kcmaudiocd - en to lt translation catalogue (36 entries)

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabGeneral)
en: &General
lt: &Bendros

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ec_enable_check)
en: Use &error correction when reading the CD
lt: Naudoti &klaidų korekciją skaitant CD

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ec_skip_check)
en: &Skip on errors
lt: &Praleisti klaidos atveju

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, encoderPriority)
en: Encoder Priority
lt: Enkoderio prioritetas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Highest
lt: Aukščiausias

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Lowest
lt: Žemiausias

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Normal
lt: Normalus

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabNames)
en: &Names
lt: &Pavadinimai

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, fileNameGroupBox)
en: File Name (without extension)
lt: Failo pavadinimas (be plėtinio)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fileNameLabel_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fileNameLabel_3)
en: The following macros will be expanded:
lt: Šios makrokomandos bus išplėstos:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel13) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel21) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel21_2)
en: Genre
lt: Žanras

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel10) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel16) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel16_2)
en: %{year}
lt: %{metai}

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_3)
en: %{title}
lt: %{pavadinimas}

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel18) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel18_2)
en: Album Title
lt: Albumo pavadinimas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel11) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel20) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel20_2)
en: Year
lt: Metai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_4)
en: Track Artist
lt: Takelio atlikėjas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_3)
en: Track Title
lt: Takelio pavadinimas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel9) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel19) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel19_2)
en: Album Artist
lt: Albumo atlikėjas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel8) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel15) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel15_2)
en: %{albumartist}
lt: %{albumo_atlikėjas}

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel12) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel17) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel17_2)
en: %{genre}
lt: %{žanras}

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3)
en: %{trackartist}
lt: %{takelio_atlikėjas}

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel14) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel14_2)
en: %{albumtitle}
lt: %{albumo_pavadinimas}

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel7)
en: Track Number
lt: Takelio numeris

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, albumNameGroupBox)
en: Album Name
lt: Albumo pavadinimas

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, fileLocationGroupBox)
en: Files Location
lt: Failų vieta

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLineEdit, fileLocationLineEdit)
en: %{albumtitle}/%{albumartist}
lt: %{albumo_pavadinimas}/%{albumo_atlikėjas}

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: Name Regular Expression Replacement
lt: Įprastųjų išraiškų varduose keitimas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_2)
en: Selection:
lt: Pasirinkimas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Regular expression used on all file names. For example using selection " " and replace with "_" would replace all the spaces with underlines.
lt: Įprastosios išraiškos, pritaikomos visiems failų pavadinimams. Pavyzdžiui naudojant pažymėjimą " " ir keičiant į "_" visi tarpai bus pakeisti pabraukimais.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, inputlabel)
en: Input:
lt: Įvestis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, outputLabel)
en: Output:
lt: Išvestis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, exampleLabel)
en: Example
lt: Pavyzdys

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, exampleOutput) i18n: ectx: property (text), widget (QLineEdit, example)
en: Cool artist - example audio file.wav
lt: Kietas atlikėjas – pavyzdinis garso failas.wav

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_2)
en: Replace with:
lt: Keisti į:

en: %1 Encoder
lt: %1 įkodavimas

en: Former Maintainer
lt: Ankstesnis prižiūrėtojas
