kcmaudiocd - en to ne translation catalogue (32 entries)

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabGeneral)
en: &General
ne: सामान्य

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ec_enable_check)
en: Use &error correction when reading the CD
ne: सीडी पढ्दा त्रुटि सुधार प्रयोग गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ec_skip_check)
en: &Skip on errors
ne: त्रुटिमा फड्काउनुहोस्

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, encoderPriority)
en: Encoder Priority
ne: सङ्केतक प्राथमिकता

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Highest
ne: सबैभन्दा उच्च

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Lowest
ne: सबैभन्दा न्यून

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Normal
ne: सामान्य

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabNames)
en: &Names
ne: नाम

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, fileNameGroupBox)
en: File Name (without extension)
ne: (विस्तार बिनाको) फाइलनाम

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fileNameLabel_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fileNameLabel_3)
en: The following macros will be expanded:
ne: निम्न म्याक्रो विस्तार गरिनेछ:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel13) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel21) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel21_2)
en: Genre
ne: विधा

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel10) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel16) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel16_2)
en: %{year}
ne: %{वर्ष}

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_3)
en: %{title}
ne: %{शीर्षक}

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel18) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel18_2)
en: Album Title
ne: एल्बम शीर्षक

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel11) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel20) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel20_2)
en: Year
ne: वर्ष

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_3)
en: Track Title
ne: ट्रयाक शीर्षक

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel9) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel19) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel19_2)
en: Album Artist
ne: एल्बम कलाकार

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel8) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel15) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel15_2)
en: %{albumartist}
ne: %{एलबम कलाकार}

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel12) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel17) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel17_2)
en: %{genre}
ne: %{विधा}

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel14) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel14_2)
en: %{albumtitle}
ne: %{एल्बम शीर्षक}

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel7)
en: Track Number
ne: ट्रयाक नम्बर

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4_2)
en: %{number}
ne: %{सङ्ख्या}

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, albumNameGroupBox)
en: Album Name
ne: एल्बम नाम

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: Name Regular Expression Replacement
ne: अभिव्यक्ति प्रतिस्थापनको नियमित नाम

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_2)
en: Selection:
ne: चयन:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Regular expression used on all file names. For example using selection " " and replace with "_" would replace all the spaces with underlines.
ne: सबै फाइलनाममा प्रयोग गरिने नियमित अभिव्यक्ति । उदाहरणका लागि चयन " " प्रयोग गरेर "_" सँग प्रतिस्थापन गर्नाले अधोरेखासँग सबै खाली स्थान प्रतिस्थापन हुनेछ ।

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, inputlabel)
en: Input:
ne: आगत:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, outputLabel)
en: Output:
ne: निर्गत:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, exampleLabel)
en: Example
ne: उदाहरण

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, exampleOutput) i18n: ectx: property (text), widget (QLineEdit, example)
en: Cool artist - example audio file.wav
ne: रमाइलो कलाकार - जस्तै अडियो file.wav

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_2)
en: Replace with:
ne: यससँग प्रतिस्थापन गर्नुहोस्:

en: %1 Encoder
ne: %1 सङ्केतक
