kcmaudiocd - en to oc translation catalogue (8 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel18) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel18_2)
en: Album Title
oc: Títol de l'album

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel11) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel20) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel20_2)
en: Year
oc: Annada

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_3)
en: Track Title
oc: Títol de la pista

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel9) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel19) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel19_2)
en: Album Artist
oc: Artista de l'album

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel7)
en: Track Number
oc: Numerò de pista

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_2)
en: Selection:
oc: _Seleccion :

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, exampleLabel)
en: Example
oc: Exemple

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_2)
en: Replace with:
oc: Remplaçar per :
