audiocd_encoder_vorbis - en to lt translation catalogue (19 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (vorbis_enc_method), group (Vorbis)
en: Vorbis Encoding Quality or Bitrate
lt: Vorbis perkodavimo kokybė arba bitų dažnis

note: i18n: ectx: label, entry (set_vorbis_min_br), group (Vorbis)
en: Minimal bitrate specified
lt: Minimalus nurodytas bitų dažnis

note: i18n: ectx: label, entry (set_vorbis_max_br), group (Vorbis)
en: Maximal bitrate specified
lt: Maksimalus nurodytas bitų dažnis

note: i18n: ectx: label, entry (set_vorbis_nominal_br), group (Vorbis)
en: Average bitrate specified
lt: Vidutinis nurodytas bitų dažnis

note: i18n: ectx: label, entry (vorbis_comments), group (Vorbis)
en: Add Comments
lt: Pridėti komentarus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, qualityLabel) i18n: ectx: label, entry (vorbis_quality), group (Vorbis)
en: Quality
lt: Kokybė

note: i18n: ectx: label, entry (vorbis_min_br), group (Vorbis)
en: Minimal bitrate
lt: Minimalus bitų dažnis

note: i18n: ectx: label, entry (vorbis_max_br), group (Vorbis) i18n: ectx: label, entry (vorbis_nominal_br), group (Vorbis)
en: maximal bitrate
lt: Maksimalus bitų dažnis

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_vorbis_enc_method)
en: &Encoding Method
lt: Įkodavimo &būdas

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, vorbis_bitrate_settings)
en: Vorbis Bitrate Settings
lt: Vorbis bitų dažnio nuostatos

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_set_vorbis_max_br)
en: Ma&ximal bitrate:
lt: Ma&ksimalus bitų dažnis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_set_vorbis_nominal_br)
en: A&verage bitrate:
lt: Vid&utinis bitų dažnis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_set_vorbis_min_br)
en: M&inimal bitrate:
lt: M&inimalus bitų dažnis:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, vorbis_quality_settings)
en: You can set the quality of the encoded stream here. A higher value implies a higher quality but encodes slower.
lt: Jūs galite nurodyti perkoduoto srauto kokybę. Didesnė reikšmė reiškia aukštesnę kokybę, bet įkodavimas vyks lėčiau.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, vorbis_quality_settings)
en: Vorbis &Quality Setting
lt: Vorbis &kokybės nuostatos

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QDoubleSpinBox, kcfg_vorbis_quality)
en: Higher is better but slower
lt: Daugiau geriau, bet lėčiau

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, GroupBox193)
en: Options
lt: Parinktys

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_vorbis_comments)
en: Add a description of the song to the file header. This makes it easy for the user to get advanced song information shown by his media player. You can get this information automatically via the Internet. Look at the <i>"CDDB Retrieval"</i> control module for details.
lt: Pridėti informaciją apie dainą į failo puslapinę antraštę. Tai palengvins naudotojui gauti dainos informaciją šio grotuvo pagalba. Jūs galite gauti šią informaciją tiesiog iš žiniatinklio. Žiūrėkite  <i>"CDDB Retrieval"</i> valdymo modulį, norėdami sužinoti daugiau detalių.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_vorbis_comments)
en: Add &track information
lt: Pridėti informaciją apie &takelį
