audiocd_encoder_lame - en to lv translation catalogue (63 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (bitrate_constant), group (Lame)
en: Constant Bitrate
lv: Konstats bitātrums

note: i18n: ectx: label, entry (bitrate_variable), group (Lame)
en: Variable Bitrate
lv: Mainīgs bitātrums

note: i18n: ectx: label, entry (stereo), group (Lame)
en: Stereo Mode
lv: Stereo režīms

note: i18n: ectx: label, entry (quality), group (Lame)
en: Quality
lv: Kvalitāte

note: i18n: ectx: label, entry (byte_swap), group (Lame)
en: Byte Swap
lv: Baitu samainīšana

note: i18n: ectx: label, entry (copyright), group (Lame)
en: Copyrighted
lv: Autortiesību aizsargāts

note: i18n: ectx: label, entry (original), group (Lame)
en: Original
lv: Oriģināls

note: i18n: ectx: label, entry (iso), group (Lame)
en: ISO Encoding
lv: ISO kodējums

note: i18n: ectx: label, entry (crc), group (Lame)
en: Error protection
lv: Kļūdu aizsardzība

note: i18n: ectx: label, entry (id3_tag), group (Lame)
en: Write ID3 Tag
lv: Rakstīt ID3 iezīmi

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, cbr_settings) i18n: ectx: label, entry (cbr_bitrate), group (Lame)
en: Constant Bitrate Settings
lv: Konstanta bitātruma iestatījumi

note: i18n: ectx: label, entry (vbr_min_br), group (Lame)
en: Minimal bitrate
lv: Minimālais bitātrums

note: i18n: ectx: label, entry (vbr_min_hard), group (Lame)
en: Minimal Value is a hard limit
lv: Minimālā vērtība ir stingrs ierobežojums

note: i18n: ectx: label, entry (vbr_max_br), group (Lame)
en: Maximal bitrate
lv: Maksimālais bitātrums

note: i18n: ectx: label, entry (vbr_average_br), group (Lame)
en: Average bitrate
lv: Caurmēra bitātrums

note: i18n: ectx: label, entry (vbr_xing_tag), group (Lame)
en: Write Xing VBR tag
lv: Rakstīt Xing VBR iezīmi

note: i18n: ectx: label, entry (vbr_min_brate), group (Lame)
en: Minimal bitrate value
lv: Minimālā bitātruma vērtība

note: i18n: ectx: label, entry (vbr_max_brate), group (Lame)
en: Maximal bitrate value
lv: Maksimālā bitātruma vērtība

note: i18n: ectx: label, entry (vbr_mean_brate), group (Lame)
en: Average bitrate value
lv: Vidējā bitātruma vērtība

note: i18n: ectx: label, entry (enable_lowpass), group (Lame)
en: Enable the lowpass filter
lv: Ieslēgt zemfrekvenču filtru

note: i18n: ectx: label, entry (lowfilterfreq), group (Lame)
en: Value of the cutoff frequency for the lowpass filter
lv: Zemfrekvenču filtra apgriešanas frekvence

note: i18n: ectx: label, entry (enable_highpass), group (Lame)
en: Enable the highpass filter
lv: Ieslēgt augstfrekvenču filtru

note: i18n: ectx: label, entry (highfilterfreq), group (Lame)
en: Value of the cutoff frequency for the highpass filter
lv: Augstfrekvenču filtra apgriešanas frekvence

note: i18n: ectx: label, entry (set_lpf_width), group (Lame)
en: Lowpass filter width
lv: Zemfrekvenču filtra platums

note: i18n: ectx: label, entry (lowfilterwidth), group (Lame)
en: Lowpass filter width value
lv: Zemfrekvenču filtra platuma vērtība

note: i18n: ectx: label, entry (set_hpf_width), group (Lame) i18n: ectx: label, entry (highfilterwidth), group (Lame)
en: Highpass filter width
lv: Augstfrekvenču filtra platums

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, GroupBox1_2)
en: Options
lv: Opcijas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_copyright)
en: Cop&yrighted
lv: &Autortiesību aizsargāts

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_copyright)
en: Mark MP3 file as copyrighted
lv: Atzīmēt MP3 failu kā autortiesību aizsargātu

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_copyright)
en: Mark MP3 file as copyrighted.
lv: Atzīmēt MP3 failu kā autortiesību aizsargātu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_original)
en: Origi&nal
lv: Oriģi&nāls

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_original)
en: Mark MP3 file as an original
lv: Atzīmēt MP3 failu kā oriģinālu

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_original)
en: Mark MP3 file as an original.
lv: Atzīmēt MP3 failu kā orģinālu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_iso)
en: &ISO encoding
lv: &ISO kodējums

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_iso)
en: Try to use strict ISO encoding
lv: Mēģināt lietot striktu ISO kodējumu

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_iso) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_vbr_max_br)
en: This selects the maximal bitrate used for encoding.
lv: Ar šo var norādīt saspiešanas maksimālo bitātrumu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_crc)
en: &Error protection
lv: &Kļūdu aizsardzība

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_id3_tag)
en: &Write ID3 tag
lv: &Rakstīt ID3 iezīmi

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_id3_tag) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_id3_tag)
en: If checked and if cddb support is available, an id3 tag will be appended
lv: Ja ieslēgts un ja ir pieejams CDDB atbalsts, tiks pievienots ID3 tags

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, buttonGroup1)
en: Encoding Method
lv: Saspiešanas metode

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel3_2)
en: Low
lv: Zema

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2_2)
en: High
lv: Augsta

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1_2)
en: &Quality:
lv: &Kvalitāte:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_stereo)
en: This option controls whether MP3 files are recorded with one or two channels. Note that choosing <i>"Mono"</i> reduces file size, but also kills the stereo signal.
lv: Šī iespēja pārbauda vai MP3 faili ir ierakstīti viena vai divu kanālu režīmā.Atcerieties, ka izvēloties <i>"Mono"</i> zudīs stereo signāls.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_stereo)
en: Dual Channel
lv: Duālais kanāls

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_bitrate_constant)
en: Constant bitrate
lv: Konstats bitātrums

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_bitrate_variable)
en: Variable bitrate
lv: Mainīgs bitātrums

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, vbr_settings)
en: Variable Bitrate Settings
lv: Mainīga bitātruma iestatījumi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_vbr_average_br)
en: Avera&ge bitrate:
lv: &Vidējais bitātrums

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_vbr_average_br)
en: This selects the average bitrate used for encoding.
lv: Ar šo var norādīt saspiešanas vidējo bitātrumu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_vbr_max_br)
en: Maximal bi&trate:
lv: Maksimālais bi&tātrums:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_vbr_xing_tag)
en: Write &Xing VBR tag
lv: Rakstīt &Xing VBR iezīmi

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_vbr_xing_tag)
en: This writes additional information related to VBR as introduced by Xing.
lv: Ieraksta ar VBR saistītu papildus informāciju, kuru sniedz Xing.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_vbr_min_hard)
en: Minimal &value is a hard limit
lv: Minimālā &vērtība ir nepārkāpjama robeža

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_vbr_min_br)
en: Minimal &bitrate:
lv: Minimālais &bitātrums:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_vbr_min_br)
en: This selects the minimal bitrate used for encoding.
lv: Šeit var norādīt saspiešanas minimālo bitātrumu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel4_2)
en: Bitrate:
lv: Bitātrums:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_cbr_bitrate)
en: The higher the bitrate, the better the quality and the larger the file.
lv: Jo augstāks bitātrums, jo augstāka kvalitāte, jo lielāks izdevidotais  fails.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, GroupBox83_2)
en: Filter Settings
lv: Filtra iestatījumi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_enable_lowpass)
en: Apply &lowpass filter above
lv: Pielietot &zemfrekvenču filtru virs

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_enable_highpass)
en: Apply &highpass filter below
lv: Pielietot &augstfrekvenču filtru zem

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_set_lpf_width)
en: Low&pass filter width
lv: &Zemfrekvenču filtra platums

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_set_hpf_width)
en: Highpa&ss filter width
lv: &Augstfrekvenču filtra platums
