kio_audiocd - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Information
pa: ਜਾਣਕਾਰੀ

en: Full CD
pa: ਪੂਰੀ CD

en: You cannot specify a host with this protocol. Please use the audiocd:/ format instead.
pa: ਤੁਸੀਂ ਇਸ ਪਰੋਟੋਕਾਲ ਨਾਲ ਹੋਸਟ ਨਹੀਂ ਦੇ ਸਕਦੇ ਹੋ। ਇਸ ਦੀ ਬਜਾਏ audiocd:/ ਫਾਰਮੈਟ ਵਰਤੋਂ:

en: AudioCD: Disk damage detected on this track, risk of data corruption.
pa: ਆਡੀਓ CD: ਇਸ ਟਰੈਕ ਤੇ ਡਿਸਕ ਨਿਕਾਰਾ ਹੈ, ਡਾਟਾ ਖਰਾਬ ਹੋਣ ਦਾ ਡਰ ਹੈ

en: Error reading audio data for %1 from the CD
pa: CD ਤੋਂ %1 ਆਡੀਓ ਡਾਟਾ ਪੜਨ ਵਿੱਚ ਗਲਤੀ ਹੈ

en: Could not read %1: encoding failed
pa: %1 ਨੂੰ ਪੜ੍ਹਿਆ ਨਹੀਂ ਜਾ ਸਕਿਆ: ਇੰਕੋਡਿੰਗ ਫੇਲ੍ਹ ਹੋਈ

en: Track %1
pa: ਟਰੈਕ %1
