audiocd_encoder_lame - en to ne translation catalogue (68 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (bitrate_constant), group (Lame)
en: Constant Bitrate
ne: अचल बिटरेट

note: i18n: ectx: label, entry (bitrate_variable), group (Lame)
en: Variable Bitrate
ne: चल बिटरेट

note: i18n: ectx: label, entry (stereo), group (Lame)
en: Stereo Mode
ne: स्टेरियो मोड

note: i18n: ectx: label, entry (quality), group (Lame)
en: Quality
ne: गुणस्तर

note: i18n: ectx: label, entry (copyright), group (Lame)
en: Copyrighted
ne: प्रतिलिपि अधिकार भएको

note: i18n: ectx: label, entry (original), group (Lame)
en: Original
ne: मौलिक

note: i18n: ectx: label, entry (iso), group (Lame)
en: ISO Encoding
ne: ISO सङ्केतन

note: i18n: ectx: label, entry (crc), group (Lame)
en: Error protection
ne: त्रुटि सुरक्षा

note: i18n: ectx: label, entry (id3_tag), group (Lame)
en: Write ID3 Tag
ne: आईडी ३ ट्याग लेख्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, cbr_settings) i18n: ectx: label, entry (cbr_bitrate), group (Lame)
en: Constant Bitrate Settings
ne: अचल बिटरेट सेटिङ

note: i18n: ectx: label, entry (vbr_min_br), group (Lame)
en: Minimal bitrate
ne: न्युनतम बिटरेट

note: i18n: ectx: label, entry (vbr_min_hard), group (Lame)
en: Minimal Value is a hard limit
ne: न्युनतम मान कडा सीमा हो

note: i18n: ectx: label, entry (vbr_max_br), group (Lame)
en: Maximal bitrate
ne: अधिकतम बिटरेट

note: i18n: ectx: label, entry (vbr_average_br), group (Lame)
en: Average bitrate
ne: औसत बिटरेट

note: i18n: ectx: label, entry (vbr_xing_tag), group (Lame)
en: Write Xing VBR tag
ne: Xing VBR ट्याग लेख्नुहोस्

note: i18n: ectx: label, entry (vbr_min_brate), group (Lame)
en: Minimal bitrate value
ne: न्युनतम बिटरेट मान

note: i18n: ectx: label, entry (vbr_max_brate), group (Lame)
en: Maximal bitrate value
ne: अधिकतम बिटरेट मान

note: i18n: ectx: label, entry (vbr_mean_brate), group (Lame)
en: Average bitrate value
ne: औसत बिटरेट मान

note: i18n: ectx: label, entry (set_lpf_width), group (Lame)
en: Lowpass filter width
ne: न्यूनपास फिल्टर चौडाइ

note: i18n: ectx: label, entry (lowfilterwidth), group (Lame)
en: Lowpass filter width value
ne: न्यूनपास फिल्टरको चौडाइ मान

note: i18n: ectx: label, entry (set_hpf_width), group (Lame) i18n: ectx: label, entry (highfilterwidth), group (Lame)
en: Highpass filter width
ne: उच्चपास फिल्टर चौडाइ

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, GroupBox83_2)
en: Filter Settings
ne: फिल्टर सेटिङ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_set_lpf_width)
en: Low&pass filter width
ne: न्यूनपास फिल्टर चौडाइ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_set_hpf_width)
en: Highpa&ss filter width
ne: उच्चपास फिल्टर चौडाइ

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, vbr_settings)
en: Variable Bitrate Settings
ne: चल बिटरेट सेटिङ

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_vbr_min_br)
en: This selects the minimal bitrate used for encoding.
ne: यसले सङ्केतनका लागि प्रयोग गरेको न्युनतम बिटरेट चयन गर्दछ ।

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_vbr_min_br)
en: Minimal &bitrate:
ne: न्युनतम बिटरेट:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_min_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_mean_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_max_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_cbr_bitrate)
en: 32 kbs
ne: ३२ kbs

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_min_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_mean_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_max_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_cbr_bitrate)
en: 40 kbs
ne: ४० kbs

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_min_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_mean_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_max_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_cbr_bitrate)
en: 48 kbs
ne: ४८ kbs

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_min_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_mean_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_max_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_cbr_bitrate)
en: 56 kbs
ne: ५६ kbs

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_min_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_mean_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_max_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_cbr_bitrate)
en: 64 kbs
ne: ६४ kbs

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_min_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_mean_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_max_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_cbr_bitrate)
en: 80 kbs
ne: ८० kbs

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_min_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_mean_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_max_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_cbr_bitrate)
en: 96 kbs
ne: ९६ kbs

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_min_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_mean_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_max_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_cbr_bitrate)
en: 112 kbs
ne: ११२ kbs

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_min_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_mean_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_max_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_cbr_bitrate)
en: 128 kbs
ne: १२८ kbs

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_min_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_mean_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_max_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_cbr_bitrate)
en: 160 kbs
ne: १६० kbs

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_min_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_mean_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_max_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_cbr_bitrate)
en: 192 kbs
ne: १९२ kbs

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_min_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_mean_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_max_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_cbr_bitrate)
en: 224 kbs
ne: २२४ kbs

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_min_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_mean_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_max_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_cbr_bitrate)
en: 256 kbs
ne: २५६ kbs

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_min_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_mean_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_max_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_cbr_bitrate)
en: 320 kbs
ne: ३२० kbs

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_vbr_max_br) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_iso)
en: This selects the maximal bitrate used for encoding.
ne: यसले सङ्केतनका लागि अधिकतम बिटरेट चयन गर्दछ ।

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_vbr_max_br)
en: Maximal bi&trate:
ne: अधिकतम बिटरेट:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_vbr_xing_tag)
en: This writes additional information related to VBR as introduced by Xing.
ne: यसले Xing द्वारा परिचय गराए जस्तै VBR सँग सम्बन्धित थप सूचना लेख्दछ ।

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_vbr_xing_tag)
en: Write &Xing VBR tag
ne: Xing VBR ट्याग लेख्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_vbr_min_hard)
en: Minimal &value is a hard limit
ne: न्युनतम मान कठिन सिमा हो

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, GroupBox1_2)
en: Options
ne: विकल्प

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_copyright)
en: Mark MP3 file as copyrighted
ne: प्रतिलिपि अधिकार भएको रूपमा MP3 फाइलमा चिन्ह लगाउनुहोस्

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_copyright)
en: Mark MP3 file as copyrighted.
ne: प्रतिलिपि अधिकार भएकोको रूपमा MP3 फाइलमा चिन्ह लगाउनुहोस्।

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_copyright)
en: Cop&yrighted
ne: प्रतिलिपि अधिकार भएको

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_original)
en: Mark MP3 file as an original
ne: मौलिकको रूपमा MP3 फाइलमा चिन्ह लगाउनुहोस्

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_original)
en: Mark MP3 file as an original.
ne: मौलिकको रूपमा MP3 फाइलमा चिन्ह लगाउनुहोस्।

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_original)
en: Origi&nal
ne: मौलिक

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_iso)
en: Try to use strict ISO encoding
ne: कडा ISO सङ्केतन प्रयोग गर्न प्रयास गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_iso)
en: &ISO encoding
ne: ISO सङ्केतन

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_crc)
en: &Error protection
ne: त्रुटि सुरक्षा

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_id3_tag) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_id3_tag)
en: If checked and if cddb support is available, an id3 tag will be appended
ne: यदि चिनो गरिन्छ र cddb समर्थन उपलव्ध छ भने, आईडी ३ ट्याग थपिन्छ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_id3_tag)
en: &Write ID3 tag
ne: आईडी ३ ट्याग लेख्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_cbr_bitrate)
en: The higher the bitrate, the better the quality and the larger the file.
ne: उच्च बिटरेट हुँदा गुणस्तर राम्रो र फाइल लामो हुन्छ ।

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, buttonGroup1)
en: Encoding Method
ne: सङ्केतन विधि

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, bitrateLabel)
en: Bitrate:
ne: बिटरेट:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_stereo)
en: This option controls whether MP3 files are recorded with one or two channels. Note that choosing <i>"Mono"</i> reduces file size, but also kills the stereo signal.
ne: यो विकल्पले MP3 फाइललाई एक वा दुई च्यानलसँग रेकर्ड गर्ने भनेर नियन्त्रण गर्दछ । <i>"मोनो"</i> रोज्दा यसले फाइल साइज घटाउँछ, तर स्टेरियो सङ्केतलाई नष्ट गर्दछ भनेर याद राख्नुहोस् ।

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_stereo)
en: Stereo
ne: स्टेरियो

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_stereo)
en: Joint Stereo
ne: संयुक्त स्टेरियो

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_stereo)
en: Dual Channel
ne: ड्युअल च्यानल

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_stereo)
en: Mono
ne: मोनो

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel3_2)
en: Low
ne: न्युन

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2_2)
en: High
ne: उच्च
