audiocd_encoder_lame - en to nl translation catalogue (65 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (bitrate_constant), group (Lame)
en: Constant Bitrate
nl: Constante bitrate

note: i18n: ectx: label, entry (bitrate_variable), group (Lame)
en: Variable Bitrate
nl: Variabele bitrate

note: i18n: ectx: label, entry (stereo), group (Lame)
en: Stereo Mode
nl: Stereomodus

note: i18n: ectx: label, entry (quality), group (Lame)
en: Quality
nl: Kwaliteit

note: i18n: ectx: label, entry (byte_swap), group (Lame)
en: Byte Swap
nl: Bytewisseling

note: i18n: ectx: label, entry (copyright), group (Lame)
en: Copyrighted
nl: Auteursrechtelijk beschermd

note: i18n: ectx: label, entry (original), group (Lame)
en: Original
nl: Origineel

note: i18n: ectx: label, entry (iso), group (Lame)
en: ISO Encoding
nl: ISO-codering

note: i18n: ectx: label, entry (crc), group (Lame)
en: Error protection
nl: Foutbescherming

note: i18n: ectx: label, entry (id3_tag), group (Lame)
en: Write ID3 Tag
nl: ID3-tag schrijven

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, cbr_settings) i18n: ectx: label, entry (cbr_bitrate), group (Lame)
en: Constant Bitrate Settings
nl: Instellingen voor constante bitrate

note: i18n: ectx: label, entry (vbr_min_br), group (Lame)
en: Minimal bitrate
nl: Minimum bitrate

note: i18n: ectx: label, entry (vbr_min_hard), group (Lame)
en: Minimal Value is a hard limit
nl: Minimumwaarde is een hard limiet

note: i18n: ectx: label, entry (vbr_max_br), group (Lame)
en: Maximal bitrate
nl: Maximum bitrate

note: i18n: ectx: label, entry (vbr_average_br), group (Lame)
en: Average bitrate
nl: Gemiddelde bitrate

note: i18n: ectx: label, entry (vbr_xing_tag), group (Lame)
en: Write Xing VBR tag
nl: Xing VBR-tag schrijven

note: i18n: ectx: label, entry (vbr_min_brate), group (Lame)
en: Minimal bitrate value
nl: Waarde van minimum bitrate

note: i18n: ectx: label, entry (vbr_max_brate), group (Lame)
en: Maximal bitrate value
nl: Waarde van maximum bitrate

note: i18n: ectx: label, entry (vbr_mean_brate), group (Lame)
en: Average bitrate value
nl: Waarde van gemiddelde bitrate

note: i18n: ectx: label, entry (enable_lowpass), group (Lame)
en: Enable the lowpass filter
nl: Hoge-frequenties-filter inschakelen

note: i18n: ectx: label, entry (lowfilterfreq), group (Lame)
en: Value of the cutoff frequency for the lowpass filter
nl: Waarde van het boven wegfilteren voor de hoge-frequenties-filter

note: i18n: ectx: label, entry (enable_highpass), group (Lame)
en: Enable the highpass filter
nl: Lage-frequenties-filter inschakelen

note: i18n: ectx: label, entry (highfilterfreq), group (Lame)
en: Value of the cutoff frequency for the highpass filter
nl: Waarde van het beneden wegfilteren voor de lage-frequenties-filter

note: i18n: ectx: label, entry (set_lpf_width), group (Lame)
en: Lowpass filter width
nl: Breedte van hoge-frequenties-filter

note: i18n: ectx: label, entry (lowfilterwidth), group (Lame)
en: Lowpass filter width value
nl: Waarde voor breedte van hoge-frequenties-filter

note: i18n: ectx: label, entry (set_hpf_width), group (Lame) i18n: ectx: label, entry (highfilterwidth), group (Lame)
en: Highpass filter width
nl: Breedte van lage-frequenties-filter

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, GroupBox83_2)
en: Filter Settings
nl: Filterinstellingen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_set_lpf_width)
en: Low&pass filter width
nl: Bree&dte van hoge-frequenties-filter

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_enable_highpass)
en: Apply &highpass filter below
nl: Lage &frequenties wegfilteren onder

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_set_hpf_width)
en: Highpa&ss filter width
nl: Breedte van lage-frequentie&s-filter

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_enable_lowpass)
en: Apply &lowpass filter above
nl: &Hoge frequenties wegfilteren boven

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, vbr_settings)
en: Variable Bitrate Settings
nl: Instellingen voor variabele bitrate

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_vbr_min_br)
en: This selects the minimal bitrate used for encoding.
nl: Dit selecteert de minimum bitrate die voor het coderen zal worden gebruikt.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_vbr_min_br)
en: Minimal &bitrate:
nl: Minimum &bitrate:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_vbr_average_br)
en: This selects the average bitrate used for encoding.
nl: Dit kiest de gemiddelde bitrate die zal worden gebruikt voor het coderen.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_vbr_average_br)
en: Avera&ge bitrate:
nl: Ge&middelde bitrate:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_vbr_max_br) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_iso)
en: This selects the maximal bitrate used for encoding.
nl: Dit kiest de maximum bitrate die zal worden gebruikt voor het coderen.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_vbr_max_br)
en: Maximal bi&trate:
nl: Maximum bi&trate:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_vbr_xing_tag)
en: This writes additional information related to VBR as introduced by Xing.
nl: Dit voegt aanvullende informatie gerelateerd aan VBR toe, zoals is geïntroduceerd door Xing.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_vbr_xing_tag)
en: Write &Xing VBR tag
nl: &Xing VBR-tag schrijven

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_vbr_min_hard)
en: Minimal &value is a hard limit
nl: Minimum&waarde is een hard limiet

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, GroupBox1_2)
en: Options
nl: Opties

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_copyright)
en: Mark MP3 file as copyrighted
nl: MP3-bestand markeren als auteursrechtelijk beschermd

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_copyright)
en: Mark MP3 file as copyrighted.
nl: MP3-bestand markeren als auteursrechtelijk beschermd.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_copyright)
en: Cop&yrighted
nl: Auteursrec&htelijk beschermd

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_original)
en: Mark MP3 file as an original
nl: MP3-bestand markeren als een origineel

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_original)
en: Mark MP3 file as an original.
nl: MP3-bestand markeren als een origineel.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_original)
en: Origi&nal
nl: Origi&neel

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_iso)
en: Try to use strict ISO encoding
nl: Strikte ISO-codering betrachten

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_iso)
en: &ISO encoding
nl: &ISO-codering

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_crc)
en: &Error protection
nl: Foutb&escherming

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_id3_tag) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_id3_tag)
en: If checked and if cddb support is available, an id3 tag will be appended
nl: Als dit keuzevakje is aangezet, en CDDB-ondersteuning beschikbaar is, dan zal er een ID3-tag met informatie over de track worden toegevoegd

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_id3_tag)
en: &Write ID3 tag
nl: ID3-tag schrij&ven

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel4_2)
en: Bi&trate:
nl: Bi&tsnelheid:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_cbr_bitrate)
en: The higher the bitrate, the better the quality and the larger the file.
nl: Hoe hoger de bitrate, des te beter de kwaliteit, en hoe groter het bestand.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, buttonGroup1)
en: Encoding Method
nl: Coderingsmethode

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, bitrateLabel)
en: Bitrate:
nl: Bitsnelheid:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_bitrate_variable)
en: Variab&le
nl: Variabe&l

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, garfsLabel)
en: Audio channels:
nl: Audiokanalen:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_stereo)
en: This option controls whether MP3 files are recorded with one or two channels. Note that choosing <i>"Mono"</i> reduces file size, but also kills the stereo signal.
nl: Deze optie bepaalt of MP3-bestanden zullen worden opgenomen met een of twee kanalen. Het kiezen voor <i>"Mono"</i> beperkt de bestandsgrootte, maar verwijdert ook het stereo-signaal.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_stereo)
en: Joint Stereo
nl: Verbonden stereo

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_stereo)
en: Dual Channel
nl: Dubbelkanaal

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, qualityLabel)
en: Quality:
nl: Kwaliteit:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel3_2)
en: Low
nl: Laag

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2_2)
en: High
nl: Hoog
