kcmaudiocd - en to nb translation catalogue (28 entries)

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabGeneral)
en: &General
nb: &Generelt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ec_enable_check)
en: Use &error correction when reading the CD
nb: Bruk &Feilkorrektur når spilleren leser CD-er

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ec_skip_check)
en: &Skip on errors
nb: &Hopp over ved feil

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, encoderPriorityGroupBox)
en: Encoder Priority
nb: Kodingsprioritet

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Lowest
nb: Laveste

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Normal
nb: Vanlig

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Highest
nb: Høyeste

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabNames)
en: &Names
nb: &Navn

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, albumNameGroupBox)
en: Album Name
nb: Albumnavn

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fileNameLabel_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fileNameLabel_3)
en: The following macros will be expanded:
nb: De følgende makroene blir utvidet:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel20) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel11) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel20_2)
en: Year
nb: År

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel21) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel13) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel21_2)
en: Genre
nb: Sjanger

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel19) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel9) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel19_2)
en: Album Artist
nb: Albumartist

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel18) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel18_2)
en: Album Title
nb: Albumtittel

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: Name Regular Expression Replacement
nb: Regulært uttrykk-utbytting for navn

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_2)
en: Selection:
nb: Utvalg:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_2)
en: Replace with:
nb: Bytt ut med:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLineEdit, example) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, exampleOutput)
en: Cool artist - example audio file.wav
nb: Kul artist – eksempelfil.wav

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Regular expression used on all file names. For example using selection " " and replace with "_" would replace all the spaces with underlines.
nb: Regulært uttrykk brukt på alle filnavn. Du kan erstatte alle mellomrom med understreker ved å velge å erstatte « » med «_».

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, inputlabel)
en: Input:
nb: Inndata:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, outputLabel)
en: Output:
nb: Utdata:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, exampleLabel)
en: Example
nb: Eksempel

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, fileNameGroupBox)
en: File Name (without extension)
nb: Filnavn (uten etternavn)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_4)
en: Track Artist
nb: Sportittel

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_3)
en: Track Title
nb: Sportittel

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel7)
en: Track Number
nb: Spornummer

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, fileLocationGroupBox)
en: This defines where files will appear in relation to the encoder root, you can use / to create subdirectories. E.g: %{albumartist}/%{albumtitle}
nb: Dette bestemmer hvor filer skal vises i forhold til koder-roten, du kan bruke det til å bruke/opprette undermapper. F.eks %{albumartist}/%{albumtitle}

en: %1 Encoder
nb: %1 Enkoder
