audiocd_encoder_vorbis - en to ne translation catalogue (19 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (vorbis_enc_method), group (Vorbis)
en: Vorbis Encoding Quality or Bitrate
ne: भर्बिस सङ्केतन गुणस्तर वा बिटरेट

note: i18n: ectx: label, entry (set_vorbis_min_br), group (Vorbis)
en: Minimal bitrate specified
ne: न्यूनतम बिटरेट निर्दिष्ट गरियो

note: i18n: ectx: label, entry (set_vorbis_max_br), group (Vorbis)
en: Maximal bitrate specified
ne: अधिकतम बिटरेट निर्दिष्ट गरियो

note: i18n: ectx: label, entry (set_vorbis_nominal_br), group (Vorbis)
en: Average bitrate specified
ne: औसत बिटरेट निर्दिष्ट गरियो

note: i18n: ectx: label, entry (vorbis_comments), group (Vorbis)
en: Add Comments
ne: टिप्पणी थप्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, qualityLabel) i18n: ectx: label, entry (vorbis_quality), group (Vorbis)
en: Quality
ne: गुणस्तर

note: i18n: ectx: label, entry (vorbis_min_br), group (Vorbis)
en: Minimal bitrate
ne: न्युनतम बिटरेट

note: i18n: ectx: label, entry (vorbis_max_br), group (Vorbis) i18n: ectx: label, entry (vorbis_nominal_br), group (Vorbis)
en: maximal bitrate
ne: अधिकतम बिटरेट

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_vorbis_enc_method)
en: &Encoding Method
ne: सङ्केतन विधि

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, vorbis_bitrate_settings)
en: Vorbis Bitrate Settings
ne: भर्बिस बिटरेट सेटिङ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_set_vorbis_max_br)
en: Ma&ximal bitrate:
ne: अधिकतम बिटरेट:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_set_vorbis_nominal_br)
en: A&verage bitrate:
ne: औसत बिटरेट:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_set_vorbis_min_br)
en: M&inimal bitrate:
ne: न्यूनतम बिटरेट:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, vorbis_quality_settings)
en: You can set the quality of the encoded stream here. A higher value implies a higher quality but encodes slower.
ne: यहाँ तपाईँ सङ्केतन गरिएको प्रवाहको गुणस्तर सेट गर्न सक्नुहुन्छ । एउटा उच्च मानले उच्च गुणलाई सूचित गर्दछ तर सङ्केतन ढिला हुन्छ ।

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, vorbis_quality_settings)
en: Vorbis &Quality Setting
ne: भर्बिस गुणस्तर सेटिङ

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QDoubleSpinBox, kcfg_vorbis_quality)
en: Higher is better but slower
ne: उच्च ठीक हुन्छ तर ढिलो छ

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, GroupBox193)
en: Options
ne: विकल्प

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_vorbis_comments)
en: Add a description of the song to the file header. This makes it easy for the user to get advanced song information shown by his media player. You can get this information automatically via the Internet. Look at the <i>"CDDB Retrieval"</i> control module for details.
ne: फाइल हेडरमा गीतको विवरण थप्नुहोस् । यसले मिडिया प्लेयरद्वारा देखाउने उन्नत गीतको सूचना प्राप्त गर्न प्रयोगकर्ताका लागि सजिलो बनाउँदछ । तपाईँले इन्टरनेटबाट स्वचालित रूपमा सूचना प्राप्त गर्न सक्नुहुन्छ । विस्तृत विवरणका लागि <i>"CDDB पुन: प्राप्ति"</i> मा हेर्नुहोस् ।

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_vorbis_comments)
en: Add &track information
ne: ट्र्याक सूचना थप्नुहोस्
