kio_audiocd - en to ms translation catalogue (8 entries)

en: Information
ms: Maklumat

en: Full CD
ms: CD penuh

en: You cannot specify a host with this protocol. Please use the audiocd:/ format instead.
ms: Anda tidak boleh menyatakan hos dengan protokol ini. Gunakan format audiocd:/.

en: Unknown error.  If you have a cd in the drive try running cdparanoia -vsQ as yourself (not root). Do you see a track list? If not, make sure you have permission to access the CD device. If you are using SCSI emulation (possible if you have an IDE CD writer) then make sure you check that you have read and write permissions on the generic SCSI device, which is probably /dev/sg0, /dev/sg1, etc.. If it still does not work, try typing audiocd:/?device=/dev/sg0 (or similar) to tell kio_audiocd which device your CD-ROM is.
ms: Ralat tidak diketahui. Jika anda mempunyai cd di dalam pemacu, cuba jalankan sendiri cdparanoia -vsQ (bukan root). Anda nampak senarai trek? Jika tidak, pastikan anda dibenarkan mengakses peranti CD. Jika anda menggunakan emulasi SCSI (jika anda mempunyai penulis CD IDE), pastikan anda telah membaca dan menulis kebenaran pada peranti SCSI generik, iaitu mungkin /dev/sg0, /dev/sg1 dan sebagainya. Jika ia masih tidak berfungsi, cuba taip audiocd:/?device=/dev/sg0 (atau seumpamanya) untuk memberitahu kio_audiocd peranti yang mana adalah CD-ROM anda.

en: AudioCD: Disk damage detected on this track, risk of data corruption.
ms: AudioCD: Kerosakan cakera dikesan pada trek ini, risiko kerosakan data.

en: Error reading audio data for %1 from the CD
ms: Ralat membaca data audio bagi  %1 dari CD

en: Could not read %1: encoding failed
ms: Tidak dapat membaca %1: pengekodan gagal

en: Track %1
ms: Trek %1
