto praėjimo filtro plotis

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, GroupBox1_2)
en: Options
lt: Parinktys

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_copyright)
en: Cop&yrighted
lt: Auto&riaus teisės

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_copyright)
en: Mark MP3 file as copyrighted
lt: Žymėti MP3 failus kaip saugomus autorinių teisių

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_copyright)
en: Mark MP3 file as copyrighted.
lt: Žymėti MP3 failą kaip saugomą autorinių teisių.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_original)
en: Origi&nal
lt: Orgi&nalas

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_original)
en: Mark MP3 file as an original
lt: Žymėti MP3 failą kaip originalą

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_original)
en: Mark MP3 file as an original.
lt: Žymėti MP3 failą kaip originalą.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_iso)
en: &ISO encoding
lt: &ISO koduotė

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_iso)
en: Try to use strict ISO encoding
lt: Bandyti naudoti griežtą ISO koduotę

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_iso) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_vbr_max_br)
en: This selects the maximal bitrate used for encoding.
lt: Čia nustatomas maksimalus bitų dažnis, nadojamas įkoduojant.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_crc)
en: &Error protection
lt: &Apsauga nuo klaidų

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_id3_tag)
en: &Write ID3 tag
lt: į&rašyti ID3 gairę

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_id3_tag) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_id3_tag)
en: If checked and if cddb support is available, an id3 tag will be appended
lt: Pažymėjus šią parinktį ir esant įjungtam cddb palaikymui bus pridedamos id3 gairės

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, buttonGroup1)
en: Encoding Method
lt: Įkodavimo metodas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel3_2)
en: Low
lt: Žema

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2_2)
en: High
lt: Aukšta

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1_2)
en: &Quality:
lt: &Kokybė:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_stereo)
en: This option controls whether MP3 files are recorded with one or two channels. Note that choosing <i>"Mono"</i> reduces file size, but also kills the stereo signal.
lt: Ši parinktis nustato ar MP3 failai bus įrašomi vienu, ar dviem kanalais. Atkreipkite dėmesį į tai, kad pasirinkus <i>„Mono“</i> failo dydis sumažės, tačiau taip pat dings ir stereo efektas.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_stereo)
en: Joint Stereo
lt: Jungtinis stereo

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_stereo)
en: Dual Channel
lt: Dvigubas kanalas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_bitrate_constant)
en: Constant bitrate
lt: Pastovus bitų dažnis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_bitrate_variable)
en: Variable bitrate
lt: Kintantis bitų dažnis

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, vbr_settings)
en: Variable Bitrate Settings
lt: Nustatymai įkodavimui kintamu bitų dažniu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_vbr_average_br)
en: Avera&ge bitrate:
lt: &Vidutinis bitų dažnis

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_vbr_average_br)
en: This selects the average bitrate used for encoding.
lt: Čia nustatomas vidutinis bitų dažnis, nadojamas įkoduojant.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_vbr_max_br)
en: Maximal bi&trate:
lt: Maksimalus bi&tų dažnis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_vbr_xing_tag)
en: Write &Xing VBR tag
lt: Įrašyti &Xing VBR gairę

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_vbr_xing_tag)
en: This writes additional information related to VBR as introduced by Xing.
lt: Tai įrašo papildomą informaciją, susijusią su VBR, kaip išaiškino Xing

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_vbr_min_hard)
en: Minimal &value is a hard limit
lt: Griežta &minimali riba

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_vbr_min_br)
en: Minimal &bitrate:
lt: Minimalus &bitų dažnis:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_vbr_min_br)
en: This selects the minimal bitrate used for encoding.
lt: Čia nurodomas minimalus bitų dažnis įkodavimui.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel4_2)
en: Bitrate:
lt: Bitų dažnis:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_cbr_bitrate)
en: The higher the bitrate, the better the quality and the larger the file.
lt: Kuo didesnis bitų dažnis, tuo geresnė kokybė, ir tuo didesnis failas.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, GroupBox83_2)
en: Filter Settings
lt: Filtro nuostatos

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_enable_lowpass)
en: Apply &lowpass filter above
lt: Že&mo praėjimo filtrą virš

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_enable_highpass)
en: Apply &highpass filter below
lt: Taikyti &aukšto praėjimo filtrą žemiau

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_set_lpf_width)
en: Low&pass filter width
lt: Žemo &praėjimo filtro plotis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_set_hpf_width)
en: Highpa&ss filter width
lt: Au&kšto praėjimo filtro plotis
