kcmaudiocd - en to lv translation catalogue (31 entries)

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabGeneral)
en: &General
lv: &Pamata

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, ec_enable_check)
en: If you uncheck this option, the KIO worker will not try to use error correction which can be useful for reading damaged CDs. However, this feature can be problematic in some cases, so you can switch it off here.
lv: Ja neatzīmēsiet šo opciju, KIO strādnieks nemēģinās izmantot kļūdu korekciju, kas var būt noderīga bojātu CD nolasīšanai. Dažos gadījumos šī īpašība var radīt problēmas, tāpēc varat to šeit izslēgt.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ec_enable_check)
en: Use &error correction when reading the CD
lv: Izmantot &kļūdu koriģēšanu CD lasīšanas laikā

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ec_skip_check)
en: &Skip on errors
lv: &Izlaist kļūdas gadījumā

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, encoderPriorityGroupBox)
en: Encoder Priority
lv: Kodētāja prioritāte

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Lowest
lv: Zemākā

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Normal
lv: Normāla

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Highest
lv: Augstākā

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabNames)
en: &Names
lv: &Nosaukumi

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, albumNameGroupBox)
en: Album Name
lv: Albuma nosaukums

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fileNameLabel_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fileNameLabel_3)
en: The following macros will be expanded:
lv: Sekojošās makrokomandas izvērsīs:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel20) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel11) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel20_2)
en: Year
lv: Gads

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel21) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel13) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel21_2)
en: Genre
lv: Žanrs

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel19) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel9) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel19_2)
en: Album Artist
lv: Albuma izpildītājs

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel18) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel18_2)
en: Album Title
lv: Albuma nosaukums

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: Name Regular Expression Replacement
lv: Nosaukuma aizvietošanas regulārā izteiksme

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_2)
en: Selection:
lv: Atlase:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_2)
en: Replace with:
lv: Aizvietot ar:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLineEdit, example) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, exampleOutput)
en: Cool artist - example audio file.wav
lv: Foršais mākslinieks — parauga audio datne.wav

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Regular expression used on all file names. For example using selection " " and replace with "_" would replace all the spaces with underlines.
lv: Visiem datņu nosaukumiem pielietojama regulārā izteiksme. Piemēram, kā izvēli izmantojot „ “, bet aizstājēju „_“, programma aizvietos visas atstarpes ar apakšsvītrām.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, inputlabel)
en: Input:
lv: Ievade:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, outputLabel)
en: Output:
lv: Izvade:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, exampleLabel)
en: Example
lv: Piemērs

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, fileNameGroupBox)
en: File Name (without extension)
lv: Datnes nosaukums (bez paplašinājuma)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_4)
en: Track Artist
lv: Celiņa izpildītājs

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_3)
en: Track Title
lv: Celiņa nosaukums

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel7)
en: Track Number
lv: Celiņa numurs

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, fileLocationGroupBox)
en: This defines where files will appear in relation to the encoder root, you can use / to create subdirectories. E.g: %{albumartist}/%{albumtitle}
lv: Nosaka, kur parādīsies datnes attiecībā pret kodētāja sakni. Varat izmantot slīpsvītru (/), lai izveidotu apakšmapes. Piemēram, %{albumartist}/%{albumtitle}

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, fileLocationGroupBox)
en: File &Location
lv: &Datnes atrašanās vieta

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, fileLocationCheckBox)
en: Use file location macros
lv: Izmantot atrašanās vietas makrokomandas

en: %1 Encoder
lv: %1 kodētājs
